Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд - ціна на мед

В теме 18 515 сообщений

13 хвилини тому, Євген 78 сказав:

Чомусь коли ціна росте Всі пасічники вимагають ціну "на момент купівлі" а коли ціна падає вже вимагають "на момент аналізу" як під Вас підстраюватись? Вам все не так, то вимогаєте 50грн,зараз вже 53та так далі, я думаю тримайте свій мед, потім просить людей забрати в наступному році  його хоть за якісь гроші, а такі випадки скрізь та рядом! 

Тому що нечесні на руку експортери грають на пониження ціни штучно.  Якби були об"єктивні причини - інша розмова. А так - просте бажання обманути пасічника та забрати чесно ним зароблене до свого карману. 

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, asaltan сказав:

Ви не готоаі підписати письмову угоду

Чому не готові. Я готовий підписати письмову угоду на реалізацію меду на наступний рік за всіма пунктами при умові фіксованої ціни 2$.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, nibond сказал:

Чому не готові. Я готовий підписати письмову угоду на реалізацію меду на наступний рік за всіма пунктами при умові фіксованої ціни 2$.

I  таких мабуть буде багато :IMHO:

Изменено пользователем Мико

Поделиться сообщением

Коли ми будемо впевнені  що ми маємо такі ж закупочні ціни як Молдова.Білорусь.Румунія.Польща то будемо підписувати якісь договори.А поки нам встановлюють ціни зі стелі то маємо що маємо

Поделиться сообщением

І 2 доллара по курсу-це мінімальна ціна

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, Sanich сказав:

Тому що нечесні на руку експортери грають на пониження ціни штучно.  Якби були об"єктивні причини - інша розмова. А так - просте бажання обманути пасічника та забрати чесно ним зароблене до свого карману. 

Ну прям кругом такі нечесні експортер, а пасічники всі білі та пухнасті? Моя думка це небажання надуть пасічники, просто спроба опустити пасічники з неба на землю, но це  чисто моя думка, на достовірность не претендую, буду радий помилитися! 

Поделиться сообщением

18 хвилин тому, nibond сказав:

Я готовий підписати письмову угоду на реалізацію меду на наступний рік за всіма пунктами при умові фіксованої ціни 2$.

Я теж згоден - на весь Ваш мед підряд, не визначаючи якості!:az:

Але боюсь, що Ви надурите мене - захочете акацієвий мед продати дорожче 2$/кг.:hmm:

Изменено пользователем asaltan

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Lech сказал:

І 2 доллара по курсу-це мінімальна ціна

Деяки прочитають дванадцять $

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Lech сказав:

Коли ми будемо впевнені  що ми маємо такі ж закупочні ціни як Молдова.Білорусь.Румунія.Польща то будемо підписувати якісь договори.А поки нам встановлюють ціни зі стелі то маємо що маємо

От якби ми всі дуже захотіли і погодились на синицю в руці - 2$ на 2018 рік, а експортер нехай продає хоч за 10.

Поделиться сообщением

5 минут назад, nibond сказал:

Нікому із експортерів ці договори не потрібні, так як результати аналізів пред'явлених пасічником. Просто цими пунктами вигідно прикриватися щоб гарненько облапошить пасічника. :IMHO1:

Поделиться сообщением

Только что, Євген 78 сказал:

Ну прям кругом такі нечесні експортер, а пасічники всі білі та пухнасті? Моя думка це небажання надуть пасічники, просто спроба опустити пасічники з неба на землю, но це  чисто моя думка, на достовірность не претендую, буду радий помилитися! 

А як поведе себе європейський замовник, "коли йому скажуть вибач, ціна у нас виросла?" чи навпаки.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Євген 78 сказал:

А  може експортерам треба  бороду Бога вiдпустити i спуститися на землю 

Поделиться сообщением

Тільки що, Євген 78 сказав:

Фізична праця - це чесна робота. Бачу заготівельників добре вкурвило, що пасічники цього року трохи з колін встали, а їх маржа вже не така захмарна. 

Поделиться сообщением

9 часов назад, asaltan сказал:

Чекаю ксерокс угоди, попрошу знайомого юриста перевірити.

9 часов назад, Sanich сказал:

Фізична праця - це чесна робота. Бачу заготівельників добре вкурвило, що пасічники цього року трохи з колін встали, а їх маржа вже не така захмарна. 

Тут інша ситуація, у нас існують об'єднання пасічників з об'ємом, як мінімум  700 т. збільшуємо їх розміри і встановлюємо зрозумілі правила гри.

Кому цікаво об'єднуємося, а зв'язок і координацію між собою забезпечуємо, можна писати в особисті повідомлення.

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

А як поведе себе європейський замовник, "коли йому скажуть вибач, ціна у нас виросла?" чи навпаки.

Ну тоді Вам потрібно самим свій мед на експорт возити тоді і будуть відповіді на питання

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Євген 78 сказал:

Ну тоді Вам потрібно самим свій мед на експорт возити тоді і будуть відповіді на питання

Можливо й так.

Я не виправдою ні пасічника ні експортера, а хочу чітких правил гри і намагаюсь їх дотримувати.

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, Lech сказав:

У Вас є можливість встановити закупівельну ціну на 50 коп. більше і озолотитись.

Якщо для Вас мед - це бізнес, то Ви зобов'язані вкладати гроші туди, де вигідніше.

Але, якщо мед - це хобі, то ціна продажу Вас не повинна цікавити. Дзижчать бджоли - і добре!:hi:

Поделиться сообщением

Вас усіх бентежить европейская ціна, тоді чому самим не повезти туди свої 500+кг меду та торговать з бетонів  та кастрюль з мішками, де ще по 200-300 грамів бджіл та мух дохлих? 

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Євген 78 сказал:

Вас усіх бентежить европейская ціна, тоді чому самим не повезти туди свої 500+кг меду та торговать з бетонів  та кастрюль з мішками, де ще по 200-300 грамів бджіл та мух дохлих? 

Навіщо тоді купувати такий мед?

Так само з тарою встановіть стандард 200 л. бочка, в цьому немає проблем.

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, asaltan сказав:

Дякую за комплімент. :az: Тоді це буде чи не вперше у нас побудова відносин пасічник-експортер на цивілізованій основі, коли кожен зможе наперед планувати свою роботу.

Поделиться сообщением

І ще навіщо брати і робити аналізи, коли вже зрозуміло, що по вказаній ціні мед брати не зможуть?

Поделиться сообщением

11 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Чекаю ксерокс угоди, попрошу знайомого юриста перевірити.

Моя пропозиція стосувалась тільки меду nibond.

Поделиться сообщением

А вже  є такі  товарищі шо самі мед свій вивозять і поки іх мало але нічого все ще попереду.А експортерів біля вуликів у позі х щось ми не бачили і мабуть не побачимо бо бджоли-то є тяжка праця у 50 градусну спеку

Поделиться сообщением

Только что, nibond сказал:

Дякую за комплімент. :az: Тоді це буде чи не вперше у нас побудова відносин пасічник-експортер на цивілізованій основі, коли кожен зможе наперед планувати свою роботу.

Комплімент компліментом, а ми всі будемо чекати копію угоди.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Євген 78 сказал:

А Вы к этому и подталкиваете и скорей всего это не за горами(2-5 года). 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти