Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 20 892 сообщения

24 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Це стартова позиція ринку, нижчу ціну дають ті в кого меду є вдосталь, або заготовачі чи об'єми нижче 1 т.

Всеодно дешевше у валюті ніж було у жовтні.

Поделиться сообщением

55 минут назад, Серж 82 сказал:

Всеодно дешевше у валюті ніж було у жовтні.

Все вірно.

Поделиться сообщением

1 час назад, Серж 82 сказал:

Теж сьогодні дзвонили з Вінниці, дають 47-48.

І мені Вони звонили. Назвали 48. Кажу дають більше. Вони кажуть що з 1 лютого будуть давати 50. Давайте поки візьмем мед на аналіз.

Сказав що спочатку ціна яка мені підходить, а потім аналіз. Я ж по чесному: спочатку торгуюсь, а потім придержуюсь домовленостей. 

P.S. Я правда здав ще в жовтні:umora:, але торгуюсь для Вас Шановні. Хай піднімають ціну, а мед буде.:IMHO:

Поделиться сообщением

2 минуты назад, В.Ю.А. сказал:

але торгуюсь для Вас Шановні. Хай піднімають ціну, а мед буде.:IMHO:

Щира подяка Вам

Поделиться сообщением

Если доллар будет 30 то 50 грв за кг-это дешевле чем в октябре принимали.Значит надо ждать дальше.

Поделиться сообщением

3 часа назад, В.Ю.А. сказал:

Я ж по чесному: спочатку торгуюсь, а потім придержуюсь домовленостей. 

:umora:, але торгуюсь для Вас Шановні. Хай піднімають ціну, а мед буде.:IMHO:

Цену  то  подымут.  Но  мёда  на  всех    -------   :dntknw:   ...   примерно  отак...

Поделиться сообщением

1 час назад, Lech сказал:

Если доллар будет 30 то 50 грв за кг-это дешевле чем в октябре принимали.Значит надо ждать дальше.

А я осінню казав що знайомі базарники казали що з нового року долар буде по 30. Ніхто тут не вірив.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Александр 66 сказал:

Як можливо вплинути на оптову закупівельну ціну:                                                                                                                                                                                                                                              1.Обєднання для спільної здачі меду.                                                                                                                                                                                                                                                                   2.Однотипна тара для меду, в даному випадку 200 л. бочка, по можливості нова, інша тара непрактична.                                                                                                                                         3.Створення складських приміщень при обєднані або окремо кожен  пасічник, що дае можливість зберігання меду більше двох років.                                                                               4.Координація між обєднаннями  як по термінам реалізації так і по ціні.                                                                                                                                                                                                     5 А також в подальшому спільна робота для власного  експорту.                                                                                                                                                                                                                    6.Створення бренду,  фасування меду  як для внутрішнього ринку  так і на експорт.

На цей час ми на етапі 1-2.

Ще його називаю 0, рівнем, за моєю шкалою.

Поделиться сообщением

Сьогодні біля 17год.приїздив заготовач(посередник) компанії "Мир меда" до знайомого брати аналізи з гречаного меду. Я запитав по чому беруть сонях, відповідь-"40-42", залежно від тонажу.Більше питань у мене не було після такої відповіді. По чому гречка, не питав, бо знайомий дуже "законспірований".

Поделиться сообщением

30 хвилин тому, Bob12 сказав:

По чому гречка, не питав, бо знайомий дуже "законспірований".

Напевно по 45:umora::umora::umora:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Борис01 сказал:

Напевно по 45:umora::umora::umora:

Скоріш за все Ви праві.

Поделиться сообщением

По 42 це вже взагалі наглість.

Поделиться сообщением

6 часов назад, Скептикъ сказал:

По 42 це вже взагалі наглість.

Та вони мед не купляють, просто торгуються для других експортерів.:umora:

Поделиться сообщением

15 часов назад, Bob12 сказал:

Сьогодні біля 17год.приїздив заготовач(посередник) компанії "Мир меда" до знайомого брати аналізи з гречаного меду. Я запитав по чому беруть сонях, відповідь-"40-42", залежно від тонажу.Більше питань у мене не було після такої відповіді. По чому гречка, не питав, бо знайомий дуже "законспірований".

Не знаю кто это дает такую цену! Сегодня им звонил сказали 47. 

Поделиться сообщением

17 часов назад, Серж 82 сказал:

А я осінню казав що знайомі базарники казали що з нового року долар буде по 30. Ніхто тут не вірив.

А по чому буде мед вони не казали? Ніхто не гарантує того ,що в травні $  не буде 27

Изменено пользователем Stol

Поделиться сообщением

3 часа назад, Супер Пчеловод сказал:

Не знаю кто это дает такую цену! Сегодня им звонил сказали 47. 

Теж сьогодні дзвонив, сонях-47, гречка-50. Це заготовач хоче собі "наварити", напевне, в знайомого інтернету немає.

Поделиться сообщением

За тонаж від 5 т. Кіровоградці дають 49,5. Причому зразу декілька. соняшник

Изменено пользователем В.Ю.А.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти