Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 20 748 сообщений

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

А чому Ви берете 2.05, це нижня межа, візьміть 2.66. Є реальне значення, яке на цей час в районі 2.35-2.45, що по США, що по ЄС в переважної більшості.

Потому что и 45 это минимальная цена закупки

Моё мнение что это схемы для минимизации налогов, будут поджимать пасечника к 1$ -"официально" будет 1,2$  к примеру, или 2$ -("оф." 2,7-3$) 

Поделиться сообщением

20 хвилин тому, Крук сказав:

в Україні налічується близько 400 тис бджолярів, які сумарно виробляють в середньому 70 тис тонн меду в рік, що є найвищим показником в Європі.

Це виходить що кожен бджоляр виробляє по 175 кг. на рік? А в Європі ще менше? Бідні європейці... або наш заступник міністра, за турботами державними, табличку множення забув.

Изменено пользователем yurko

Поделиться сообщением

19 минут назад, Albatros сказал:

Потому что и 45 это минимальная цена закупки

Моё мнение что это схемы для минимизации налогов, будут поджимать пасечника к 1$ -"официально" будет 1,2$  к примеру, или 2$ -("оф." 2,7-3$) 

А навіщо пасічнику мінімізація податків, якщо вільно може здати на 175 тис. в рік. Ніхто за кордоном в такі ігри не грає, якщо не знаєте, тому що можна зникнути на пару десятків років з горизонту, а у нас це максимум оптимізації на ФОП і використання зарплати в конвертах.

Тут просто купив дешевше, сформував партію і продав з плановим чистим доходом.

Поделиться сообщением

1 час назад, Wladimir_K сказал:

А навіщо пасічнику мінімізація податків, якщо вільно може здати на 175 тис. в рік.

Так це всього 3500 кг х 50 =175000 

А за другу половину вже прийдеться вiдслюнавити в податкову 

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Мико сказал:

Так це всього 3500 кг х 50 =175000 

А за другу половину вже прийдеться вiдслюнавити в податкову 

Бджільництво у нас же сімейний бізнес.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Бджільництво у нас же сімейний бізнес.

Ещё и три помощницы могут сдать по 2-3-тонны 

Только вот с этими высказываниями слабо вяжется 

1 час назад, Крук сказал:

в Україні налічується близько 400 тис бджолярів, які сумарно виробляють в середньому 70 тис тонн меду в рік, що є найвищим показником в Європі.

70000000 кг : 400000 пчеловодов = 175 кг 

175  кг х50 гривен =8750 гривен : 12 месяцев =729 гривен в год 

Нужно серьёзно подумать ,может это не очень доходный бизнес 

Поделиться сообщением

Только что, Мико сказал:

То вже чиновник, лише дохід власний вміє рахувати, або журналісти, математики в школі не вивчали.

Поделиться сообщением

Трохи перечитав ....., бачу, що багато хто за старою звичкою готовий здатися строго по графіку, аби хоч трохи накинули і все.......майже  вср..ися,

типа так------ "Не знаю как 2$, но  1.7-1,8 .... уже".

Послухайте мудрого:

В 10.01.2018 в 19:50, Мико сказал:

Ждать адекватную цену 

Сейчас обкакаемся ,будем всю жизнь сдавать по 1,35 $

ЖДУ 2 бакса.

Изменено пользователем Николай S

Поделиться сообщением

1 година тому, Мико сказав:

А давайте разом порахуємо істинні цифри. Ми ж реальні спеціалісти а не міністерські чиновники. Реально із бджолосім'ї зібрати від 40 до 80 кілограмів меду  в сезон. Я не такий вже й досвідчений пасічник щоб знати точнішу цифру тому прошу дуже не критикувати. Але показати 175 кілограмів із вулика це вже надзвичайно гарний показник. Давайте разом складемо два факти - створюються промислові пасіки із дуже великою кількістю бджолосімей і подана статистика про 175 кілограмів із вулика. Дана статистика про 175 кілограмів із вулика де вона взялася? Хто таку цифру і звідки виссав? Може спілка? Невідомо. Так от я думаю що основна маса сільських пасічників качає в кращі роки 50 кілограмів із вулика. Але в нас цифра 175 із вулика. Ділимо 175 на 50 і отримуємо коефіцієнт 3,5. Так от за рахунок цієї статистики бізнесмени які зареєстрували величезні (штучно роздуті і нереальні) на папері а фактично значно менші пасіки матимуть змогу купляти дешевий і нелегальний мед в населення.  От ми всі намагаємося підняти ціну нашого меду. Піднімаємо престиж нашої професії. А давайте подумаємо що буде коли можна буде офіційно здати мед тільки при наявності цеху для відкачки меду і спеціального складського приміщення? Пасічники наввипередки будуть намагатися здати мед. Хто здасть дешевше той якось поживе а хто буде піднімати ціну не здасть. І куди цей мед піде? Варіантів багато.

Изменено пользователем Крук

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Крук сказал:

А давайте разом порахуємо істинні цифри. Ми ж реальні спеціалісти а не міністерські чиновники. Реально із бджолосім'ї зібрати від 40 до 80 кілограмів меду  в сезон. Я не такий вже й досвідчений пасічник щоб знати точнішу цифру тому прошу дуже не критикувати. Але показати 175 кілограмів із вулика це вже надзвичайно гарний показник. Давайте разом складемо два факти - створюються промислові пасіки із дуже великою кількістю бджолосімей. Дана статистика про 175 кілограмів із вулика де вона взялася? Хто таку цифру і звідки виссав? Може спілка? Невідомо. Так от я думаю що основна маса сільських пасічників качає в кращі роки 50 кілограмів із вулика. Але в нас цифра 175 із вулика. Ділимо 175 на 50 і отримуємо коефіцієнт 3,5. Так от за рахунок цієї статистики бізнесмени які зареєстрували величезні (штучно роздуті і нереальні) на папері а фактично значно менші пасіки матимуть змогу купляти дешевий і нелегальний мед в населення.  От ми всі намагаємося підняти ціну нашого меду. Піднімаємо престиж нашої професії. А давайте подумаємо що буде коли можна буде офіційно здати мед тільки при наявності цеху для відкачки меду і спеціального складського приміщення?

175 кг не с каждого улика. 

По данным этого чиновника выходит, что 175 кг на каждого ПЧЕЛОВОДА! , Т.е. если у Вас 10 ульев, то получается по 17,5кг с улика, ну а если 100, то соответственно всего лишь по 1кг 750 грамм с улья :umora:

Изменено пользователем Ильич (альп)

Поделиться сообщением

Всі ці зміни не для нашого добра. Нам треба європейські порядки тільки після введення європейських цін на наш мед.

Я можу бути не точним і можу помилятися. Прошу разом думати як нам краще далі вести наші пасіки.

Поделиться сообщением

36 хвилин тому, Николай S сказав:

Трохи перечитав ....., бачу, що багато хто за старою звичкою готовий здатися строго по графіку, аби хоч трохи накинули і все.......майже  вср..ися,

типа так------ "Не знаю как 2$, но  1.7-1,8 .... уже".

Послухайте мудрого:

ЖДУ 2 бакса.

Справедлива ціна.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

А навіщо пасічнику мінімізація податків, якщо вільно може здати на 175 тис. в рік. Ніхто за кордоном в такі ігри не грає, якщо не знаєте, тому що можна зникнути на пару десятків років з горизонту, а у нас це максимум оптимізації на ФОП і використання зарплати в конвертах.

Тут просто купив дешевше, сформував партію і продав з плановим чистим доходом.

Алготитм очень простой,если я не прав поправте меня. 

Фирма експортер скупила мед по 1.7$+расходы 0.5$ продала (своей фирме за бугром) по 2.25 $, при этом никто ничего не нарушает,( 0.05$прибыль)  а за бугром уже это не наш мед и формально ценовую политику никто не ведет поетому у вас и у нас нету этих даных 

Цель:  экономия на разнице налогов. Если бы я был экспортером, я бы тоже искал способы экономии, я думаю что ваша официальная информация не имеет ничего общего с реальностью.

Вы говорите 2.66$ максималка, почём вы акацию закупали? Где то была здесь таблица и там были цены 75грн/кг так вот как раз это и есть 2.66$

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Albatros сказал:

Алготитм очень простой,если я не прав поправте меня. 

Фирма експортер скупила мед по 1.7$+расходы 0.5$ продала (своей фирме за бугром) по 2.25 $, при этом никто ничего не нарушает,( 0.05$прибыль)  а за бугром уже это не наш мед и формально ценовую политику никто не ведет поетому у вас и у нас нету этих даных 

Цель:  экономия на разнице налогов. Если бы я был экспортером, я бы тоже искал способы экономии, я думаю что ваша официальная информация не имеет ничего общего с реальностью.

Вы говорите 2.66$ максималка, почём вы акацию закупали? Где то была здесь таблица и там были цены 75грн/кг так вот как раз это и есть 2.66$

Це ціна соняха і йому подібних.

Якщо і хтось оптимізує податки, то це мінімум з загального об'єму і це можуть ті експортери, які є дочірніми підрозділами.

Акація мала ціну 3.9 дол. і це ринок ЄС.

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

30 хвилин тому, Крук сказав:

Дана статистика про 175 кілограмів із вулика де вона взялася?

Цю статистику придумали Ви.:umora:

Поделиться сообщением

Такого еще не было, что бы звонили предлагали цену за мед, а потом спрашивали с какой вы области...:umora:

Поделиться сообщением

20 часов назад, Харлан сказал:

Цікаво а кому пасічники Білорусії здають по 3 зелених

А мені хоть і свербить,  але не  дуже  ....хочеться звичайно знати......головне що їхнім експортерам  маржі хватає, а от нашим чомусь мало, може причина  дуже проста, і далеко не фінансова, так як більш чим впевнений, що умови відкачки у нас одинакові.

Поделиться сообщением

6 минут назад, Николай S сказал:

А мені хоть і свербить,  але не  дуже  ....хочеться звичайно знати......головне що їхнім експортерам  маржі хватає, а от нашим чомусь мало, може причина  дуже проста, і далеко не фінансова, так як більш чим впевнений, що умови відкачки у нас одинакові.

Думаю у них немає експортерів.

Поделиться сообщением

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

Думаю у них немає експортерів.

Наших  нема це точно.

Поделиться сообщением

А давайте разом порахуємо істинні цифри

Але показати 175 кілограмів із вулика це вже надзвичайно гарний показник. 

Там было сказано 

4 часа назад, Крук сказал:

Максим Мартинюк на своїй сторінці у Facebook написав  що в Україні налічується близько 400 тис бджолярів,

А правильно будет 400000 пчелосемей 

Это он попутал 

А потом все эти данные высосаны с пальца 

или с башки взяты 

НИКТО не знает истинного к-ва пчелосемей и колличество получаемого мёда 

Так что в любом случае подсчёты не корректны 

Поделиться сообщением

54 минуты назад, asaltan сказал:

Цю статистику придумали Ви.:umora:

Нi це написано ось тут 

56 минут назад, blek-269 сказал:

Поделиться сообщением

4 часа назад, Крук сказал:

...Україна взяла на себе зобов'язання запровадити європейські вимоги до меду, які зафіксовані в Директиві Ради 2001/110/ЄС. Україна повинна зробити це до кінця 2019 року.

З цього випливає що вимоги до ведення бджільництва будуть європейські а ціни українські.

А давайте разом порахуємо .....

От і порахуйте свої додаткові витрати на доведення пасіки до вимог починаючи з платних номерів на вулики і закінчуючи сертифікатом на матеріал з якого склепали свою медогонку і всю решту цеху включаючи санкнижку на кожного чия нога ступає на пасіку чи в цех ....далі думаю розберетесь самі ....

у мене особисто при ціні в 2 бакси  автотранспорт повинен служити вічно на рідній ризині а моя ЗП  виходить на рівні  мінімалки, тільки от біда якщо не на пенсії і не працюю то для субсидії рахують так же само як СПД ешнику тобто 2 мінімалки, 

І ще задумуюсь  а деж моя маржа, я теж вкладую кошти  при цьому в мене 1 оборот на рік,  в експортера близько 3 оборотів,  тобто моя маржа має бути  втричі більшою.

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Николай S сказал:

у мене особисто при ціні в 2 бакси  автотранспорт повинен служити вічно на рідній ризині а моя ЗП  виходить на рівні  мінімалки

З цим потрібно щось робити, може найняти кризового менеджера:umora:. Але якщо серйозно, то слабо віриться:IMHO1:! При такому розкладі, я б тримав 5 сімей для душі.

Поделиться сообщением

15 минут назад, Віктор просто сказал:

З цим потрібно щось робити, може найняти кризового менеджера:umora:. Але якщо серйозно, то слабо віриться:IMHO1:! При такому розкладі, я б тримав 5 сімей для душі.

Такий розклад ще тільки на папері ,але слабо віриться в те що держава дасть номерки для вуликів на халяву чи сан.книжка подешевшає, хочете чи ні а вимоги нас змусять виконувати....

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти