Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

2 часа назад, Укроп сказал:

Колеги є до Вас запитання і порада. Вчора дзвонив брат мій в якого стоїть біля 100 тон меду з дикої люцерки, і він його не може здати навіть за що небудь

Пора роїтися до Польщі:umora:

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2

9 минут назад, Віктор просто сказал:

Пора роїтися до Польщі

Такая тенденция сначала меня забавляла. а теперь пугает..((( я скоро со своим точком сам останусь меня оборят фермеры как реликта))

В селе 30 лет назад насчитывающего 2 000 жителей осталось несколько особей которых могут взять на работу в Польше разве что палеоимузей..)) да и то с условиями))

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Sad 1

33 минуты назад, mascot сказал:

Круто. Ціна 200 баксів це мабуть рекорд, ?

200 це якщо сильна сім’я. У брата сім’ї цей рік дуже хороші. 160-180 якщо сім’ї слабші. Ну і залежить від фермера. Американці платять гарно, індуси скупі, і намагаються найти подешевше, і часто попадають що не можуть нікого знайти на запилення

• Like 2
  • Thanks 1

34 минуты назад, mascot сказал:

Іще які вимоги до сили сім'ї для опилення мигдалю?

В сім’ї має бути корпус гарний бджоли, і не менше 6-7рамок з розплодом. Комісія не провіряє всі сім’ї, виборочно просять показати. Якщо менше бджоли ніж корпус, то ціна відповідно падає. Вони через неділю починають стимулювати для нарощування бджіл. В природі пилку зараз майже немає, даватимуть соєве борошно. В кінці місяця в початку лютого, масово почнуть їхати на запилення. На миндалю сім’ї гарно нарощуються, і вже звідтіль їдуть на медозбір з цитрусу

• Like 3
  • Thanks 1

2 часа назад, Укроп сказал:

стоїть біля 100 тон меду з дикої люцерки, і він його не може здати навіть за що небудь

справи кепські:( а по чому такий мед раніше в них купляли?  

5 часов назад, Укроп сказал:

Колеги є до Вас запитання і порада. Вчора дзвонив брат мій в якого стоїть біля 100 тон меду з дикої люцерки, і він його не може здати навіть за що небудь. Хоче в цьому сезоні коли після миндалю переїде на медозбір з цитрусу, то згодовувати мед з люцерки щоб змішали з цитрусом. Як на вашу думку, скільки можна дати на сім’ю такого меду щоб змішали з цитрусом? В них з цитрусу мед продати ще можна, інші меди геть не беруть. Казав що в його знайомого стоїть 800 двісті літрових бочок, і здати не може. У них ринок меду стоїть повністю. Тішить лише те що скоро поїде на запилення миндалю, має добрі сім’ї, і заключив контракт по 200 доларів за сім’ю. За рахунок запилення хоч якось зможе виправити ситуацію. Бо в минулому році поїхав на медозбір за 2500 км, поніс великі затрати. Меду взяв, а вихлопу нуль

Это большой геморой. да и ещё вопрос будут ли пчёлы его брать во время взятка. правильнее мёд скупажировать . пропорцию определить самому небольшими пробными партиями. 

В принципе если мёд с цитруса термоядерный  :IMHO:( типа Черкасской липы . )  а с люцерны светлый со слабым вкусом и запахом  то люцерна должна в купаже потерятся. Ну и зависит от того как его берут только по вкусу и запаху или через пыльцевой анализ . 

Ну и брат не особо парился что бы его сдать :IMHO:. как то мне не верится что в Америке никуда нельзя его пристроить.

• Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 1

20 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Это большой геморой. да и ещё вопрос будут ли пчёлы его брать во время взятка. правильнее мёд скупажировать . пропорцию определить самому небольшими пробными партиями. 

В принципе если мёд с цитруса термоядерный  :IMHO:( типа Черкасской липы . )  а с люцерны светлый со слабым вкусом и запахом  то люцерна должна в купаже потерятся. Ну и зависит от того как его берут только по вкусу и запаху или через пыльцевой анализ . 

Ну и брат не особо парился что бы его сдать :IMHO:. как то мне не верится что в Америке никуда нельзя его пристроить.

Сергійко віриш не віриш то справа твоя. Я тобі кажу що в них дно ще більше ніж у нас. У людини стоїть 800 бочок 200 л меду, і не може здать.

• Haha 1

У 1999 році в них точно таке було дно. Були потім проблеми,  але не такі критичні як зараз. А зараз він нікому не потрібен, і його просто не беруть. 

• Haha 1

10 минут назад, Укроп сказал:

і не може здать.

Может люди просто не хотят сдавать по очень низкой цене - как у Нас? Или все же  не берут в обще?

21 минуту назад, mixaskm сказал:

Может люди просто не хотят сдавать по очень низкой цене - как у Нас? Или все же  не берут в обще?

Взагалі не беруть. Навіть готовий віддати в розстрочку на пів року-на рік. Не беруть

• Confused 1

Пусть с нашими экспортерами свяжется думаю по 05 бакса заберут смешают с украинским и толкнут обратно по 1.5 они умеют

• Like 2
  • Haha 3

57 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

типа Черкасской липы

Там до неї підливають бджоли ще м’яту і барбарис, і дику моркву. Через то получається такий класнячий. Скажи відверто зустрічав ти ще де небудь такий смак і якість? Питаю, тому що знаю що ти їздив переїздив,по різних місцях України з кочівлею. Я мед з болота  2018 року, продав в Київі в одну мить,по 200 гр за літр

• Like 1

1 час назад, Укроп сказал:

У 1999 році в них точно таке було дно. Були потім проблеми,  але не такі критичні як зараз. А зараз він нікому не потрібен, і його просто не беруть. 

Скоро США повезут свой мёд в ЕС.

• Thanks 1

3 часа назад, Фанат сказал:

Якщо Пан Укроп правду каже, то діла погані. Хоча я не вірю. Я навіть собі не повірив, що таке написав.:umora::dntknw:

Пане Фанат а якщо я Вам в приват напишу номер вайберу брата, і Ви самі в тому переконаєтесь, і що тоді? Я не збираюсь бити лобом об стіну,і комусь щось доказувать. Вірити треба. Бо не віруючим хомою,теж важко бути

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1

2 часа назад, Cfif сказал:
2 часа назад, Віктор просто сказал:

Пора роїтися до Польщі

Такая тенденция сначала меня забавляла. а теперь пугает

А что именно Вас пугает в том, что американци вкусят гастарбайтерского хлеба? Или конкуренция пугает? Так не расстраивайтесь на наш век хватит!

17 минут назад, Віктор просто сказал:

А что именно Вас пугает в том, что американци вкусят гастарбайтерского хлеба? Или конкуренция пугает? Так не расстраивайтесь на наш век хватит!

я совсем не о том. поговорить скоро не с кем будет, не то что мёд кому то продать)))). В таких условиях нужно будет лично охранять пасеку или всё закончится само собой.... если в населённом пункте остаётся критически мало людей -он обречён и я никак не смогу изменить ситуацию..значит и пасека обречена.

А конкурировать с Вами в Польше я не собираюсь. можете быть спокойны.

• Like 2

7 минут назад, Cfif сказал:

я совсем не о том. поговорить скоро не с кем будет

Понял, пользуетесь моментом, не заморачиваясь темой!

• Haha 1

В 09.01.2020 в 07:50, bondarev сказал:

Мда, партия до 1 т- 22 грн за кг,партия больше -23-24 грн, сразу же интересуются брал ли кто анализы уже из этих бочек ,ну и приедут хоть завтра за анализами , то есть мёда по стране или почти не сдают , или почти не осталось.Документы  -в основном хватает паспорта и кода, хотя сначала спрашивают и за пчеловодный паспорт.  Цена на мёд, по сравнению с прошлыми годами , упала на 30 процентов, печально , уже покупки дорогостоящего оборудывания  не будет,лишь бы на плаву удержаться.Хотя желающих продать пчёл весною в моём и соседних районах практически нет, клещ  осенью сильно сократил количество пчелосемей.

Берут анализи меда. Потом говорят у вас половина меда с антибиотиком, может что другое придумают мед плохой.ну и шо будем делать? Да ми возьмем все только плохой мед по 10 гр. Делим на пополам виходит 16-17 гр, хочеш здавай .дирки в меде поделали,другой заготовитель будет спрашивать почему мед нездал.дирки нужно убирать. У друга так хотели купить,непродал,все с его слов  .  я попросил два битона меда чтоб купили ,им нужно 300 кг ну хоть 1 бочку,позвоним, приедем,купим,забили позвонить а я передумал продавать.наверно нужно доплатить чуток чтоби мед покупали а правильней забрали с доплатой.както так.

• Like 1

https://webgate.ec.europa.eu/rasff-window/portal/index.cfm?event=notificationDetail&NOTIF_REFERENCE=2020.0077

Засвітився український біо мед в Угорщині. Причина попадання в систему оповіщення іржаві бочки.

• Like 2
  • Confused 1
  • Sad 1

3 часа назад, охотник пчел сказал:

справи кепські:( а по чому такий мед раніше в них купляли?  

1,50$ 1,70$ за паунт можна було здати без проблем. То найнижча ціна була. Цитрус 2,50$ 2,80$ за паунт

• Thanks 1

20 минут назад, Wladimir_K сказал:

https://webgate.ec.europa.eu/rasff-window/portal/index.cfm?event=notificationDetail&NOTIF_REFERENCE=2020.0077

Засвітився український біо мед в Угорщині. Причина попадання в систему оповіщення іржаві бочки.

Антибиотик, сахар ну это ладно....там анализы....

НО РЖАВЫЕ БОЧКИ.....наверное опять пчеловод намешал что-то в мед, что бочка  не выдержала....ПОРЖАВЕЛА:baby:

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 5
  • Sad 1

Антибиотик, сахар ну это ладно....там анализы....
НО РЖАВЫЕ БОЧКИ.....наверное опять пчеловод намешал что-то в мед, что бочка  не выдержала....ПОРЖАВЕЛА:baby:
Що за ахінея.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

37 хвилин тому, uam_63 сказав:

Що за ахінея.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

це не ахінея - це тренд, в наступний раз знайдуть те, що обіцяв зробити один наш форумчанин... :(

і тоді так розрекламований стретовичем *український бренд* отримає першу *нагороду* і ярлик

Edited by Олександр Коваль
  • Like 1
  • Haha 5

Скоро будут много чего интересного находить.... как когда то в молоке))

• Like 1

1 година тому, Wladimir_K сказав:

в Україні ще в минулому році був дефіцит якісної тари, видно лили в що було під рукою. Розширитись - то в ютубі гарно розмалювали як, а де тару нормальну взяти - ні

але читаю той звіт - пишуть, що пошкодження пакування. Можливо і таке, що зфабулив експортер. Так що цікаво хто

Edited by Олександр Коваль
  • Like 1