Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 23 314 сообщения

Тільки що, Віктор просто сказав:

Іронія долі: або колишні, або майбутні, третього не дано? Не можна без вождя?

Об"єднання із низу - це якраз беж вождя. Але клич хтось має подати, а ініші підтримати. Я проти вождів - я за чесне об"єднання. 

Поделиться сообщением

Если Вы Не в плюсе по сдаче меда .Значит Вы где-то не доработали.Загоготовители ,експортер,  мне побоку .Я свой мед сдаю почём меня устроит.

Поделиться сообщением

5 минут назад, vova72k сказал:

Если Вы Не в плюсе по сдаче меда .Значит Вы где-то не доработали.Загоготовители ,експортер,  мне побоку .Я свой мед сдаю почём меня устроит.

Плюс в здачі це розуміння того, що буде з ціною. Осінню ціна 48-49.5 була вигідна, однозначно вигідна. Чому не здати?

В цей період 51-52.5 була не вигідна?

Вигідна однозначно. Ось про що потрібно говорити пасічникам.

А в об'єднанні можна про такі речі говорити і виходити на перемовини до експортера.

Поделиться сообщением

23 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Мені це цікаво, але і серед бажаючих будуть не зовсім пасічники, тому потрібен фільтр.

Якщо це буде Ваш приват, то Ви до себе для обговорення практичних питань запросите кого вважаєте за потрібне, можна і голосування не проводити, це особисте право приватного спілкування. На форумі щодня мабуть відбувається сотні таких закритих переписок.

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

2 часа назад, Николай S сказал:

То буду жити з продажу в роздріб акації ,липи, різнотравья, також продаватиму прирост сімей чи пакети,  сонях чекатиме, місто для зберігання є,  напівпідвальний цокольний поверх  будинку має  гараж ,вільних пустуючих 60м2 . Мо" на Теслу назбираю:umora:

дiаметр дiжки 600 мм 

Одже займе 600Х600 =0,36 м квадратного 

60 : 0,36 =166 дiжок Х290 =48148  Х 2 $ =96296 $ 

Новый Tesla Model S P100D AWD 2018

из автосалона под заказ в кредит
5 619 711 грн / $ 210 480

Трохом не хватает 

Поделиться сообщением

43 хвилини тому, Sanich сказав:

Люди, що з вами? Ви губите будь-яку ініціативу об"єднання, яка йде знизу. Чи вам так заздрісно, що хтось наважився тратити свій час і зусилля обдзвонювати по одному десятки пасічників та пропонувати об"єднуватися для дорожчої ціни на мед, а у вас на це не вистачило часу чи наснаги?  Чи вам хочеться, щоб вас об"єднували лише колишні партійні функціонери? Який ваш рецепт - сидіти рівно і чекати, що щось буде добре просто так? 

Саша, з людьми все ок... а от з більшістю Пасічників - біда. І ця біда прогресує.

Зараз скажу дуже непопулярні речі і наживу ворогів...Але воно вже остогидло і накипіло...

Наш брат любить тільки скаржитись. Скаржитись на все і на всіх. Держава - не така. Дороги - не такі. Виконавча/законодавча/судова гілка влади - не такі. Спілки - не такі. Організації - не такі. Ініціатори - зацікавлені меркантильні покидьки. Чомусь наш недалекий брат рахує що Він пуп землі, все має вертітись навколо нього. Держава має привозити йому цукор прямо в двір, давати безвідсотковий кредит на розвиток пасіки, гранти, інвестиції і т.д. Захищати вартість його меду шляхом рішучих дій Антимонопльщиків, Антикорупціонерів... навіть більше... вести цілеспрямовану державну політику щоб пасічник ріс над собою, А що ж Він за це? Та нічого. Стверджує що дає валютну виручку?!?! Та ні, 99.999% з нас реалізовуючи мед заготівельникам ставимо на меті власне збагачення. Держава й так багата ! Головне щоб Я мав на хліб з ікрою. Накачав гарно і маю на суму більшу 50 мін. з.п.? Нічого ! Родичів багато. Можна частину від імені свата. Іншу від імені брата... і так аж то сторожового пса, який навіть має паспорт на свою пасіку. Аби тільки не дати державі Нажитись на мені.

Все на захід рівняємось... мовляв от у них !!! А що в них? Суворий регламент і законодавчі рамки? В Німеччині 1 кг меду здали заготівельнику по 4.2 евро. Вулик купили за 120-130 евро. Виходить 25-30 кг гуртової вартості. Скажіть, панове Українці, Чи маєте Ви змогу купити вулик за 1250-1500 грн? Особисто я ма. можливість купити ідеальної якості майже вдвічі дешевше.

- От в Канаді там ціни !!!

- Які?

- Та 4 долари кг !!!

А чи всі говорять, що там година найманого працівника коштує 10-12 доларів. Чи готові Ви платити таку суму? Ні? Бо у Вас ціни не канадські... Ок. Дасте мені 10-12/4 = 2.5-3. Дасте мені 2.5-3 кг меду за годину? За повний 10-ти годинний робочий день 25-30 кг? А це, помноживши на 50 складе 1250-1500 грн ! В день ! Так ми вдавимось. Але при цьому киваємо на захід мовляв от там ціни. Перш ніж хотіти більшого треба перед собою ставити більші вимоги. Перш ніж хотіти Европейських, Американських цін треба самому стати Европейцем. Який слідкує бікві закону яка б вона не була. А не починає з себе корчити розумника... навіть коли в деяких місцях це недоречно а часом і смішно. А коли стоїть питання відповідальності або обов"язку то починаємо звиватись як вуж на сковородці, аби тільки з нас ніхто нічого не отримав... а держава має бути гарна, Европейська... але най то інші роблять її такою і заможною, а мене хай не чіпають. Держава мені зобов"язана допомогати, але навіть реєструватись як пасічник я не буду ! Уявіть що Ви державна людина, яка має кошти і намір допомогти пасічнику. Як Ви поясните виділення коштів Коновалу А.М. якщо він ніде і ніяк як пасічник не облікований і не зареєстрований?

Говорити можна багато... але мені соромно що ми такі... і хочу вірити що змінимось і станемо кращі... Але жодних тенденцій до цього не видно.

Честь маю, панове.

Изменено пользователем konoval_am

Поделиться сообщением

6 минут назад, Sanich сказал:

Об"єднання із низу - це якраз беж вождя.

Не получится,кто то ,но должен брать на себя ответственность организатора по другому это лебедь рак и щука.

Поделиться сообщением

Гурт це велика сила. Потрібно в це вдуматись.Якщо ти робиш крок, то спочатку все зважаючи,  це ні тільки твій прибуток.

Поделиться сообщением

14 минут назад, Sanich сказал:

Я проти вождів - я за чесне об"єднання. 

Странно, а когда то же самое сказал я вы назвали это простым популизмом :hmm:А сами мыслите точно так же.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Берендей сказал:

"Ребята я хочу заработать с каждого кг меда буду зарабатывать 1 грн.

Я в людях больше всего ценю честность. 

И тогда можно заниматься вопросами 

В благотворительно увольте 

Лучше буду на диване лежать 

и ждать свои 2 $

Поделиться сообщением

Только что, vova72k сказал:

Гурт це велика сила. Потрібно в це вдуматись.Якщо ти робиш крок, то спочатку все зваж

,  це ні тільки твій прибуток.

Поделиться сообщением

ну з Санічом понятно, він хоче знизу, хтось пенсійного віку, зверху, а до чого тут держава???Володимир_К взагалі хоче в бочку, мужики, де раціональне зерно????чого мед був довгенько 12 грн, потім пішло,..і досі качає, понаходили вихід, гаражі розширювати, вже й квадратура пощитана

Поделиться сообщением

6 хвилин тому, konoval_am сказав:

Саша, з людьми все ок... а от з більшістю Пасічників - біда. І ця біда прогресує.

Зараз скажу дуже непопулярні речі і наживу ворогів...Але воно вже остогидло і накипіло...

Наш брат любить тільки скаржитись. Скаржитись на все і на всіх. Держава - не така. Дороги - не такі. Виконавча/законодавча/судова гілка влади - не такі. Спілки - не такі. Організації - не такі. Ініціатори - зацікавлені меркантильні покидьки. Чомусь наш недалекий брат рахує що Він пуп землі, все має вертітись навколо нього. Держава має привозити йому цукор прямо в двір, давати безвідсотковий кредит на розвиток пасіки, гранти, інвестиції і т.д. Захищати вартість його меду шляхом рішучих дій Антимонопльщиків, Антикорупціонерів... навіть більше... вести цілеспрямовану державну політику щоб пасічник ріс над собою, А що ж Він за це? Та нічого. Стверджує що дає валютну виручку?!?! Та ні, 99.999% з нас реалізовуючи мед заготівельникам ставимо на меті власне збагачення. Держава й так багата ! Головне щоб Я мав на хліб з ікрою. Накачав гарно і маю на суму більшу 50 мін. з.п.? Нічого ! Родичів багато. Можна частину від імені свата. Іншу від імені брата... і так аж то сторожового пса, який навіть має паспорт на свою пасіку. Аби тільки не дати державі Нажитись на мені.

Все на захід рівняємось... мовляв от у них !!! А що в них? Суворий регламент і законодавчі рамки? В Німеччині 1 кг меду здали заготівельнику по 4.2 евро. Вулик купили за 120-130 евро. Виходить 25-30 кг гуртової вартості. Скажіть, панове Українці, Чи маєте Ви змогу купити вулик за 1250-1500 грн? Особисто я ма. можливість купити ідеальної якості майже вдвічі дешевше.

- От в Канаді там ціни !!!

- Які?

- Та 4 долари кг !!!

А чи всі говорять, що там година найманого працівника коштує 10-12 доларів. Чи готові Ви платити таку суму? Ні? Бо у Вас ціни не канадські... Ок. Дасте мені 10-12/4 = 2.5-3. Дасте мені 2.5-3 кг меду за годину? За повний 10-ти годинний робочий день 25-30 кг? А це, помноживши на 50 складе 1250-1500 грн ! В день ! Так ми вдавимось. Але при цьому киваємо на захід мовляв от там ціни. Перш ніж хотіти більшого треба перед собою ставити більші вимоги. Перш ніж хотіти Европейських, Американських цін треба самому стати Европейцем. Який слідкує бікві закону яка б вона не була. А не починає з себе корчити розумника... навіть коли в деяких місцях це недоречно а часом і смішно. А коли стоїть питання відповідальності або обов"язку то починаємо звиватись як вуж на сковородці, аби тільки з нас ніхто нічого не отримав... а держава має бути гарна, Европейська... але най то інші роблять її такою і заможною, а мене хай не чіпають. Держава мені зобов"язана допомогати, але навіть реєструватись як пасічник я не буду ! Уявіть що Ви державна людина, яка має кошти і намір допомогти пасічнику. Як Ви поясните виділення коштів Коновалу А.М. якщо він ніде і ніяк як пасічник не облікований і не зареєстрований?

Говорити можна багато... але мені соромно що ми такі... і хочу вірити що змінемось і станемо кращі... Але жодних тенденцій до цього не видно.

Честь маю, панове.

:ay:Нема слів.

Поделиться сообщением

2 часа назад, vova72k сказал:

Если я хочу заработать и вы будете в плюсах что  тут плохого

Плохого ничего ,но ведь нас всех колотит от того что,  кто то открыто зарабатывает на пчеловодах 

И прокладками их обзывают и прочие недовольства 

А  уж если нас ещё и скрытно обуют на гривну ,многие этого не переживут 

Нашему народу хорошо когда 

и всё бесплатно 

Изменено пользователем Мико

Поделиться сообщением

5 минут назад, vova72k сказал:

це ні тільки твій прибуток.

скільки вам років????мене цікавить ТІЛЬКИ прибуток, і на форум я заходу ЗАРАДИ ПРИБУТКУ, якщо Володимир_К об*єднує заради збільшення прибутку то метода збільшення ну дуже сумнівна, більше виглядає на заганяння бичків в загін. на колективну прививку

Поделиться сообщением

10 хвилин тому, Берендей сказав:

Странно, а когда то же самое сказал я вы назвали это простым популизмом :hmm:А сами мыслите точно так же.

Значит, я - популист. :umora: Самодуром уже был. Популистом еще не приходилось. 

Поделиться сообщением

1 минуту назад, larson сказал:

скільки вам років????мене цікавить ТІЛЬКИ прибуток, і на форум я заходу ЗАРАДИ ПРИБУТКУ, якщо Володимир_К об*єднує заради збільшення прибутку то метода збільшення ну дуже сумнівна, більше виглядає на заганяння бичків в загін. на колективну прививку

Ви здали на осінньому чи зимовому піку ціни?

Поделиться сообщением

3 часа назад, Puls сказал:

но результат то есть

если это можно считать результатом по 49,5 

а через две недели по 52,5 и без сообщества 

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, larson сказав:

Є поточна ціна, людина допомагає здати по вищій ціні від поточної. А ви хочете - приставайте. Не хочете - чекайте кращої ціни. :dntknw: 

Відчуваю. що після такого мало у кого з"являться щирі наміри об"єднуватися. 

А от прийде пройдисвід, навішає лапші на вуха, прикрасить, то ви його на руках будете носити, а він на вашій шиї сидіти. :IMHO:

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Ви здали на осінньому чи зимовому піку ціни?

у прошлму році, в лютому місяці, на самому початку підняття, можете записати мене в ЛОХИ:hmm:

Изменено пользователем larson

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Мико сказал:

Плохого ничего ,но ведь нас всех колотит от того что,  кто то открыто зарабатывает на пчеловодах 

И прокладками их обзывают и прочие недовольства 

А  уж если нас ещё и скрытно обуют на гривну ,многие этого не переживут 

Нашему народу хорошо когда 

и всё бесплатно 

Бажано, щоб заробляли на пасічниках, як на цей час.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, larson сказал:

Мене також цікавить прибуток, навіть мінімум, я говорив за гурт. 

Поделиться сообщением

1 минуту назад, larson сказал:

у прошлму році на самому початку підняття, можете записати мене в ЛОХИ:hmm:

По якій ціні?

Поделиться сообщением

13 минут назад, konoval_am сказал:

Стверджує що дає валютну виручку?!?! Та ні, 99.999% з нас реалізовуючи мед заготівельникам ставимо на меті власне збагачення

А деньги то где пчеловоды тратят,что за границей.И собственное обагащение это же плюс для любой страны.Богатое население  экономику с самой пропасти поднять может,а вот бедное даже развитую в болото загонит.

И уж поверьте в нашем положении налоги,что мертвому припарка.Они не увеличат ни спрос на товары не запустят производства ,ровным счетом не сделают ни чего.Ну разве кроме ,что помогут увеличить штат бюджетников и поднять им зарплаты

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

По якій ціні?

33 грн

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти