Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

27 минут назад, охотник пчел сказал:

можливий обмін на авто, типу крузер,

З такою ціною на мед, схоже кращий як цей  крузак на пакети не поміняють ...

крузак .jpg

Edited by Віталій.В
  • Haha 15

3 минуты назад, КУРИТО сказал:

Ааа. У вас здесь по русски можно писать. 

Типа там где ви били до єтого вам кто-то єто запрещал. 

Edited by yurasaver
  • Like 9
  • Thanks 1
  • Haha 2

23 минуты назад, КУРИТО сказал:

Ааа. У вас здесь по русски можно писать. Что кто что слышал насчет того что бартник опять остановил закупку на 2 недели?

А вы откуда?

3 часа назад, КУРИТО сказал:

Ну що? Що тут відбувається з ціною? Чи вам також залівають про в'єтнам?

Ветнам Мы ещё 2 года назад как проехали.

• Like 6
  • Haha 8

57 минут назад, Женя К сказал:

Если закарпатье буду продавать  по такой цене , то они сработают в минус т.к. сахар дороже стоит выкормить этот пакет + себестоимость + себе зарплата - ну не знаю ...

Я например дешевле цены этого года ставить не буду, и рамки буду ставить те что на выбраковку - это будет компенсация за чистопородный качественный материал. Т.к. этот пакет - отводок , принесёт минимум в два раза больше мёда если сравнивать в денежном эквиваленте и цену на мёд брать 25 грн. А на кочёвке такой отводок принесет в три раза больше... Так что лучше найму ещё одного помошника и буду качать , чем отдавать пакеты даром...

Пакети будуть продавати більше через безвихідь. Вважаю, що пакетів вистачить на всіх по дешевій ціні. І мені здається, що ціна можлива навіть 400 грн, тут економіка вже не працює, коли пропозиція в рази більша  ніж попит.

На рахунок Бартніка, то банально немає грошей, тому знову чекають, коли прийдуть гроші, але по факту в листопаді уже мед фактично немає змісту купувати для ринку ЄС.

Аналогічно Асканія Пак не купує фактично. Тако ж не купує частина невеликих експортерів очікуючи, ще падіння ціни нижче.

Ціна на сьогодні понизилася ще десь на 1 грн. за кг.  і на мою думку ще понизиться до рівня 28-30 заготовачу і відповідно пасічнику.

Ринок ЄС ми вже наповнили, об'єм споживання у них 40 тис. т., є ще ринок США, якщо почнуть купувати, то побачимо активну закупку окремих експортерів, по досить низькій ціні, як в 2016 р.

• Like 2
  • Haha 2

1 час назад, Женя К сказал:

сегодня заезжал сказали что не принимают вообще . принимали по 28.начнут принимать через недели две - три и скорей всего по 27. Весной обещают по доллару.

Сейчас все побежали искать этого дядю))):umora:

Купимо мед без антибіотиків від 10 тонн! Ціна 34 грн Гайденко Сергій

• Confused 1

48 минут назад, КУРИТО сказал:

Ааа

Вот это Ааа какое-то настораживающее:hmm:. Я в таких случаях спрашиваю: вы не родственники с Иваном Ивановичем???

Edited by <Юра>
  • Haha 5

Иван Иваныч по-украински не бум-бум и даже в школе его не учил

• Haha 3

27 минут назад, Slava1 сказал:

А вы откуда?

• Место расположения:Винница
  • Пасека в:Винница
  • Стаж:8-15 лет
  • Kоличество семей:11-20
  • Ульи:Лежак
  • Порода пчел:Бакфаст
  • Like 1

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Ринок ЄС ми вже наповнили, об'єм споживання у них 40 тис. т., є ще ринок США, якщо почнуть купувати, то побачимо активну закупку окремих експортерів, по досить низькій ціні, як в 2016 р.

А як щодо Китаю? Туди ми не експортуємо? А в Аргентину для реекспорту?

13 минут назад, Wladimir_K сказал:

Пакети будуть продавати більше через безвихідь. Вважаю, що пакетів вистачить на всіх по дешевій ціні. І мені здається, що ціна можлива навіть 400 грн, тут економіка вже не працює, коли пропозиція менша ніж надлишок.

На рахунок Бартніка, то банально немає грошей, тому знову чекають, коли прийдуть гроші, але по факту в листопаді уже мед фактично немає змісту купувати для ринку ЄС.

Ціна на сьогодні понизилася ще десь на 1 грн. за кг.  і на мою думку ще понизиться до рівня 28-30 заготовачу і відповідно пасічнику.

Ви не чекали, а я прийшов

щось фото полярної лисиці не вставляється

Edited by Серж 82

7 минут назад, <юра> сказал:

А як щодо Китаю? Туди ми не експортуємо? А в Аргентину для реекспорту?

Китай продає в ЄС в 2 рази більше ніж ми. 40% Китай, ми 20%. Тому да пасічників ЄС ми ворог номер 2, а китайці номер 1.

Аргентинський мед не зовсім наш сонях, там більше різнотрав'я з ф/г, але від забруднений пестицидами скажімо сильно, тому ЄС знаю його експортують не настільки і багато ніж ми.

У ЄС вивезли десь 30 тис. т. ще скажімо довеземо 10 і все, більше можуть купити для перепродажу по ціні нижче плінтуса.

Можливо було б краще, що взагалі не вивозили ..., тоді прояснення настало б у всі швидше, один рік і настало прозріння.

1 час назад, Cfif сказал:

я привык что ведро в пчеловодстве имеет обьем в 20 литров.)))

А 1л. у меня стоит 100 грн. И за такие деньги не сильно хочется его колупать... но приходится время от времени. Господа экспортёры - стимулируют )).

На рынке можно найти дешевле. Но я точно знаю что есть такая ценовая грань, снижение за которую не ведёт за собой увеличение спроса. Вот у меня это грань в розницу 100грн. за литр.

У каждого свои мерки, у меня ведерко это 1л, а 20 л это ведРО. Так что такое ваше 45? 45 чего и за что?

Мёд можно использовать в учебниках как пример неэластичного спроса. Если человеку нужен мед то он берет и по 150, а если нет - то хоть 50 ставь, будет ещё торговаться но так и не купит.

• Like 1

4 минуты назад, Серж 82 сказал:

Картинки по запросу песець

• Like 3
  • Thanks 1

2 минуты назад, Мико сказал:

Белый,пушистый,подкрался не заметно....

• Like 1
  • Haha 3

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Китай продає в ЄС в 2 рази більше ніж ми. 40% Китай, ми 20%. Тому да пасічників ЄС ми ворог номер 2, а китайці номер 1.

По ходу з аналізами на китайський все норм?

• Like 1
  • Haha 1

5 минут назад, Мико сказал:

Картинки по запросу песець

Ай красавєц, ай весною будем його згадувати на кожному кроці. З такою ціною яка нас чекає, це буде песець усім песцям

• Like 2
  • Haha 5

,. ,. ,,

1 час назад, КУРИТО сказал:

Ну що? Що тут відбувається з ціною? Чи вам також залівають про в'єтнам?

А у нас битва дедов. Одни уже выкатили бочки с "медом по 25", вторые уже 3-й день прямо на бочках катят к хэкспортерам (с девизом " мед нипачом, деньги патом"). Есть ещё деды, так те вообще просекли фишку с диастазой и думают переждать с медом до следующего ледникового. Решаем к кому примкнуть.

Edited by slugger
  • Haha 13

5 минут назад, Фанат сказал:

Значить так:hmm:. Вважаю треба нагнути Китай, В"єтнам , Індію, Аргентину раком.:blink: Точка. Всі гуртом кидаємо будь яку іншу роботу і збільшуємо пасіки до немогу, бо помру. :at:Дасть Бог років  декілька медоносних і пашемо не покладаючи рук ніг і тіла до всирачки легкої втоми і обвалюємо ціну до межі в пів доляра,або й менше.:dntknw: Ні каплі в свій рот, все на здачу гівнюку шанованому пану експортеру.:hi: Руйнуємо їхній бізнес напротязі 5...10 років і маємо ціну в 10 долярів за кіло.:ay:

А в вашей мысли есть руководство к действию!

Будем по принципу - Пока толстый сохнет,тощий сдохнет.

• Like 2
  • Haha 1

12 минут назад, Серж 82 сказал:

По ходу з аналізами на китайський все норм?

Є різний китайський мед. Зазвичай китайський мед дешевший нашого і не йде у фасовку, а наш сонях має свою нішу це  фасовка. Купажують з більші цікавим по смаку медом і у банку для продажу.

Китайський основному йде в промислову переробку, а там важливіше ф/г, а інші умови там вже нижчі ніж на продаж у супермаркеті і китайський перевіряють на ЯМР спектрометрії на фальсифікат.

• Like 2

2 години тому, Черкасець сказав:

я б задоволенням поміняв би на соляру,чи на ліс.:umora:

Ну солярка понятно, ухаживать надо за пасекой, а на Х  Вам лес как цены нема не на мед и на пчел не будет. Один горб выростит пока переработаеш лес, а второй пока за пчелами доглядиш. Можно пчел менять ну например на американские доллары. Как Вам затея, такой бартер будет лучше. 

• Like 2

Нужно просто вычислить Китайскую логистику в Европу и сделать им сюрприз в бочке. Вроде не дорого должно выйти, учитывая сколько экспортёры выкидывают 1+1, рекламируя дезу за дезой. Вот тут бы пригодилось их глобальное мышление. Пока оно ограничевается в стрижке своих. За рынок нужно бороться всеми способами.

• Like 3

3 минуты назад, АнатолийМ сказал:

Ну солярка понятно, ухаживать надо за пасекой, а на Х  Вам лес как цены нема не на мед и на пчел не будет. Один горб выростит пока переработаеш лес, а второй пока за пчелами доглядиш. Можно пчел менять ну например на американские доллары. Как Вам затея, такой бартер будет лучше. 

Навіщо Вам ліс, якщо така ціна протримається до весни, то можна кому хочеться розширитися до 500 і більше купити все готове, за ціну, яка приємно здивує у менш успішних колег.

• Like 3
  • Haha 1

1 година тому, КУРИТО сказав:

Ааа. У вас здесь по русски можно писать

Та хоть и по испански, ну хиба шо не поймут. 

• Haha 1

4 минуты назад, slugger сказал:

Нужно просто вычислить Китайскую логистику в Европу и сделать им сюрприз в бочке. 

...

Сюрприз в бочке - это как?