Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 20 888 сообщений

2 часа назад, охотник пчел сказал:

саме цікаве  що тут  він не один такий,Активний. , дойшли до того що вже росказують що 2 дол ніколи не було мол, і не буде:hmm:

Зачем напрягаться так , была 2 и даже до 2.08 доходила. В те времена об опте мало знали  здавали через несколько прокладок( барыг) поэтому и цена была 1.6 у них вот поэтому и не верят. У нас брали Луганчане , нормальные парни были. 

Лапшу вешают нам!!!

Изменено пользователем Виктор С

Поделиться сообщением

12 часов назад, охотник пчел сказал:

был  18-20гр при дол 8 ,я уже молчу про гречку,акацию.

была такая цена - я тогда тоже пчелами занялся, а на следующий год Днепровская фирма развела у нас пасечников как котят с ценой в 16 при доларе 8. Схема простая - дали по 5 грн за кило и контракт официальный, мед забрали, фирму обанкротили - и все официально :)

Поделиться сообщением

19 часов назад, nibond сказал:

Не фантазуйте, ніколи він не був навіть 2$, а цієї осені навпаки,  була сама вища ціна скільки я пам'ятаю - 1,85$. Не розумію претензій до президента, бо саме при ньому зріс експорт меду вдвічі, а значить умови він створив.

да  умови класні,тількі для кого? цукеркі  своі , за шалені гроші продае, а мед йому поперек горла. Ви ціни на заправках до меду прірівняйте,такого дерьма як зараз ніколи не було:blink:

Поделиться сообщением

9 минут назад, охотник пчел сказал:

да  умови класні,тількі для кого? цукеркі  своі , за шалені гроші продае, а мед йому поперек горла. Ви ціни на заправках до меду прірівняйте,такого дерьма як зараз ніколи не було:blink:

Розмова в пустоту. 

Завжди всім рекомендую почати з себе. 

Про ціну меду, щоб підняти ціну потрібно пасічникам і експортерам підвищувати культуру виробництва. Щоб ціна меду була вище 2 Дол., пасічники повинні всім сказати, що ціна 2 і не меше, а не при першому падінні бігти один перед одного здавати мед і шукати винного кругом тільки не в собі.

А експортери розуміти, що пасічники міняються і вже того дешевого меду у "дирявих" мішках і каструльках більше не буде. 

Поделиться сообщением

А те що в Новий рік підемо з ціною ймовірно 40-42, ще писав про такий сценарій  напевне 2 місяці назад.

Поделиться сообщением

на грудень будем надіятись ціна підніметься:IMHO:

Поделиться сообщением

6 годин тому, newquit сказав:

Мій товариш в 2010 році здав оптом соняшник по 24 грн. Близько тони і купив авто за 3000$

5 годин тому, newquit сказав:

А саме цікаве те, що здав він активному дописувачу даної теми asaltan

На жаль, не вдалось вияснити прізвище пасічника і період здачі, тому надаю середні цифри закупівлі меду в лютому 2010, грн/кг:

- квітковий (соняшник з домішками) 17,82

- майський (ріпак з акацією) 16,59

- акація (різнотрав'я з акацією) 19,97

- гречка (майже) 20,54

- липа (різні суміші) 23,06.

Курс долара був приблизно 8 грн/$. На РБ і РФ ми експортували 181 тону, приблизно 100 тон - в споживчій упаковці (200-700 грамів). В РБ був передвиборчий ріст споживання, в наступному році оплату за експортований товар довелось витягувати некорвертованими білоруськими рублями, папером і картоном для гофрування. Контролю за антибіотикіами майже не було. Мед закупляли трохи дорожче. ніж інші, постійно, можливо з затримкою оплати.:hi:

Поделиться сообщением

3 години тому, Виктор С сказав:

Зачем напрягаться так , была 2 и даже до 2.08 доходила. В те времена об опте мало знали  здавали через несколько прокладок( барыг) поэтому и цена была 1.6 у них вот поэтому и не верят.

Приблизно так щось і було - коли була ціна, то вже ні в кого не було меду, як весною цього року. По крайній мірі мені ні разу не вдалось здати мед по ціні вище 1,7$. Тому посилатись на щасливчиків, які зірвали джек-пот, і узагальнювати це , як на мене, не зовсім коректно

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

1 час назад, Wladimir_K сказал:

...

А експортери розуміти, що пасічники міняються і вже того дешевого меду у "дирявих" мішках і каструльках більше не буде. 

Оптимистично звучит:hmm:

Ну а действительность ещё шикарней(с)

5a1f23fc4dbd9_2017-11-2311_07_47.thumb.jpg.37efe6033fde0196a39663801f562e5b.jpg

Поделиться сообщением

8 часов назад, nibond сказал:

Тому посилатись на щасливчиків, які зірвали джек-пот, і узагальнювати це , як на мене, не зовсім коректно

Джек топы срывали в рознице на рынках и ярмарках 

Поделиться сообщением

10 часов назад, asaltan сказал:

На жаль, не вдалось вияснити прізвище пасічника і період здачі, тому надаю середні цифри закупівлі меду в лютому 2010, грн/кг:

- квітковий (соняшник з домішками) 17,82

- майський (ріпак з акацією) 16,59

- акація (різнотрав'я з акацією) 19,97

- гречка (майже) 20,54

- липа (різні суміші) 23,06.

Асалтан.  Это  цена  февраля. а  конец апреля- май  по  сёлам  ездили  остатки по бидону два искали по  цене  20-22 гр.  от  500 кг. легко  можно было продать по  24 гр.. ( 3 дол )..     на  осень цена  упала  на  16 гр.  потом  на  12 гр.   понятия антибиотик в мёде не было..

Поделиться сообщением

8 часов назад, Gring сказал:

Это ещё не самый хучший вариант. А вот когда в выварках и прочей таре, это унизительно. И самое страшное, что людей это устраивает и они не хотят меняется. Херсонская обл. -43.

Поделиться сообщением

1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

Асалтан.  Это  цена  февраля. а  конец апреля- май  по  сёлам  ездили  остатки по бидону два искали по  цене  20-22 гр.  от  500 кг. легко  можно было продать по  24 гр.. ( 3 дол )..     на  осень цена  упала  на  16 гр.  потом  на  12 гр.   понятия антибиотик в мёде не было..

Про що питали, про те і відповідав. Фасований мед, який ми відвантажували 14.05.2010 року обійшовся нам:

- соняшник 15730 кг по 19,02 грн/кг

-ріпак 374 кг по 19,29 грн/кг

акація 379 кг по 22,23 грн/кг

- гречка 770 кг по 20,95 грн/кг

липа 555 кг по 22,00 грн/кг:hi:

Поделиться сообщением

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

точно так и было

8 часов назад, Gring сказал:

смотрю что в этой теме ПЕРЕКУПОВ все больше и больше, представьтесь ,озвучьте цены,какой регион и тд.

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

шоб еще в 18 году не искали по 3 дол. , С Кировоградской уже начинают за пакеты звонить, посыпались и толком не знают чего.

Поделиться сообщением

45 минут назад, Maxim сказал:

Это ещё не самый хучший вариант. А вот когда в выварках и прочей таре, это унизительно. И самое страшное, что людей это устраивает и они не хотят меняется. Херсонская обл. -43.

что Вы от дедов хотите ?  моя думка, что со сменой поколений придет и цена, и тара,  культура производства, молодеж задарма не хочет работать,а эти привыкли за копейки в колхозах пахать и пашут. 

Поделиться сообщением

14 минут назад, охотник пчел сказал:

точно так и было

смотрю что в этой теме ПЕРЕКУПОВ все больше и больше, представьтесь ,озвучьте цены,какой регион и тд.

шоб еще в 18 году не искали по 3 дол. , С Кировоградской уже начинают за пакеты звонить, посыпались и толком не знают чего.

Перекупити, перекупами, але насправді так і є.

І це не найгірший варіант тари.

Відношення до тари і культури виробництва ніяке і такі ж самі такий мед і забирають, тому приїхавши сюди ті ж амереканці і подивившись, що робиться на складах таку ціну і виставляють.

І ті що вибудовують пасіки на сучасних технологіях, з дотриманням всіх гігієнічних  вимог, нічого додаткового з свого меду не отримують.

Навіть допомогти один одному у спільній справі у нас є проблематично, в основному кожен сам за себе, та й ще перераховують хто скільки викачав тому як в таких умовах "у мутній воді" не заробляти.

Думаю час розставить все на свої місця. На цей час пасіки ростуть, об'єми зростають і кошти виручені на мед те ж, спочатку це дійте до об'єднань пасічників, а згодом і до експорту меду цими об'єднаннями.

Поделиться сообщением

15 хвилин тому, охотник пчел сказав:

точно так и было

Я привів свої дані, наведіть і Ви свої - скільки, кому і за якою ціною продали.:hmm:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

амереканці і подивившись, що робиться на складах таку ціну і виставляють

в сша 5дол закупка, но как любые бизнесмены они тоже хотят заработать.    Я на следуюший год тоже буду брать бочки, но только под сонях. акацию, гречку, липу - в ведра. 

Поделиться сообщением

6 минут назад, охотник пчел сказал:

в сша 5дол закупка, но как любые бизнесмены они тоже хотят заработать.    Я на следуюший год тоже буду брать бочки, но только под сонях. акацию, гречку, липу - в ведра. 

Для меду з США є можливо і 5, лише не впевнений, що для соняшника і всі хочуть заробити, але суть не в цьому.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Для меду з США є можливо і 5, лише не впевнений, що для соняшника і всі хочуть заробити, але суть не в цьому.

знакомый приехал с пром пасеки ,вот чето я реальным людям верю больше чем бумажкам:hi:есть сорта дороже,там другие цены, и нормы.

Поделиться сообщением

13 минут назад, asaltan сказал:

Я привів свої дані, наведіть і Ви свої - скільки, кому і за якою ціною продали.:hmm:

28-32 гречка,соняха у нас тогда не сеяли.за тону меда я купил лысоневскую разпечатку,а сейчас что могу купить??? 

Поделиться сообщением

12 години тому, Wladimir_K сказав:

Розмова в пустоту. 

Завжди всім рекомендую почати з себе. 

Про ціну меду, щоб підняти ціну потрібно пасічникам і експортерам підвищувати культуру виробництва. Щоб ціна меду була вище 2 Дол., пасічники повинні всім сказати, що ціна 2 і не меше, а не при першому падінні бігти один перед одного здавати мед і шукати винного кругом тільки не в собі.

abcabcabcabc

Мушу не погодитись. Станом на сьогодні оптова ціна меду майже зрівнялась з роздрібною, а такого немає ніде, пасічники роблять неможливе, натомість цукерки які роблять з цукру і ароматизаторів в 2, а іноді і більше разів дорожчі і якщо порівняти з медом - то що корисніше? Все одно, що не кажіть, а риба гниє з голови. 

Поделиться сообщением

Вчера заезжали залетные парни брали весь мед по 49.5 вместе с тарой. Брали только в пластиковых ведрах и пластиковых бочках.  Брали без анализов и документов. Собрали со слов пчеловодов порядка 12т.  Сам пока жду нового урожая

Поделиться сообщением

37 минут назад, Kolja.BI сказал:

Мушу не погодитись. Станом на сьогодні оптова ціна меду майже зрівнялась з роздрібною, а такого немає ніде, пасічники роблять неможливе, натомість цукерки які роблять з цукру і ароматизаторів в 2, а іноді і більше разів дорожчі і якщо порівняти з медом - то що корисніше? Все одно, що не кажіть, а риба гниє з голови. 

Візьміть мед на аналізи, то й що продають в роздріб і від тих аналізів будете сильно здивовані, особливо в тих хто не тримає пасіки.

1 минуту назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Вчера заезжали залетные парни брали весь мед по 49.5 вместе с тарой. Брали только в пластиковых ведрах и пластиковых бочках.  Брали без анализов и документов. Собрали со слов пчеловодов порядка 12т.  Сам пока жду нового урожая

Це "клондайк" для пасічників, напевне в сусідні країни "контрабас".

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Це "клондайк" для пасічників, напевне в сусідні країни "контрабас".

Ну разве что в Беларусь. 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти