Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

У мене знаю 2 чи 3 пасічників які покинули продажі в роздріб. 

Продажи в розницу ни как не спасут пасечников , а лишь отдаляют от банкротства . 

• Like 2
  • Confused 1

Какая цена по регионам сейчас?

24

• Sad 1

4 минуты назад, Cfif сказал:

Ну знаете .. работать чтобы жить - рабство и безысходность.. вдумайтесь. Вы что то не так понимаете...

Жить для того что бы только работать и всё 

А я работаю столько , что бы жить в своё удовольствие 

Вот у меня компаньон живёт , что бы работать с утра до вечера и зимой и летом ,

я так не хочу 

• Like 2

14 минут назад, AVA сказал:

А як калькулятор :hmm: допомагає продавать мед на базарі 

Калькулятором нужно пользоваться до базара 

16 минут назад, AVA сказал:

Якщо ти вже приїхав , а покупців нема :dntknw:

Это значит что товар не пользуется спросом и никому он не нужен .

1 минуту назад, Крош сказал:

значит что товар не пользуется спросом и никому он не нужен .

Отсюда выходит ,  что не нужно  его производить ,

пасеки бросить и в полькогерманское рабство 

• Thanks 2
  • Haha 1

2 минуты назад, Крош сказал:

Калькулятором нужно пользоваться до базара 

Это значит что товар не пользуется спросом и никому он не нужен .

Так це я узнаю коли на базар приїду 

Це як раз і буде торгівля в розницю з мінусовим балансом , як Володир писав 

• Like 1

45 хвилин тому, Мико сказав:

Отсюда выходит ,  что не нужно  его производить ,

рано ще, треба в цьому році ще Китай залити медом по 0,85 на радість баскевичам та команді молодості нашей, а потім

45 хвилин тому, Мико сказав:

пасеки бросить и в полькогерманское рабство 

Edited by Олександр Коваль
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

6 часов назад, Cfif сказал:

розсилати повідомлення і пропонувати за мед 23 грн.

розсилайте їм теж, не стримуйте себе, пишіть  їм усе що про них думаете, типу  йдіть на х......й,   і тд і тп ... може після отримання  таких смс  в них поубавиться нахабності?:hmm: 

• Like 3

1 минуту назад, Фанат сказал:

Не видумуйте.

а чого? в нас на базарі на сьогодні продажа 1 літр в день , а бувае 0, якщо взяти що за цей час можна заробити на роботі, та ще декому до базара доїхати,  то це реально в  мінус. торгують тільки ті які стоять на одному місці десятки років, набили своїх кліентів, тута пан Володимир правий 100% і да 200 гр 3 літра, ще й банку подарують, коротше здравствуй жопа новий год.:IMHO:

• Like 19

Ну мы давно уже поняли что торишний и позаторишний мед скупщики могут у нас его взять по цене сахара а  поэтому открыли бочки и распихиваем сами и  ничего дешевле 40 гр ни одного кг не продали.Долго конечно но ничего время до лета еще есть-это лучше чем зимой улья открывать

• Like 7

Выход с этой ситуации такой-кто живет далеко от крупных городов и не кочует-сокращать пасеки или сдавать мед по 24 и зарабатывать дядям  теперь на  гелики а кто возле крупных торговых центров-поднапрячся и все уйдет в розницу

• Like 2

2 хвилини тому, ленивый Трутень сказав:

Выход с этой ситуации такой-кто живет далеко от крупных городов и не кочует-сокращать пасеки или сдавать мед по 24 и зарабатывать дядям  теперь на  гелики а кто возле крупных торговых центров-поднапрячся и все уйдет в розницу

Дак сколько же нужно пнуться, если даже те кто в ассортимента кроме меда предлагают пильцу, свечи, настойки, притоговывают для коллег  и бипином, проволокой, вощиной. и то уже начали  жаловаться на отсутствие выручки... 

• Like 6

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

А Ви ніколи не могли подумати, що продажі у роздріб можуть бути від'ємні?

Чому не думав  я це знаю, наприклад мені дешевше не виїзджати  на торгівлю  хоча і до базаря всього  12 км.

Я про те що, з двору 3л соняха за 150грн а то і 120 це буде нормально. 

• Like 2
  • Confused 2

15 минут назад, Николай S сказал:

Дак сколько же нужно пнуться, если даже те кто в ассортимента кроме меда предлагают пильцу, свечи, настойки, притоговывают для коллег  и бипином, проволокой, вощиной. и то уже начали  жаловаться на отсутствие выручки... 

Це перші дзвіночки,а дальше виручка з пакета буде мізерна,або зовсім не буде,ціну на матки думаю також обвалять. Ну і на десерт курс бакса впаде до 20гр.:hmm:

• Like 2
  • Haha 1

17 минут назад, Николай S сказал:

Да. не сколько - торба отрасли пришла. И не надо думать что это слишком серьёзный удар по людям и т.д. и что кто то придёт и всех спасёт или что это какой то шаг... нет Не шаг -это ЖОПА. Точно такая же как в десятках других отраслей.

Всё что с высокой добавочной стоимостью и сельское хозяйство -привилегия богатых влиятельных стран. удел остальных - химия.

Нужно это уяснить и вырабатывать стратегию деятельности по таким вот реалиям.... Чтобы не дотерпеть до последних трусов в ожидании чуда и не хлопать себя ушами по щекам....

• Like 7

39 минут назад, ленивый Трутень сказал:

торишний и позаторишний

будуть брати- позаторішний 22, торішний 23 цьогорічний 24  свіжий 25.:umora: це все потім запхають в гомноизатор, и відвезуть полякам по 2.5 бакса,  а ті перекинуть німцям  по 4.5, і усі будуть в шоколаді, а ми в дерьмі.:blink:

• Like 11
  • Haha 1

6 минут назад, Женя Циба сказал:

Це перші дзвіночки,а дальше виручка з пакета буде мізерна,або зовсім не буде,ціну на матки думаю також обвалять. Ну і на десерт курс бакса впаде до 20гр.:hmm:

Навряд чи  зелений впаде до 20-ти , курс скоріше піднімиця  :IMHO:. алеж і ціни підуть до гори, і всі будуть ногами совать що, ціна росте тому що доллар дорощає .

• Like 4

1 минуту назад, Віталій.В сказал:

Навряд чи  зелений впаде до 20-ти , курс скоріше піднімиця  :IMHO:. алеж і ціни підуть до гори, і всі будуть ногами совать що, ціна росте тому що доллар дорощає .

У нас ціни зараз більші ніж були при курсі 28.Постає питання нашо нам низький курс при високих цінах.:dntknw:

• Like 4

10 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Он вже на цей рік Лановий - ексміністр економіки - по 28 обіцяє що буде...:dntknw:

• Like 1

32 хвилини тому, Віталій.В сказав:

Чому не думав  я це знаю, наприклад мені дешевше не виїзджати  на торгівлю  хоча і до базаря всього  12 км.

Я про те що, з двору 3л соняха за 150грн а то і 120 це буде нормально. 

І що ж нормального:
120:4,5=26,6 грн
і то, ще хто як продає, якщо ціна з банкою і кришкою, то і взагалі ціна меду буде 24 грн. Точно як в приказці - "годі тату торгувати, бо немає чим здачі давати". Фактично це демпінг, в світовій торгівлі заборонений, на наших ринках також за демпінг постійні торговці можуть застосувати "санкції":umora:

Краще оптом без мороки по 25 з під медогонки  все і одразу.

Edited by nibond
  • Like 6

2 минуты назад, Женя Циба сказал:

У нас ціни зараз більші ніж були при курсі 28.Постає питання нашо нам низький курс при високих цінах

Якийсь  хе**** слуга народу сказав що ціни ростуть бо зарплати збільшились....і який тут смайлик поставити?!......

• Haha 2

Когда к нам вгород приезжает Козацькый мед со своей ценой 239 грн за трешку  неполную то бабушки бегут вереницей а можно по приколу недалеко от них стать и торговать   ну  например 39 грн. за кг и посмотреть у кого лучше пойдет торговля

• Like 1
  • Haha 1

1 хвилину тому, FaBos сказав:

Якийсь  хе**** слуга народу сказав що ціни ростуть бо зарплати збільшились....і який тут смайлик поставити?!......

Та то він, очевидно, про своїх квартальників.:IMHO:

6 минут назад, FaBos сказал:

Ну тут Ви не справедливі, не цей же хе*** планово відпустив ціни щоб було вигідно експортувати до Украіїни...

Один крок все може вирішить  :IMHO:, берем ціни до контролю а саме  підвищення і :ay: 

Але такі питання із кандачка не рішаюця... тому набираємся терпіня та чекаємо, тим паче що зараз затягувати пояса ні хто пропонує.