Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 20 747 сообщений

47 минут назад, Владимир Татомир сказал:

Вы очереди за паспортами видели?

А в нас багато хто отримує то біометричний то закордоний і черги стоять.:baby:Багато вже поїхало і будуть відїжати тому що всеж таки краще там де платять більше, а витрачаєш меньше.

11 часов назад, Сенчук Таня сказал:

Ми хоч і не продаємо на базарі, але за різнотрав*я 120 грн/л, соняшниовий 100 грн/л, сотовий 200 грн/кг

:hmm:Щей не погана ціна, в нас різнотрав"я 90 можно сторгуватися і за 80, сонях так само.

Поделиться сообщением

2 години тому, Wladimir_K сказав:

Та немає і навіть по 44 меду не везуть, а вище напевне і маржа менше і об'ємів всерівно впевнені, що не зберуть.

А Ви спробуйте вивести хоча б 1 т. меду.

То треба цим займатися впритул і знати всі ходи-виходи. а нахрапом нічого не вдастся.

Поделиться сообщением

Вывозят  контрабасом и не одну тонну меда только об этом никто не будет на форумах распостраняться.

Поделиться сообщением

Как у кого с ценой на мед?

Поделиться сообщением

12 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Как у кого с ценой на мед?

Отходняки после праздников 

Движняка нет никакого 

Поделиться сообщением

Кашлатий 43грн подняли на 1 грн в новом году

Поделиться сообщением

Якщо взяти і порахувати, знаючи всі дані ціна на цей час виходить 45-47 грн. за кг., це без врахування послуг заготовачів і надбавки за об'єм.

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Якщо взяти і порахувати, знаючи всі дані ціна на цей час виходить 45-47 грн. за кг., це без врахування послуг заготовачів і надбавки за об'єм.

Как по мне то цена уже сейчас должна быть за 47, но ее нет.

Заготовители ищут, но давать больше 44 грн. не хотят, хоть   и видно что слюни  текут:umora:

Поделиться сообщением

14 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Как по мне то цена уже сейчас должна быть за 47, но ее нет.

Заготовители ищут, но давать больше 44 грн. не хотят, хоть   и видно что слюни  текут:umora:

В основному серед пасічників лишилися ті, які чекають 50 або 2 дол. і раніше середини  березня свої позиції не змінять.

44 додайте маржу заготовача і вийдете на математично обраховану ціну 47-48.

Поделиться сообщением

только что звонил заготовителю дает 45. У знакомых вроде как есть вариант 50 за 20т, пока узнаем детали

Поделиться сообщением

36 минут назад, Wladimir_K сказал:

В основному серед пасічників лишилися ті, які чекають 50 або 2 дол. і раніше середини  березня свої позиції не змінять.

44 додайте маржу заготовача і вийдете на математично обраховану ціну 47-48.

Минимум 47-48 для пасечника :IMHO1:

Поделиться сообщением

19 часов назад, Wladimir_K сказал:

У невеликому райцентрі немає великого вибору , де знайти роботу, а на біржі будуть платити. Хіба поїдуть на заробітки.

19 часов назад, nibond сказал:

Місцева агрофірма більшість сезонних працівників на зиму відправляє на біржу. І так кожного року.

У меня сестра так работает поваром у фермера . Самое главное, что бы 6 полных месяцев фермер платил налоги, потом по окончанию срока трудового договора (заключается на 6 мес) идет и оформляется в центр занятости. И так каждый год

Поделиться сообщением

12 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Минимум 47-48 для пасечника :IMHO1:

Тоді об'єм за 100 т. напевне потрібно в рукаві мати.

Поделиться сообщением

35 минут назад, Wladimir_K сказал:

Тоді об'єм за 100 т. напевне потрібно в рукаві мати.

С чего вдруг? Вы курс видели?

Поделиться сообщением

16 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

С чего вдруг? Вы курс видели?

Свою математику вже не раз пояснював і коли переводжу, то курс рахую.

В ЄС не більше 2 євро, в США 2.2-2.66 дол, за грудень, далі витрати і прибуток експортера і на виході ціна для пасічника.

І при цихзначеннях існує ціна 43-50 грн. за кг.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

ціна на цей час виходить 45-47 грн. за кг

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

математично обраховану ціну 47-48.

42 минуты назад, Wladimir_K сказал:

існує ціна 43-50 грн. за кг.

Це мабуть після свят я нічого не розумію? чи не я один?

Поделиться сообщением

21 минуту назад, Віктор просто сказал:

Це мабуть після свят я нічого не розумію? чи не я один?

47-48 це ціна, яка на цей час можлива за об'єм і вона вписується в мені відомі цифри, як виключення є експортер у яких "горить контракт", то у нього є ціна вища 48 і є експортер, який дає 50 за мед в бочках з тарою обоє від 20 т., всі інші купують в діапазоні 43-46.

А загальна ціна на цей час, по якій купують 43-50, з мені відомих, якщо рахувати з калькулятором враховуючих контракти експортерів і їх витрати і дохід, враховуючи курс знаходиться в межах 45-47.

Поделиться сообщением

В 06.01.2018 в 20:46, Сенчук Таня сказал:

Дивно, а на Волині немає своїх (місцевих) пасічників? Тільки харівські пасічники побачили можливість?

Пасічникі є , та дурних нема :umora: У мене є своя гумова транцева електролодка - літом буває неділями на Світязі сидимо - весь Шацький р-н обходили , там дійсно набереться десяток приватних гектарів лохини серед лісу , але наблизитись туди не вийде - скрізь охорона з автоматами ... Та і що ти з неї візьмеш :dntknw: . Одному золотарнику вдається за той піщаний грунт зачепитись , а все інше то мізер ...

Поделиться сообщением

В 08.01.2018 в 08:39, Сенчук Таня сказал:

Ми хоч і не продаємо на базарі, але за різнотрав*я 120 грн/л, соняшниовий 100 грн/л, сотовий 200 грн/кг

А тепер по роздрібній ціні на мед . Один мій точок (33 вулика) знаходиться серед лісу на дачному масиві в 4500 дачних участків . Село в кілометрі з кленами , акаціями та трохи липи і жодного поля ! Не мед , а справжнє поліфльорне золото ! Звичайно -  , його виходить небагато (500-600 кг), але який смак ! Який запах ! Так от - ніколи не продавав цей сотовий мед менше як по 10$/кг !, а центрифугований - менш як 9$/літр , і при цьому весь розписується ще до Нового року ! 

Поделиться сообщением

наскільки я знаю психологію пасічників то це вкожного пасічника самий най кращий мед я тоже так говорю що не мед а золото:)тай напевно всі так говорять .

Поделиться сообщением

Можливо і так ... Але говорити , як кажуть - не мішки таскати :umora: Та думаю , що ви , як і більшість пасічників сходу та півдня -  забули який він той - справжній поліфльорний мед на смак... І саме сумне те , що ви навіть і при бажанні (маючи під боком тисячі гектарів соняху , ріпаку і сидератів) вже той смак і не згадаєте ...

Поделиться сообщением

мови нема алеж кожен пасічник думае що в него мед самий лучший як золото

Поделиться сообщением

Нещодавно , колега , що підробляє заготовачем у "Бартніка" (чи як він там нині називаеться,бо ми по- старому) видав інф. :в 17-му році заготовив 65т. меду проти 150т. в -16 му, подібна ситуація у у заготовача "Українського Меду".Що приходе на ум:1.менше меду в регіоні, 2.Меду не менше але перехопили конкуренти.3. Мед в пасічників - чекають вищої ціни.Думка слідуюча, ми можуть пасічники підняти ціну- теоретично, при змові , можуть.Виходячи з особистого життевого досвіду-така можливість фантастична.Продовжуемо і далі поодинці(і невеликими групками) шукати вищої ціни на мед.

Хочеться похвалити "Володимира К"- його дописи найбільше відповідають моїй уяві про реальну дійсність, схожі на продумані , виважені ,  аналітичні записки.

Що ,особисто- в залишку 9 ть діжок , третину, якщо складуться обставини , віддам по 55 , шість в березні по тій, що буде на ринку.Поки що готую інвентар до майбутнього сезону треба бути готовим до позитивної зміни обставин(підвищення ціни на мед, бджіл, запиленння ще може щось гарне "випливе").І Вам того бажаю.

Поделиться сообщением

А чому змова?

Пасічник виробник і він хоче кращої ціни на мед і це природньо і в чому проблема об'єднатися пасічникам по всій території України і з своїми пропозиціями виходити на прямі перемовини з експортерами і з ціною і об'ємом декілька тис. т.

І ще всі дані відомі чи їх можепредставникам дати експортер, це можлива ціна контракту, це витрати і заробіток експортера і кінцева ціна для пасічника.

А для очікувань більше 50 і 2 дол. потрібно мати підстави, хочемо ціни 50, мед тільки в бочках, 20 т. в одному місці і культура виробництва, здача офіційна і йдемо на переговори.

Ціна і компромісні умови обох сторін влаштували - працюємо, ні шукаємо іншого експортера.

Заготовач це посередник, який працює на різниці ціни експортера і пасічника, хто в цій ситуації виграє?

Чому цю різницю не може отримувати пасічник, плюс бонус за об'єм і якість, а експортер бачить реального пасічника з його медом і бажанням співпраці і відсутність нюансів з аналізами.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Георгий14 сказал:

Можливо і так ... Але говорити , як кажуть - не мішки таскати :umora: Та думаю , що ви , як і більшість пасічників сходу та півдня -  забули який він той - справжній поліфльорний мед на смак... І саме сумне те , що ви навіть і при бажанні (маючи під боком тисячі гектарів соняху , ріпаку і сидератів) вже той смак і не згадаєте ...

Чому так категорично? 

В 2008 році я підвозив пасіку до полігону (Олешківські піски, Херсонська обл). Пасіка там простояла більше місяця -отримав поліфлорний мед надзвичайного смаку, аромат не передати словами  (вчора відривали баночку -куштували) . Клієнти які купували той мед запитують кожен рік. Але того меду було стільки як Ви написали в своєму пості. Отримувати економічно не вигідно і недоцільно :IMHO:. Краще попрацювати і отримати монофлорний мед (акація, коріандр) в більшій кількості і продати оптом по більшій ціні.

Це тільки один приклад,  а ще є Кінбурнська коса та Асканія-Нова ... 

Це те про що знаю тільки я. Україна унікальна і багата країна :ay:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти