Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

2 часа назад, VETER сказал:

Пасічники  - вони як квіти, бувають різні. Не треба всіх по собі...

Ну жмеринскі квіти давно відомі всім :wave:

2 часа назад, Михаил46 сказал:

От к чему это смешали мух с котлетами

Я плачу. Я не встиг побачити видалений пост.

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Ефективність цього всього низька, якщо не нульова.

Боюсь последние выборы показали что вы ошибаетесь..  :umora: Если эффект нулевой почему телевизор до сих пор бесплатный... :umora:

Ответ :

1 час назад, <Юра> сказал:

за денежное вознаграждение занимающихся формированием общественного мнения в определённом направлении

:IMHO1:

• Like 2

5 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Главное что бы после отезда заготовителя не оказалось что долар уже по 50.  

наверное не так уж и всё плохо с теми рядочками .

Не, ну цену в 43 грн я озвучил заготовителю в расчете 1.5 уе.

Хорошие "рядочки" остались еще с прошлого года, в этом году все печально.

• Like 2

Моє бачення цієї сітуації таке,що масова здача в цьому році можлива коли оптова ціна наблизиться до різдрібної.Таке вже спостерігалося 2013-2014рр.Я впевнений,що зараз огромні кошти будуть витраченні в медійне пространство,аби дискредитувати  різдрібну  торговлю.Це ми вже спостерігали  минулого року.

• Like 6

2 часа назад, Рус сказал:

Не, ну цену в 43 грн я озвучил заготовителю в расчете 1.5 уе.

Хорошие "рядочки" остались еще с прошлого года, в этом году все печально.

Та ладно, зазвичай ціна підійде до цієї межі і можете передумати.

• Like 1

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Та ладно, зазвичай ціна підійде до цієї межі і можете передумати.

....потім включається така функція як азарт, місцями ще фонить розум і адекватність,  потім вкюч. жадність(мізки відключає) ....Головне впіймати момент коли ось-ось відключе мізки, по факту результат у всіх різний.  

• Like 1
  • Haha 2

9 минут назад, whale сказал:

....потім включається така функція як азарт, місцями ще фонить розум і адекватність,  потім вкюч. жадність(мізки відключає) ....Головне впіймати момент коли ось-ось відключе мізки, по факту результат у всіх різний.  

Типу цього зазвичай і є.

Пам'ятаю, як був домовився пасічникам по 50 грн. здати мед, бо знав, що в понеділок понизять, а вони здавати не захотіли.

Після цього не домовляюсь.

А якщо серйозно поставитись до цього питання(оптова ціна меду ),  для уникнення "синусоїдальних"  змін ціни (в Укр. бдж. дуже велика амплітуда) - які зміни мають відбутися  з  громадою бджолярів -  які в кого є думки ?

1 година тому, Ёрик сказав:

Моє бачення цієї сітуації таке,що масова здача в цьому році можлива коли оптова ціна наблизиться до різдрібної.

Ось оголошення в нашому регіоні з фесбук Під "різнотрав'я" слід розуміти соняшник і все що вдалося принести бджолам до нього. Це така роздрібна ціна, або приблизно 57 грн кг. Навряд гуртова до неї "добіжить":IMHO:

Opera Знімок_2020-08-01_134413_www.facebook.com.png

• Like 1

2 часа назад, Шульц сказал:

Ось оголошення в нашому регіоні з фесбук Під "різнотрав'я" слід розуміти соняшник і все що вдалося принести бджолам до нього. Це така роздрібна ціна, або приблизно 57 грн кг. Навряд гуртова до неї "добіжить":IMHO:

При определённых обстоятельствах оптовая цена нормальных партий мёда которые проходят по анализу для экспорта может превысить цену мёда непонятного происхождения .  то один товар а то совершенно другой.    никто у дедушек по бидончику собирать 20 тон не станет а дедушке в конечном итоге отдать его хоть почём нибудь так как пчёлы ему мёд даром принесли.  

• Like 2

поки що вдається продавати по 120 грн літр,думаю.що до нового року мед в мене закінчиться.Правда меду було небагато -близько 800 кг.Краще продати таку кількість вроздріб,чим оптом по 1 зеленому.Маю досвід продажу 2 тонн вроздріб без базару,але прийшлось добре попотіти.

• Like 5

1 час назад, Ёрик сказал:

Моє бачення цієї сітуації таке,що масова здача в цьому році можлива коли оптова ціна наблизиться до різдрібної.Таке вже спостерігалося 2013-2014рр.Я впевнений,що зараз огромні кошти будуть витраченні в медійне пространство,аби дискредитувати  різдрібну  торговлю.Це ми вже спостерігали  минулого року.

что опять покрышка в меду, или уже целый АВТОМОБИЛЬ)))

• Like 1
  • Haha 1

1 час назад, Шульц сказал:

Це анологічна  оптовій  ціні  45грн  . коли оптом дають 200грн за банку смисл у продажі 80грн за літр відпадає 

• Like 1
  • Thanks 1

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

При определённых обстоятельствах оптовая цена нормальных партий мёда которые проходят по анализу для экспорта может превысить цену мёда непонятного происхождения .  то один товар а то совершенно другой.    никто у дедушек по бидончику собирать 20 тон не станет а дедушке в конечном итоге отдать его хоть почём нибудь так как пчёлы ему мёд даром принесли.  

У нас були роки коли ціна меду акації оптом привишала розницю , а так обично почти на рівні 

тому що " дедушек " з трьома битончиками неміряно  , з якими заготовачі не хотять звязуватся , аналіз і приїзд дороще навару 

16 хвилин тому, AVA сказав:

Це анологічна  оптовій  ціні  45грн  . коли оптом дають 200грн за банку смисл у продажі 80грн за літр відпадає 

16 хвилин тому, AVA сказав:

Саме в точку!

• Like 1

2 часа назад, whale сказал:

А якщо серйозно поставитись до цього питання(оптова ціна меду ),  для уникнення "синусоїдальних"  змін ціни (в Укр. бдж. дуже велика амплітуда) - які зміни мають відбутися  з  громадою бджолярів -  які в кого є думки ?

Для цього рівень доходів населення має стати хоча б як в Польщі, відповідно малі пасіки збанкротують, малі пасічники підуть на зарплату на заводи і склади, кількість пасічників зменшиться в рази. Залишаться промисловики мінімум 400+, а може і 600+, це вже як ринок продиктує. Заготовач зникне як проміжна ланка, бо експортер буде працювати напряму з промисловиками з відповідними об'ємами. 

Кількість промисловиків не така чисельна, до того ж промисловик 100% рахує собівартість і необхідність в інвестиціях, має можливість кредитуватись в банках, тож не прогинається здавати "по чому дадуть".

От тоді і не буде тої амплітуди гойдалок експортерів, про яку Ви говорите, бо прийдеться домовлятися з виробником, а це вже перемовини бізнесмена від експорту з бізнесменом від виробництва, а не з дідусем, що трусить всією родиною свої 50 лежаків і якому на навчання онукам непогано мати навіть і долар з кг, бо то краще ніж гола пенсія, та й при справі кожного сезону, є чим займатися. 

• Like 2

2 хвилини тому, Mаксим сказав:

а не з дідусем, що трусить всією родиною свої 50 лежаків і якому на навчання онукам непогано мати навіть і долар з кг, бо то краще ніж гола пенсія, та й при справі кожного сезону, є чим займатися. 

так ця категорія ніде не дінеться.

• Like 5

1 минуту назад, gardener сказал:

Ця категорія є нормою на заході, проте вона не має відношення до гуртової торгівлі і тим більше до експорту. Це чистий роздрібний виробник, що продає або з дому, або на ярмарках, або із свого власного магазинчика. Так побудований ринок розвиненої Європи і Америки. А у нас дрібний виробник є основою усього медового експортного напрямку, на ньому побудована стратегія - взяти мед за копійки, бо і так ліпше ніж нічого, звідси ж розвинена мережа заготовачів, бо виробник малий і треба позбирати по селам. 

• Like 4

5 часов назад, Академик сказал:

Ну жмеринскі квіти давно відомі всім :wave:

Ви хочете про це поговорити? У темі про ціну меду? 

23 минуты назад, Mаксим сказал:

Для цього рівень доходів населення має стати хоча б як в Польщі, відповідно малі пасіки збанкротують, малі пасічники підуть на зарплату на заводи і склади, кількість пасічників зменшиться в рази.

Судячи з Ваших 101-150, для Вас пасіка не зовсім хоббі. На яку б зарплату Ви пішли на завод чи склад, і покинули б пасіку зовсім? Чому Ви вважаєте, що коли рівень життя населення підвищиться, а значить зросте купівельна спроможність, то малі пасіки збанкрутують?

• Like 2

1 час назад, AVA сказал:

Це анологічна оптовій  ціні  45грн  . коли оптом дають 200грн за банку смисл у продажі 80грн за літр відпадає 

Смисл в тому, що 45 грн вже 3 роки нема... 

• Like 2

12 минут назад, VETER сказал:

Ви хочете про це поговорити? У темі про ціну меду? 

Михаил46
От к чему это смешали мух с котлетами -ціна впаде:wave:

Edited by Академик

56 минут назад, ромео сказал:

Смисл в тому, що 45 грн вже 3 роки нема... 

Це відносится до цього вислову

5 часов назад, Ёрик сказал:

Моє бачення цієї сітуації таке,що масова здача в цьому році можлива коли оптова ціна наблизиться до різдрібної.Таке вже спостерігалося 2013-2014рр.

і роздрібної торгівлі по 80 грн за літр ,

80грн за літр це в основній масі роздрібна ціна оптовиків по селах , 

У 2017 десь кінець жовтня я сдав по 48 , ще  три  роки не пройшло 

1 час назад, gardener сказал:

Ще років 50 , поки хати по селах не порозвалюются :umora:

• Haha 1