Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 34 315 сообщений

Только что, Еникиой сказал:

математика какая-то не понятная у  вас.

А что не понятно? У нас один доллар стоит практически 2 бел.рубля, а в России один доллар примерно 60 рус.рублей.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Владимир-522 сказал:

А что не понятно? У нас один доллар стоит практически 2 бел.рубля, а в России один доллар примерно 60 рус.рублей.

Теперь всё понятно.:hi: Было не понятно ,что вы имеете в виду два разных рубля.

Изменено пользователем Еникиой

Поделиться сообщением

Владимир-522

какова у вас оптовая цена на подсолнечниковый мёд

Поделиться сообщением

Только что, Еникиой сказал:

какова у вас оптовая цена на подсолнечниковый мёд

Я не в курсе. Никогда не слышал и не видел что бы у нас где то сеяли подсолнечник. Может быть где то на юге республики? А я живу на северо-востоке.

Поделиться сообщением

42 минуты назад, Владимир-522 сказал:

А в баксах это сколько? У нас в розницу на рынке само дёшево мёд 12 рублей литр, а из дома 10 руб. за литр. Один бакс у нас стоит 1,960, т.е. практически два рубля. А в августе работал в Воронежской обл.(делал местным сектантам печи), так там на рынке Борисоглебска подсолнечниковый мёд продавали по 240 рублей литр. То есть получается 4 бакса литр. Там огромные поля подсолнечника. Красивое зрелище. Раньше не видал. 

SDC10810.JPG

Розничная цена у нас примерно такая же:  1 литр- --100-120 гривен.  1 бакс- 27 гривен (примерно)

Изменено пользователем Еникиой

Поделиться сообщением

Сегодня " Бихайв" цена .45 до двух тонн, выше 46

Изменено пользователем Arhangelskiy

Поделиться сообщением

з того що чув останнім часом - заготівельники на Апімондії домовилися зменшити ціну до 45, але чи надовго їх вистачить - незрозуміло.

Поделиться сообщением

звонив на завод БІХАЙВ сегодні в 10,00   ціна за 3тони 49 гр Просили щоб привіз сам з  маньківки до заводу 180км транспортні розходи гарантували возмістити

Поделиться сообщением

Нехай зменшують. Потрібно цінити свій труд. Вистачить не надовго, бо то всі "розмови про наповнені склади" чистої води брехня ( зі слів працівника одного переробного заводу). Розраховано все на паніку аби почали масово здавати мед.

Изменено пользователем Arhangelskiy

Поделиться сообщением

16 минут назад, Arhangelskiy сказал:

Нехай зменшують. Потрібно цінувати свій труд. Вистачить не надовго, бо то всі "розмови про наповнені склади" чистої води брехня ( зі слів працівника одного переробного заводу). Розраховано все на паніку аби почали масово здавати мед.

Так можна було говорити десь місяць назад, на цей час ситуація інша, у них є об'єм під заключенні контракти, тому знизити ціну можуть собі дозволити.

Добавлю, в нашій справі є 2 суб'єкти пасічник і експортер, по-різному вони не можуть існувати і питання встановлення прозорості ринку, це питання часу.

Тому пасічникам потрібно об'єднуватися, визначати людину, яка буде виступати в перемовини з експортерам і коли ціна влаштовує, здавати мед.

Приклади вже є в Україні, скажімо так реалізували свій мед по найвищій ціні на ринку формальне об'єднання пасічників у Миколаївській обл, об'єм, якщо не помиляюсь 700 т. і у них була ціна 50 грн. за кг. правда на невелику частину.

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Так можна було говорити десь місяць назад, на цей час ситуація інша, у них є об'єм під заключенні контракти, тому знизити ціну можуть собі дозволити.

Ну і не хай, але це не означає що я сьогодні наївся, а завтра можу і голодним бути.

Кажуть людина 1 тиждень може прожити на одній воді, подивимось на скільки протянуть заготівельники на одній "воді". Минулого року паніка багатьох навчила розуму.

Поделиться сообщением

6 минут назад, Mihail-ves сказал:

Ну і не хай, але це не означає що я сьогодні наївся, а завтра можу і голодним бути.

Кажуть людина 1 тиждень може прожити на одній воді, подивимось на скільки протянуть заготівельники на одній "воді". Минулого року паніка багатьох навчила розуму.

Тут рецепт лише один, здавати тоді коли влаштовує ціна і не забувати, що експортерів 80, а пасічників напевне, як мінімум декілька сотень тисяч, і не забувати, що експортери основні ще можуть домогтися, а пасічники наврядчи.

Тому, те що ціна зростала через те, що пасічники нездавали мед є не зовсім об'єктивна думка, така позиція не мала визначальною впливу, ключову роль відігравали зменшення медозбору і ціна в контрактах.

Поделиться сообщением

я в тому році також поспішив думав що невстигну здати а наберезень місяць ціна була40 на січень нинішнего року ціна буде 50 а наберезень квітень 53гр я впевнений:IMHO:

Поделиться сообщением

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Уже  позволии.  46-47.   там  где в суботу было  49-49.5

2 часа назад, Mihail-ves сказал:

". Минулого року паніка багатьох навчила розуму.

Сомневаюсь.    Сейчас  под  панику на пару гривен дешевле сдача пойдёт  ещё  лучше чем при повышении.

Поделиться сообщением

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

Тому, те що ціна зростала через те, що пасічники нездавали мед є не зовсім об'єктивна думка, така позиція не мала визначальною впливу, ключову роль відігравали зменшення медозбору і ціна в контрактах.

Это под большим ???????? Может у Вас и не сильно "бастовали" но у нас сильно и многие и продолжают дальше. И с медосбором в наших краях всё ОК. Лично мои дали по 105 кг на круг с зимовалой семьи - считаю это нормальным показателем.

Изменено пользователем mits

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

Сомневаюсь.    Сейчас  под  панику на пару гривен дешевле сдача пойдёт  ещё  лучше чем при повышении.

:ay: Неорганизованная толпа всегда проигрывает. Если есть жирок - я бы придержал. 

Поделиться сообщением

Я не спішу, і як каже Романович, березень 2018 року крайній термін здачі мого меду. Або як тепер модно говорити "під нові контракти" і "нові ціни".

P.S. але після 1 грудня моя ціна 60 грн/кг.

Изменено пользователем Mihail-ves

Поделиться сообщением

2 часа назад, Sanich сказал:

:ay: Неорганизованная толпа всегда проигрывает. Если есть жирок - я бы придержал. 

Я   собирался  сдать по  50.   ну  не  дотянули  50 коп.   не  смотря  на стройку и то  что он  стоит  по  середине  пойдёт  на  консервацию  до  новых  лучших  цен.

Поделиться сообщением

15 минут назад, mits сказал:

Это под большим ???????? Может у Вас и не сильно "бастовали" но у нас сильно и многие и продолжают дальше.

Це все відносно, ціна могла б бути і 52. це та по якій багато  експортерів мігли вільно працювати, але навіщо далі йти, коли пасічники "один перед одного" здавали заготовачам і навіть не по 48-49, а по 44-47.

І ще прогноз по ціні був ще 10 днів назад, кого влаштовувала ціна 48-49 можна було здатися, кого ні зробити резерви і чекати кращих часів по ціні.

Моє рішення було не чекати, а здаватися на цьому піку, тому що щоб тримати ціну 48-49, яка є на цей час, лютому потрібно здаватися по 51.

Поделиться сообщением

початкова цінна на серпень 35-37 теперішня налистопад46-49 якщо логічно то все правильно кількість меду зменшуеться ціна зростае  а от на сегодні ціна 50 влаштувалаб більшісь пасічників і небулоб ажіотажу

Поделиться сообщением

7 минут назад, Дід Василь сказал:

початкова цінна на серпень 35-37 теперішня налистопад46-49 якщо логічно то все правильно кількість меду зменшуеться ціна зростае  а от на сегодні ціна 50 влаштувалаб більшісь пасічників і небулоб ажіотажу

Жодность и здравый смысл не всегда встречаются в оптимальной точке. :IMHO1:

Поделиться сообщением

22 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Я не спішу, і як каже Романович, березень 2018 року крайній термін здачі мого меду. Або як тепер модно говорити "під нові контракти" і "нові ціни".

P.S. але після 1 грудня моя ціна 60 грн/кг.

Запланував на березень ,не дивлячись яка буде цина ,але по 37 гривень не вiддам ,краще дiжок куплю пiд новий 

Але цiна оприлюднена 

28 минут назад, Дід Василь сказал:

на січень нинішнего року ціна буде 50 а на березень квітень 53гр я впевнений:IMHO:

мене бiльш нiж влаштовуе :ay:

Потiснив вiдра ,деякi поставив в чотири ряди 

Машину затасував теж в гараж .

Изменено пользователем Мико

Поделиться сообщением

28 минут назад, Дід Василь сказал:

я в тому році також поспішив думав що невстигну здати а наберезень місяць ціна була40 на січень нинішнего року ціна буде 50 а наберезень квітень 53гр я впевнений:IMHO:

А Ви запитайте будь-якого експортера, яка буде ціна і він, якщо з Вами відвертий скаже "Що не знаю", яка точно ціна буде не знає ніхто.

Поделиться сообщением

Только что, Wladimir_K сказал:

А Ви запитайте будь-якого експортера, яка буде ціна

Навiть якщо застосувати тортури  , жоден експортер не оприлюднить цiну :rofl:

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Мико сказал:

Навiть якщо застосувати тортури  , жоден експортер не оприлюднить цiну :rofl:

Чому, у ціні контракту немає великого секрету, тут важливі деталі, їх звичайно ніхто не скаже, якщо це "бізнес таємниця".

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти