Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

2 години тому, Женя Циба сказав:

Вчора дивився відео про збори в міністерстві агрополітики,наші експортери вже  всрались з медом у канаді,канадці знайшли в меді щось тіпа сіропа.Одним словом підмішують якусь х...ю. 

Ходять слухи, що вже давно налагоджений такий "бізнес". Я за руку не тримав, але...  Бариги живуть сьогоднішнім днем. :dntknw:

• Like 1

45 минут назад, Николай Ахтырка сказал:

:hmm:Хто здав беріть попкорн і спостерігайте що буде далі. Схеми на митниці повертаються.:baby:

Как то обобщенно)шо за схемы?

21 хвилину тому, Sanich сказав:

Ходять слухи, що вже давно налагоджений такий "бізнес". Я за руку не тримав, але...  Бариги живуть сьогоднішнім днем. :dntknw:

звідки в експортера такий мед? хто являється виробником, де проводився перший аналіз? і яка проблема подати на публіку "героїв"

• Like 2
  • Thanks 1

3 часа назад, Женя К сказал:

торгаши захватили государство и себе подчинили Хазарский Каганат, после чего были разгромлены и были вынуждены бежать на запад, где создали очередное могучее государство, которое  до сих пор правит миром.

"они" управляли Хазарией (и официальная религия  в Хазарском Каганате была иудаизм)а после того как мы славяне  (Киевская Русь) разбили  Хазарию "они" хлынули  в западную Европу и в саму Русь.

После этого Киевская Русь долго не протянула......развалили с середины....отомстили с......ки!

• Like 5

2 години тому, Мико сказав:

Ну это вообще  .... Ниже чем заложено у меня в семейный бюджет 

Так что у меня получится дефицит бюджета ??? 

Как  я смогу прожить?  Прожрать заначку или привлечь инвестиции 

Земли у меня нет . Продать один из трёх домиков тоже не могу 

В одном пасека , в другом мама живёт , в третьем я с семьёй 

Продать пасеку,  дом подарить помощнице, удочки  и шашличницу оставить.....

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

12 хвилини тому, miro сказав:

звідки в експортера такий мед? хто являється виробником, де проводився перший аналіз? і яка проблема подати на публіку "героїв"

Щоб когось здавати - потрібно впіймати за руку та мати докази. Але якщо я розумію правильно, то аналізів на підмішування ГФС в Україні ніхто не робить, та й у Європі не спішили робити. А інші стандартний набір аналізів ткий мед успішно проходить. Але, думаю, тепер ситуація буде мінятися. Раз спалилися, то тепер будуть тримати на контролі, або ще гірше - просто відмовлятися від послуг брехунів. Постраждає ж, як завжди, простий чесний пасічник. 

• Like 11
  • Thanks 1

2 минуты назад, ved сказал:

"они" управляли Хазарией (и официальная религия  в Хазарском Каганате была иудаизм)а после того как мы славяне  (Киевская Русь) разбили  Хазарию "они" хлынули  в западную Европу и в саму Русь.

После этого Киевская Русь долго не протянула......развалили с середины....отомстили с......ки!

Довольно хорошо осведомлены.  Удивили сударь! Браво. Редкость на сегодняшний день. 

2 минуты назад, Sanich сказал:

. Постраждає ж, як завжди, простий чесний пасічник. 

а перед этим экспортёр , который допустил это.

• Like 1
  • Thanks 1

1 година тому, Серж 82 сказав:

Читаю, читаю і думаю - адже наслідки породжує якась причина. А яка причина? Що посіяли - те і жнемо. Чи може хтось не згідний? 

Причина - перевиробництво. Таке враження, що ціну під 2 долари спецом загнали на пару місяців, щоб тепер косити капусту. Ви згадайте, що ще рік назад всі кричали, що ціна 35-37 - насміховисько і ніхто не буде здавати по такій ціні. Тепер ця ціна видається далекою мрією. Питання чи не заженуть нас до того, що наступного року ціна 1 дол. буде виглядати "прийнятною" для більшості. 

• Like 6
  • Thanks 3

3 минуты назад, Sanich сказал:

Питання чи не заженуть нас до того, що наступного року ціна 1 дол. буде виглядати "прийнятною" для більшості. 

Теж такої думки. І думаю що буде навіть менше долара, але промислових пасік, і пасічників любителів, менше від того не стане

• Thanks 1
  • Sad 1

В 11.11.2019 в 18:10, Сергей Тюркин сказал:

Они уже распались.   зато еда натуральная. 

Період піврозпаду Цезію-137 становить 24000 років. В довкілля потрапило 7 т ядерного палива. Чи скоро там ситуація покращиться?

• Like 1
  • Thanks 1

52 минуты назад, medhon сказал:

якось занадто багатозначно:hmm: конкретизуйте

В минулому році в серпні -вересні картина була протилежна. Чому?

26 хвилин тому, Sanich сказав:

......Питання чи не заженуть нас до того, що наступного року ціна 1 дол. буде виглядати "прийнятною" для більшості. 

Здати разово  від безвиході  можливо, але пісьля цього буде падіння виробництва, тут не давно писали, що навіть в Польші можна легенько заробити більше ніж має пасічник з двухсот сімей

Edited by Николай S
  • Like 3
  • Thanks 1

17 хвилин тому, Женя К сказав:

а перед этим экспортёр , который допустил это.

в експортьора ще як мінімум 2-3 бізнеса по 150-300% дохідності, є ще куди розвалювати. Бездарі, вони тільки юморить не в тєму на тему війни здатні, будь-яке здорове прагнення в імітацію і фарс перетворювати. Це вроджений талант бути такими бездарями, пора б вже декому зняти помаранчеві або зелені окуляри

Edited by Олександр Коваль
  • Like 3
  • Thanks 1

12 минут назад, Sanich сказал:

Причина - перевиробництво. Таке враження, що ціну під 2 долари спецом загнали на пару місяців, щоб тепер косити капусту. Ви згадайте, що ще рік назад всі кричали, що ціна 35-37 - насміховисько і ніхто не буде здавати по такій ціні. Тепер ця ціна видається далекою мрією. Питання чи не заженуть нас до того, що наступного року ціна 1 дол. буде виглядати "прийнятною" для більшості. 

Оце і мав на увазі.  Що виробили купу меду і побігли у серпні здавати. Ось і наслідки.

14 минут назад, Sanich сказал:

Питання чи не заженуть нас до того, що наступного року ціна 1 дол. буде виглядати "прийнятною" для більшості. 

Десь місяць назад писав, що готують підґрунтя на наступний серпень

• Like 4

10 хвилин тому, Укроп сказав:

Теж такої думки. І думаю що буде навіть менше долара, але промислових пасік, і пасічників любителів, менше від того не стане

просто в любителів вуликів поменшає, а в промислових - побільшає. Сьогодні розмовляв з одним любителем, каже - така робота тільки відволікає від інших заробітків. Для душі і для кума вистачить 15-20, щоб медогонку з двигуном грузити

• Like 6
  • Thanks 1

3 години тому, Женя Циба сказав:

З 1:33 послухайтк про фальсифікат в канаді нашого меду. 

Я не зміг нічого почути! Якщо хтось щось почув, то дайте, будь-ласка, розшифровку.:hi:

• Haha 2

17 минут назад, Олександр Коваль сказал:

в експортьора ще як мінімум 2-3 бізнеса по 150-300% дохідності, є ще куди розвалювати. 

не у всех. про процент согласен!

Edited by Женя К

В 11.11.2019 в 17:14, Володимир Джос сказал:

Я перший рік два дуже переймався такими теоріями, які кожного дня розказують по кілька покупців, і просто громадян,  поряд проходячих.

-: Якщо "засахарився", цукру насипали.. Якщо довго не сазхариться. чогось набадяжили... Крупний кристал, цукру насипали...Білі розводи на банках - цукор.  Перевертаєш бінку з акацієвим, повинна бути бульба якоїсь там хитроправильної форми, і до цього ще сотень п"ятнадцять варіацій". Не кажучи про запах диму від підпалювання і його колір.    Зараз не переймаюсь. Я впевнений, що продаю натуральний мед,  і це головне. Потроху наробляється своя клієнська база, хтось комусь радить мій мед.

Приятель ледь зі сватом не побився. Відкачали в нього мед, подарував сватам. сват заявив що мед не справжній, бо  залишки закристалізувались через місяць, чи скільки там.. А він так пишався своїм вперше відкачаним медом... Свату поталанило, що не отримав на горіхи...

Будет сват медведем в следующем сезоне ( будет сосать лапу или еще что-то...).

• Like 1

3 минуты назад, Фанат сказал:

Короче, проанализировал я так ситуацию, подумал и решил: при такой "рентабельной" цене на мед(для некоторых она рентабельная):umora: я решил на следующий год : 1- мед не сдавать оптом, 2- сократить расходы на транспортировку семей, 3- не вкладывать в расширение пасеки ни копейки, 4- возможно сократить количество п/с, 5- бадяжить мед по полной программе увеличивая ассортимент медов, 6- продавать эту бродягу на рынке не в своем городе,7- и последнее, плевать на тех, кто будет мне что то доказывать насчёт пунктов 5 и 6.:at::umora:

А вот так... чисто интересно... сколько собираешься набодяжить с 30 семей, чтоб ещё и в чужом городе продавать :)

• Haha 2

27 минут назад, asaltan сказал:

Я не зміг нічого почути! Якщо хтось щось почув, то дайте, будь-ласка, розшифровку.:hi:

З 1:33 послухайте.

• Confused 1

На рахунок пасічників любитилів згідний їх незламає нічого, а от на рахунок промислових пасік я б небув таким впевненим один два сезони з ціною 25 гривень і зменьшиться їх кількісь на половину і взагалі занепад бджільництва буде.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

• Like 3

29 хвилин тому, Фанат сказав:

Короче, проанализировал я так ситуацию, подумал и решил: при такой "рентабельной" цене на мед(для некоторых она рентабельная):umora: я решил на следующий год : 1- мед не сдавать оптом, 2- сократить расходы на транспортировку семей, 3- не вкладывать в расширение пасеки ни копейки, 4- возможно сократить количество п/с, 5- бадяжить мед по полной программе увеличивая ассортимент медов, 6- продавать эту бродягу на рынке не в своем городе,7- и последнее, плевать на тех, кто будет мне что то доказывать насчёт пунктов 5 и 6.:at::umora:

продавати на ринку набадяжений, а екпортерам через кілька років здати оригінальний :ay:

згорів сарай - гори і хата!

• Haha 1

27 хвилин тому, Женя Циба сказав:

З 1:33 послухайте.

Що таке 1:33 - 1 год. 33 хв. чи 1 хв. 33 сек.? В обох випадках не чую про фальсифікат і про Канаду.:dntknw:

• Sad 1

5 минут назад, asaltan сказал:

Що таке 1:33 - 1 год. 33 хв. чи 1 хв. 33 сек.? В обох випадках не чую про фальсифікат і про Канаду.:dntknw:

1година 33 хвилини

• Confused 1

16 хвилин тому, Фанат сказав:

А насчёт ассортимента медов-Бог вам в помощь и ароматизаторы и красители, уважаемые пасечники!!!!:umora::az:

630_360_1561462196-344.jpg

і ні одного місцевого карпатчика, щоб морду продавцям натовк

• Like 1