Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 20 888 сообщений

16 минут назад, PNS сказал:

Можливо там, де 49-50, треба довго чекати на гроші, а здавши дешевше і гроші зразу, ще до зими встигнуть побудувати цех відкачки, або зимівник, або... Як не крути, стовідсотково пасічники на ціну не зможуть впливати, тому виживуть ті, хто максимально наростить об'єм при мінімальній собівартості. А хто всю зиму лежить на дивані та чекає на дешеві кредити, відсиплються однозначно. :):az:

Ні. По перша мені важко пояснити здачу меду без аналізів ,при тому що з осені починається з 2 дол., далі 48 це мало, в підсумку 43 без аналізів нормально.

Поделиться сообщением

2 години тому, Fabro сказав:

Ну и езжайте в Германию или США, харе тут сопли разводить, сколько можно уже, только плакать да жаловаться. Что Вы сделали  или делаете чтобы жить стало краше?

Все не то, все не так:(:hi:

Вже два дні читаю цю дискусію, вставлю свої 5 коп. На мою думку вся праця повинна гідно оплачуватись. І повинен бути паритет  цін. Поясню так, я зараз працюю в Польщі і за триденну зарплатню можу прохарчуватися місяць. Так і з медом він повинен мати таку ціну щоб можна було продавши його вкласти в розвиток, а не лише купити хліба. :IMHO:

Изменено пользователем Шульц

Поделиться сообщением

1 година тому, tuda сказав:

А что Вы сделали чтоб люди не плакали?

А звідки ти пишеш, що не знаєш, тут всі знають і вдячні йому.

Поделиться сообщением

10 часов назад, asaltan сказал:

Якщо це бізнес, то треба займатись тим, що вигідніше, а якщо хобі, то тим, що приємніше.:IMHO:

В такому випадку кидаємось в крайнощі, дивлячись лише з фінансової сторони більшість має закурювати бджіл  на зиму, але ми цього не робимо тому що бджільництво не може бути чисто бізнес,  щоб щось мати її,  бджолу треба любити....або чисто хоббі   теж не вийде так як потребує не малих витрат на утримання .....

Поделиться сообщением

6 минут назад, Шульц сказал:

На мою думку вся праця повинна гідно оплачуватись. І повинен бути паритет  цін. Поясню так, я зараз працюю в Польщі і за триденну зарплатню можу прохарчуватися місяць. Так і з медом він повинен мати таку ціну щоб можна було продавши його вкласти в розвиток, а не лише купити хліба. :IMHO:

Так ніхто цього не заперечує і я повністью з Вами та іншими згоден, але вже просто огидно читати як мужики вдаються до бабських способів. Беріть та щось робіть, беріть і ламайте систему такого ціноутворення на мед, беріть та об*єднуйтесь для здобуття кращої ціни, беріть та шукайте кращі шляхи. Ніт же ж, краще поплакатися як там в Германії, США, Росії і тд. краще ніж у нас, а як щось зробити для того щоби в нас було як в Германії і тд., то зась.  Добре там де нас нема:hi:

Поделиться сообщением

3 минуты назад, nibond сказал:

Не тыкайте, это первое... Так почему Украина стонет, если все ему благодарны?

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Fabro сказал:

Так ніхто цього не заперечує і я повністью з Вами та іншими згоден, але вже просто огидно читати як мужики вдаються до бабських способів. Беріть та щось робіть, беріть і ламайте систему такого ціноутворення на мед, беріть та об*єднуйтесь для здобуття кращої ціни, беріть та шукайте кращі шляхи. Ніт же ж, краще поплакатися як там в Германії, США, Росії і тд. краще ніж у нас, а як щось зробити для того щоби в нас було як в Германії і тд., то зась.  Добре там де нас нема:hi:

По видимому вы идете по белой полосе жизни..

Поделиться сообщением

9 хвилин тому, tuda сказав:

Так почему Украина стонет,

Щось в мене сумніви, що це пише пасічник з України.

Поделиться сообщением

10 минут назад, tuda сказал:

если все ему благодарны?

я вибачаюсь, це ви про кого? бо щось випав з контексту

9 минут назад, tuda сказал:

По видимому вы идете по белой полосе жизни.

та він ще молодий,

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, larson сказав:

я вибачаюсь, це ви про кого? бо щось випав з контексту

Про Fabro

Поделиться сообщением

22 минуты назад, nibond сказал:

ви не змішуйте мух і котлети, допоки буде тіньова економіка( я точно знаю за що говорю так як був учасником злочинної янукономіки і вона досі не змінилась) і тут Ванькині заслуги ніяк не впринули, вони то є але віз і нині там.

Поделиться сообщением

13 хвилини тому, larson сказав:

випав з контексту

5 хвилин тому, larson сказав:

ви не змішуйте мух і котлети,

Поза контекстом

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

29 минут назад, Шульц сказал:

На мою думку вся праця повинна гідно оплачуватись. І повинен бути паритет  цін.

Читаю, читаю и мне показалось. что Вы здесь всё передрали с белоруской ветки ОПФ. Ну почти слово в слово. :umora:

Что бы Вам хорошо оплачивали работу, то работодатель должен сам иметь эти деньги. А если у нас большинство предприятий и организаций последний хрен без соли доедают, то откуда взять деньги на достойную зарплату сотрудникам? А что бы у предприятий появились деньги, у них должны продукцию покупать, т.е. она должна быть конкурентноспособна по цене-качеству. А так всё на затоваренных складах стоит. А покупать некому, ведь большинство населения неплатёжеспособно. 

А что бы люди могли Вам заплатить хорошую цену за мёд, то у них в кошельке должны быть на это деньги. А деньги....см.выше.

Людям в небольших городках и сельской местности сейчас не до мёда(у нас). Им бы хлеба, молока детям купить, да какие нибуть тряпки тело прикрыть.  Поэтому и снижаем цены на мёд, что бы хоть какие то деньги в кармане пчеловода появились. 

Поделиться сообщением

14 минут назад, nibond сказал:

)))))) Вы кошку хотите поймать в тёмной комнате?

Поделиться сообщением

2 минуты назад, nibond сказал:

Поза контекстом

якраз і в контексті теми, коли вам гроші не в торбі будуть привозити а перераховувати на рахунок у банку (бо обіг готівки буде сильно обмежений), от тоді і все стане на свої місця, буде ясно, у кого яка маржа і хто на шо гаразд

Поделиться сообщением

5 минут назад, Владимир-522 сказал:

Людям в небольших городках и сельской местности сейчас не до мёда(у нас). Им бы хлеба, молока детям купить, да какие нибуть тряпки тело прикрыть.  Поэтому и снижаем цены на мёд, что бы хоть какие то деньги в кармане пчеловода появились

тут не про людей а про " тигру не докладують м*яса" ( Хазанов)

а якщо про людей то тут взагалі парадокс, цукерки в магазині коштують 3 бакса ( і їх купують) а мед у пасічників коштує до 2-х баксів і його не хочуть купувати

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, tuda сказав:

)))))) Вы кошку хотите поймать в тёмной комнате?

Більшість активних користувачів на форумі легалізовані і їх знають особисто. Хто з харків'ян знає вас.

Поделиться сообщением

34 минуты назад, nibond сказал:

так так, сумнів є,  бо не пойму чому на @ Fabro такі наїзди

45 минут назад, tuda сказал:

..... Так почему Украина стонет, если все ему благодарны?

Изменено пользователем Николай S

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, Владимир-522 сказав:

Что бы Вам хорошо оплачивали работу, то работодатель должен сам иметь эти деньги.

Я працюю в Польщі на свинофермі, ціна свинини у нас і тут ОДНАКОВА , питання чому я отримую у 7-9 разів більше за ту саму роботу?

Поделиться сообщением

Я працюю в Польщі на свинофермі, ціна свинини у нас і тут ОДНАКОВА , питання чому я отримую у 7-9 разів більше за ту саму роботу?

А для чого платить більше якщо і так працюють

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

Не стоит ругаться, всех с наступающими Св. Николая, Рождеством, Новым годом!!! Встретимся после 14.01.2018!!! :)

Поделиться сообщением

18 минут назад, Николай S сказал:

так так, сумнів є,  бо не пойму чому на Fabro такі наїзди

Тому що у нас всі люблять "халву ще з відомих часів" від простого до вищих чиновників, та й ще у кожного немала "жаба" до успіхів сусіда у багатьох, що заважає об'єднанню. Вибачте за відвертість.

А як до елементарних речей, то здібності зникають. 

Наведу приклад, у мене є знайомий, у нього велика пасіка, і постійно ниє що погано жити.

Цього року скачав десь 12 т. і здав по 39, хоч як переконував почекати місяць, дав контакти де дають добру ціну і в нього лишилася 1 т. і він так і не додумався позвони й зайти ціну на цю останню тону.

Поделиться сообщением

20 хвилин тому, Шульц сказав:

А может кто-то серьёзно объяснит почему.Или налоги у нас больше или хозяева обворовывают рабочих?

Изменено пользователем vladimir5

Поделиться сообщением

2 часа назад, СерЖ2 сказал:

всех с наступающими Св. Николая, Рождеством, Новым годом!!! Встретимся после 14.01.2018!!! :)

ОГО...   Наверное  мёд  сдал..   Ну до  встречи..

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Тому що у нас всі люблять "халву ще з відомих часів" від простого до вищих чиновників, та й ще у кожного немала "жаба" до успіхів сусіда у багатьох, що заважає об'єднанню. Вибачте за відвертість.

За відвертість, я особисто, лише дякую:hi:, з тим, що жаба у кожного не згоден, "вона" тобто "жаба" є у багатьох, але не в тих, що йдуть тим самим шляхом і знають ціну того успіху.

Як висновок, першими об"єднаються  ті яким завидують, решту треба буде при прийнятті в об"єднання перевіряти на наявність "жаби":umora:

4 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

ОГО...   Наверное  мёд  сдал..   Ну до  встречи..

точно, иных вариантов нету:hmm:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти