Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

30 минут назад, Славік сказал:

Ось тільки що зайшов на сайт пасік  біз ! Куплять мед з антибіотиком  аж по 30  гривасиків

От чорт...

А в мене без антибіотика - і дають 28...

Піти у бочки по таблеточці вкинути чи що?:hmm:

• Like 5
  • Haha 13

3 минуты назад, ромео сказал:

От чорт...

Антибиотик нынче дорого, по видимому ради него и покупают. Теперь мед будет точно лекарственный. :umora:

• Like 8
  • Thanks 1
  • Haha 7

50 минут назад, ромео сказал:

От чорт...

І вже 23.

• Like 1

Прийшло повідомлення на  емейл  , що в Миколаєві  26 жовтня  відбудиця зібрання  всеукраїнське  бджолярів!!! І найбільша інтрига в таємному доповідачі що він навчить аж 200 кг із вулика викачувати  !!! Може я щось не те роблю біля бджілок  своїх не виходить 200 кг !!!

• Like 2
  • Haha 5

2 минуты назад, Славік сказал:

Прийшло повідомлення на  емейл  , що в Миколаєві  26 жовтня  відбудиця зібрання  всеукраїнське  бджолярів!!! І найбільша інтрига в таємному доповідачі що він навчить аж 200 кг із вулика викачувати  !!! Може я щось не те роблю біля бджілок  своїх не виходить 200 кг !!!

Такий СМС потрібно показувати початківцям, що очі від Дол. уявних горіли.

• Like 4

7 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

І вже 23.

Швидко профсоюз бариг працює!!! 

• Like 2

2 минуты назад, Славік сказал:

Швидко профсоюз бариг працює!!! 

Це офіційна цифра на такий мед, зазвичай з антибіотиком різниця 5 грн. на кг. А те що хтось в інтернеті пише, це більше для пошуку клієнтів, а потім вже йде обробіток.

• Like 4

Продивись ролік ТСН  про мед, навідь двічі, перший раз в німому режимі. Потім , заразом , і про картоплю . Сподіватись на важливу інф. яка допоможе прийняти стратегічне рішення по своїй справі не варто."Нельзя же, в самом деле, изучать науки по газетам".Від себе добавлю-отримувати освіту переглядаючи ролики з Ютуба. Про ціну всі пасічники знають, про менший врожай меду по більшості регіонів країни- теж.Америка останні два роки купуе мед індійський  а не наш, не певен , що ситуацію можна охарактеризувати як " індіянці витіснили нас з амермканського ринку".Про це уважні і пам'ятливі читачі теми знали. Репортаж розрахований для пересічного  українця, зроблено досить якісно, нічого не переплутав. Мені сподобався дядько (пасічник) з Черкасщини. Приклад людини з "обличчям довіри". Викликае симпатію, довіру, бажання мати з ним справу, доручати йому опікуватись, дбати, керувати справами людності. Думаеться що він не крав, не брав хабарів, не давав нездійснених обіцянок і влада не згубить його.

• Like 5

7 часов назад, Винодел сказал:

Америка останні два роки купуе мед індійський 

я подивися статистику наприклад за 2016 рік і дійшов висновку,  що америка не проти купляти наш мед,  але не хоче за нього багато платити.  коли в 16 році експортували в середньому за 1.7$, то купляли аж гай шумів.  більше 10 тис тонн в першому півріччі.  і в цьому році купляли,  але меньше.  а в 17 році коли було 2.1-2.2 $, майже не купували. тобто за 1.7$ не проблема продати,  але ми з того будемо мати максимум 1.2$

• Like 2

9 часов назад, Винодел сказал:

Продивись ролік ТСН  про мед,

Верить всему что показывает ТСН или другие алегархические каналы "НЕ ХОЧУ НИКОГО ОБИДЕТЬ" но надо быть "ИДИОТОМ" Они уже за многие годы себя показали и выдают ту инфу. Которая выгодна своему хозяину! Уже несколько лет не смотрю этот зомбо ящик!!!

• Like 9
  • Thanks 1

14 години тому, Славік сказав:

Мабуть досвідом поділиться Жюль Верн...За 30 років пасічникування (стаціонар, переважно лежаки,укр .степова та карпатка) більше 65 кг від сім'ї на Круг не пам'ятаю...

..

• Like 4

2 часа назад, Н и К о Л а Й сказал:

Верить всему что показывает ТСН или другие алегархические каналы "НЕ ХОЧУ НИКОГО ОБИДЕТЬ" но надо быть "ИДИОТОМ" Они уже за многие годы себя показали и выдают ту инфу. Которая выгодна своему хозяину! Уже несколько лет не смотрю этот зомбо ящик!!!

Поддерживаю!  ТСН вообще редкостная вонючая помойка

• Like 6
  • Thanks 4

В 11.10.2019 в 22:28, ДобровоЛ сказав:

Ставте пасіку на акацію у мене в Княжичах. Я цього року акації добув більше соняху. Правда, прикупляв спеціально під неї пакети.:dntknw:

Я маю на Канів виїзд.Але не хочу на мед робити ставку і тягаться з вуликами.

Я виділила 10 сімей на мед чисто і баста.

20 годин тому, Славік сказав:

Та, то найкращий спосіб заробити на пасічниках))зібрать бабло за семінар))

• Like 1
  • Haha 1

В 11.10.2019 в 22:29, Серж 82 сказав:

Щось Ви лукавите, кажуть що пакети акаціі не носять

Пакет незнаю)) а хвіст від пакета так)) ще й добре притяне))

• Like 4

1 година тому, Inna сказав:

Я маю на Канів виїзд.Але не хочу на мед робити ставку і тягаться з вуликами.

Я виділила 10 сімей на мед чисто і баста.

Та, то найкращий спосіб заробити на пасічниках))зібрать бабло за семінар))

Та й у мене лиш на 15 Рутів причіп кочовий розраховано. Решта сидять в Даданах вдома на стаціонарі.

• Like 1

1 час назад, Inna сказал:

Смотря где и какой хвост ? и в каких временных рамках .

• Like 1

2 часа назад, Inna сказал:

Хороший хвіст заливає 15 рам (аби було з чого

2 часа назад, Inna сказал:

Часом навіть краще ніж середня сім’я з маткою, де частина меду іде в розплід.

• Like 2

24 минуты назад, blek-269 сказал:

Поки молодуха не почне червити то зашиють все

• Like 2

1 час назад, Серж 82 сказал:

Поки молодуха не почне червити то зашиють все

Когда ? акация зацвела в мае 15 числа, цвела 4 дня всё . занавесь . продал пакеты 2-5 мая с 10 рамок . лучшие отдал , матки нет , в лучшем случаи маточник . Вопрос? кто что носить будет . После акации и то если дай бог цвела разно травье  , а пять большой ? будет или нет . в этом году было в том нет . Что носим ? правильно или то или мёд в улей на наращивание пчёл или сироп с дому . Это с моего болота  С Вашего куреня не буду писать , так как читал много что у Вас не так как у нас . но и не фонтан с медоносами. Так как бы пакеты не продавали бы

Так что надо писать У меня вот так , не обобщать что у всех :IMHO1:так будет правильно

• Like 6
  • Thanks 1

2 години тому, blek-269 сказав:

Я кажу за свою пасіку.Чуже мене не цікавить.:af: 

36 минут назад, blek-269 сказал:

Когда ? акация зацвела в мае 15 числа, цвела 4 дня всё . занавесь . продал пакеты 2-5 мая с 10 рамок . лучшие отдал , матки нет , в лучшем случаи маточник . Вопрос? кто что носить будет . После акации и то если дай бог цвела разно травье  , а пять большой ? будет или нет . в этом году было в том нет . Что носим ? правильно или то или мёд в улей на наращивание пчёл или сироп с дому . Это с моего болота  С Вашего куреня не буду писать , так как читал много что у Вас не так как у нас . но и не фонтан с медоносами. Так как бы пакеты не продавали бы

Так что надо писать У меня вот так , не обобщать что у всех :IMHO1:так будет правильно

Повністю з Вами згідний, але коли пишу що у мене ось так, то навалюються шквал критики і розбивають в пух і прах. 

По хвостах теж є різниця, пакет відібраний з десяти рамок і 15 ти рамок, то меду у останньому хвості звичайно що буде більше

тицьну своє відео(вже викладав тут раніше), качаю хвости після акаціі. Хоча були хвости на половину менше меду.

• Like 2

28 хвилин тому, blek-269 сказав:

Не нагнітайте.Акація цвіте при теплій весні з 15 травня, при затяжній холодній з 25 травня.7 днів точно.

Нормальна сім*я на 5 травня має 15 рам обсиджених, і продаж  4 рамок на пакет з маткою, впливає на продуктивність, але не критично.6-7 рамок 145 точно качнуть можна.Молодняк лупиться і включається в роботу.Відкачали, підсадили неплодку або вже облітану плодну.Все арбайтен далі, пчьолька)))

Ну це з мого не болота ,вілли (не вила:umora:) Дольче Віта видно)))

Як так все погано- нащо ті бджоли??? Прям по Вашому посту виходитт- треба заходить на пасіку і ридать від горя...

• Like 1
  • Haha 3

2 години тому, Серж 82 сказав:

Хороший хвіст заливає 15 рам (аби було з чого

Я гніздові не чіпаю.Ніколи.А там, як правило, теж є що.

• Like 2

2 часа назад, Серж 82 сказал:

Часом навіть краще ніж середня сім’я з маткою, де частина меду іде в розплід.

хвіст може непогано спрацювати на акації. 

якщо акація дає принаймні 5 кг то сміливо можна вважати що плідної матки в сім'ї немає.  і з'явиться вона знову не раніше ніж закічиться взяток і бджоли трошки піднесуть мед наверх

• Like 2

21 минуту назад, Inna сказал:

Не нагнітайте.Акація цвіте при теплій весні з 15 травня, при затяжній холодній з 25 травня.7 днів точно.

Нормальна сім*я на 5 травня має 15 рам обсиджених, і продаж  4 рамок на пакет з маткою, впливає на продуктивність, але не критично.6-7 рамок 145 точно качнуть можна.Молодняк лупиться і включається в роботу.Відкачали, підсадили неплодку або вже облітану плодну.Все арбайтен далі, пчьолька)))

Ну це з мого не болота ,вілли (не вила:umora:) Дольче Віта видно)))

Як так все погано- нащо ті бджоли??? Прям по Вашому посту виходитт- треба заходить на пасіку і ридать від горя...

Хвіст з сім`ї яка була на 15 рам після відбору пакета при хорошому взятку залиє всі рами які залишаться у вулику (перевірено), зашиють навіть додану суш. Забув один нюанс - до акаціі донесуть свидину та ін.

• Like 1