Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

1 минуту назад, Gring сказал:

0af1ad3f54edbd679359d.jpg?w=720&s=8d30ed

А мертвые президенты тоже могут упасть в цене (помним где живем).

• Haha 1

11 хвилин тому, <Юра> сказав:

Та хто там його активно здає! А! Точно, а я забув! Мій брат двоюрідний 3 виварки без кришок здав! Ще й ціну в мене запитував а я йому кажу що з таким "об'ємом" у нас 33, а він каже що в нього в село приїдуть і заберуть (добрі люди) по 34.

Якщо блогери здались і штампують про це ролики, то заперечувати активні здачі трохи наївно. 

• Haha 1

4 минуты назад, <Юра> сказал:

Та хто там його активно здає! А! Точно, а я забув! Мій брат двоюрідний 3 виварки без кришок здав! Ще й ціну в мене запитував а я йому кажу що з таким "об'ємом" у нас 33, а він каже що в нього в село приїдуть і заберуть (добрі люди) по 34.

Здають , два приїзди за місяць машини було в наших краях , в одного 6т по 33грн забрали ну і мелочь  вокругі сдалась і ще знаю під кінець осені сдавать будуть точно

Так що до нового року особливого росту ціни в валюті небуде, на пів зими затаряься без варіантів, а дальше спочатку почнуть затягувать поясок і тянуть допосліднього з піднятям ціни 

Рано ще  до серйозної ціни у валюті, ще місяців 5 будуть ігратся, дві неділі як відкачались

Це як у селі з продуктами зараз урожаю з городу який він небув все рівно ніхто нерахує , а ж тільки після нового року доходить щось маловато до нового урожаю , потрібно щось думать

6 минут назад, Sanich сказал:

Якщо блогери здались і штампують про це ролики, то заперечувати активні здачі трохи наївно. 

один блогер сдался и выложил фото в закрытой группе.  а видео мне ещё ни какое не попалось..   

ну и :IMHO:  для ждунов лучше пусть блогеры по быстрее сдадутся и это покажут чем будут сидеть на бочках и призываться не сдаваться..

• Like 1

3 минуты назад, Sanich сказал:

Блохери може здали, а може і не здали, а якщо і здали то не по 35, для них є особливі умови, їхня задача агітація і реклама

• Like 3
  • Thanks 2

25 минут назад, Gring сказал:

0af1ad3f54edbd679359d.jpg?w=720&s=8d30ed

3 литра не серьёзно..  придётся наложиться на 20-литровые  бутли с медовухой.. как только подготовлю тару так и сдамся.

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Суть не в цьому. Чи буде бажання його дорожче купувати, коли будуть сформовані запаси на складах імпортерів.

Це вже буде залежать від продаж у магазинах, але в звязку з неурожаєм в усьму світі врядлі захочуть опустошить склад , якийсь ліміт будуть тримати

По ту сторону екватора крім Аргентини ще у когось серйозного є сезон зимою, хотя як вияснелось урожай в Аргентині невпливає на нас

• Like 1

6 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

3 литра не серьёзно..  придётся наложиться на 20-литровые  бутли с медовухой.. как только подготовлю тару так и сдамся.

Банки це для пасічників розниці

Оптивики готовлять бочки на початок 2021 р :umora:

• Like 1

2 часа назад, Мико сказал:

плёночкой

Экономлю,пленка стоит денег  удешевляю себестоимость меда как могу чтобы экспортеры  еще немного продержались:(

• Like 3

И для удешевления себестоимости пыль смахиваю рукой... :umora:

• Haha 1

10 часов назад, asaltan сказал:

За символічну плату ми перетворимо будь-яку кількість (до 20 тон на місяць) Вашого меду на крем-мед в будь-якій тарі. Але

Але крем вам, а мед-нам, теж наслухались Панаса? 

3 години тому, Сергей Тюркин сказав:

хоть подскажите вариант что бы много места не занимал

Ми ж не знаємо, скільки у Вас бочок з медом...:dntknw:

Якщо дуже треба, то ми складаємо в 2 поверхи.:hi:

4 часа назад, Gring сказал:

Тогда эта тема опустеет:hmm:

Так она и сейчас не очень популярна 

В тренде " Дотация пасечникам "

1 годину тому, Александр К. сказав:

И для удешевления себестоимости пыль смахиваю рукой...

Головне, відганяйте котів, щоб не обсцикали, бо потім при нагріві дуже воняють...:ooops:

• Like 1
  • Haha 11

36 хвилин тому, Віктор просто сказав:

Але крем вам, а мед-нам, теж наслухались Панаса? 

Не зрозумів, принаймі в минулому році ми приготували 20 тон крем-меду, італійці взяли тільки 10 (не змогли налагодити автоматизовану розфасовку), інші 10+ більш менш успішно продаємо в Україні. Саме за соняшниковий крем-мед ми в 2017 році отримали бронзову медаль Апімондії у Стамбулі. Хоча із ріпакового меду крем-мед виходить ще кращий!

Готові кремувати ваш мед і фасувати в будь-яку тару.:hi:

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

с учётом плохого урожая мёда  в том числе и в странах импортёрах  я не думаю что там забьют склады под завязку.  сьедят и добавку ещё попросят ..  

И скушают очень быстро ,так как скуплено по три копейки очень мало медку 

• Like 1

Он по ящику говорили, що в зв'язку з неврожаєм мед подорожчав процентів на 30 у порівнянні з минулим роком. За літр на базарі просять 150, навіть 200 гривасів . Інформація не моя, а з ящика.:dntknw:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 1

Українські бджолярі зможуть безпосередньо торгувати з Європою на «Медовій біржі» НОВИНИ МАРКЕТИНГ ПРОДОВОЛЬСТВО Коментарі0 pixabay.com «Медова біржа» запустила онлайн-майданчик з продажу меду, продуктів бджільництва та інвентарю, на якій українські бджолярі зможуть безпосередньо торгувати з Європою. РЕКОМЕНДУЄМО Золотий мед: що відбувається з виробництвом меду цього сезону? Група бджолярів з Одещини експортуватиме мед в ЄС Про це розповів Гаррі Ремферт, бізнесмен з Німеччини, співзасновник «Медової біржі», передає AgroPortal.ua. «Через 2 роки роботи на території України, торговельний майданчик „Медова біржа“ стала доступною для європейських покупців. Тепер кожен бджоляр України, який підготує експортний набір документів, може стати експортером в країни Європи», — повідомляє Ремферт. Він додає, що всім, хто виробляє якісний мед, продукти бджільництва та рамки «Медова біржа» дозволить вийти з цими продуктами на європейський ринок і зайняти нішу. «Раніше бджолярі України продавали мед компаніям-експортерам або, в окремих випадках, шукали контракти в Європі для власного експорту. Наразі „Медова біржа“ дозволяє опублікувати власну пропозицію, щоб його побачили оптові покупці в Європі», — зазначив співзасновник «Медової біржі». Зауважимо, щоб розпочати продаж на «Медовій біржі» потрібно підготувати документи, зробити аналіз продукції на відсутність заборонених домішок та розмістити своє оголошення на майданчику.

Джерело: Agravery.com

1 час назад, asaltan сказал:

Головне, відганяйте котів, щоб не обсцикали, бо потім при нагріві дуже воняють...:ooops:

А че не моете тару перед камерой?

3 часа назад, asaltan сказал:

Ми ж не знаємо, скільки у Вас бочок з медом...:dntknw:

та я их и сам ещё не посчитал. но по любому за сотню будет...

3 часа назад, asaltan сказал:

А я думаю -- чем бы это ещё заняться .. любой каприз за Ваши деньги..

• Like 3

4 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

4 часа назад, AVA сказал:

Банки це для пасічників розниці

Оптивики готовлять бочки на початок 2021 р :umora:

Тогда и патронов прикупите;)

• Like 3

27 минут назад, Нагорный сказал:

А че не моете тару перед камерой?

А че не моете перед сдачей?

Когда-то в армии подрабатывал ремонтом ТВ, всегда предупреждал - за тараканов внутри +30% к цене ремонта.

• Like 1

4 минуты назад, Gring сказал:

Когда-то в армии подрабатывал ремонтом ТВ, всегда предупреждал - за тараканов внутри +30% к цене ремонта.

На Бихайве  хоть показали что моют в "обезательном порядке". А заявление подобного рода только говорит об уровне культуры Вашего производства. 

1 година тому, Академик сказав:

Українські бджолярі зможуть безпосередньо торгувати з Європою на «Медовій біржі» НОВИНИ МАРКЕТИНГ ПРОДОВОЛЬСТВО Коментарі0 pixabay.com «Медова біржа» запустила онлайн-майданчик з продажу меду, продуктів бджільництва та інвентарю, на якій українські бджолярі зможуть безпосередньо торгувати з Європою. РЕКОМЕНДУЄМО Золотий мед: що відбувається з виробництвом меду цього сезону? Група бджолярів з Одещини експортуватиме мед в ЄС Про це розповів Гаррі Ремферт, бізнесмен з Німеччини, співзасновник «Медової біржі», передає AgroPortal.ua. «Через 2 роки роботи на території України, торговельний майданчик „Медова біржа“ стала доступною для європейських покупців. Тепер кожен бджоляр України, який підготує експортний набір документів, може стати експортером в країни Європи», — повідомляє Ремферт. Він додає, що всім, хто виробляє якісний мед, продукти бджільництва та рамки «Медова біржа» дозволить вийти з цими продуктами на європейський ринок і зайняти нішу. «Раніше бджолярі України продавали мед компаніям-експортерам або, в окремих випадках, шукали контракти в Європі для власного експорту. Наразі „Медова біржа“ дозволяє опублікувати власну пропозицію, щоб його побачили оптові покупці в Європі», — зазначив співзасновник «Медової біржі». Зауважимо, щоб розпочати продаж на «Медовій біржі» потрібно підготувати документи, зробити аналіз продукції на відсутність заборонених домішок та розмістити своє оголошення на майданчику.

Джерело: Agravery.com

Хто пасічникам до цього забороняв експортувати при наявності повного комплекту документів для експорту? Чи хтось думає, що європейці приїдуть сюди по мед? 

• Like 1

32 минуты назад, Gring сказал:

Как привыкли за лёгкий взмах рукой брать 30%, так и продолжаете...

• Like 1