Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

Не помню в якій книжці теж радянських часів пропонувалось 1кг меду=6кг цукру по ціні.

Мед на базарі коштував 7 крб за літру, цукор - 78 коп. Такщо не 6, а 9 . Хоча я не згідний з такими привязками. Зараз важливим фактором є купівельна спроможність тих, кому Ви продаєте.
Что-то уж ваши сообщения смахивают больше на фантастику! blink.gif

Мова йшла про 3-хлітровий бутель.

Мова йшла про 3-хлітровий бутель.
Тогда ближе к истине. Но я видел очень много "фантазёров" в киевских переходах пытающихся продавать по более высокой цене. Спроса явно не заметил...

Не знаю не знаю... Сегодня смотрел в супермаркете: 88 за кг идёт только специальный, лечебный, с пыльцой. А до 120 дотягивает только более редкий с добавлением маточного молочка. Что-то уж ваши сообщения смахивают больше на фантастику! blink.gif

У нас не смахивает ето конкретная цена :hi:

У нас не смахивает ето конкретная цена :hi:
Вот относительно неплохая статья: Мед на украинских прилавках ... Тестирование различных марок Что касается доступных по цене образцов, то 100 г меда "Пасека" обойдется в 2,96 грн, "Купуйка" - 3,22 грн. При этом оценка в меда «Пасека» - отлично, а в «Купуйка» - плохо. Т.е. как я и раньше отмечал, в некоторых случаях, парадокс. Чем дороже - тем хуже!

Вот относительно неплохая статья: Мед на украинских прилавках ... Тестирование различных марок Что касается доступных по цене образцов, то 100 г меда "Пасека" обойдется в 2,96 грн, "Купуйка" - 3,22 грн. При этом оценка в меда «Пасека» - отлично, а в «Купуйка» - плохо. Т.е. как я и раньше отмечал, в некоторых случаях, парадокс. Чем дороже - тем хуже!

Я ещё не торговал мёд ниже 120 не имеет смысла продавать ! 1стоимость сахара 2 хочешь быть здоровым ТО каждый гражданин подумает , а стоит переплачивать перекукпу , если Я могу купить , столько --сколько Я съем :hi: Edited by blek-269

Зараз важливим фактором є купівельна спроможність тих, кому Ви продаєте.

Згоден, для багатьох це дорого. Але ж цукерки за ціною вище 70 грн на прилавках не залежуються. Все ж основну роль грає менталітет покупця, на який можна вплинути рекламою, перш за все, здорового харчування. 3-хлітровий бутиль на рік за 120 грн може собі дозволити кожна людина, правильно визначивши пріоритети :IMHO1: А при такому споживанні потрібно було, як говорив В.О.Соломка, ще й імпортувати мед. Edited by nibond

Згоден, для багатьох це дорого

Дорого чи дешево - це все відносно... Більшість людей скоріше витратяться на ремонт квартири - плитка , ванна, сантехніка - це для них це реальні цінності, які радують очі. А мед з"їв і нема, і скільки там того здоров"я прибавилось, і чи взагалі прибавилось... невідомо

При этом оценка в меда «Пасека» - отлично, а в «Купуйка» - плохо.
Ага... а оценку наверное и заказывала "Пасека" :umora: можна подумать на прилавках есть качественный мед... его ВСЕ греют и часто добавляют туда всякую дрянь, типа ароматизаторов, красителей, стабилизаторов...

Але ж цукерки за ціною вище 70 грн на прилавках не залежуються. Все ж основну роль грає менталітет покупця, на який можна вплинути рекламою, перш за все, здорового харчування.
Цукерки купляють діти. Ви просто спитайте, на Ваш вибір, з десяток школярів молодших класів, що вони виберуть... Звісно не мед! А цукерки дорогі, особливо шоколадні, бо з какао не врожай. "Корона" може бути дешевшою, бо там більше ГМО сої, чим какао. Гречка також буде дорожчати. Але не мед з неї! Не врожай! Та із пасічниками треба було роботи договори, на випас бджіл. :ae: Сама гречка не буде запліднюватись... О том, что исчезновение пчел грозит вымиранием человечеству, говорил Эйнштейн. По его словам, если пропадут пчелы, через четыре года перестанут существовать и люди. emc2_-4_joking_formula.gif Edited by vineshop

. Все ж основну роль грає менталітет покупця, на який можна вплинути рекламою, перш за все, здорового харчування. 3-хлітровий бутиль на рік за 120 грн може собі дозволити кожна людина, правильно визначивши пріоритети :IMHO1:
Нужно объяснять покупателям, как различить натуральный мёд от подделки!!! потому- что многие не знают что такое хороший мёд!!! Натуральный мёд без содержания сахара ! а значит диабетчику вреда не принесёт!!! Следовательно это уже лекарство!!! Вот вам лозунг!!! НО! это для честных пчеловодов!! :IMHO1: Заказов больше, чем МЁДа :ae:

Себе вважаю Богом обраним.

Однако, Арій!... :blink: . Уж слишком не скромно :dntknw: ... :hi:

Як що можна пару питань. В якій країні ви живете ? Хто вас просив займатись бджольнитством? Чі потрібні цій країні пасічникі? Чому ви вирішили що хтось вам щось винен? Хто з вас отримував що річні дотації виделені керевнитством країни на бджоли? Чому бджольнитство досі не обкладене налогами?

Як що можна пару питань. В якій країні ви живете ? Хто вас просив займатись бджольнитством?
Усе правильно. Ось у нас працює американський завод електроніки. Працює як годинник цілодобово і без вихідних... Люди працюють за 120дол як біоробити , Негри в Америці не хочуть за 2000, китайці вже за 200 не хочуть , привезли завод сюди - усе добровільно Якщо не підходить бджільництво - можна займатись квітникарством - попит шалений - квіти везуть з Нідерландів, Польщі. Турції , а в нас якби пустеля, чи руки не з цього місця ростуть, чи мізки не в цьому місці... Edited by Кочут

Як що можна пару питань. В якій країні ви живете ? Хто вас просив займатись бджольнитством? Чі потрібні цій країні пасічникі? Чому ви вирішили що хтось вам щось винен? Хто з вас отримував що річні дотації виделені керевнитством країни на бджоли? Чому бджольнитство досі не обкладене налогами?
Це, можливо самі правильні питання! І саме головне - чому "генеральний" бджоляр країни (Ющенко) не вирішив ці проблеми?

Як що можна пару питань. В якій країні ви живете ? Хто вас просив займатись бджольнитством? Чі потрібні цій країні пасічникі? Чому ви вирішили що хтось вам Як що можна пару питань. В якій країні ви живете ? щось винен? Хто з вас отримував що річні дотації виделені керевнитством країни на бджоли? Чому бджольнитство досі не обкладене налогами?
Це, можливо самі правильні питання! І саме головне - чому "генеральний" бджоляр країни (Ющенко) не вирішив ці проблеми?
А які тут проблеми по суті ? 1.В якій країні ви живете ? Ми живем в чудовій країні - не треба Бога гнівити - не Гаїті чи Сомалі, працюй з розумом і буде тобі щастя 2. Хто вас просив займатись бджольнитством? - яка тут проблема? Ніхто нікого не просив і не заставляв. Вибирай заняття по душі хочеш бджільництво, хочеш квіти чи картоплю вирощуй, хочеш наймись куда-небудь і роби, що тобі скажуть 3.Хто з вас отримував що річні дотації - Я отримував і всі хто хотів. Але чи потрібні вони 10грн на сім"ю , можна підняти ціну меду на 50 коп - ось і дотація. 4.Чому бджольнитство досі не обкладене налогами? - Якщо в когось така проблема він може добровільно себе обкласти - заповнити декларацію про прибутки, в податковій нарахують, або принести банку меду в інтернат чи лікарню... Проблема в тому, що нема проблем?

Проблема в тому, що нема проблем?
Здивований. :o Якби не було проблем, не було і форуму :)

Нема проблем загальнодержавного масштабу- при чому тут Ющенко чи інший президент -в проблемі лікувати чи не лікувати гнилець і т.д. Чи наприклад плата за опилення - ніяким законом це неможна врегулювати. Можливо. прийде такий час - фермери будуть запрошувати пасічників, а вони будуть виставляти свої умови. Або говорять що нема реклами по меду - користь меду знають всі, в газетах , журналах в телепередачах мед восхваляється достатньо, але ніяким законом не можна людей заставити замість сигарет , пива і чіпсів купляти мед...

