Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

1 час назад, FaBos сказал:

Большинство пчеловодов не устраивает цена на мед-мало денег получают.

При этом большинство особо не хочет напрягаться. Получить мед продать оптом взять кучу бабла и все норм. А ну да, еще и держать 50 семей. Я тоже так хочу- но жизнь... 

Меня лично не устраивает цена, мне фиолетово кто там что говорит то ли блогер "держите мед" то ли перекуп "индия китай-сдавайся". За меня никто не примет решение сдавать или нет. 

Что же за люди у нас такие... жаба зеленющая....

Вот конкретно Вам,  что дало то что Вы так высказались про блогеров? 

Занимайтесь и вы закупкой меда там же "куча бабла" и не такие тяжелые те бочки...и документов особо не нужно и машина на воздухе ездит и ям нет....

Как не крути, а то что они блогеры и снимают видео, некоторым их видео помогли, что-то новое увидели.

А у нас народ лишь бы о***ть человека, хотя за собой не замечаем.

Есть видео  снимают не особо опытные, но рука не поднимается ставить диз, ставлю себя на его место - снять, смонтировать, а потом еще и куч**** **** коментов читать ....

охохох народ...

Не знаю как они продолжают снимать, наверное все же добрых людей у нас больше. :hi:

З усім згоден крім одного.

"При этом большинство особо не хочет напрягаться. Получить мед продать оптом взять кучу бабла и все норм"

Мед пасічникам не з неба падає. І робота ця тяжка не тільки фізично. 
 І завжди дивувало те, що виробники зароблять значно менше торгашів. 

• Like 10

7 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

З усім згоден крім одного.

"При этом большинство особо не хочет напрягаться. Получить мед продать оптом взять кучу бабла и все норм"

Мед пасічникам не з неба падає. І робота ця тяжка не тільки фізично. 
 І завжди дивувало те, що виробники зароблять значно менше торгашів. 

Имелось ввиду что если нет оптовой цены которая устраивает пчеловода то нужно искать как продать дороже свой продукт без посредников.

У меня знакомый ему за 50лет пасека больше 250 семей. Он начал возить на Киев путь не близкий, сам живет в селе население человек 100. А так как оптовая цена маленькая, он продает в розницу (по цене которая его устраивает). 

Даже у нас на форуме люди приводили примеры, что продали в розницу норм количество и по хорошей цене. 

• Like 4

Копаючий лопатою не повинен заробляти більше того, хто проектує трактор:umora:. Тому що копати вміють 100 із 100, якщо руки і ноги на місці.  Продавці завжди заробляли більше виробників. В  усі історичні часи.  Якщо вистачало сил і можливостей, то виробники продавали свій товар  самі. Але на двох стільцях довго не просидиш.  Завжди хтось один з під тебе виб"є.

Всі форумчани(які тримають бджіл), мріють отримати прибуток експортерів, чи заготівельників:Jumpy:. Вперед. Чим більша ланка вищеозначених, тим більша серед них конкуренція.  Зничить, при такій теорії , ціна на мед підлетить до неосяжних висот:umora:. Навряд чи хтось з пасічників  потягне експорт. Якщо такі є, то вони займаються справою, а не ниють тут про ціну. А от заготівельниками можуть стати.  Якийсь мільйон-другий нашкребти можуть мабуть половина форумчан, зважаючи на їх амбіції.  І відразу  скуплять мед у іншої половини, яка не нашкребла той мільйон,  по цінах значно вищих, ніж зараз дають  теперішні бізнесмени від закупки меду. І всі щасливі. Одні починають гроші гребти бульдозером (в лопату не вмістяться), інші продають їм мед по омріяній ціні.   Блін, треба запантетувати ідею:umora:.  Автор "Утопії"  вертиться, в чому він там лежить, як пропеллер:umora:.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 5

Давайте расказывайте как тяжела жизнь экспортера. Уже были попытки весной в торгово-промышленной палате на диалоге с пасечниками. Чем это закончилось... видим сейчас.

Edited by АТВ
  • Like 9

https://agropolit.com/news/13941-z-2020-roku-ukrayinska-medova-birja-rozpochne-svoyu-robotu-v-yevropi Ось натрапив в новинах на цю статтю. Цікаво що скаже наш найкрутіший експерт медового ринку Володимир Карачун? Він як ніхто інший,розбирається в  цих справах

• Haha 3

6 часов назад, АТВ сказал:

Да нам до африки уже как до киева рачки

так давайте им медку подкинем по 5 баксов:umora:

• Haha 1

2 часа назад, FaBos сказал:

Большинство пчеловодов не устраивает цена на мед-мало денег получают.

При этом большинство особо не хочет напрягаться. Получить мед продать оптом взять кучу бабла и все норм. А ну да, еще и держать 50 семей. Я тоже так хочу- но жизнь... 

Меня лично не устраивает цена, мне фиолетово кто там что говорит то ли блогер "держите мед" то ли перекуп "индия китай-сдавайся". За меня никто не примет решение сдавать или нет. 

Что же за люди у нас такие... жаба зеленющая....

Вот конкретно Вам,  что дало то что Вы так высказались про блогеров? 

Занимайтесь и вы закупкой меда там же "куча бабла" и не такие тяжелые те бочки...и документов особо не нужно и машина на воздухе ездит и ям нет....

Как не крути, а то что они блогеры и снимают видео, некоторым их видео помогли, что-то новое увидели.

А у нас народ лишь бы о***ть человека, хотя за собой не замечаем.

Есть видео  снимают не особо опытные, но рука не поднимается ставить диз, ставлю себя на его место - снять, смонтировать, а потом еще и куч**** **** коментов читать ....

охохох народ...

Не знаю как они продолжают снимать, наверное все же добрых людей у нас больше. :hi:

За правду бьют больно , за честность ненавидят ,соседу трудолюбивому завидуют  успешных обвиняют --- кто эти люди . Все люди добрые , только каждый по своему . Жизнь не стоит на месте - жизнь продолжается .

• Like 6
  • Thanks 1
  • Sad 1

26 минут назад, Укроп сказал:

https://agropolit.com/news/13941-z-2020-roku-ukrayinska-medova-birja-rozpochne-svoyu-robotu-v-yevropi Ось натрапив в новинах на цю статтю.

Місія «Медової біржі» полягає в тому, щоб дати можливість всім гравцям ринку, а не лише великим експортерам, спробувати експортувати свій мед або знайти покупця на світових ринках. 

Щось дужен довго чухається "Медова біржа". Поки вони запустять на біржі цю можливість, половина пасічників закине бджолярство. Початок 2020 року - остання межа. Довше зволікати неможливо.

Я чув що спонсори та засновники  "Медової біржі "  серйозні европейські імпортери меду і їх задум полягає в тому щоб купувати мед напряму в пасічника. 

Edited by Ысч
  • Like 6
  • Haha 2

50 минут назад, Укроп сказал:

https://agropolit.com/news/13941-z-2020-roku-ukrayinska-medova-birja-rozpochne-svoyu-robotu-v-yevropi Ось натрапив в новинах на цю статтю. Цікаво що скаже наш найкрутіший експерт медового ринку Володимир Карачун? Він як ніхто інший,розбирається в  цих справах

А чи багато вони продали меду в Україні?

Поки буде бар'єр у вигляді різних дозвільних документів в глобальних масштабах ніхто експорт просто так не здійснить.

Далі, в основному у ЄС ніхто не пише на етикетці країну походження меду не з ЄС, тому що дуже до цього боляче ставляться місцеві пасічники і через імідж країни виробників меду,, який буде відлякувати покупців.

У ЄС ми асоціююємось не з гарною природою, чорноземами і натуральним медом, а в першу чергу з Чорнобилем, радіацією, корупцією і війною.

Все це можна змінити, якщо постійно і монотонно доводити, що це не так і що ми заслуговуємо на краще, бо ми того варті.

І ще хотів би, що всі пам'ятали, що країни ЄС свій ринок від нашого меду захистили митом 17.2% і в будь-який момент можуть його як зняти так і підвищити і про це в першу чергу потрібно говорити з Брюселем, а нам модернізуватися і шукати шляхи виходу з ситуації оптимально.

• Like 5
  • Thanks 2

23 минуты назад, Ысч сказал:

Місія «Медової біржі» полягає в тому, щоб дати можливість всім гравцям ринку, а не лише великим експортерам, спробувати експортувати свій мед або знайти покупця на світових ринках. 

Щось дужен довго чухається "Медова біржа". Поки вони запустять на біржі цю можливість, половина пасічників закине бджолярство. Початок 2020 року - остання межа. Довше зволікати неможливо.

Я чув що спонсори та засновники  "Медової біржі "  серйозні европейські імпортери меду і їх задум полягає в тому щоб купувати мед напряму в пасічника. 

У них немає там спонсорів, в іншому разі дана структура могла б експортувати мед, хоча б в якихось обсягах.

На сьогодні мені невідомий жоден пасічник, який продав через дану структуру мед.

• Like 3

4 години тому, Мико сказав:
6 годин тому, Necuk сказав:

А Вам не здається дивним що Юра Овдиенко в цьому році абсолютно нейтральний до оптової ціни меду. В минуломуу році він більш активно щось прогнозував та радив....

Всем рот заткнули ,не только Овдиенко 

Думаю, ніхто його не затикав. Просто спочатку він гадав, що Сонце обертається навколо українських пасічників і ситуацію можна опанувати кавалерійським наскоком, гуртом навалимось і стіна впаде. А коли так не сталося і розібрався що до чого, сам заткнувся. А про що говорити після цього.

• Like 1

27 минут назад, Wladimir_K сказал:

Поки буде бар'єр у вигляді різних дозвільних документів в глобальних масштабах ніхто експорт просто так не здійснить.

Далі, в основному у ЄС ніхто не пише на етикетці країну походження меду не з ЄС, тому що дуже до цього боляче ставляться місцеві пасічники

бити вони нас хотять,  за те що ми по такій ціні мед здаем, кажуть що ми придурки, це я мягко перевів:hmm:, а взагалі цей

рік, кругом неврожай, ось навіть в нашіх братів в Руанде  , :(але ми примудрилися усіх медом завалити,  а наші єкспортери в ноль спрацювати, і не здивуюся коли побачу пана Паньковського, і пана  Асалтана, на бірже занятості, біда одним словом, треба їх спасать :umora:

• Like 5
  • Haha 11
  • Sad 1

13 хвилини тому, охотник пчел сказав:

бити вони нас хотять,  за те що ми по такій ціні мед здаем, кажуть що ми придурки, це я мягко перевів:hmm:, а взагалі цей

рік, кругом неврожай, ось навіть в нашіх братів в Руанде  , :(але ми примудрилися усіх медом завалити,  а наші єкспортери в ноль спрацювати, і не здивуюся коли побачу пана Паньковського, і пана  Асалтана, на бірже занятості, біда одним словом, треба їх спасать :umora:

і за якою ціною продають болгари свій мед німцям ?

• Like 1

56 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

У них немає там спонсорів, в іншому разі дана структура могла б експортувати мед, хоча б в якихось обсягах.

На сьогодні мені невідомий жоден пасічник, який продав через дану структуру мед.

В них канадські спонсори!!! І мед давно вже експортують змішають з канадським і упс канадський на японському і американському ринку!!!

25 минут назад, Славік сказал:

В них канадські спонсори!!! І мед давно вже експортують змішають з канадським і упс канадський на японському і американському ринку!!!

Чекаю назву експортера і скільки українського меду експортували в Канаду.

В Японію Україна експортує мед самостійно (ноу-хау Нагорнюк) лише навіть 1 тис. т. експорту ситуацію не врятує.

Ви знаєте ціну канадського меду в США і сонях наш вичисляється кругом на раз два.

Суть в тому, що в основних країнах споживачах нашого меду сонях не росте і для того, щоб дати під зад тим, хто думає, що можна наш видати за місцевий достатньо зробити пилковий аналіз.

А ріпаку їм свого вистачає.

Спочатку розберіться в нюансах.

Так само про мед з Руанду ніхто не звернув, коли ролик був знятий, говорили про 2016 р.

• Like 4

Вы знаете это уже не смешно! Экспортеры пугают нас ценой на мед , что будет падать и т.д... Только мы уже привыкли и не боимся. Кому выгодно пускай сдает, кому не выгодно ( надеюсь большинству ) пускай ждут. И что бы кто не говорил, мне не интересны цени ниже той по которой я готов продавать. Мед пускай постоит , а нам нужно постараться искать прибыль в других местах. Будет это работа или другое занятие. Сфера пчеловодства сейчас переживает не лучшие времена, так что сидим на бочках ровненько, не переживаем и ждем цены...

• Like 13
  • Thanks 2
  • Haha 2

23 минуты назад, Вячеслав Онуфриенко сказал:

так что сидим на бочках ровненько, не переживаем и ждем цены..

Осталось не долго - ждем 

• Like 5
  • Haha 2

2 години тому, nibond сказав:

Думаю, ніхто його не затикав. Просто спочатку він гадав, що Сонце обертається навколо українських пасічників і ситуацію можна опанувати кавалерійським наскоком, гуртом навалимось і стіна впаде. А коли так не сталося і розібрався що до чого, сам заткнувся. А про що говорити після цього.

Люди з критичним мисленням ще 2 роки назад крутили біля скроні пальцьом після перегляду його відео. Наївні оптимісти намагалися перших переконати, що все не так однозначно і що чоловік справу каже, скидалися йому грошима на якийсь ефимерний сайт (я вже й забув цю хохмацьку історію), через який мали мед продавати прямо в європу. А по факту людей просто ввели в оману, ще й грошей їхніх потратили на доску оголошень, які люди здавали під інші цілі. 

• Like 5

6 хвилин тому, Sanich сказав:

після перегляду його відео.

Це не той чолов"яга, який так відсвяткував щось, що серед зими  тільки  за тиждень побачив, що в нього на пасіці відкритий вулик, засипаний снігом.? І бджоли як хаски, сплять під снігом?:umora:

Edited by Володимир Джос
  • Haha 6

52 хвилини тому, Sanich сказав:

Люди з критичним мисленням ще 2 роки назад крутили біля скроні пальцьом після перегляду його відео. Наївні оптимісти намагалися перших переконати, що все не так однозначно і що чоловік справу каже, скидалися йому грошима на якийсь ефимерний сайт (я вже й забув цю хохмацьку історію), через який мали мед продавати прямо в європу. А по факту людей просто ввели в оману, ще й грошей їхніх потратили на доску оголошень, які люди здавали під інші цілі. 

Але в його діях був і корисний момент. Маніпулятивні технології з ціною сягнули тоді апогею і він лиш очолив загальне невдоволення, всі дружно перестали здавати мед. Схема зламалась і експортерам довелось вирівнювати ціну, сідати за стіл переговорів з пасічниками і домовлятись про компроміс. Але сталась інша крайність. Пасічникам здалося, що вони повністю володіють ситуацією і можуть диктувати ціну, звісно ж 2 дол. До чого це призвело всі знають.

На сайт особливих надій не покладав, тому жертвував небагато, хотілось , щоб хоч щось робилось, про це не жалкую. Баскевичу і Овдієнку потрібно подякувати за потрачені зусилля і  створення в інеті ресурсу, де можна об'єднаннями реалізовувати мед. Не їх вина, що це не спрацювало. Інтуїтивно розуміють всі необхідність об'єднання, а от єдиної філософії, чіткого бачення як це зробити ще не має і двом одинакам  не під силу спрямувати це в єдине правильне русло. Поки що ми лобами шукаємо правильний вихід, шишки неминучі.

Edited by nibond
  • Like 5
  • Thanks 2

9 часов назад, Олег77 сказал:

В даной теме  можна узнать обо всем .....кроме цены на мед.

Ладно и я признаюсь, это я этим летом мёд у пчел "украл".

3 часа назад, nibond сказал:

Але в його діях був і корисний момент. Маніпулятивні технології з ціною сягнули тоді апогею і він лиш очолив загальне невдоволення, всі дружно перестали здавати мед. Схема зламалась і експортерам довелось вирівнювати ціну, сідати за стіл переговорів з пасічниками і домовлятись про компроміс. Але сталась інша крайність. Пасічникам здалося, що вони повністю володіють ситуацією і можуть диктувати ціну, звісно ж 2 дол. До чого це призвело всі знають.

На сайт особливих надій не покладав, тому жертвував небагато, хотілось , щоб хоч щось робилось, про це не жалкую. Баскевичу і Овдієнку потрібно подякувати за потрачені зусилля і  створення в інеті ресурсу, де можна об'єднаннями реалізовувати мед. Не їх вина, що це не спрацювало. Інтуїтивно розуміють всі необхідність об'єднання, а от єдиної філософії, чіткого бачення як це зробити ще не має і двом одинакам  не під силу спрямувати це в єдине правильне русло. Поки що ми лобами шукаємо правильний вихід, шишки неминучі.

Було з самого початку ясно шо ідея труба. Єдине кому вигідний цей сайт-це експортерам. Вони можуть бачити де скільки по областям меду. 

• Like 1
  • Sad 1

12 часов назад, Wladimir_K сказал:

На сьогодні ціна без змін 28-30 пасічнику, 31-32 у більшості  заготовачів.

Бартнік знову зупинився фактично у заготовачів немає грошей, Асканія Пак не купує напряму у пасічників, лише з відстрочкою платежу у заготовачів, активно купує група компаній Кошлатого, Лумелі 32 заготовачу, МедОк 31 заготовачу,, Натуральний мед, Медовий Край (28-29 від пасічників) і ще декілька невеликих експортерів.

Особисто мене насторожує тенденції попиту на наш мед. Навіть враховуючи квоту 5 тис. т. на 2020 р. і неврожай меду у багатьох країнах ЄС відсутній ажіотаж зі сторони імпортерів.

Ціна меду особливо українського важка тема і вона не залежить від одного чи 2 чи 3 факторів і має в собі велику кількість різних навіть протилежних факторів і не завжди економічних.

Так, мед не беруть, і не будуть брати-зі слів двох різних заготовачів. Європа не бере з якихось причин. Думаю, індійський та китайський мед їм більш до вподоби тепер. 

8 часов назад, Ысч сказал:

засновники  "Медової біржі "  серйозні европейські імпортери меду і їх задум полягає в тому щоб купувати мед напряму в пасічника.

Они как и мы имеют желание убрать посредника в цепочке пчеловод -покупатель 

И покупать напрямую у пчеловодов по цене которую дают наши заготовители 

Им то мы сдаём ,так же будем сдавать и

Цитата

засновники  "Медової біржі "  серйозні европейські імпортери меду

Про продажу мёда по цене интересной производителю , речь не идёт 

• Like 1

1 час назад, Скептикъ сказал:

Було з самого початку ясно шо ідея труба. Єдине кому вигідний цей сайт-це експортерам. Вони можуть бачити де скільки по областям меду. 

Изначально было ясно сайт , это надувание мыльных пузырей

Ничего они там не увидят 

Пчеловоды скрытные люди и не будут выставлять свой тоннаж на всеобщее обозрение ,даже анонимно 

• Like 3
  • Thanks 1