Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд - ціна на мед

В теме 18 539 сообщений

Володимир каже все вірно,объєднуйтесь буде вище ціна, почитайте культуру бджільництва, відходить від брудно тари с під браги, мішків, кастрюль та т.п. Тоді буде і ціна вище та співпраця взаімовигідною, правда ціна колихається тільки до 20тон,тобто тут діло в логістикі, тобто скільки влазит в авто

Поделиться сообщением

2 минуты назад, asaltan сказал:

Моя пропозиція стосувалась тільки меду nibond.

Ви вже нам 7 т. меду тут пропонували, акацієвого.

Тому коли буде письмова угода для пана Миколи, тоді і повірю Вашим словам.

Поделиться сообщением

9 минут назад, Євген 78 сказал:

Володимир каже все вірно,объєднуйтесь буде вище ціна, почитайте культуру бджільництва, відходить від брудно тари с під браги, мішків, кастрюль та т.п. Тоді буде і ціна вище та співпраця взаімовигідною, правда ціна колихається тільки до 20тон,тобто тут діло в логістикі, тобто скільки влазит в авто

У нас переходять на стандартну тару кругом і ціна на 20 т. влаштовує, машина приїжає в пункт А і її загружать так є місця де працюють зараз, тільки всі шукають з мухами аби дешевше.

А те, що мене "кинули" відверто не очікував, так як у мене і колег на то й момент все було готове до здачі іншому експортеру і стояло питання або чи або.

Поделиться сообщением

23 хвилини тому, asaltan сказав:

Але боюсь, що Ви надурите мене - захочете акацієвий мед продати дорожче 2$/кг.:hmm:

Я не торгую на ринку, є невелике коло постійних клієнтів - весь надлишок буде Ваш по фіксованій в договорі ціні.

Поделиться сообщением

коли я свою тону місяць назад запропонував миколаєвському закупівельнику то він сказав- шукайте у своєму селі ще 5 тонн меду тоді ми приідемо. На що ми йому відповіли за пошуки меду ви гроші заробляєте і нам це не потрібно

Поделиться сообщением

Дебит шребит 2 долара самий раз хоч із під медогонки хоч через пів року стабільнісь за порука успіху.

А гойдалки  до самої с....ки:hi:

Поделиться сообщением

10 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

У нас переходять на стандартну тару кругом і ціна на 20 т. влаштовує, машина приїжає в пункт А і її загружать так є місця де працюють зараз, тільки всі шукають з мухами аби дешевше.

А те, що мене "кинули" відверто не очікував, так як у мене і колег на то й момент все було готове до здачі іншому експортеру і стояло питання або чи або.

Володя, як-що Вас зацікавить можемо переговори и по Вашій партії меду, можливо щось і вирішено з фіксованою ціною

Поделиться сообщением

15 минут назад, Євген 78 сказал:

Вас усіх бентежить европейская ціна, тоді чому самим не повезти туди свої 500+кг меду та торговать з бетонів  та кастрюль з мішками, де ще по 200-300 грамів бджіл та мух дохлих? 

Варто один раз відмовити пасічнику з такою тарою, чи такою якістю і він на слідуючий раз три рази подумає чи варто так робити. Доречі, про мішки вперше почув від Вашого колеги по діяльності. Він так нахвалював таку тару..., в основному за те що її повертати не потрібно. Так що пожинаєте те що посіяли. Приїдеш мед здавати а там кастрюлі, кастрюльки, баночки, картонні коробки, мішки для сміття, і все з медом. Вам самому не бридко в такій тарі брати, чи беру бо дешево? А сам думаєш, навіщо я 20$ за бочку плачу? І яку потім повернуть гнутою і обдертою....:dntknw:

Поделиться сообщением

Только что, Євген 78 сказал:

Вас усіх бентежить европейская ціна, тоді чому самим не повезти туди свої 500+кг меду та торговать з бетонів  та кастрюль з мішками, де ще по 200-300 грамів бджіл та мух дохлих? 

А нас не бентежить європейська ціна. Нас бентежить те що хтось вирішив здерти з пасічника побільше, а пасічник при цьому ще й дякую повинен сказати. Ще бентежить те, що Ви як заготівельник прокатавшись в гіршому випадку на машині два рази до пасічника і потратили на це кілька годин -заробили більше ніж він попрацювавши біля бджіл цілий рік. 

Давай до мене на слідуючий рік на шість чи сім переїздів і на чотирнадцяти годинний робочий день при відкачці (кормлю 3 рази на день).

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, djdf сказав:

Дебит шребит 2 долара самий раз хоч із під медогонки хоч через пів року стабільнісь за порука успіху.

А гойдалки  до самої с....ки:hi:

При роботі на договірній основі появиться ряд переваг, насамперед, для експортера:
-легалізація відносин експортер-пасічник
-можна впевнено планувати контракти і фінанси
-підвищиться якість меду
-зменшаться накладні витрати: спланована логістика,  мед буде надходити як правило в сезон без потреби декристалізації

За все це всього 2$. Ціна на соняшниковий мед вже цього року практично досягала цієї позначки для пасічника, а заготовачам ще більше.

Поделиться сообщением

Кожен повинен виконувати свою роботу . Моє діло як пасічника отримати мед. 

Експортера подальша доля цього меду. І в цій схемі (бариг, перекупів, )неповинно бути. Для цьго і потрібно обєднуватиць пасічникам отримуючи гарний обєм хочаб на місцях

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, В.Ю.А. сказав:

А нас не бентежить європейська ціна. Нас бентежить те що хтось вирішив здерти з пасічника побільше, а пасічник при цьому ще й дякую повинен сказати. Ще бентежить те, що Ви як заготівельник прокатавшись в гіршому випадку на машині два рази до пасічника і потратили на це кілька годин -заробили більше ніж він попрацювавши біля бджіл цілий рік. 

Давай до мене на слідуючий рік на шість чи сім переїздів і на чотирнадцяти годинний робочий день при відкачці (кормлю 3 рази на день).

По поводу ціни(європейської) читаючи цю тему на форумі я би так не казав, по поводу Вашої праці так важко, по поводу моїх заробітків давайте посчитаемо, мій заробіток як працівника заводу складає 2.5грн./кг.,при цьому зїздити до Вас за аналізом, потім забрати мед найманим транспортом, як-що партія менше 10тон.то везу собі на склад, а потім на завод, при цьому опять приїхати до Вас разом з наземним транспортом(привезти вантажників, ваги,телегу,бочковоз та т.д. )потім ще развести Вам тару пусть, опять таки нажмите машиною і це все за свій рахунок, питання де за декілька часів я можу зробити гроші більші ніж оплачюю Вам? До речі, я перебувають на ланосі це в питання про того всі заготівельникі переселилися на мерси! 

Поделиться сообщением

8 минут назад, nibond сказал:

При роботі на договірній основі появиться ряд переваг, насамперед, для експортера:
-легалізація відносин експортер-пасічник
-можна впевнено планувати контракти і фінанси
-підвищиться якість меду
-зменшаться накладні витрати: спланована логістика,  мед буде надходити як правило в сезон без потреби декристалізації

За все це всього 2$. Ціна на соняшниковий мед вже цього року практично досягала цієї позначки для пасічника, а заготовачам ще більше.

Я розумію так . Наприклад Польша  закупівельна ціна у пасічника 3 євро і все (хоч сьгодні, хоч через рік)

Поделиться сообщением

40 минут назад, djdf сказал:

Буде 2 бакси, всеодно нам буде мало. Багато грошей не буваєю

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Anatolij сказал:

Буде 2 бакси, всеодно нам буде мало. Багато грошей не буваєю

але міра повинна бути у всьому :az:

Поделиться сообщением

26 минут назад, Євген 78 сказал:

По поводу ціни(європейської) читаючи цю тему на форумі я би так не казав, по поводу Вашої праці так важко, по поводу моїх заробітків давайте посчитаемо, мій заробіток як працівника заводу складає 2.5грн./кг.,при цьому зїздити до Вас за аналізом, потім забрати мед найманим транспортом, як-що партія менше 10тон.то везу собі на склад, а потім на завод, при цьому опять приїхати до Вас разом з наземним транспортом(привезти вантажників, ваги,телегу,бочковоз та т.д. )потім ще развести Вам тару пусть, опять таки нажмите машиною і це все за свій рахунок, питання де за декілька часів я можу зробити гроші більші ніж оплачюю Вам? До речі, я перебувають на ланосі це в питання про того всі заготівельникі переселилися на мерси! 

З ваших слів  виходить Що ми нічого неробимо (бджілки нам бабло носять) а ми врожай капусти збираємо :umora:

Поделиться сообщением

1 час назад, asaltan сказал:

Я теж згоден - на весь Ваш мед підряд, не визначаючи якості!:az:

Але боюсь, що Ви надурите мене - захочете акацієвий мед продати дорожче 2$/кг.:hmm:

Если бы дали за подсолнечник 2$ ,я  забил бы на акацию, поделил семьи перед ней и взял бы подсолнуха в 1.5-2 раза больше.

Поделиться сообщением

1 час назад, Євген 78 сказал:

Заготівельник має у своїй роботі мінімальні ризики та відповідальність. Працює на грошах експортера, свої кошти майже ні в що не вкладає. А пасічник ризикує зазнати збитків протягом усього року (як не потрава бджіл, то погані ветпрепарати, то погода погана, то проблеми з гаїшниками при кочівлі, то загатівельник хоче наколоти і т.п.). Крім того мусить постійно інвестувати у свій бізнес. Тому порівнювати працю одного і другого абсолютно не рівноцінно.

Поделиться сообщением

8 часов назад, Євген 78 сказал:

За аналізами, якщо працюєте з формальним об'єднанням і лідер у ньому користується довірою серед пасічників, на мою думку їздити нікуди не потрібно, візьмуть аналізи самі і так як Вам потрібно, так само із погрузкою, вся логістика те ж організовується, тара звичайно єдиний стандарт, 200 л. бочка, тут єдине питання лишається ціна і дотримання угоди, але це питання договірне.

А на рахунок 2.5, на цей час у пасічників ціна впала, а у заготовачів, по моїх даних навпаки виросла маржа.

Поделиться сообщением

7 часов назад, Нико150376 сказал:

Если бы дали за подсолнечник 2$ ,я  забил бы на акацию, поделил семьи перед ней и взял бы подсолнуха в 1.5-2 раза больше.

У @nibond, пана Миколи, свої специфічні умови, які  @asaltan знає, тому і є така пропозиція.

А тепер слідкуємо за тим, щоб експортер дотримався свого слова, чекаємо підтвердження.

Поделиться сообщением

8 часов назад, Євген 78 сказал:

Володя, як-що Вас зацікавить можемо переговори и по Вашій партії меду, можливо щось і вирішено з фіксованою ціною

Однозначно поспілкуємося.

Поделиться сообщением

По моїй цьогорічній проблемній здачі буде створена окрема тема, щоб попередити форумчан і не тільки, про всі "підводні камені здачі", але всьому свій час.

Поделиться сообщением

11 часов назад, Євген 78 сказал:

, я думаю тримайте свій мед, потім просить людей забрати в наступному році  його хоть за якісь гроші, а такі випадки скрізь та рядом! 

Женя.   хоть  за  якись  гроши  было   в  августе..   Сейчас  еще  немного  скинутся  паникеры и некоторые из тех  у  кого  было по  плану  скидывать..     Так  что  в  Следующем  году  будут  сдаваться  те  кто   хоть  за  якись  гроши  мёд  не  отдаст.  

И  я  уже  писал  про цветение  подсолнуха  но  ты  намёк  не  понял..   Сейчас  прошло  только  три  с  половиной  месяца  как  откачали  мёд  подсолнуха .  до  нового  мёда  еще   более   восьми  месяцев.  Экспорт  мёда  возрос  даже в сравнении  с  прошлым  годом.  Мёда для экспорта  снова  не  хватит..    Но  ты  пишиш   так  как  будто  у  нас  уже  конец  июлня  зацвел  подсолнух  а   половину  мёда  еще  пчеловоды  не  сдали ...Прошли  те  времена.  Так  что  если  хотите  работать  настраивайтесь  на  хорошую цену для  пчеловода  или  Ваше  место  займут  другие  и  никто  Вас  ни  о чём  просить  не  будит.

Поделиться сообщением

Какие только басни не расскажут заготовители и экспортеры абы снизить цену. Вначале был антибиотик, потом качество меда, тара, грязный мед, малые обьемы, анализы за счет пасечника...Ужасс. А потом сами звонят и скупают мед по хорошей цене партиями от 50 кг, даже в пластиковых бутылках:umora:

Поделиться сообщением

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Однозначно поспілкуємося.

Я думал вы уже "поспілкувались" через личку.:dntknw: Объём то не маленький(интересный для заготовителей и экспортёров).

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти