Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд - ціна на мед

В теме 18 515 сообщений

16 минут назад, asaltan сказал:

Ви не хазяїн цих 70 тонн, бо не знаєте якості меду і не можете гарантувати його наявності на складі.  Отже, Ви не договороздатні!:IMHO:

Вибачте, читаючи Ваші коментарі так і хочеться запитати:- "Ви часом не причетні до угоди, яка поки що не відбулася?"

Изменено пользователем ЮВ.

Поделиться сообщением

Вопрос к Вам а зачем тогда договор с пчеловодом или это пустой треп.Я после таких  кидалово делаю так-нахожу 2 скупщиков из разных мест-одному сдаю баночку меда на тонну и другому. договариваюсь о цене а сдаю тому кто больше даст после анализов и кому мед нужнее.Сдал по 48 как и договаривался 

Поделиться сообщением

16 минут назад, mits сказал:

Я думаю, тут не сошлись по цене, а не по качеству. Качество-это 2 пункт и там  уже.......

Не зовсім, на момент взяття аналізів фіксувалася ціна і всі прекрасно знали, що з наступного понеділка ціна знизиться.

Тут звичайне недотримання угоди, і не тільки у моєму випадку.

І тепер уявимо, що буде наступний сезон, яким чином пасічникам працювати з даним експортером.

Поделиться сообщением

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Не зовсім, на момент взяття аналізів фіксувалася ціна і всі прекрасно знали, що з наступного понеділка ціна знизиться.

І тепер уявими, що буде наступний сезон, яким чином пасічникам працювати з даним експортером.

Володя, я тобі казав в телефонній розмові. Всім насрати - дасть експортер більше на 50 копійок і більшість побіжить навипередки йому здавати, незважаючи на чужий гіркий досвід. Нема між пасічниками відчуття плеча. 

Поделиться сообщением

1 час назад, Wladimir_K сказал:

А нас по факту цього року "прокатали", взяли аналізи зафіксували ціну, і далі вже пішло на "тормоза" з об'ємом 70 т., відповідно у мене є зобов'язання все буде розповісти, як процес пороходить.

От скольких пасечников, этих 70 т?

Поделиться сообщением

Только что, ЮВ. сказал:

Вибачте, читаючи Ваші коментарі так і хочеться запитати:- "Ви часом не причетні до угоди, яка поки що не відбулася?"

Ні не причетний.  Але почерк у них усіх однаковий.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Sanich сказал:

Володя, я тобі казав в телефонній розмові. Всім насрати - дасть експортер більше на 50 копійок і більшість побіжить навипередки йому здавати, незважаючи на чужий гіркий досвід. Нема між пасічниками відчуття плеча. 

Можливо й так, але всі будуть знати, що домовленості нічого не варті, тому що є висвітлення прецедент.

Поделиться сообщением

18 хвилин тому, asaltan сказав:

......прицінились, пішли далі по ринку і найшли щось краще.:dntknw:

Після відбору проб і опломбування? А якби експортер поробив аналізи, пригнав фури, а меду .... - "інший дав більше. Ринок".

З огляду на те, що це вже не поодинокий випадок, спадає на думку - а чи не цілеспрямована це акція по дискредитації зусиль пасічників здавати мед консолідовано.

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

яким чином пасічникам працювати з даним експортером.

Да просто байкотировать его и все дела 

Выбор большой и ещё добавятся экспортёры 

когда же будет оглашен экспортёр ,совершивший кидок ?

Поделиться сообщением

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Можливо й так, але всі будуть знати, що домовленості нічого не варті.

Хаос. В якому хитрі бариги ловлять рибку. 

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Sanich сказал:

Хаос. В якому хитрі бариги ловлять рибку. 

А він і зараз існує і їх це основна ціль.

Поделиться сообщением

Чомусь коли ціна росте Всі пасічники вимагають ціну "на момент купівлі" а коли ціна падає вже вимагають "на момент аналізу" як під Вас підстраюватись? Вам все не так, то вимогаєте 50грн,зараз вже 53та так далі, я думаю тримайте свій мед, потім просить людей забрати в наступному році  його хоть за якісь гроші, а такі випадки скрізь та рядом! 

Поделиться сообщением

У нас існують формальні об'єднання пасічників, в Турції і Аргентині те ж були подібні проблеми.

2 минуты назад, Євген 78 сказал:

Чомусь коли ціна росте Всі пасічники вимагають ціну "на момент купівлі" а коли ціна падає вже вимагають "на момент аналізу" як під Вас підстраюватись? Вам все не так, то вимогаєте 50грн,зараз вже 53та так далі, я думаю тримайте свій мед, потім просить людей забрати в наступному році  його хоть за якісь гроші, а такі випадки скрізь та рядом! 

У моєму випадку це не зовсім так, мене не настільки цікавила ціна, скажімо дали навіть менше і всерівно брали б аналізи, у мене трохи інші цілі були.

Поделиться сообщением

17 минут назад, asaltan сказал:

Хіба так не буває на базарі, що Ви попробували мед, прицінились, пішли далі по ринку і бБунайшли щось краще.:dntknw:

Буває і коли ти договорився і мед пройшов по антибіотику а тобі кажуть хлопче розслабся ми ціну опустим бо ми це гравці ринку.Завтра відпишу в дану тему багато цікавої інформації нехай знають пасічники як їх дурять.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Sanich сказал:

хитрі бариги ловлять рибку. 

А от цiкаво якби iнший экспортер запропонував на гривню бiльше за домовленiсть ? 

Пасичники б устояли вiд соблазну i не порушили б договiр 

Щось менi здаеться кинули б экспортера на одинцi з домовленостями ,котрi НIЧОГО не вартI 

Поделиться сообщением

Срочно этого экспортера в черный список чтобы другие не вляпались.За таким объемом аж бегом приехали с любого конца Украины.Аэкспортерам пожелать в следующем году работать по-европейски.Вы же мед  в Европу экспортируете а  не в цыганский табор

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Євген 78 сказал:

По чём принимаете, на данный момент, Вы? 

Поделиться сообщением

17 минут назад, Мико сказал:

А от цiкаво якби iнший экспортер запропонував на гривню бiльше за домовленiсть ? 

Щось менi здаеться кинули б экспортера на одинцi з домовленостями ,котрi НIЧОГО не вартI 

У мене були пропозиції по вищій ціні.

16 минут назад, mits сказал:

Та ж домовилися вийти в діапазон 40-42, тільки самі найдосвідченні всіх молодих "переграли".

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Sanich сказал:

Я думаю що не все так однозначно. Я за бойкот для таких ....  і думаю я не один.

Поделиться сообщением

9 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Ви не готоаі підписати письмову угоду зі взаємними зобов'язаннями. А це потрібно, щоб у разі невиконання закликати на допомогу державні інституції. Але у Вас є причини зробити угоду не публічною (не показати хазяїна меду, місце зберігання, якість його, ціну, строки, відповідальність за невиконання). В цьому випадку у Вас не виникає проаво на публічний захист Ваших інтересів.

Дурите державу - будьте готові, що і Вас обдурять!:IMHO:

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, Мико сказав:

Як мінімум запропонували б покупцю переглянути ціну. Я давно кажу, що ситуацію може змінити лише ціна, яка рахується по якійсь формулі, яка має бути публічним орієнтиром для інших. Все інше - від лукавого. 

5 хвилин тому, Руслан К. сказав:

Я думаю що не все так однозначно. Я за бойкот для таких ....  і думаю я не один.

Я ж не казав - всі. Я казав - більшість. 

Поделиться сообщением

6 минут назад, Євген 78 сказал:

Это конечно не правильно требовать больше , но есть правило когда сдаёшь на тот момент тогда и действует цена , большая или меньшая уже на зад нет движения .

А для Вас что бы понять пасечников с начало надо попробовать самому заработать этот мёд ,  что бы одно место было мокрое и не один сезон  , а потом скажете какую цену лучше иметь :hi:

Поделиться сообщением

4 минуты назад, asaltan сказал:

Гарне у Вас правило.

Субсидії не отримую.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, asaltan сказал:

Эх. черт возьми, как хотелось бы знать сколько раз Вы обдурили цю державу.

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, mits сказав:

Я вже писав на невеликий объем 43-44 гри. З сьогоднішнього дня, но з вересня ціна діє на момент закупки, після першого скачка ціни викупив по домовленості по ціні на момент договору(за свій рахунок на різниці) якось так

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти