Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

50 минут назад, Укроп сказал:

По 29 вже такої ціни немає

Спасибо нашим экспортерам,  пока я морально созрел сдать пару тонн по 29 на карманные расходы,  цена опустилась до 26 что удержало меня от такой минутной слабости. Сижу думаю как пропетлять до февраля а заодно как с февраля до августа если ситуацич не изменится

• Like 2
  • Haha 2

6 часов назад, Колосов Денис сказал:

Плохой предшественик, корневая система зарываеться глубоко в землю и тянет глубинную влагу, страдает плодородие, эту культуру рекомендуют возращать на это же поле через 5-6 лет, а у нас севооборота нет и сами знаете как, а когда земля своя, то фермер подумает стоит ли это делать, в моем регионе крупные фермера его вообще не сеют

всі вони живуть одним днем,а після цього хоть потоп,бо в нашій країні немає впевненості в завтрашнім дні:(

• Like 3

52 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

главное избавиться от 20-30 тыс. тон

Здається мені, що це число треба множити на 2...

• Like 2

2 часа назад, artemishe сказал:

пару тонн по 29 на карманные расходы,  цена опустилась до 26 что удержало меня от такой минутной слабости. Сижу думаю как пропетлять до февраля а заодно как с февраля до августа если ситуацич не изменится

Можно зашить один карман.  ну а если сразу два то как  мы уже и обсуждали  грибы. удочка  ну и металлоискатель.

• Like 2

2 часа назад, ромео сказал:

Здається мені, що це число треба множити на 2...

да пока что хоть так.  а вот если нам снова дать цену в 50 гр  на 2-3 года  то тогда точно что нужно будет умножать на четыре.

• Like 1

14 минут назад, artemishe сказал:

Спасибо нашим экспортерам,  пока я морально созрел сдать пару тонн по 29 на карманные расходы,  цена опустилась до 26 что удержало меня от такой минутной слабости. Сижу думаю как пропетлять до февраля а заодно как с февраля до августа если ситуацич не изменится

А что должно случиться в августе?

Edited by mascot

19 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

если нам снова дать цену в 50 гр  

Отдам весь имеющийся в наличии и на Канары 

• Like 1

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

так сложилась ситуация и доллар её ещё и добил.  экспортёры и сами на это не надеялись.  знаю одного заготовителя который каждый год влаживает несколько лимонов гр. в мед  а потом на пике сдаёт.  этот год закупи ещё по +- 35 гр.  сейчас очень матерится от всего этого.

Я думаю якби долар був 27-28гр.то мед би приймали в районі 35гр.Ці стрибки з курсом збили з толку шо нас шо експортерів.

Edited by Женя Циба

7 годин тому, Колосов Денис сказав:

Плохой предшественик, корневая система зарываеться глубоко в землю и тянет глубинную влагу, страдает плодородие, 

Земля в нас зараз  - просто субстрат, в якому корінь тримається. А поживу йому дають зверху...

• Like 6
  • Haha 1

9 минут назад, Мико сказал:

Так они ж прошлогодний не берут:(

2 часа назад, Мико сказал:

На недельку на Канары это супер.  но 50 можно и не дождаться. сдавайтесь по 25  и на всю зиму а Египет.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

57 минут назад, mascot сказал:

А что должно случиться в августе?

Ну хз я еще надеюсь что тут в феврале еще что-то случится,  а вообще август это конец сезона и расходы резко уменьшаются

2 часа назад, Черкасець сказал:

що стабільного в зернових,кукуруза по 2500 чи сонях по 6000?Така стабільність як у нас по меду,тільки там з під комбайна руки викручують у кого нема де передержать до кращої ціни а тут навпаки вийшло з під медогонки по 34 а зараз по 27.Правда зернові трохи починають набирати ціну.

да нет уже по 24...денег нет...

53 минуты назад, gardener сказал:

Земля в нас зараз  - просто субстрат, в якому корінь тримається. А поживу йому дають зверху...

в принципе всегда так было только раньше органика , сейчас химия.

• Like 1

9 часов назад, valik1986 сказал:

нажаль...потрібно шукати інші галузі для отримання прибутків

Завтра якщо не забуду зфоткаю - десь у мене на фазенді валяється кролятник зроблений із старого лежака.. тож у боковій стінці лежака вирізати ножовою отвір і засіткувати і вперед з піснею

• Like 2
  • Haha 4
  • Confused 1

6 часов назад, AVA сказал:

Як пасічник зможе конкурувати з постійним поставщиком меда 

Посредством кооперации.

6 часов назад, Nikan сказал:

Что же вы, господа экспортёры, врёте-то так здорово. Это же школьная математика: если на 1 кг мёда 0.2$ это толко на одной фуре 4000$,

Я не экспортер. Но  тоже посчитал . Получилось чуть меньше чем у Вас - на 3600$ фуре.  Для пчеловода это значит  получить вместо 25 гривен аж целых 29!

Edited by Ысч
  • Like 1

32 минуты назад, Серж 82 сказал:

Завтра якщо не забуду зфоткаю - десь у мене на фазенді валяється кролятник зроблений із старого лежака.. тож у боковій стінці лежака вирізати ножовою отвір і засіткувати і вперед з піснею

А еще если летки закрыть можно воду залить и рыбок разводить ... Вот такой он многофункциональный улей лежак туда только кони и коровы не влазят... :rofl:

• Haha 1

3 часа назад, Alex127 сказал:

лично, вы думаете даже ту ПРОФ,СПИЛКУ пасечников, кто то выпустит? - 100% нет.

Профспілка это общественная организация. Ей по уставу не позволено заниматься экспортом. 

1 година тому, Женя Циба сказав:

Я думаю якби долар був 27-28гр.то мед би приймали в районі 35гр.Ці стрибки з курсом збили з толку шо нас шо експортерів.

Нуу як би долар впав на десятку із 28  тоді це одне.  А коли мед опустили спекулянти ціну на десятку при цьому  курс опустився на 3 то це вже спекуляція!!! Ще років із 30 тому наказували за таке , а зараз це просто бізнес нічого лічного!:hi:

• Like 1

35 хвилин тому, Александр К. сказав:

А еще если летки закрыть можно воду залить и рыбок разводить ...

Простіше зробить собачу будку. В 90-і роки Перевальська п/ф перейшла на вирощування ротвейлерів і директор доводив, що це вигідно.:umora:

Edited by asaltan
  • Haha 1

1 час назад, Triton сказал:

1 января весь мед будет прошлогодним

• Like 2
  • Haha 2

Десь з місяць тому і зараз функціонує схема закупки у  пасічників беруть мед роблять аналізи , а потім гроші!!! Як правило із постійними клієнтами!!! В минулому в свій час працював із одним із скупщиків  три роки підряд довіра , виручка мед зразу , а гроші потім ну як рідному довіряв !!! Нуу і одним роком каже нуу не можу по тій ціні заплатити не вигідно йому , а мед то в нього!!! Тож тепер гроші вперед , а потім стільці!!! Нічого  лічного це тільки  бізнес

• Like 6
  • Thanks 3

5 годин тому, Олександр Коваль сказав:

З того ж файлу. Склав два фрагменти для зручності

EJ-vfY8X0AAJfeW?format=png&name=small

Думаю, ми мало потовклись на цій табличці. А всі наші проблеми повязані саме з експортом в США. В ЄС експорт не зменшився, здається, а в штатах ми втратили за останні 2 роки близько 20 тис т.  Саме за ці 2 роки різко збільшили експорт Індія і В'єтнам.

На табличці дані тільки по одній позиції, а в цілому за 9 місяців загальний експорт і ціна:
     Індія -          37 тис т -  в середньому по 1,75 дол
     В'єтнам -    25 тис т -  в середньому по 1,46 дол
    Україна -     7,4 тис т -в середньому по 2,02дол

В  сегменті експорту - EXTRA LIGHT AMBER HONEY, де наш головний експорт:
    Індія -        14 тис т  -    по 1,85 дол
   В'єтнам -     1,3 тис т -   по 1,9  дол
   Україна -     6,3 тис т -   по 1,96 дол

Якщо без емоцій, то як нам повернути американський ринок - демпінгувати, перебити підвищенням якості чи шукати ще щось. Хто роз'яснить за рахунок чого ці країни так різко збільшили виробництво, чи це просто китайський транзит. Ясно одне, що "погані експортери" не є вирішенням проблеми. Ну дасть нам хороший з цього експорту не 1,1 дол, а 1,3. І шо, це вирішує проблему. Щасливчики встигнуть здати, а 20-30 тис т все одно зависне і тоді вже невдахи самі почнуть демпінгувати, що ми і спостерігаємо.

• Like 5

3 часа назад, Мико сказал:

Неужели пивовары дурнее экспортёров ,

будут давать по 45 ,если пчеловоды  везут по 29 

Они везут и по 27

2 часа назад, Triton сказал:

Пустим на медовуху