Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд - ціна на мед

В теме 18 515 сообщений

28 минут назад, Николай S сказал:

Хотел бы я увидеть физиономию того скупщика, который сам перевёз и зиму будет хранить чужой мед, а весной хазяин заявит, что "там на гривну больше дают":umora:

Конечно всякие бывают, как и скупщики так и пчеловоды. Но, мы же люди и вынужденны договариваться и строить отношения  на взаимно выгодных условиях. Я тоже так работаю уже второй год. Скупщик приехал взял пробу на анализ, после получения хороших результатов решили вопрос о цене, удовлетворяющую меня, забрал он мой мед и ждем нужного момента. В прошлом году ждал 35, а в этом жду 50 гр/кг. Приемщик человек порядочный, работаем с ним уже пятый год, а с условиями хранения моего меда у него на складе, второй год.:az:

Поделиться сообщением

1 час назад, kontroler сказал:

Конечно всякие бывают, как и скупщики так и пчеловоды. Но, мы же люди и вынужденны договариваться и строить отношения  на взаимно выгодных условиях. Я тоже так работаю уже второй год. Скупщик приехал взял пробу на анализ, после получения хороших результатов решили вопрос о цене, удовлетворяющую меня, забрал он мой мед и ждем нужного момента. В прошлом году ждал 35, а в этом жду 50 гр/кг. Приемщик человек порядочный, работаем с ним уже пятый год, а с условиями хранения моего меда у него на складе, второй год.:az:

дома надежней хранить в кладовке как то на разные катаклизмы бывают и в природе и в жизни  вышел посмотрел в кладовку а мед есть и мед ето золотой запас вот и пошол радостный цену ждать 53гр после нового года потому что сейчас 42 гр никак неподходит ,,,,,,ждем новых конкрактов  новых цен  ждем  :az:

Поделиться сообщением

А нас по факту цього року "прокатали", взяли аналізи зафіксували ціну, і далі вже пішло на "тормоза" з об'ємом 70 т., відповідно у мене є зобов'язання все буде розповісти, як процес пороходить.

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

А нас по факту цього року "прокатали", взяли аналізи зафіксували ціну, і далі вже пішло на "тормоза" з об'ємом 70 т.

ціна підніметься 53 гр тай появляться з аналізами великими машинами гружчиками і здоровими кошельками долярів за хорошим обьемом в чергу до Володимира і хто на 50 підісют центів більше буде давати  тому і отдавайте:az:

Поделиться сообщением

10 минут назад, Дід Василь сказал:

ціна підніметься 53 гр тай появляться з аналізами великими машинами гружчиками і здоровими кошельками долярів за хорошим обьемом в чергу до Володимира і хто на 50 підісют центів більше буде давати  тому і отдавайте:az:

Я намагаюсь бути людиною слова і для мене дотримання угоди багато значить і весь цей час міг здати як мінімум 3 експортерам, як можна працювати з експортером, який не дотримується угоди і при будь-якому моменті каже "вибачайте ціна впала".

Поделиться сообщением

Только что, Wladimir_K сказал:

А нас по факту цього року "прокатали", взяли аналізи зафіксували ціну, і далі вже пішло на "тормоза" з об'ємом 70 т.

Мабуть потрібно називати героїв. Нехай пасічники знають. І їм буде наука і іншим. 

Поделиться сообщением

Только что, В.Ю.А. сказал:

Мабуть потрібно називати героїв. Нехай пасічники знають. І їм буде наука і іншим. 

На все свій час, думаю відкриємо окрему тему.

Поделиться сообщением

Тому що в нашій справі дотримання угоди варте багато.

І як тепер вірити експортеру після цього?

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

І як тепер вірити експортеру після цього?

А особливо коли експортер дорожить імям!

Поделиться сообщением

Только что, Богдан1 сказал:

Ім'я на Заході, а у нас це так, завтра дасть знову пасічникам пару грн. і все забудуть.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Ім'я на Заході, а у нас це так, завтра дасть знову пасічникам пару грн. і все забудуть.

Але запах і сморід лишається повір!

Поделиться сообщением

Только что, Богдан1 сказал:

Виходить що не дорожить ім'ям.  Думають що все схвачено. Але це не так.  І немає ніякої гарантії що ці пасічники які здавали їм мед в цьому році будуть співпрацювати з ними в подальшому. 

Поделиться сообщением

Вони ж нас читають. Ще є можливість виправити ситуацію - купити мед по домовлений ціні. Думайте про завтра.

Поделиться сообщением

41 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Я намагаюсь бути людиною слова і для мене дотримання угоди багато значить і весь цей час міг здати як мінімум 3 експортерам, як можна працювати з експортером, який не дотримується угоди і при будь-якому моменті каже "вибачайте ціна впала".

А мёд ещё у Вас или уже у них, на базе?  И по скорей "вскрывайте карты", Что там, да как. А мы тут обмусолим всё на форуме и рассудим, кто прав, а кто виноват, а форум о-о-о-чень многие читают, до них инфа. по любому дойдёт.:az:

Поделиться сообщением

1 час назад, Дід Василь сказал:

дома надежней хранить в кладовке как то на разные катаклизмы бывают и в природе и в жизни  вышел посмотрел в кладовку а мед есть и мед ето золотой запас вот и пошол радостный цену ждать 53гр после нового года потому что сейчас 42 гр никак неподходит ,,,,,,ждем новых конкрактов  новых цен  ждем  :az:

Каждый в праве распоряжаться своим медом как захочет.

Поделиться сообщением

14 минут назад, mits сказал:

А мёд ещё у Вас или уже у них, на базе?  И по скорей "вскрывайте карты", Что там, да как. А мы тут обмусолим всё на форуме и рассудим, кто прав, а кто виноват, а форум о-о-о-чень многие читают, до них инфа. по любому дойдёт.:az:

Думаю мій випадок не є чимось надзвичайним у багатьох експортерів присутня така практика і у мене є бажання всі ці цьогорічні випадки зібрати в одну тему.

Мед лишився у всіх на місці.

Поделиться сообщением

53 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Ви не хазяїн цих 70 тонн, бо не знаєте якості меду і не можете гарантувати його наявності на складі.  Отже, Ви не договороздатні!:IMHO:

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, asaltan сказав:

Ви не хазяїн цих 70 тонн, бо не знаєте якості меду і не можете гарантувати його наявності на складі.  Отже, Ви не договороздатні!:IMHO:

Виправдовування обмана і розвода не красить людину.  А захист аферистів по цеху наводить на недобрі думки. 

Поделиться сообщением

2 минуты назад, asaltan сказал:

Я думаю, тут не сошлись по цене, а не по качеству. Качество-это 2 пункт и там  уже.......

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, Sanich сказав:

Виправдовування обмана і розвода не красить людину.

Хіба так не буває на базарі, що Ви попробували мед, прицінились, пішли далі по ринку і найшли щось краще.:dntknw:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, mits сказал:

Я думаю, тут не сошлись по цене, а не по качеству. Качество-это 2 пункт и там  уже.......

До качества дело не дошло, вся "договороздатність" закончилась на фоне рыночного падения стоимости закупки. 

Поделиться сообщением

3 минуты назад, asaltan сказал:

Хіба так не буває на базарі, що Ви попробували мед, прицінились, пішли далі по ринку і найшли щось краще.:dntknw:

Ну мы ж не на базаре...Цену зафиксировали,  анализ взяли. Человек мед другим не сдал, а мог!
Говоря вашими словами, на рынке попросили отложить, а за товаром не вернулись. :hi:

Поделиться сообщением

Тільки що, asaltan сказав:

Якщо ви керуєтеся у взаємовідносинах зі своїми клієнтами базарними поняттями - одного дня ви ризикуєте остатися без останніх. Коли є домовленість по ціні і немає об"єктивних причин її переглянути, крім хотілок експортера з"їсти чорної ікри замість червоної, то це називається кидок. Адже питання не стоїть, що не взяли мед, тому що взяли в іншому місці. 

Поделиться сообщением

Только что, asaltan сказал:

Бывает в 5 % а в 95 % сразу спрашивают цену, а потом пробуют-это на базаре. На опте - в 100% сразу договор по цене а потом "якість"

13 минут назад, asaltan сказал:

бо не знаєте якості меду 

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Ну мы ж не на базаре...Цену зафиксировали,  анализ взяли. Человек мед другим не сдал, а мог!
Говоря вашими словами, на рынке попросили отложить, а за товаром не вернулись. :hi:

Навіть не так. Товар попросили відложити, шлялися пів дня, а потім прийшли і поставили перед фактом, що заберуть дешевше, коли всі покупці вже розійшлися. :umora:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти