Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

3 години тому, Slava1 сказав:

это у Нагорнюка спросить нужно, цей дядько все знає!

Женя К сказав про китайський мед в Україні - він і повинен надавати докази.:IMHO:

• Like 2
  • Haha 1

27 минут назад, asaltan сказал:

Женя К сказав про китайський мед в Україні - він і повинен надавати докази.:IMHO:

Это не Женя сказал а женщина на видео встречи пасечников с властью... У Булатова на канале есть это видео если не ошибаюсь 52 минута.... Слушайте и смотрите вот вам доказательства...

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

49 минут назад, Алексей84 сказал:

Где в Украине можно сделать анализ на наличие ГФС в меде? 

вот с этого надо начинать тогда и крайнего не будет

6 хвилин тому, Александр К. сказав:

Это не Женя сказал а женщина на видео встречи пасечников с властью... У Булатова на канале есть это видео если не ошибаюсь 52 минута.... Слушайте и смотрите вот вам доказательства...

Ви все переплутали - на згаданому відео Т.В. Васильківська розповсюджує неправдиву інформацію про сироп в українському меді, імпортованому в Канаду. Людина, яка когось звинувачує на форумі, повинна надавати факти, а не сидіти тихо, як миша під віником.:IMHO:

• Like 3
  • Haha 1

8 минут назад, Александр К. сказал:

а женщина

Это панi Василькiвська .

Голова существующего на бумаге ББУ (братство бджолярiв Украiни ):rofl:

Сидела рядом с конкурентом СПУ (Спiлка пасiчникiв Украiни ) 

• Like 2

4 часа назад, пенсіонер сказал:

На скільки мені відомо, різниця у закупівельній ціні молока від виробників - підприємств і від населення різна. Коли виробник дотримується вимог до виробництва харчового продукту це одна ціна, коли ні - інша. Я вважаю це правильним, а тому окрім паспорта пасіки зареєструвався як виробник харчових продуктів. Що це дає? По перше, згідно законодавства вказана особа бере на себе зобов"язання дотримуватися встановлених вимог виробництва і зберігання продукту, а зареєстровані потужності підлягають контролю з боку держпродспоживслужби, яка в будь-який час може провести перевірку, що спонукає виробника до дотримання всіх вимог. Крім того, я вважаю за можливе у договорі з експортером передбачити можливість його представника ознайомитися з процесом виробництва та зберігання продукту. Це дає експортеру впевненість у якості придбаного продукту. 

2 часа назад, gorn сказал:

Високо, згоден. А сертифіковане обладнання, цех для відкачки меду. санітарні книжки, відмова від біпіну і тд і тп, по вашому дешево буде коштувати? Плюс хабаря дати перевіряльникам.

Що тільки пасічник непридумає щоб продать дороще за сусіда :umora:

А воно експортерам потрібно :hmm:, купив дешевше продав дороще і все 

Більшість не занімаєтся фасовкою в баночки,  умовно перевалочний пункт

3 часа назад, Gring сказал:

Вы задаете этот вопрос в стране, где премьер с левым дипломом на работе катается на самокате?

Такі да. Епоха зубожіння закінчилася. Але тільки для обраних.

т.е. вас смущает самокат с дипломом,а то что один из президентов сидевший,это норма?)

• Like 2
  • Haha 2

Високо, згоден. А сертифіковане обладнання, цех для відкачки меду. санітарні книжки, відмова від біпіну і тд і тп, по вашому дешево буде коштувати? Плюс хабаря дати перевіряльникам.

только полоски от клеща байера сколько стоят?и не за 10 шт а за 4

Пока на хабарях жить будем пока и цены на Укр мёд не будет!

7 часов назад, asaltan сказал:

Відомі випадки, коли заготовач привозив експортеру зразки для перевіорки, після одержання результатів збирав 20 меду у пасічників і привозив експортеру. А той гомогенізував саме ці (!) 20 тон і ще раз перевіряв мед. Після знаходження антибіотиків повертав заготовачу усі 20 тон гомогенізованого меду!:az: 

Потому что "пидарасы" прошлогодний антибиотик заливают сверху  чистый свежий мёд, надо вычислять таких пчеловодов и пасеки им палить.

5 часов назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

и куда тот мед:hmm:уходит 

На козацкий мёд

• Like 4

21 час назад, Gring сказал:

20 часов назад, Славік сказал:

Нуу,  нам 25-26 !!! А їм .......

20191114_171627.jpg

Нуу,  нам 25-26 !!! А їм .......

20191114_171613.jpg

20191114_171550.jpg

А вы в розницу по чём продаёте?

1 час назад, Alex127 сказал:

посадят Петю за трактор, дадут ему з\п 14 тыс., он

Ви запізнились. Таку з/п механізатор отримував вже давно. Зараз по 20к і більше...

В 13.11.2019 в 19:53, Мико сказал:

Учитывая что от времени регистрации прошло ,можете сдавать и по три копейки 

Другие темы заготовителей не интересуют 

• ЗАРЕГИСТРИРОВАН 21 час назад 

•  
  •  
  • То вам не особо 
  • 21 час назад
  • 21 час назад

Я до заготувачів маю таке ж відношення як ви. Я навіть не буду тут писати скільки коштів в пасіку вклав і скільки повернув. Але при такій оптовій я в -70% . Благо в роздріб трохи продав, то повернув біля 40% вкладених коштів. Хоча можливо менше бо ще цукор не рахував. Просто скажіть мені яке диво повинно статися аби при курсі 24 грн. ціна була б хочаб 35 грн З урахуванням оптових цін в сша і єс?

В 13.11.2019 в 19:59, Олександр Коваль сказал:

Ліберал - не заготовач. І тому є докази

Дякую. Просто написав що при нинішньому курсі у.о. здам по 29 якщо така ціна ще буде наступного тиждня, бо мені сказали зателефонувати в понеділок. Якщо не буде її, то звісно по 25 здавати я не буду. Хай стоїть. Але ми замість птсати ціни по областям рбговорюємо тут бог зна що

• Thanks 1
  • Haha 1

1 минуту назад, liberal2005 сказал:

Просто скажіть мені яке диво повинно статися аби при курсі 24 грн. ціна була б хочаб 35 грн З урахуванням оптових цін в сша і єс?

Так никакого чуда не должно произойти 

Просто нужно было изначально на розницу ориентироваться 

Вот я более 30 лет рознице отдал ,теперь при цене 43 гривна за кг на опт можно переходить 

А так всё с розницу или айтишником в солидную компанию ,или в крайнем случае топ-менеджером 

Если всё же решите в пчеловодстве хотя бы в ноль выходить ,то только розница 

• Like 3

6 минут назад, Мико сказал:

Так никакого чуда не должно произойти 

Просто нужно было изначально на розницу ориентироваться 

Вот я более 30 лет рознице отдал ,теперь при цене 43 гривна за кг на опт можно переходить 

А так всё с розницу или айтишником в солидную компанию ,или в крайнем случае топ-менеджером 

Если всё же решите в пчеловодстве хотя бы в ноль выходить ,то только розница 

Ну ви знаєте, що поки пасіка розширюється то в 0 виходити чи прибуток мати, можна лише якщо все в роздріб продати. Поки не знаю як кілька тон в роздріб продати, бо часу і бажання на базарі стояти не маю. Але на наступний рік маю ідеї, можливо вдасться їх втілити. Чесно кажучи с такою ціною я ледь стримав себе аби мед не скормити бджолам. Хоча якщо далі так піде, то на весні є всі шанси, що так і зроблю

Edited by liberal2005

2 минуты назад, liberal2005 сказал:

Поки не знаю як кілька тон в роздріб продати, бо часу не маю.

Как получить несколько тонн с 30 семей узнали 

узнаете и как их реализовать в розницу узнаете 

3 минуты назад, liberal2005 сказал:

бажання на базарі стояти не маю.

Тогда только топ менеджером в Бихайв 

• Like 2
  • Haha 1

1 час назад, Slava1 сказал:

т.е. вас смущает самокат с дипломом,а то что один из президентов сидевший,это норма?)

Сидевший смущал тоже, а профаны без опыта и образования - тем более.

56 минут назад, Vitalii сказал:

А вы в розницу по чём продаёте?

Если вопрос мне - нипочем. Розницей не занимаемся.

Edited by Gring
  • Like 3

22 минуты назад, liberal2005 сказал:

Дякую. Просто написав що при нинішньому курсі у.о. здам по 29 якщо така ціна ще буде наступного тиждня, бо мені сказали зателефонувати в понеділок. Якщо не буде її, то звісно по 25 здавати я не буду. Хай стоїть. Але ми замість птсати ціни по областям рбговорюємо тут бог зна що

Сьогоднi колега казав , що  Ференчук дае 29.

• Like 1

11 минут назад, Мико сказал:

Как получить несколько тонн с 30 семей узнали 

узнаете и как их реализовать в розницу узнаете 

Тогда только топ менеджером в Бихайв 

Я працюю в іншій сфері, яка геть не повязана з бджільництвом. Ще раз кажу я не маю відношення до заготівлі меду і до так званних експортерів. І я сам в шоці від цих цін. Бо не мало грошей вклав і з них навіть половину не повернув

Только что, Сергей 2014 сказал:

Дякую не знаю хто це. Якщо не складно пишіть область і заготовуча. 

• Like 2
  • Haha 1

8 минут назад, liberal2005 сказал:

Дякую не знаю хто це. Якщо не складно пишіть область і заготовуча. 

Ширяево Одеська обл Ви ж  з Миколаевського думав знаете.

15 минут назад, Сергей 2014 сказал:

вам станет легче что в херсон обл. 25-26?? или вы думаете у вас 35-40 дадут? давайте через сообщение писать цену,может быстрей подымется??

Edited by Slava1

2 минуты назад, Сергей 2014 сказал:

Ширяево Одеська обл Ви ж  з Миколаевського думав знаете.

Я живу в Одесі, а пасіка в Миколаївському. Ні не знаю. Тай наскільки мені відомо вони в Миколаївському районі не працють. Дякую за відповідь

16 минут назад, Slava1 сказал:

вам станет легче что в херсон обл. 25-26?? или вы думаете у вас 35-40 дадут? давайте через сообщение писать цену,может быстрей подымется??

ви яким боком до мого сообщенiя? 

Тему зверху бачили?

• Haha 1

10 часов назад, Женя К сказал:

нефиг Китайскую дрянь завозить в Украину .

9 часов назад, asaltan сказал:

Хто завіз? Факти в студії! Інакше, по-козацьки, залазиш під стіл і кричиш звідти: Гав-гав-гав! Збрехав, як пес!:hi:

Это Вы спросите у США! 

Да, всётаки пчеловод завёз китайский мёд и на экспорт! Вот гад ,а ...

8 часов назад, asaltan сказал:

На мою думку, ніхто не вивозив, це чергова брехня! Вимагайте факти від тих, хто звинувачує. Не треба розповсюджувати брехню!:IMHO:

так ваши же сами лапшу пчеловодам такую вешают. эх опять пчеловод , виноват...

8 часов назад, asaltan сказал:

Ми це робимо обов'язково. все докладно пояснимо. Або - тел. 067 1742877.:hi:

это уже разговор, так бы сразу...

В Европу закрыли экспорт сейчас - ГФС нашли , вот пчеловоды гады ,всё им мало и мало , ненасытные . Опять пчеловод виноват...

7 часов назад, Ысч сказал:

Вы вроде завсегдатай темы а почему-то делаете круглые глаза. 

Уравниловка в цене между партией в скажем 10 тонн меда от одного хозяина и мед фасован в бочки при этом находится в одном месте.

И медом в ведрах, кастрюльках, бидончиках, бачках, мешках от 15 хозяев и который находится в разных местах.

Разнийа кажется очевидной: чтобы заготовить и переработать мед в первом случае нужно минимум усилий во втором максимум.

им пофигу . пчеловода нужно держать на короткой цепи и точка , не важно кто , сколько производит и как и т.д. Пчеловод должен быть голодный , иначе - крах системе в целом...

• Like 3

11 минут назад, Gring сказал:

А вообще-то тема про мед.

Вы слухи здесь публикуете, вот Вы и представьте доказательства. Какая-то тетка где-то сказала - это не ответ.

то же самое вы скажите и когда будет запись на телефоне. Что то спорить и доказывать - нет смысла...Экспорт стоит и это факт. Частично согласен с Николаем, в принципе это логично делёж бабла. Но почему то всегда виноват только пасечник! И что самое интересное наказывают тоже пчеловода ...

Edited by Женя К