Як що можна пару питань. В якій країні ви живете ? Хто вас просив займатись бджольнитством? Чі потрібні цій країні пасічникі? Чому ви вирішили що хтось вам Як що можна пару питань. В якій країні ви живете ? щось винен? Хто з вас отримував що річні дотації виделені керевнитством країни на бджоли? Чому бджольнитство досі не обкладене налогами?
А які тут проблеми по суті ? 1.В якій країні ви живете ? Ми живем в чудовій країні - не треба Бога гнівити - не Гаїті чи Сомалі, працюй з розумом і буде тобі щастя 2. Хто вас просив займатись бджольнитством? - яка тут проблема? Ніхто нікого не просив і не заставляв. Вибирай заняття по душі хочеш бджільництво, хочеш квіти чи картоплю вирощуй, хочеш наймись куда-небудь і роби, що тобі скажуть 3.Хто з вас отримував що річні дотації - Я отримував і всі хто хотів. Але чи потрібні вони 10грн на сім"ю , можна підняти ціну меду на 50 коп - ось і дотація. 4.Чому бджольнитство досі не обкладене налогами? - Якщо в когось така проблема він може добровільно себе обкласти - заповнити декларацію про прибутки, в податковій нарахують, або принести банку меду в інтернат чи лікарню... Проблема в тому, що нема проблем?
Карсива чудова так, і пісні чудові не Гаїті і не Самолі так ми ж живемо на пороховій діжці ми не навидимо один одного нема крові це питання часу зайди в "разное". Можна й кенгуру вирощувать тикі куди їх дівать? Як вплинули ті дотації на розвиток бджільнитства в країні? Як ви розпорядились тіми грішми купили нові вуликі чі сім"і, пакети, інвентару накупили? З нас посміялись. Підняти ціну давайте піднимим хто буде купувати?Перекупникі зкуповують за дарма чі не так? Неоподатковують тому що немає що оподотковувать ми злидні на коло виходить мізер. Докажи що ні і до тебе завітає налоговий інспектор. Проблема є, була, і будє, а країна дійсно гарна і природа красива да і люди як захочуть то можуть жити в злагоді. Не думайта що я якійсь псіхопад, я спокійний як удав. Просто піддержую розмову. :wave:

Нема проблем загальнодержавного масштабу- при чому тут Ющенко чи інший президент -в проблемі лікувати чи не лікувати гнилець і т.д. Чи наприклад плата за опилення - ніяким законом це неможна врегулювати. Можливо. прийде такий час - фермери будуть запрошувати пасічників, а вони будуть виставляти свої умови. Або говорять що нема реклами по меду - користь меду знають всі, в газетах , журналах в телепередачах мед восхваляється достатньо, але ніяким законом не можна людей заставити замість сигарет , пива і чіпсів купляти мед...
Чекай но якщо в країні буде рости, жити, працювати фізичноздорове населення то на мою думку і держава буде могутньою, чи не так? А як що населення буде хворіти помирати від усілякіх недуг той держава буде слабкою і немічною так? Виходить що якщо вживати корисні, натуральні( природні) продукти народ буде здоровішим, а країна могутньою. Так що я в важаю це і державною проблемою чи не так? Не трогайте ви тих фермирів таж такі самі люди як і ви такіж жадібні неображайтесь , а подивіться з другого боку з боку фермирів для них ви куркулі і вони хочуть щей з вас здерти і насікі я знаю здирають. Порівняйте кілкість реклами алкоголю (пиво теж слабоалкогольний напій) й продуктів з пасіки, городини(без концервантів і всілякіх Е) молочних продуктів, натурального м"яса, на вибір. Ні моя думка потрібно не рекламувати а пропоганбувати за здорове життя. :IMHO1:

Чекай но якщо в країні буде рости, жити, працювати фізичноздорове населення то на мою думку і держава буде могутньою, чи не так? А як що населення буде хворіти помирати від усілякіх недуг той держава буде слабкою і немічною так? Виходить що якщо вживати корисні, натуральні( природні) продукти народ буде здоровішим, а країна могутньою. Так що я в важаю це і державною проблемою чи не так? Не трогайте ви тих фермирів таж такі самі люди як і ви такіж жадібні неображайтесь , а подивіться з другого боку з боку фермирів для них ви куркулі і вони хочуть щей з вас здерти і насікі я знаю здирають. Порівняйте кілкість реклами алкоголю (пиво теж слабоалкогольний напій) й продуктів з пасіки, городини(без концервантів і всілякіх Е) молочних продуктів, натурального м"яса, на вибір. Ні моя думка потрібно не рекламувати а пропоганбувати за здорове життя.

Усім відомо про здоровий спосіб життя, про правильне харчувння і т.д., люди псують своє здоров"я СВІДОМО - ніхто нікому в рот сигарет не запихає, а на кожній пачці "попереджують" ... якщо людина запрограмувала себе знищити їй в цьому ніхто не завадить ... Як це не прикро , можлиаво, це відбувається природній відбір

сьогодні розмовляв з пересічним громадяненом.Говорить що мед 40гр. литра дуже дорого краще купити кило м,яса.

Себе вважаю Богом обраним.

Однако, Арій!... :blink: . Уж слишком не скромно :dntknw: ... :hi:
Тут трохи жарту є. Але ж Бог в кожному з нас. Стосовно скромності, бувають речі ще більш нескромні, чи не так, і це навкруги? Навіть в цій темі, та й інших. Тут мужики взялися за глобальні проблеми, які певною мірою є в розділі "Бесіди..." Зараз тільки сліпий не бачить, що продукти харчування (нормальні) стають основним стратегічним ресурсом у світі. Якийсь мудрець казав, коли люди зрубають останнє дерево, знищать останніх тварин, тобто зруйнують екосистеми, тоді вони зрозуміють, що гроші не можна їсти.

Чекай но якщо в країні буде рости, жити, працювати фізичноздорове населення то на мою думку і держава буде могутньою, чи не так? А як що населення буде хворіти помирати від усілякіх недуг той держава буде слабкою і немічною так? Виходить що якщо вживати корисні, натуральні( природні) продукти народ буде здоровішим, а країна могутньою. Так що я в важаю це і державною проблемою чи не так? Не трогайте ви тих фермирів таж такі самі люди як і ви такіж жадібні неображайтесь , а подивіться з другого боку з боку фермирів для них ви куркулі і вони хочуть щей з вас здерти і насікі я знаю здирають. Порівняйте кілкість реклами алкоголю (пиво теж слабоалкогольний напій) й продуктів з пасіки, городини(без концервантів і всілякіх Е) молочних продуктів, натурального м"яса, на вибір. Ні моя думка потрібно не рекламувати а пропоганбувати за здорове життя.

Усім відомо про здоровий спосіб життя, про правильне харчувння і т.д., люди псують своє здоров"я СВІДОМО - ніхто нікому в рот сигарет не запихає, а на кожній пачці "попереджують" ... якщо людина запрограмувала себе знищити їй в цьому ніхто не завадить ... Як це не прикро , можлиаво, це відбувається природній відбір
Незгоден не всі можуть в матеріальному плані купувати натуральні продукти що говорить про злиденність народу. Так сигарети зараз в нашій країні рекломувати заборонено але майже во всіх передачах кіно-фільмах курять чи не так? Чи не є це зомбуванням кури й не про що не думай бо зараз всі курять я сам в минулому курец з 20-річнам стажем коли в якомусь епізоді в кіно хтоси "смачно" затягувовся рука тянулась до цигарки. А це ж комусь вигідно. Великобританіі курили з малку и батьки не заперечували дітям, тепер там не модно курити. Ні це не природній відбір це ринок збуту одним словом БАБКИ. :IMHO1:

сьогодні розмовляв з пересічним громадяненом.Говорить що мед 40гр. литра дуже дорого краще купити кило м,яса.
Він правий. Бо в супермаркеті дешевше.
Порівняйте кілкість реклами алкоголю (пиво теж слабоалкогольний напій) й продуктів з пасіки, городини(без концервантів і всілякіх Е) молочних продуктів, натурального м"яса, на вибір. Ні моя думка потрібно не рекламувати а пропоганбувати за здорове життя. :IMHO1:
А тут є деякий податковий фокус! Якщо Ви виробляєте медовуху, або виноградне вино, то з Вас держава візьме ще й АКЦИЗ. А якщо Ви колотите бурду, "ПИВО", то цього не буде! Хоча градус буде майже однаковий! Можливо тому, деякі виробники "слабкої" медовухи почали офіційно називати її "Медовий ЕЛЬ". Але ж ель, хто знає, роблять не так. По-перше треба зловити (вбити) кабана. ДИКОГО! Коли в нього гін. Бо потрібна СПЕРМА! А без сперми - це пиво, не ель! :umora: Edited by vineshop

А Дыня 6 гр за кило!! и выйдит цена килограмма мьяса!!!