Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 23 471 сообщение

54 минуты назад, Bombus сказал:

Пан  Володимир, напомните нам в двух словах, пожалуйста, что случилось тогда с коллективной сдачей меда в вашем случае. Вы собрали партию, сделали анализ, договорились и экспортер отказался? Чем он мотивировал или это были заготовители и посчитали, что им мало остается?

Я не працюю з заготовачами і для мене це принципово, хоча з багатьма спілкуюся.

Причина подібна до тої, як і раптове падіння ціни з понеділка, але завдяки цьому інформаційно продвинувся далеко вперед, можна сказати, що з окремими експортерами є товариські відносини.

Але якщо було розуміння, що за мною стоїть декілька тис. т. меду, думаю результат був би іншим.

Але не відкидаю співпраці з даним експортером, але тепер напевне буду вибудовувати певні застережнні заходи, плюс буде працювати розуміння, що за мною не 80 т. але і напевне декілька тис. т. і відповідна кількість пасічників.

Але мені було простіша так як у мене вже на то й час було декілька варіантів, а в цей сезон уже їх ще більше в рази.

Поделиться сообщением

Тому кому з експортерів, цікава зрозуміла і прозора співпраця об'єднання пасічників завжди готові до співпраці.

Поделиться сообщением

І ще всі наші відгуки про експортерів дуже гарно індексується в пошукових системах, тому мені здається тут в рази вигідно працювати чесно і прозоро, так як інтернет рано чи пізно охопить всіх пасічників, це лише питання часу.

До речі падіння ціни з понеділка було прогнозовано ще 2 тижні назад і воно більш всього може продовжитися ближче до 45.

Поделиться сообщением

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

До речі падіння ціни з понеділка було прогнозовано ще 2 тижні назад і воно більш всього може продовжитися ближче до 45.

Ну раз играем в прогнозы, то прогнозируется ли поднятие цены, если да то когда и до какой пиковой отметки :hi:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Берендей сказал:

Ну раз играем в прогнозы, то прогнозируется ли поднятие цены, если да то когда и до какой пиковой отметки :hi:

Цей ринок важко прогнозувати далеко, хоча деяка корекція ціни з середини березня можлива, але фантастичних 51-52 грн. уже до нового сезону не отримаємо це точно.

Поделиться сообщением

Давайте курс євро 35-36 і ціна знову перетне 50.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Цей ринок важко прогнозувати далеко, хоча деяка корекція ціни з середини березня можлива, але фантастичних 51-52 грн. уже до нового сезону не отримаємо це точно.

Мой прогноз после 15 марта цена будет 55 посмотрим кто окажется прав. 

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Берендей сказал:

Мой прогноз после 15 марта цена будет 55 посмотрим кто окажется прав. 

Ціна буде на моє переконання десь 1.37-1.43 євро.

Поделиться сообщением

1 час назад, Лозко Василий сказал:

Кировоград   -47, але партия  7т.  груозвик наверно такий.

2 часа назад, Лозко Василий сказал:

Кировоград   -47, але партия  7т.  груозвик наверно такий.

Кривий  Риг  - 46

Звонил 5-ти закупщикам- меда у всех цена разная. 45-47 грн.

А один рассказал что в один день цена у него менялась три раза-на завтрак, обед, ужин.

Как сильно "рискуют" бедняги, прям биржевые маклера.

Мы ничем не рискуем, никто из нас ни кому не должен, поэтому можна еще придержать мед.

Те кому были нужны деньги уже давно их потратили, а нам если и терять то только нервы. Пока не доедаю последний кусок- жду.

Плохо что так нас бреют но до затрат на кочевку далеко господа региональные представители ( заготовители ) - а вам мед нужен, завод стоять не будет - не рентабельно.

Поэтому предлагаю 2$ за кило - ударили по рукам и разбежались, мы готовиться к сезону а Вы бочки мыть и денежки тратить.

А то с  такими скачками цены пчеловоды здоровье теряют и ПОВЕРЬТЕ это и для Вас убыток.

Поделиться сообщением

11 минут назад, Wladimir_K сказал:

Ціна буде на моє переконання десь 1.37-1.43 євро

Десь так тому що експортери озвучіли ціну контрактів 1,7. Але гадаю що знову нову схему вигадали щоб понизити ціну.:IMHO:

Изменено пользователем Николай Ахтырка

Поделиться сообщением

До речі в останні тижні у нас була подібна ціна на мед для пасічників, як і в Аргентині, як і у  нас  ціна наближалася  до 1.9.

Поделиться сообщением

Только что, Wladimir_K сказал:

не працюю з заготовачами і для мене це принципово, хоча з багатьма спілкуюся

Если честно, я так и не понял от какой реальной партии отказался экспортер и чем он это мотивировал? Пожалуйста!

Поделиться сообщением

В 03.02.2018 в 22:27, mitar2007 сказал:

Экспортеры возмещение НДС не получают ибо поставщики мёда (пчеловоды) не являются плательщиками НДС

То ви не знаєте всіх схем за якими можно працювати тому і не знаєте як повертати.

Поделиться сообщением

Только что, Николай Ахтырка сказал:

Десь так тому що експортері озвучіли ціну контрактів 1,7. Але гадаю що знову нову схему вигадали щоб понизити ціну.:IMHO:

Тут озвучували ціну контрактів 1.8-1.95 євро, зараз не знаю, але є тенденція до їх пониження.

Поделиться сообщением

Тут озвучували ціну контрактів 1.8-1.95 євро, зараз не знаю, але є тенденція до їх пониження.

Тут це з чіїх вуст? Годину тому повідомили що 1,7. Але це ціна на митниці і далі можно тільки гадати яка ціна контрактів.

Поделиться сообщением

Никакого у них убытка нет-вчера показывали по телевизору Бихайв   у них бочки с медом стоят в  2 этажа- растапливают.смешивают и фасуют в банки.А такой мед фасованый за бугром еще дороже чем 2.28 доллара.

Поделиться сообщением

9 минут назад, Николай Ахтырка сказал:

Тут це з чіїх вуст? Годину тому повідомили що 1,7. Але це ціна на митниці і далі можно тільки гадати яка ціна контрактів.

@Gring таку ціну називав.

Поделиться сообщением

14 минут назад, Bombus сказал:

Если честно, я так и не понял от какой реальной партии отказался экспортер и чем он это мотивировал? Пожалуйста!

а в  ответ тишина 

Поделиться сообщением

@Gring таку ціну називав.

То Смагін вирішив не повністю підтримати сходняк.:IMHO:

Поделиться сообщением

10 минут назад, Wladimir_K сказал:

Дочі в останні тижні у нас була подібна ціна на мед продаютчників, як і в Аргентині, як і у  нас  ціна наближалася  до 1.9.

Пане Володимир ви статистику за січень 2018 року бачили? То напишіть тут ще раз для нас на скільки подешевшав наш мед в порівняні з октябрем,ноябрем 2017! Та на скільки подорожчав Аргентинський мед За січень 2018р. А то у відповідній темі про статистику повідомили про середню ціну контрактів яка 2,28 /  Але чомусь ніхто не скинув ссилку на сторінку щоб можна було порівняти які показники,  Думаю це для того щоб ніхто не бачив Ціни на Аргентинський мед:IMHO:

10 минут назад, Wladimir_K сказал:

Дочі в останні тижні у нас була подібна ціна на мед продаютчників, як і в Аргентині, як і у  нас  ціна наближалася  до 1.9.

Пане Володимир ви статистику за січень 2018 року бачили? То напишіть тут ще раз для нас на скільки подешевшав наш мед в порівняні з октябрем,ноябрем 2017! Та на скільки подорожчав Аргентинський мед За січень 2018р. А то у відповідній темі про статистику повідомили про середню ціну контрактів яка 2,28 /  Але чомусь ніхто не скинув ссилку на сторінку щоб можна було порівняти які показники,  Думаю це для того щоб ніхто не бачив Ціни на Аргентинський мед:IMHO:

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Только что, Сергей Анатолийович сказал:

Думаю це для того щоб ніхто не бачив Ціни на Аргентинський мед:IMHO:

Алеж ми її все одно побачімо завдяки хорошій людині.:IMHO:

Поделиться сообщением

10 минут назад, Сергей Анатолийович сказал:

https://www.ams.usda.gov/mnreports/fvmhoney.pdf

А є ще ціна яку озвучують аргентинські пасічники.

Поделиться сообщением

9 часов назад, Wladimir_K сказал:

Є мережа за тис. т. в різних місцях, є багато інформації, яку отримує кожен з цієї мережі, є експортери кому це цікаво, все є, лише в цих об'єднаннях є колективна робота і розуміння, яка буде ціна, пасічники-одинаки здають самостійно заготовачам.

Що за мережа? Які умови вступу чи приєднання? Як проводиться обмін інформацією?

Поделиться сообщением

12 минут назад, Витя сказал:

Що за мережа? Які умови вступу чи приєднання? Як проводиться обмін інформацією?

Конкретики детальної тут на форумі не буде.

20 т. в бочках по сусідству, а спілкування в наш час моб. телефон, конференції через інтернет.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти