Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

А Дыня 6 гр за кило!! и выйдит цена килограмма мьяса!!!
Лично у меня урожай с дынями, в этом году, проблемный... Что касаемо мёда, то проблем явно не предвидеться.

сьогодні розмовляв з пересічним громадяненом.Говорить що мед 40гр. литра дуже дорого краще купити кило м,яса.
Він правий. Бо в супермаркеті дешевше.
40 - це минулорічна ціна. Відтоді все подорожчало. Навіть кіло м"яса і проїзд в метро. Але здається мед - продукт, який демонструє дефляцію в силу різний причин, які тут обговорювали.

сьогодні розмовляв з пересічним громадяненом.Говорить що мед 40гр. литра дуже дорого краще купити кило м,яса.
Він правий. Бо в супермаркеті дешевше.
40 - це минулорічна ціна. Відтоді все подорожчало. Навіть кіло м"яса і проїзд в метро. Але здається мед - продукт, який демонструє дефляцію в силу різний причин, які тут обговорювали.
Мабуть Ви погано прочитали мій пост... Ціна на сьогоднішній день нижча! В банці. Із сертифікатами. Значить Ваш повинен стояти не більше 20 гр. в роздріб! Ось наприклад, "Фуршет" не самий дешевий супермаркет. А там ціна така: Мед Светлый натурал.цветочный Пасика 1кг 43.09 Треба якось зайти в "Метро", перевірити. Там ціна повинна бути десь на процентів з 10 дешевше... Edited by vineshop

Ціна на сьогоднішній день нижча! В банці. Із сертифікатами. Значить Ваш повинен стояти не більше 20 гр. в роздріб!
vineshop, заходжу в супермаркет, все красиве, а купити нічого.. Ну там хліб, шоколадку якусь.. бо під красивою обгорткою зазвичай вииявляеться ТАКЕ Л**но :) ( Це стосовно сертифікатів ;) ). А тепер хотілося б почути ваше обгрунтування стосовно ціни в 20 грн, а також, чому ми повинні рівнятися на ціну супермаркетного китайського меду? Ви б ще зрівняли жигулі з мерседесом, а що, і то і то машина :ae: Хтось уже говорив в цій темі, що товар коштує сктільки, за скільки ви його можете продати. І якщо, наприклад, Соломка зможе продати літр за 150 гривень, то це не означає, що це зможе зробити супермаркет :ae: Супермаркет купить у Китайців по 10 грн кіло, продасть по 25 і буде задоволений. А мені, на відміну від супермаркета, доводиться добряче попотіти, щоб виробити мед, тому хочецця більшого.. :ah: Зи ще приклад- мене мало цікавить ціна, яку правлять на нашому місцевому ринку. Інколи я здаю оптом дорожче, чим вони продають майонезними баночками, інколи- набагато дешевше. Зате я продав і вложив у щось гроші (хоч і в ту ж ковбасу) а вони будуть продавати не один рік свої 5-10 бідонів ;)

Зи ще приклад- мене мало цікавить ціна, яку правлять на нашому місцевому ринку. Інколи я здаю оптом дорожче, чим вони продають майонезними баночками, інколи- набагато дешевше. Зате я продав і вложив у щось гроші (хоч і в ту ж ковбасу) а вони будуть продавати не один рік свої 5-10 бідонів ;)

Ціна на сьогоднішній день нижча! В банці. Із сертифікатами. Значить Ваш повинен стояти не більше 20 гр. в роздріб!
Я близько восьми років працював на харчовому виробництві і знаю ціну тим сертифікатам. Це саме супермаркети винні в погіршенні якості продуктів, що споживають пересічні громадяни. Все дуже просто. Торгівельна мережа зацікавлена в товарах з великими строками зберігання. Ось чому виробники додають до продуктів всякі Е, роблячи їжу небезпечною для здоров'я. Я пам'ятаю ще з дитинства, що м'ясо на базарі коштувало принаймні втричі дорожче ніж в магазині. Але ж воно було настільки ж смачнішим. Той мед із супермаркету, який Ви тут наводите в якості прикладу, ніякими споживчими якостями не наділений окрім солодкого смаку, бо за тими сертифікованими баночками навіть за таку смішну ціну не стоїть черга. А мої несертифіковані баночки я особисто продаю за прийнятними для себе цінами, вищими за ціни в навіть в медових магазинах. Скажу більше. Серед моїх клієнтів є продавці медових магазинів. А Ви кажете 20 гривень, сертифікати... Небезпечна для суспільства місія сучасних супермаркетів і того закладу, де Ви сумлінно працюєте, полягає в тому, що ці заклади привчають населення до неприродніх смаків продуктів харчування. Про наслідки цього для окремих громадян і для держави вцілому ми тут не будемо говорити, бо це вже політика... Тому не треба агітувати за підвищення якості продукції тих, для кого якість - це найдорожче, навіть якщо вона не підтверджена папірцями європейського зразка... А звідси і справедлива ціна.
Але ж ель, хто знає, роблять не так. По-перше треба зловити (вбити) кабана. ДИКОГО! Коли в нього гін. Бо потрібна СПЕРМА! А без сперми - це пиво, не ель! :umora:
Трошки не в тему, але де Ви таке прочитали? Вікіпедія на це питання має інший погляд... І ще момент. Чому медовуха повинна бути міцною?

Але ж ель, хто знає, роблять не так. По-перше треба зловити (вбити) кабана. ДИКОГО! Коли в нього гін. Бо потрібна СПЕРМА! А без сперми - це пиво, не ель! :umora:
Трошки не в тему, але де Ви таке прочитали? Вікіпедія на це питання має інший погляд... І ще момент. Чому медовуха повинна бути міцною?
Що до медовухи, то необов'язково повинна бути міцною... Є різні види медовухи. А що стосується еля, то так, як я написав, робили перщий ель. Ще додавали багато різних трав. Це мало відношення до релігії. А що стосовно Вікіпедії, то там кожний може написати що захоче. Але все ж тепер елем більше називають пивоподібне сусло, але... В нього не можна додавати ні хміль, ні дріжджі! Інакше це вже буде пиво. Хоча виробники порушують це правило!

OффТоп!!!! :hi: Здесь обсуждается цена на мёд??? :dntknw: Причём тут кабаны??? :hi:

Уважаемые форумчане, кто подскажет точный прогноз по закупке меда. На сегодня какая реальная цена.? Заранее благодарен.

Ось наприклад, "Фуршет" не самий дешевий супермаркет. А там ціна така: Мед Светлый натурал.цветочный Пасика 1кг 43.09
вибачте Ви або сліпі або що... 43.09 коштує 0.5 кг... і не вводьте людей в оману... Edited by СерыйПчел

Ось наприклад, "Фуршет" не самий дешевий супермаркет. А там ціна така: Мед Светлый натурал.цветочный Пасика 1кг 43.09
вибачте Ви або сліпі або що... 43.09 коштує 0.5 кг... і не вводьте людей в оману...
Заходьте, побачите самі :ae: від Пасіки саме стільки і коштує! :af:Реклама - в другой теме. Часть сообщения удалена Edited by Бортник

Мед Светлый натурал.цветочный Пасика 1кг 43.09

Це ж вони так соняшниковий мед назвали! Нічого собі дешево.. - виходить 200 грн 3 літра! Порахуйте.

Це ж вони так соняшниковий мед назвали! Нічого собі дешево.. - виходить 200 грн 3 літра! Порахуйте.
Вообще-то сделайте поправку на мелкий опт. Плюс учтите заложенную стоимость банки (минимум с двумя посредниками) Также скиньте аж 20% процентов НДС, о котором Вы и не слышали и на... всяких инспекторов! Я тут читал "странные" сообщения, что, вроде как, на 3-х литровой банке теряем почти 300 гр. :) Вообще-то, по общепринятым стандартам, на аграрную продукцию, положено делать ЗНАЧИТЕЛЬНО большую скидку на мелкий опт.

ед Светлый натурал.цветочный Пасика 1кг 43.09

Во так Мы и живём покупаем за 16гр продаём за 43гр :angry: кто то работает, а кто то плоди труда получает :ae:

Я сегодня был в одном из супермаркетов. Полкило меда в стеклянной банке стоит 46 грн. Я продаю 40 грн за кило. Так где дешевле?

Вообще-то сделайте поправку на мелкий опт. Плюс учтите заложенную стоимость банки (минимум с двумя посредниками) Также скиньте аж 20% процентов НДС, о котором Вы и не слышали и на... всяких инспекторов! Я тут читал "странные" сообщения, что, вроде как, на 3-х литровой банке теряем почти 300 гр. :) Вообще-то, по общепринятым стандартам, на аграрную продукцию, положено делать ЗНАЧИТЕЛЬНО большую скидку на мелкий опт.
Может лучше самолеты? Экономика потом? Я Вас прошу, перестаньте рассуждать про экономику, в которой Вы ничего не понимаете. Вы уже опозорились с "собственным" расчетом НДС которого так и не удосужились представить и с рассуждениями по акцизу на пиво, который всегда существовал и который в последнее время постоянно повышают, не смотря на Ваши представления о его отсутствии. А Ваши рассуждения что частный избирательно откачанный мед должен стоить в 2 раза дешевле магазинного шмурдяка, просто убивает.

Колись я кілограм картоплі купляв за 10 коп, а 1літр меду 10руб Тепер 1кг картоплі 3.50 (подорожчала в 35 раз), а мед можна купити за 60грн (в 6 раз ) Було 1л меду = 100кг картоплі , стало 1л меду = 17 кг картоплі Слава Українським пасічникам!!! :baby:

Я продаю 40 грн за кило.

Який мед(з чого)?

Я продаю 40 грн за кило.

Який мед(з чого)?
Разницы нет , желательно натуральный. :)

Який мед(з чого)?

Любой. Весенний продавал по 70 и даже 80 грн за литр.

Одна женщина показала купленый бутиль меда за 80 грн. Так я и не понял, что это за мутная и без запаха жидкость. Пока не вспомнил про Китайские ГОСТы, по которым они "допускают" в продукт столько то процентов меда. :umora:

Одна женщина показала купленый бутиль меда за 80 грн. Так я и не понял, что это за мутная и без запаха жидкость. Пока не вспомнил про Китайские ГОСТы, по которым они "допускают" в продукт столько то процентов меда. :umora:
А там где покупала, что слабо обьяснить, или ей под воздейсвием гипноза внушили :), а Вы разкодировали. За частуе такое и маркетах случается.

под воздейсвием гипноза внушили

За неделю уже вторая такая. Иначе как гипноз и не назовешь. Что интересно - все говорят одно и то же: купила что то такое, что не знаю как и назвать. "Втюхивают" подобний товар людям, которые заведомо не будут скандалить. Обычно продает женщина во дворах многоэтажек. :dntknw:

вспомнил про Китайские ГОСТы
А не могли бы Вы вспомнить и ссылку на эти ГОСТы? ;)

Пасека в: Кривой Рог

Развожу не пчёл, а мёд и пчеловодов

Уж не Ваш ли "продукт" обсуждается? А состав китайского меда где то здесь на форуме встречался. Поищите.