Jump to content
Форум на ТочкУ
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

54 минуты назад, Вадим Попов сказал:
9 часов назад, охотник пчел сказал:
60 гр кг, травневий, розписали,  дай Боже щоб на всіх хватило, в нас взяток  раза в два слабшій чим торік.:hi:

У нас сонях/ріпак купляють по 50 грн, акація - 90 грн, сади -110-120 грн, гречка 90-100, липа - 80-90, різнотрав'я - 90-100 - і це все ціни за баночку 0.5л.

А у нас    ,це все ,крім акациї, можна купити 80 гр літр, на базарі меду торішнього валом . Доречі бачив навіть чисту гречку по 100 гр літр.:dntknw:я свіжий  буду продавати 60гр кг, мілкий опт., На днях почну відкачування

• Like 2

6 часов назад, Пасечник1984 сказал:

Продавать за такую цену смешно майский мед.

А що смішного? Смішно його потім по ціні соняха здавати.  

• Like 9
  • Thanks 1

Вчера заготовитель звонил,предложил цену на рапс - 39-40гр. И это вроде как не предел.

• Like 2

11 часов назад, Еникиой сказал:

цветение акации задерживается это хорошо, но вчера  обследовал  акацовые  посадки и обнаружил что  цвести будет  только каждое  пятое дерево , а может и десятое .  На  многих деревьях метёлок нет, хотя  сухих прошлогоднис стрючков полно. Вот такие вот виды у нас на акацию.

Многие пишут, что на Акации мало цветков, я походил вчера, посмотрел, правда чуть меньше чем прошлые года, но всё равно много. Сегодня 15 Мая, а она только начала у меня белеть, значит до нектаровыделения ещё дней 10 +-.  Сколько я год с пчёлами, не помню, что бы она так поздно цвела.:dntknw:

• Like 6

1 час назад, mits сказал:

Многие пишут, что на Акации мало цветков, я походил вчера, посмотрел, правда чуть меньше чем прошлые года, но всё равно много. Сегодня 15 Мая, а она только начала у меня белеть, значит до нектаровыделения ещё дней 10 +-.  Сколько я год с пчёлами, не помню, что бы она так поздно цвела.:dntknw:

Примерно такая же ситуация, только по городу уже цветет, на точке будет к выходным. Погоду передают +23-26 каждый день, думаю сгорит быстро без дождей.

• Like 2

11 година тому, Пасечник1984 сказав:

А Вы как хотите? По европейским ценам с украинскими зарплатами? Майский это не акация там всё и сады и рапс. Думаю цена за кг нормальная чтоб продать, а не смотреть на него.

• Like 7

2 часа назад, Херсонец сказал:

А Вы как хотите? По европейским ценам с украинскими зарплатами? Майский это не акация там всё и сады и рапс. Думаю цена за кг нормальная чтоб продать, а не смотреть на него.

Мы хотим по нормальным ценам.Если вы не будете ценить свой труд сами,то его никто ценить не будет.

• Like 4

Мы хотим по нормальным ценам.Если вы не будете ценить свой труд сами,то его никто ценить не будет.
Тут потрібно вибирати, або продати трішки дешевше, або наш "труд" оцінить заготівельник по 32 грн.
  • Like 5

Привет. Кто-то ещё узнавал за цену на рапс?

• Like 2

В 15.05.2019 в 01:29, Пасечник1984 сказав:

А 500 за пакет не смішно? Будемо здавати і реготати.... 

• Like 2

23 години тому, Пасечник1984 сказав:

Нормальная цена такого критерия нет. Есть критерий экономически обоснованная цена. Я думаю человек посчитал, что 60 грн/кг это не убыточно. Разница в 40 и 60 грн думаю ощутима.

• Like 6

Запропонуйте хоч хтось шляхи до збільшення ціни, до доданої вартості. "Ми хочемо" щось варте лише із "ми робимо"!

Як формується ціна на ринку?

Як люди організують цю галузь в інших країнах?

Як організувати цивілізовано нам?

Коли ви зможете дати відповідь на ці питання - ви вже на шляху до більших заробітків.

https://www.ica.coop/en/cooperatives/cooperative-identity  -  це міжнародний кооперативний альянс.

У більшості країн пасічники у кооперативах.

І не тому, що їх туди загнали, а тому, що гуртом зручніше і дешевше працювати у одній галузі.

Окрім того, посередники, які з'їдають 2-5 грн ціни меду, відпадають.

Ви маєте комерційну партію у 20т та можете, як юр. особа її офіційно продавати ( аналізи, якщо вас багато, обійдуться у копійки ). 

Edited by Віталій Осідченко
  • Like 2
  • Haha 2
  • Sad 1

6 часов назад, Віталій Осідченко сказал:

Запропонуйте хоч хтось шляхи до збільшення ціни, до доданої вартості. "Ми хочемо" щось варте лише із "ми робимо"!

Як формується ціна на ринку?

Як люди організують цю галузь в інших країнах?

Як організувати цивілізовано нам?

Коли ви зможете дати відповідь на ці питання - ви вже на шляху до більших заробітків.

https://www.ica.coop/en/cooperatives/cooperative-identity  -  це міжнародний кооперативний альянс.

У більшості країн пасічники у кооперативах.

І не тому, що їх туди загнали, а тому, що гуртом зручніше і дешевше працювати у одній галузі.

Окрім того, посередники, які з'їдають 2-5 грн ціни меду, відпадають.

Ви маєте комерційну партію у 20т та можете, як юр. особа її офіційно продавати ( аналізи, якщо вас багато, обійдуться у копійки ). 

Кому продавать :hmm:

• Thanks 1

Кому продавать :hmm:
Перекупам :umora:
  • Like 2

В 15.05.2019 в 10:12, VВиталий сказал:

Вчера заготовитель звонил,предложил цену на рапс - 39-40гр. И это вроде как не предел.

Не предел минимальной цены?))

• Like 1

Да.

12 часов назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Не предел минимальной цены?))

1.55 долара давали місяць назад за " ненароджене телятко", а так як ріпака  мабуть накачають вдосталь судячи з погодніх умов , то може ціна і піднятись.:IMHO:

• Like 4

В 17.05.2019 в 22:26, Серж 82 сказал:

а так як ріпака  мабуть накачають вдосталь судячи з погодніх умов , то може ціна і піднятись.:IMHO:

Якщо "вдосталь", то чому "підніметься"? :hmm:

Майже щодня іде дощ- природа запобігає перевиробництву меду... Мабуть розійдеться і цьогорічний мед, і торішні запаси, в кого вони є.Такого розвитку подій наші аналітики, мабуть, не передбачали...

• Like 7

9 часов назад, ромео сказал:

Якщо "вдосталь", то чому "підніметься"? :hmm:

Судячи з погодних умов ми не маємо що качати.  В нас купа ріпака а меду дуже мало і то не той мед який зараз можна відкачати.

• Like 2

В 15.05.2019 в 10:12, VВиталий сказал:

От кого звонил заготовитель, от какой компании, контакт можно узнать?

В 14.05.2019 в 23:32, Еникиой сказал:

цветение акации задерживается это хорошо, но вчера  обследовал  акацовые  посадки и обнаружил что  цвести будет  только каждое  пятое дерево , а может и десятое .  На  многих деревьях метёлок нет, хотя  сухих прошлогоднис стрючков полно. Вот такие вот виды у нас на акацию.

Херсонская область, Цюрупинские леса, акация примерзла, думали что задерживается, а нет, цветут только верхушки, и то редко, так что чистой акации не будет, стою сейчас на посадках акации, посадки как невесты, и 100 гектар горцичы зацветает, ветер не дает работать привесы один день ветреный минус кило, на второй день без ветра плюс 4, вот такие пироги, а как по другим областям акация себя ведет?

• Thanks 1

Кому продавать ?

Кооператив - юр особа, отже може підписати контракта хоч із кондитерською фабрикою, хоч із горілчаним заводом.

Окрім того, якщо зареєструєте свої потужності як експортні ( на обладнання держава компансує 70% ), можете напряму експортувати самі!

У нас на херсонщині, наприклад, хлопці виграли грант, та зараз виробляють мед-суфле з ягодами-горіхами, який у них увесь забирає Литва. (Сьогодні у держадміністрації розповідали литовці).

Повторююсь. Це ринок. Ви - ПІДПРИЄМЦІ. Тож будьте підприємливими!

• Like 5
  • Haha 1
  • Confused 1

Акація в нашому регіоні (Дніпропетровська обл.) цвіте  не погано, але приходиться констатувати факт поганого виділення нектару, судячи з кількості меду в магазинах. Може це тільки в мене така ситуація, результати медозбору визначимо через 10 днів . Паралельно з акацією зараз цвіте горошок, так що чистого акацієвого меду не бачити точно, на жаль.

Edited by Steellion_Kyt
  • Like 1
  • Sad 1

В 15.05.2019 в 10:12, VВиталий сказав:

Не предел  это точно. сегодня цена 33грн :blink:. Верной дорогой идем товарищи......

• Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1