Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

Только что, Triton сказал:

А кто будет выносить? Вы?Вроде взрослый человек, а какую то ерунду болтаете....

є ринок і є конкуренція,  і чим більше різниця тим більше бажаючих увійти в цей бізнес.  я - виробник, і мені пропонують лише 1.2€. хоча мій мед через стопіццот прокладок буде коштувати щонайменше в 2-2.5 рази більше десь у німеччині.  це якось неправильно.  а страшилкі про 15 грн залиште собі, будь ласка

• Like 2

Так кто выносить будет????:umora:

9 минут назад, Triton сказал:

Ну,удовольствие мужчина от пчеловодства получает,что Вы от него хотите.В блаженстве ну какие могут быть адекватные рассуждения.Доця ,скушай лимончик,зачем мамо,чтобы глупый вид лица прошол

10 часов назад, Иван Иваныч сказал:

Разнотравье да по 35 Круто.

А шо тут не зрозумілого, долар падає і ціну понижають. Я думаю, шо моїх 35 це нормальна операція. Тепер тихенько сижу і дивлюсь як кожен день гривня дорожчає, що зараз не може мене не радувати. Тому все гуд Ваня:wave:

16 минут назад, Олег8 сказал:

А шо тут не зрозумілого, долар падає і ціну понижають. Я думаю, шо моїх 35 це нормальна операція. Тепер тихенько сижу і дивлюсь як кожен день гривня дорожчає, що зараз не може мене не радувати. Тому все гуд Ваня:wave:

Такого глупого заготовителя еще поискать.Что Вы с 35 носитесь если последний подсолнух откачали в конце августа большая часть пчеловодов.А разнотравье сдавали по 45 ,а вы оказывается по 35 ну и радуйтесь курсу доллара

• Like 1

10 часов назад, Олег8 сказал:

Здав по 35 в серпні. На цей час перераховую на доляри, вже маю 1.4 $ за кг. Якщо такими темпами  піде далі то скоро буду мати ще більше. Розклад мені подобається.

Не понимаю чему Вы радуетесь, доллар падает, да. Но цены то остаются на месте, не падают, а наоборот растут. Т.е, то что Вы месяц назад сдали мёд по 35, равноценно тому  если бы вы его сдали сейчас по 35. Товаров и услуг Вы приобретёте одинаково. Потому что цены на месте

• Like 2
  • Thanks 1

2 минуты назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Не понимаю чему Вы радуетесь, доллар падает, да. Но цены то остаются на месте, не падают, а наоборот растут. Т.е, то что Вы месяц назад сдали мёд по 35, равноценно тому  если бы вы его сдали сейчас по 35. Товаров и услуг Вы приобретёте одинаково. Потому что цены на месте

Країна не стала більше виробляти, а витрати на виробництво ростуть, експорт вмирає, а імпорт росте.

І ще, коли багато зайвих коштів шастає по світу і не знає де притулитися, це означає, що світ підійшов до точки "утилізації", я не пророк і передбачити не можу коли, але вже йде відлік чергової світової кризи і чим нижче впаде то й же Дол. тим сильніше нас буде потім "бомбити".

Тому не переживайте за такий курс країна з часом заплатить, як заплатила за попередні скачки.

По ціні меду, вона логічно за кордоном виросте до кінця року, але тут ніхто цього не відчує з пасічників.

• Like 6

1 час назад, Олег8 сказал:

тоді скажіть,  що ще крім доллара здешевшало останнім часом? по 35 соняшник приймали на початку серпня.. 

я якось порахував так ось лише обмінні операції близько 500грн з тонни 

1 час назад, artemishe сказал:

ми не в рабстві в наших експортерів.

А чем же если не секрет.Если все в один голос это потверждают,что экспортер им что-то должен.Вы сами распредили роли кто хозяин ,а кто подчиненный.А убедив себя в статусе низшей ступени и повторяя это привыкаешь к отведенному и назначенному статусу.За что боролись на то и напоролись.Совдепию(хозяина лишились) а получив свободу ,но не изменив восприятие под другого хозяина легли.А все остальное оправдания для самих себя и не относящиеся ну ни как к реальности.Хозяин сказал увеличить,увеличили.Хозяин сказал меда много и он дешевле значит так и должно быть,сказал бочки значит бочки,скажет в кучу и побежите ни куда не денетесь(просто не настал момент созревания)А польши с заработками не смешите ,будете пахать и пахать пока хозяин не соизволит к фантикам конфетку подкинуть и зайдетесь опять в эйфории развития и расширения.Хозяин тот кто себя им считает,а батрак себя считает хозяином только когда спит и так тихонечко на кухне в узком кругу.

Я закупаю мед и пакеты не один год.Скажу честно на этих подлиз смотреть противно.Оно просто стелиться 

• Thanks 2

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

але тут ніхто цього не відчує з пасічників.

Конечно не почувствовует!) Потому как большая половина уже сдалась). Вот они и не почувствовуют

3 часа назад, Олег8 сказал:

Ну доллар туда сюда +- 10-50 коп особо погоды не успел за это время и сделать.  Ну а то что продав 1 кг  мёда по цене за 2 кг картошки для Вас есть гуд. то здесь остаётся Вам только посочувствовать.

Edited by Сергей Тюркин
  • Like 7
  • Thanks 1

16 минут назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Конечно не почувствовует!) Потому как большая половина уже сдалась). Вот они и не почувствовуют

А інша частина планує здати до кінця року.

• Like 1

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Да похоже что не только планирует но и боится не успеть.

• Like 4
  • Haha 1

Закупаем мед по 33грн./кг.
Даем 33грн. от 1000кг и если вы привезете нам на склад (ваша доставка)
"Меганом-АП" г.Кривой Рог ул.Окружная 12
Отсрочка оплаты 1 месяц.
Тел: 067 174 28 77 Марк

• Haha 5

4 минуты назад, Марк Борисович сказал:

Отсрочка оплаты 1 месяц.

1,32$, а где Ваши и Ваших колег обещанные 1,5$ которые говорили в прошлом году и просили потерпеть пасечников?????   

• Like 5

1 година тому, Wladimir_K сказав:

Країна не стала більше виробляти, а витрати на виробництво ростуть, експорт вмирає, а імпорт росте.

І ще, коли багато зайвих коштів шастає по світу і не знає де притулитися, це означає, що світ підійшов до точки "утилізації", я не пророк і передбачити не можу коли, але вже йде відлік чергової світової кризи і чим нижче впаде то й же Дол. тим сильніше нас буде потім "бомбити".

Тому не переживайте за такий курс країна з часом заплатить, як заплатила за попередні скачки.

По ціні меду, вона логічно за кордоном виросте до кінця року, але тут ніхто цього не відчує з пасічників.

Ваші слова мені нагадали ось це :umora: 

• Like 1
  • Thanks 1

2 години тому, Triton сказав:

Шо ж ви так буквально все сприймаєте - людина образно висловилася, маючи на увазі, що конкуренти їх "винесуть". В  такому разі, а ви доросла людина і не "болтаєтє єрунди ", якщо прочитавши уявили artemishe, який виносить вперед ногами з кабінету експортера?

:umora:

1 час назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Кто вам это сказал? Это всё ваши догадки и домыслы.

1 час назад, Wladimir_K сказал:

14 минут назад, medhon сказал:

Я уже год назад говорил что готов продать мёд за BTC - он же Биткоин. 

2 години тому, Иван Иваныч сказав:

Ну,удовольствие мужчина от пчеловодства получает,что Вы от него хотите.В блаженстве ну какие могут быть адекватные рассуждения.Доця ,скушай лимончик,зачем мамо,чтобы глупый вид лица прошол

Людина, яка отримує задоволення від бджільництва набагато краща і варта поваги, на відміну від за бариги-перекупа, який за даром хоче "купувати" у пасічників мед. Але у випадку  "Иван Иванычнавпаки. :umora:

20 минут назад, medhon сказал:

Як раз навпаки при кризі валяться акції компаній, населення банкруиує, падають банки там а вічнозелентий росте в ціні відносно інших валют.

2 минуты назад, <юра> сказал:

Я уже год назад говорил что готов продать мёд за BTC - он же Биткоин. 

Про мої "домисли"  можна подивитися на складах заготовачів і експортерів, сильно далеко в даній галузі "копаю", щоб бути не правим. Не кажу всі, але з впевненість можу сказати, що більшість.

52 хвилини тому, Марк Борисович сказав:

Отсрочка оплаты 1 месяц.

Не поділитеся як ідуть закупки? Бо на форумі думки розділилися - одні говорять, що здають, уже майже всі здалися, інші - ніхуа, здалося дуже мало.

• Haha 1

Только что, medhon сказал:

Не поділитеся як ідуть закупки? Бо на форумі думки розділилися - одні говорять, що здають, уже майже всі здалися, інші - ніхуа, здалося дуже мало.

А Ви б здали з відстрочкою по оплаті місяць?

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

А Ви б здали з відстрочкою по оплаті місяць?

Дивлячись кому. Але за таку ціну навіть при розрахункові день в день не здав би.

• Like 1
  • Haha 1

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

а то что продав 1 кг  мёда по цене за 2 кг картошки для Вас есть гуд. то здесь остаётся Вам только посочувствовать

І порадіти за продавців картошки...

3 минуты назад, medhon сказал:

Дивлячись кому. Але за таку ціну навіть при розрахункові день в день не здав би.

На сьогодні при відстрочці 2 неділі мені називали 35.