Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

1 час назад, Віктор просто сказал:

Судячи з Ваших 101-150, для Вас пасіка не зовсім хоббі. На яку б зарплату Ви пішли на завод чи склад, і покинули б пасіку зовсім? Чому Ви вважаєте, що коли рівень життя населення підвищиться, а значить зросте купівельна спроможність, то малі пасіки збанкрутують?

Розрахунок доволі простий. Працівник заводу або складу недорозвиненої Польші (в гарному сенсі, відносно інших країн Європи) на місяць отримує приблизно 20-25 тис грн. Якщо грубо перекласти це на дохід від пасіки, то треба тримати на сьогодні з нинішніми медоносами і цінами на опті не менше 300 бджсімей. Я рахував. І це має робити одна людина, без помочі родини. 

Якщо у пасічника лише 50 або хоч 150 вуликів і він орієнтований на експорт по долару за кілограм, то такий пасічник скоріше розпродасть все і піде на завод або склад на 20-25 тис, щоб отримувати у рази більше, ніж з пасіки. Такі пасіки вимруть, як тільки з'явиться пропозиція на ринку праці хоча б така, яка є у Польщі зараз. 

• Like 4
  • Haha 1

14 минут назад, Mаксим сказал:

Якщо грубо перекласти це на дохід від пасіки, то треба тримати на сьогодні з нинішніми медоносами і цінами на опті не менше 300 бджсімей. Я рахував

В цьому році вирішив записувати час роботи на пасіці (свій і помічників- жінка і син), з зими щоденно. Я шокований цифрами! Ще немає кінцевого результату, але вже бачу, що названа Вами зарплата в Польщі і рядом не лежала з моєю в перерахунку за час РЕАЛЬНОЇ роботи, навіть, якщо ціна меду оптова буде 1,1 долар.:wave:

• Like 3

57 хвилин тому, Mаксим сказав:

як тільки з'явиться пропозиція на ринку праці хоча б така, яка є у Польщі зараз. 

58 хвилин тому, AVA сказав:

Ще років 50 :umora:

• Like 2

1 час назад, Mаксим сказал:

Розрахунок доволі простий. Працівник заводу або складу недорозвиненої Польші (в гарному сенсі, відносно інших країн Європи) на місяць отримує приблизно 20-25 тис грн. Якщо грубо перекласти це на дохід від пасіки, то треба тримати на сьогодні з нинішніми медоносами і цінами на опті не менше 300 бджсімей. Я рахував. І це має робити одна людина, без помочі родини. 

Якщо у пасічника лише 50 або хоч 150 вуликів і він орієнтований на експорт по долару за кілограм, то такий пасічник скоріше розпродасть все і піде на завод або склад на 20-25 тис, щоб отримувати у рази більше, ніж з пасіки. Такі пасіки вимруть, як тільки з'явиться пропозиція на ринку праці хоча б така, яка є у Польщі зараз. 

Так а як же "пасіка вихідного дня" 500+? Скільки тут списів нещодавно поламали... Тепер вже нова "фішка". 

"то такий пасічник скоріше розпродасть все і піде на завод або склад на 20-25 тис" - адресу не дасте в якому селі і якої області.

• Like 2
  • Haha 1

31 минуту назад, Академик сказал:

на завод або склад на 20-25 тис" - адресу не дасте в якому селі і якої області.

Звичайно, підкажу - майже у кожній вьосці у кожному воєводстві. 

6 минут назад, Mаксим сказал:

Только уточняйте для украинцев 14 злотых в час и по 12 часов работы племянник сейчас работает звонил рассказывал поляки там же получают больше

При союзе была норма 100 семей не с потолка брали вот с этих 100 семей я должен достойно жить чем мы хуже немцев у них по 4 евро а у нас по 1 долару а цены по магазинах что у них что у нас

• Like 5

2 часа назад, Mаксим сказал:

на місяць отримує приблизно 20-25 тис грн.

80% если не больше работников  на складе или на заводе в Польше получает 16тыс грн в месяц в перерасчете на нашу валюту.  Почему 16000? Потому что оклад у них почасовой 14 злотых за час,  а это грубо говоря 800 грн за 8 часовой день,  а сейчас во время карантина и вовсе понизили до 12 злотых 

• Like 1

1 час назад, Mаксим сказал:

У яке вьосці (вибачте, не знаю що це) поїдуть 50-70-річні пасічники, які "скоріше розпродасть все і піде на завод або склад на 20-25 тис, щоб отримувати у рази більше, ніж з пасіки.":dntknw:

• Like 1
  • Haha 3

23 часа назад, Рус сказал:

Как сказал один мой знакомый в этом году насчет взятка с подсолнуха

- Хули тут прогнозировать, коли дивишся в третий корпус зверху, и бачиш льоток в першом.

Цього сезону багато хто третіх корпусів і не бачив. 

Прийшов був сусід до мене на пасіку, каже це що в тебе по 4 магазини стоять? Аж очі вилізли. Кажу йому що цього року 4 магазини можуть тільки снитися (насправді там 2 магазини, а інших 2 з відводком відділені плівкою). Немає цього року толком ні меду ні бджоли.

• Like 7

23 часа назад, Wladimir_K сказал:

Не тільки акація,то й же ріпак, липа.

Яка ціна на ріпак на даний момент?

• Like 1

1 минуту назад, Серж 82 сказал:

Яка ціна на ріпак на даний момент?

Мені називали 43 два дні тому

• Like 2

2 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Немає цього року толком ні меду ні бджоли.

З першим погоджуюсь, а з другим - ні. Бджоли зараз у вулику просто уйма, але їм нічого робити. Пустиня!

Сьогодні в одній сімї (де була моя торішня ІО) пішли на тиху зміну, то я встиг взяти 4 маточника в кліточку. Треба буде тепер натрусити отої бджоли на відводки.

P.S. Мої УС закладають 5-7 маточників ТЗ, в спеціальних надбудовах (жолуді).

2 минуты назад, Серж 82 сказал:

Цього сезону багато хто третіх корпусів і не бачив. 

Опускаю пасеку на пять корпусов 

Снимаю три полномёдных 

Поставленная светлая сушь +4 вощины на гнездо матками не освоены 

Всё залито и начали печатать 

Откачанный недавно корпус

поставленный четвёртым ,залит полностью 

Завтра перерыв , Илью праздновать буду 

• Like 3
  • Sad 1

23 часа назад, medhon сказал:

Вчора на роботі приходить одна, бере постійно трьохлітрову банку, і каже : "ну шо, кагда будєт мьод?" Відповідаю, на цих вихідних буду качати. "А какой будєт? Толька мнє акацію, ти ж помніш!" Кажу, акації не буде, буде мікс - липа, різнотрав'я... " Харашо (перебиває), Толька нє падсолнух!" Ну тоді звиняйте, кажу, в міксі відсотків 50 якраз соняшнику буде. Пауза... "Харашо, даш знать кагда будєт, я вазьму как всегда банку". Канєшно скажу, я все пам'ятаю))

Як казав мені мій дід -« ти ще не був в попа на обіді», таке саме і це. Ще трохи почекає і соняха не побачить.

• Like 1

22 часа назад, asaltan сказал:

S. Якщо мед для людини - хобі, то для неї не має значення, яка ціна, головне - аби бджоли дзижчали.

От через таких минулого сезону і ціна просіла бо ломанулись здавати. А цього сезону у них дійсно тільки дзижчання. А в кого пасіка як джерело доходу то  будуть тепер думати як продати в роздріб щоб отримати найбільший прибуток. 

Хотів ще щось запитати, але вже раз питав то Ви про волиня в пустелі розказали.

16 хвилин тому, Мико сказав:

Снимаю три полномёдных 

Знову ціна вниз піде:hmm:

• Thanks 1
  • Haha 3

40 минут назад, Академик сказал:

У яке вьосці (вибачте, не знаю що це) поїдуть 50-70-річні пасічники, які "скоріше розпродасть все і піде на завод або склад на 20-25 тис, щоб отримувати у рази більше, ніж з пасіки.":dntknw:

Не беріть у голову проблєми молоді

34 минуты назад, Мико сказал:

Снимаю три полномёдных 

Да не расстраивайтесь Вы так! Знаем, что Вы желали пару неурожайных лет подряд. Может в следующем году и Вам повезет, главное не теряйте надежду!

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 5

41 минуту назад, В.Ю.А. сказал:

Мені називали 43 два дні тому

Десь місяць назад знайомий здав по 30, через 3 дні мені пропонували по 34. Аж казав знайомому не здавати - не послухав.

• Like 1

33 хвилини тому, Віктор просто сказав:

Да не расстраивайтесь Вы так! Знаем, что Вы желали пару неурожайных лет подряд. Может в следующем году и Вам повезет, главное не теряйте надежду!

Треба просто оголошення про мільйонні вигоди від посівів лаванди на кожному стовпі розмістити - може тоді ненависний сонях перестануть сіяти

Edited by Олександр Коваль
  • Like 2
  • Haha 2

3 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

Треба просто оголошення про мільйонні вигоди від посівів лаванди на кожному стовпі розмістити - може тоді ненависний сонях перестануть сіяти

Та якби ж тільки сонях, так взяли моду по 200га гречки під забором сіяти! "беспредєльщики"!

• Haha 7

• Like 8

8 часов назад, Віктор просто сказал:

Пытаюсь работать по принципу:

"У хорошего пчеловода  , не бывает плохого года " 

• Like 5

51 минуту назад, Мико сказал:

Пытаюсь работать по принципу:

"У хорошего пчеловода  , не бывает плохого года " 

Это в смысле "хороший хирург поможет плохому танцору":umora:!!!

• Haha 4