Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

В 09.10.2019 в 20:29, охотник пчел сказав:

Нажаль в нас повно псічніків, яким той мед до сра... и, вони заробляють другим чином, і ім пофігу по чому здати, аби здати і все, в мене е купа таких знайомих, готові зараз здати по любій ціні, думаю що навіть по 25, найдуться ,про що ще можна говорити, ? 

Бийте їх:umora:

• Like 1

37 минут назад, Серж 82 сказал:

Повністю з Вами згідний, але коли пишу що у мене ось так, то навалюються шквал критики і розбивають в пух і прах. 

По хвостах теж є різниця, пакет відібраний з десяти рамок і 15 ти рамок, то меду у останньому хвості звичайно що буде більше

тицьну своє відео(вже викладав тут раніше), качаю хвости після акаціі. Хоча були хвости на половину менше меду.

А кормушка эта у Вас в улье для того, чтобы пчелы туда акацию таскали когда в рамках уже места не будет? Или наоборот Вы "акацию"  пчелам в кормушку подливаете?))) 

Edited by Анатолий Сергеевич
  • Like 1
  • Haha 2

Ребята,  хватит уже мерятся "хвостами".!

Давайте уже по теме пожалуйста 

• Like 4
  • Haha 3

3 минуты назад, Анатолий Сергеевич сказал:

А кормушка эта у Вас в улье для того, чтобы пчелы туда акацию таскали когда в рамках уже места не будет? Или наоборот Вы "акацию"  пчелам в кормушку подливаете?))) 

Приїдьте до мене на пасіку в любий час року, ці кормушки ніколи не знімаються. Перших два роки знімав, а потім зрозумів що то лишня робота, тому вони там стоять круглий рік як потолочина, а осінню за призначенням.

Я знаю до чого Ви хилите.

4 минуты назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Ребята,  хватит уже мерятся "хвостами".!

Давайте уже по теме пожалуйста 

6 відер сьогодні соняха по 43

• Like 1

В 07.10.2019 в 20:58, Николай S сказав:

Розумію, що вангувати справа не вдячна, але для себе зробив  висновок ......враховуючи вже існуючи запаси меду у земляків, мій прогноз------масові здачі почнуться як тільки скупники накинуть 10-20 центів  в результаті   гідної ціни на опті соняху нам не бачити як мінімум до 2021 року

Які масові здачі колись?Вони і зараз можливі.

Говорила з Миколаївщиною іііі ууупссс.Основна біда не в тому, що ціна 28 за кг.А в тому ,що  мед не приймають:blink:чому, незнаю:dntknw:не питала.Мені то не цікаво.

Блін, десь тут було фото з банками меду, різних сортів.Не можу знайти((( 

Edited by Inna
  • Haha 1

12 минут назад, Серж 82 сказал:

Я пошутил ;)

36 минут назад, Серж 82 сказал:

Приїдьте до мене на пасіку в любий час року, ці кормушки ніколи не знімаються. Перших два роки знімав, а потім зрозумів що то лишня робота, тому вони там стоять круглий рік як потолочина, а осінню за призначенням.

6 відер сьогодні соняха по 43

Коли приізджають по пакети в наш регіон , перший раз ,в них челюсті падають,   того і ідуть до нас , а не навпаки, хвіст якщо нормальна сімья, приносе багато акаціі, якщо дати маточник і його приймають, то ще і різнотравья приволоче, ну і  соняшник.  В нас зараз 31 .беруть.

53 минуты назад, Inna сказал:

Бийте їх:umora:

Пора вже

:umora:

• Like 3

52 минуты назад, Inna сказал:

.

Блін, десь тут було фото з банками меду, різних сортів.Не можу знайти((( 

• Like 1

В 12.10.2019 в 10:13, artemishe сказал:

це абсолютно нормальні цифри для цього періоду а значить у наших експортерів все по плану,  кадило крутиться лавеха мутиться

пс.  якщо не важко дайте лінк,  на укрстат я цієї інформації не знайшов 

Вони як акули, нашугали, а потім хапають хвостів заблудших, і прийомка йде повним ходом, кажуть  25, но як тобі то дамо 31 , типу 5 тонн добераем і все, а самі вже таким макаром тонн 100 набрали, і всі довольні, :umora: тільки що знаем. І так кругом. Доречі  в вінниці пару тижнів назад знайомому дали 35.  

• Like 3

О так почитаєш  що  покет приносе 20 кг. акації  та хвіст 20 кг. = 40кг. то може самі собі робіть пакети і залишайте "хвости" то буде вам щастя.  та сонях 100 з пакету і 100 з "хвоста" =200 кг. то притаких розкладах я б сояшник сдав по 28грн. а акацію по 70грн. і був в шоколоді. Але реальність трохи інша.

Edited by Николай77
  • Like 7
  • Thanks 4

12 часов назад, Inna сказал:

Не нагнітайте.Акація цвіте при теплій весні з 15 травня, при затяжній холодній з 25 травня.7 днів точно.

Нормальна сім*я на 5 травня має 15 рам обсиджених, і продаж  4 рамок на пакет з маткою, впливає на продуктивність, але не критично.6-7 рамок 145 точно качнуть можна.Молодняк лупиться і включається в роботу.Відкачали, підсадили неплодку або вже облітану плодну.Все арбайтен далі, пчьолька)))

Ну це з мого не болота ,вілли (не вила:umora:) Дольче Віта видно)))

Як так все погано- нащо ті бджоли??? Прям по Вашому посту виходитт- треба заходить на пасіку і ридать від горя...

Хотел написать , а потом это :hmm:

добро пожаловать  , а я посмотрю как будем качать и сколько чего будет у Вас и когда акация зацветёт . Вам с Вашей колокольни видней :umora:. У Вас наверное и морозы в апреле и в маю и немножко прохладно 36/40 в тени и весна затяжная холодная которая переходит сразу в жару  в общем я всё знаю . Приезжаем к нам самое время и весной показываем мастер класс, :umora: добро пожаловать :hi:.

:hmm:зачем пакеты покупаете  , тут надо свои продавать и ещё и акацию бидон накачать , слышите что Вам

Inna пишет :dntknw:

Edited by blek-269
  • Haha 1

59 минут назад, Николай77 сказал:

. то може самі собі робіть пакети і залишайте "хвости" то буде вам щастя

именно так и сделаю, если цена на пакет не устроит. 

• Like 2

3 часа назад, Николай77 сказал:

О так почитаєш  що  покет приносе 20 кг. акації  та хвіст 20 кг. = 40кг. то може самі собі робіть пакети і залишайте "хвости" то буде вам щастя.  

Так тут ще купа умов повинна скластись: по перше повинна бути сама акація, бажано в масиві, дуже бажано різновікова (зарості сіянки серед старих дерев дуже доречні), по друге повинна бути погода яка не заважає виділенню акацією нектара (теплі ночі, безвітряні дні), по третє відсутність рапсу  у межах льоту бджоли під час цвітіння акації ( якщо є рапс то на акацію бджолі буде абсолютно начхати).  Акація це ще та  лотерея. 

І навіть якщо все гарно складеться то щоб ті хвости гарно спрацювали їх бажано скидати по два до купи.  Тоді буде діло. :ay:

Про пакети, звісно, всі чули багато байок, але про те щоб пакет приносив 20 кіло акації особисто я чую вперше...:umora:

Edited by Ысч
  • Like 3
  • Haha 3

2 години тому, охотник пчел сказав:

именно так и сделаю, если цена на пакет не устроит. 

то при таких роскладах ціна 1 у.е.  за кг меду  це мрія пасічника, яка стане реальністю

Edited by Николай77

3 минуты назад, Николай77 сказал:

то при таких роскладах ціна 1 у.е.  за кг меду  це мрія пасічника, яка стане реальністю

Ну тоді на скільки вистачить, як пасічників так і експортерів.

В майбутньому і інвентар і заводи по переробці значно подешевшають.

• Like 3

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Ну тоді на скільки вистачить, як пасічників так і експортерів.

ну чоб і ні 40*70=2800 грн 200*28=5600 і того з сімї 8400 маємо 100 сімей 840000 грн., а то дехто в Польщу зібрався))))

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 5

Только что, Николай77 сказал:

ну чоб і ні 40*70=2800 грн 200*28=5600 і того з сімї 8400 маємо 100 сімей 840000 грн., а то дехто в Польщу зібрався))))

Цифри гарні, якщо в уяві рахувати, а насправді 30-50 з сім'ї у нашому регіоні і це при умові кочівлі.

• Like 7
  • Thanks 1

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Цифри гарні, якщо в уяві рахувати, а насправді 30-50 з сім'ї у нашому регіоні і це при умові кочівлі.

акації чи соняшника)))))

• Like 1

1 минуту назад, Николай77 сказал:

акації чи соняшника)))))

У наших краях акації фактично немає.

Та й на півдні вона виділяє не кожен рік.

• Like 1
  • Thanks 1

Цена на мед 27 гр.На сегодня.

• Like 1
  • Sad 3

Тільки що, Wladimir_K сказав:

У наших краях акації фактично немає.

Та й на півдні вона виділяє не кожен рік.

За шо я кажу що по цифрам гарно а насправді 50кг. з сімї і добре

• Like 3
  • Thanks 2

32 минуты назад, Ысч сказал:

І навіть якщо все гарно складеться то щоб ті хвости гарно спрацювали їх бажано скидати по два до купи.  Тоді буде діло. 

Вот и они должны подойти к акации с лётной пчелой и плодной маткой , погоду опущу . А так матки нет , маточник не понятно какой и где его взять в это время . Зато акацию несут в леток не вмещаются пищат, но лезут

• Like 2

33 минуты назад, blek-269 сказал:

Зато акацию несут в леток не вмещаются пищат, но лезут

Похоже пакеты куплены в  Романовича :az:, не знаю как Романовичу акацию носят , но подсолнух  тащат с корнем точно  :baby:.

• Like 2
  • Haha 2

11 минут назад, Віталій.В сказал:

не знаю как Романовичу акацию носят , но подсолнух  тащат с корнем точно  :baby:.

Как раз перед акацией загрузка нуков 

Но теперь , только откачав акацию , буду загружать нуки для своих нужд 

после двухразовой загрузки поворачиваю оглобли нуков на отводки 

благо рамка одного вида на пасеке 

И к подсолнуху расширив летки , дам широкий проход для нектара с подсолнуха 

• Like 4
  • Thanks 1

Мне кажется тема здесь другая.

• Like 2