Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

На недельку на Канары это супер.  но 50 можно и не дождаться. сдавайтесь по 25  и на всю зиму а Египет.

ну вот  то плачут, что пасечники последний хлеб без соли доедают,а сами  канары  египет и мальдивы,:umora: кто в рулетку с медом в этом году не угадал , тому максимум  -хмельник сердечнососудистый:az:

• Haha 5

43 минуты назад, nibond сказал:

Якщо без емоцій, то як нам повернути американський ринок - демпінгувати, перебити підвищенням якості чи шукати ще щось

Чекати коли їхні експортери облажаються,або коли наші порозумнішають,а не купи продай. 

• Like 1

49 минут назад, nibond сказал:

Щасливчики встигнуть здати, а 20-30 тис т все одно зависне

Я більше схиляюсь до думки що ріст з нуля до 50 тис тонн за останні 10 років це і так досить непогано,  а далі конкуренція буде всередині галузі,  хтось втримається хтось ні і ринок за декілька років стабілізується.  Якщо при цьому вдасться трохи збільшити експорт то це плюс тим хто втримається.  Головне не гнати фальсифікат і не псувати імідж

• Like 5

2 часа назад, Фанат сказал:

Не тим ви займаєтесь як і я.:hmm: Щоб розбагатіти, то треба щоб не ти працював,а на тебе. І чим більше людей, тим краще.:IMHO:

Ну так экспорт мёда - это и есть тот бизнес!!!:af: - чим більше людей, тим краще.

38 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Чекати коли їхні експортери облажаються,або коли наші порозумнішають,а не купи продай. 

Порозумнішали і які перспективи. Аргентина в цьому році експортувала за ціною 2,3 дол, а Бразилія мед organik всього по 2,5 дол. У них меди кращі за наш соняшник. Це проблема не тільки наша. Схоже, що В'єтнам, Індія і Китай задавили всіх конкурентів. Якщо займатись медом і надалі, то вихід один - зменшення собівартості і нижчі ціни. Але в мене таке передчуття, що ці країни все одно виставлять ще нижчу ціну.

Edited by nibond
  • Like 2

1 година тому, Анатолий Сергеевич сказав:

Они везут и по 27

Вони шукають ще дешевший мед з антибіотиками або іншими дефектами.:IMHO:

Edited by asaltan
  • Like 1

2 минуты назад, asaltan сказал:

Вони шукають дешевий мед з антибіотиками або іншими дефектами.:IMHO:

Я имею ввиду что пасечники везут мёд и 27грн/кг, а не то что по 29

6 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Та зачем нам тот бред с коньяка.    Всё элементарно и просто.  принимается закон что бы пивзаводы делали как минимум 10% -20% (нужно просчитать) пива из мёда .  -- народ получает полезное пиво  . пчеловоды цену на мёд а следовательно и вся отрасль. ну а государство  дополнительная экспортная выручка от повышения урожая при опылении пчелой.     

:IMHO::IMHO1::ay::ay::ay:Ваші слова та до Бога :ole_ole::ole_ole::ole_ole:ґ

• Like 1
  • Haha 1

6 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Та зачем нам тот бред с коньяка.    Всё элементарно и просто.  принимается закон что бы пивзаводы делали как минимум 10% -20% (нужно просчитать) пива из мёда .  -- народ получает полезное пиво  . пчеловоды цену на мёд а следовательно и вся отрасль. ну а государство  дополнительная экспортная выручка от повышения урожая при опылении пчелой.     

• :ay:

8 часов назад, nibond сказал:

Думаю, ми мало потовклись на цій табличці. А всі наші проблеми повязані саме з експортом в США. В ЄС експорт не зменшився, здається, а в штатах ми втратили за останні 2 роки близько 20 тис т.  Саме за ці 2 роки різко збільшили експорт Індія і В'єтнам.

На табличці дані тільки по одній позиції, а в цілому за 9 місяців загальний експорт і ціна:
     Індія -          37 тис т -  в середньому по 1,75 дол
     В'єтнам -    25 тис т -  в середньому по 1,46 дол
    Україна -     7,4 тис т -в середньому по 2,02дол

В  сегменті експорту - EXTRA LIGHT AMBER HONEY, де наш головний експорт:
    Індія -        14 тис т  -    по 1,85 дол
   В'єтнам -     1,3 тис т -   по 1,9  дол
   Україна -     6,3 тис т -   по 1,96 дол

Якщо без емоцій, то як нам повернути американський ринок - демпінгувати, перебити підвищенням якості чи шукати ще щось. Хто роз'яснить за рахунок чого ці країни так різко збільшили виробництво, чи це просто китайський транзит. Ясно одне, що "погані експортери" не є вирішенням проблеми. Ну дасть нам хороший з цього експорту не 1,1 дол, а 1,3. І шо, це вирішує проблему. Щасливчики встигнуть здати, а 20-30 тис т все одно зависне і тоді вже невдахи самі почнуть демпінгувати, що ми і спостерігаємо.

У мене є сумніви в поверненні наших втрачених позицій. На сьогодні ми і так на досить низьких позиціях, а експорт суттєво в дану країну не зріс,більш всього можна розраховувати на додаткові 5-7 тис. т. і ця цифра критично ситуації не змінить. А втратили ми експорт в США частково в 2017 р. і в більшій мірі в осінь 2018 р. і взимку 2019 р. Так само втратили експорті в ЄС в 2018 десь 3-5 тис. т. в 2018 р., і десь 5-7 тис. т. в 2019 р.

Ось ці тис.т. складуть баланс на наступні роки.

• Like 2

10 часов назад, Александр К. сказал:

Я как то года два назад засеял соседский участок ( который пустой 7 соток) горчицей все посчитал чтоб зацвела как раз через неделю после акации занять пустой период ..... В итоге зацвела горчица вместе с акацией попортила мне акацию а после цветения на ней жучок завелся пришлось её обработать еще и скосить.... Как говорит Мико отрицательный результат тоже результат.. :umora: Хорошо ума не хватило еще через дорогу 30 соток махнуть... :umora:

Неполінився пішов відрив колекцію меду 

Є акація за 2006р на баночкі написано  верх жидкий( уже став коричнивий ) низ кристали білі

По памяті так було чере рік після викачки, тільки колір був акації обичний

Жаль сфоткать нама  чим :dntknw:, телефон китайский ,а ФЕД незнаю чи зараз проявляють :umora:

• Like 3
  • Haha 1

9 часов назад, artemishe сказал:

Я більше схиляюсь до думки що ріст з нуля до 50 тис тонн за останні 10 років це і так досить непогано,  а далі конкуренція буде всередині галузі,  хтось втримається хтось ні і ринок за декілька років стабілізується.  Якщо при цьому вдасться трохи збільшити експорт то це плюс тим хто втримається.  Головне не гнати фальсифікат і не псувати імідж

А я перший рік дав сіроп по 5кг на сімью,

Точніше другий раз , перший раздавав ще як ушколу ходив , років 30 тому назад, у перший рік мого пасічкуваня , потім поміняв техологію

Всі роки тільки чистий мед був у вулику , а толку ціна на мед невідрізнялась від інших

• Like 3
  • Thanks 2

9 часов назад, artemishe сказал:

не гнати фальсифікат і не псувати імідж

якщо в бджоляра в коморі стоїть де кілька  (кільканадцять)тонн меду, торішнього, позаторішнього .  йому е смисл бадяжити???? хто це робить? це яким дебілом треба бути? мало того що наробитися  натягатися з медом  за копійки , то ще цукор тягати?  то це вже взагалі дол....ебом треба бути:IMHO: і мені здаеться що фальсіфікату взагалі  нема ,  ні з нашого ні з боку хекспортерів, то все гонево

• Like 4
  • Thanks 5

17 минут назад, AVA сказал:

,а ФЕД незнаю чи зараз проявляют

в мене десь то все валяеться, ванночки, глянцеватель, проявитель, и закрепитель,:az: якщо треба то вишлю по новій пошті,:umora:

• Haha 4

1 час назад, Wladimir_K сказал:

У мене є сумніви в поверненні наших втрачених позицій. На сьогодні ми і так на досить низьких позиціях, а експорт суттєво в дану країну не зріс,більш всього можна розраховувати на додаткові 5-7 тис. т. і ця цифра критично ситуації не змінить. А втратили ми експорт в США частково в 2017 р. і в більшій мірі в осінь 2018 р. і взимку 2019 р. Так само втратили експорті в ЄС в 2018 десь 3-5 тис. т. в 2018 р., і десь 5-7 тис. т. в 2019 р.

Ось ці тис.т. складуть баланс на наступні роки.

я з полювання приїхав, а Ви чого так рано встали?;)

• Like 1
  • Haha 1

10 минут назад, охотник пчел сказал:

Я стандартно так встаю, а сьогодні у мене за 150 м. базар ще й меду потрібно продати.

21 минуту назад, охотник пчел сказал:

якщо в бджоляра в коморі стоїть де кілька  (кільканадцять)тонн меду, торішнього, позаторішнього .  йому е смисл бадяжити???? хто це робить? це яким дебілом треба бути? мало того що наробитися  натягатися з медом  за копійки , то ще цукор тягати?  то це вже взагалі дол....ебом треба бути:IMHO: і мені здаеться що фальсіфікату взагалі  нема ,  ні з нашого ні з боку хекспортерів, то все гонево

З ГФС затрат мінімум , якщо його  недалеко від заводу привезли в бочках, розставили по точках і вперед. Д... вистачає у всіх сферах.

Це у нас дикість, а у центрі в окремих районах це звична річ.

• Like 2

1 минуту назад, охотник пчел сказал:

в мене десь то все валяеться, ванночки, глянцеватель, проявитель, и закрепитель,:az: якщо треба то вишлю по новій пошті,:umora:

Ні нетреба вже сам послідні  роки користавався  " платной " стадиєй

За ФЕД сповнив бо дочка недавно найшла , а там плівка заряжена уже років 7 :hmm:

А вабще фотік поміг в жизні  , тільки начав заніматся , колись в інституті курсовий попався на час , сфоткав , потім свої дані підставив :umora:

Більше десяти чоловік з курса відчислели за цю курсуву , препод деканом став потім :hmm:

55 минут назад, охотник пчел сказал:

ні з нашого ні з боку хекспортерів, то все гонево

Та мабуть що не гонєво бо дуже багато непов'язаних між собою людей про це кажуть,  і це багато що пояснює. От ви подумайте, чому наразі працюють в основному дрібні та середні експортери, а великі (не будем тицяти пальцями) стоять чи майже стоять. Бо якби працювали великі ми б не мали всього навсього 3 тис тонн за жовтень.  Значить чомусь вони не мають контрактів

1 час назад, охотник пчел сказал:

мені здаеться що фальсіфікату взагалі  нема

" — ГФС видишь? 

— Нет. 

— А он есть... "

• Like 2
  • Haha 2

13 часов назад, охотник пчел сказал:

кто в рулетку с медом в этом году не угадал , тому максимум  -хмельник сердечнососудистый:az:

Хмельник будет подороже Эгипта.  :IMHO: ....     пару несколько тон по 25 гр.  и можно 2 человека с шиком перезимовать в Египте 

3 часа назад, охотник пчел сказал:

Ну  как ?   отстрелялся ? ...  жена поверила что с охоты утром приходят.

• Like 1
  • Haha 5

1 час назад, охотник пчел сказал:

мені здаеться що фальсіфікату взагалі  нема ,  ні з нашого ні з боку хекспортерів, то все гонево

Приемщик меда говорил что партию 1500 кг. вернули из-за превышения сахарозы в меде. Стандарт не более 2%, там было 8%, но это с его слов.:hi:

• Sad 1

1 час назад, AVA сказал:

телефон китайский ,:umora:

Щоб на данний момент та тел без камери ? 

Цитата

а ФЕД незнаю чи зараз проявляють 

А якщо i  проявлять i надрукують фото ,  то сюди нiяк не вклеяти :umora:

• Haha 1

Только что, Мико сказал:

Щоб на данний момент та тел без камери ? 

денег нет! мед никто не бере по той цене яку хочем:ah:

• Like 1

1 час назад, AVA сказал:

А я перший рік дав сіроп по 5кг на сімью,

Точніше другий раз ,

А я теж другий раз пустив на чистому медовi

хоч  

1 час назад, AVA сказал:

ціна на мед не  відрізнялась від інших

12 часов назад, nibond сказал:

як нам повернути американський ринок - демпінгувати, перебити підвищенням якості чи шукати ще щось.

Для початку, ринок не потрібно втрачати. Бо зайти на втрачений ринок набагато складніше.

Це як спробувати знову одружитися на жінці з якою розвівся.

• Like 2
  • Thanks 1