Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 26 987 сообщений

6 минут назад, Sashko сказал:

на початку продавав по 140, але майже ніхто не брав, тому і знизив. Сьогодні виправимось.

Добре у Вас виходить, головне почати, так і школу через 1-2 роки закинете.

Поделиться сообщением

9 часов назад, Sashko сказал:

Питання: я не підписую вартість на мед, а озвучую її людям, що підходіть і цікавляться. Хто як робить? Чи варто одразу писати ціну?Може ще які рекомендації?

Не підписуйте ціну. У роздрібному продажу меду (як і інших товарів на ринку) важливо захопити увагу покупця, а для цього він повинен зробити перший крок, тобто запитати про вартість, сорт меду та таке інше. Як тільки покупець виявив інтерес, беріть інііативу у свої руки, давайте пробувати незалежно від того хоче він чи ні (він не знає, чи хоче, або може соромиться), не дозволяйте виникнути паузі мовчання - корміть і постійно розповідайте які медоноси, як який мед впливає на здоров"я, підкреслюйте якість (показуйте густину як спадає з ложки ниткою). Продумайте заздалегідь свій спіч та вивчить його на пам"ять. Це якщо таки хочете продавати вроздріб, без цього торгівля іде гірше. 

Якщо напишете ціну, багато покупців будуть іти повз, нічого не запитавши.

Поделиться сообщением

14 минуты назад, Mаксим сказал:

Не підписуйте ціну. У роздрібному продажу меду (як і інших товарів на ринку) важливо захопити увагу покупця, а для цього він повинен зробити перший крок, тобто запитати про вартість, сорт меду та таке інше. Як тільки покупець виявив інтерес, беріть інііативу у свої руки, давайте пробувати незалежно від того хоче він чи ні (він не знає, чи хоче, або може соромиться), не дозволяйте виникнути паузі мовчання - корміть і постійно розповідайте які медоноси, як який мед впливає на здоров"я, підкреслюйте якість (показуйте густину як спадає з ложки ниткою). Продумайте заздалегідь свій спіч та вивчить його на пам"ять. Це якщо таки хочете продавати вроздріб, без цього торгівля іде гірше. 

А я не намагаюсь переконувати, кажу відверто, як є насправді і хто бажає то й купує.

Якщо роздріб не пішов би, то завжди є опт під боком.

Поделиться сообщением

Сьогодні був дуже приємно вражений коли відвідав "Новый Рынок" в м. Одеса вул. Торгова, ціна 0,5 л. акації -130-140 грн.

Поделиться сообщением

13 часа назад, ромео сказал:

Ціноутворення  не правильне. Традиційно збільшення об`єму тягне пониження ціни. У Вас же його нема. А по акації навіть дорожче. 6 баночок по 0,5 (тих самих 3л) коштують 390 грн, а одна банка - 400грн.  

І банка на 0.5 вартує майже так само як літровка(тара), тож вигідніше продавати у літрових, або на півлітрові піднімати ціну на 5 грн, бо виходить що меду у півлітровках продав менше, а на тарі переплатив.

Поделиться сообщением

19 хвилин тому, Николай Степанович сказав:

Сьогодні був дуже приємно вражений коли відвідав "Новый Рынок" в м. Одеса вул. Торгова, ціна 0,5 л. акації -130-140 грн.

Тут все залежить з якої сторони прилавка стоїш:IMHO:

Поделиться сообщением

4 часа назад, Mаксим сказал:

Як казав мені один знайомий кроликовод - "Ти повинен так п...и, щоб він не мав коли рот відкрити, ні каже - так щоб він не мав коли слину лигнути", і спавді сиджу збоку і біля мене покупців майже не має, а біля нього черга стоїть і всі розвісили вуха а йому писок не закривається.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Николай Степанович сказал:

:hmm: значит не напрасно я жду и не продаю свой мёд. Ещё немного цена(хотя бы до 300 грн за литр) подымется и начну продавать.:af::umora: А в Вашей Раздельной 420 за 3 литра просят, правда мёд тёмненький, наверно разнотравье.

Поделиться сообщением

4 години тому, mits сказав:

:hmm: значит не напрасно я жду и не продаю свой мёд. Ещё немного цена(хотя бы до 300 грн за литр) подымется и начну продавать.:af::umora: А в Вашей Раздельной 420 за 3 литра просят, правда мёд тёмненький, наверно разнотравье.

Странный коммерчесский ход для пчеловода .Появится мед из подсолнечника и цена прогнозированно рухнет.Продавать надо,пока меда мало и есть спрос.Свой мед(рапс с примесью майского) продал за 2 дня по 360 за 3 л.

Поделиться сообщением

8 минут назад, wwlo сказал:

Странный коммерчесский ход для пчеловода .Появится мед из подсолнечника и цена прогнозированно рухнет.Продавать надо,пока меда мало и есть спрос.Свой мед(рапс с примесью майского) продал за 2 дня по 360 за 3 л.

А Ви впевнені, що ціна "рухне", цей сезон не рівня попередньому.

Поделиться сообщением

48 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

А Ви впевнені, що ціна "рухне"

вірогідність в цьому є.

49 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

цей сезон не рівня попередньому.

по весняному меду - так, а по сняшнику відмінності значної бути не повинно, тому весняний мед потрібно продавати до соняшникового періоду.:IMHO:

Поделиться сообщением

14 минуты назад, Любомир сказал:

вірогідність в цьому є.

На акацію, немає:ah:

Поделиться сообщением

Тільки що, Олег77 сказав:

На акацію, немає:ah:

Це сьогодні немає, поки немає соняшника, а коли появиться мед із соняха акацієвого меду в роздріб може  стати більше.

Поделиться сообщением

2 часа назад, wwlo сказал:

Гляньте кому понравилось это сообщение.:hmm:

Поделиться сообщением

12 години тому, mits сказав:

Глянул и что?

Поделиться сообщением

В 23.06.2017 в 07:21, Wladimir_K сказав:

Добре у Вас виходить, головне почати, так і школу через 1-2 роки закинете.

На початку мого пасічникування учительство було основною роботою, а пасіка - хоббі, тепер мета - поміняти ці два роди занять місцями;)

Але до цього треба дорости... Будемо розширятися потроху, а там - як Бог дасть. Але все одно школу повністю не закину, люблю живе спілкування з людьми з чистою душею, тобто дітьми!

Завтра фінальний, четвертий день мого розпродажу, скоро підіб,ю підсумки.

Поделиться сообщением

23 години тому, mits сказав:

10 годин тому, Любомир сказав:

Глянул и что?

Сподобалось тому хто продав і хто купив.

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

23 години тому, Sashko сказав:

мета - поміняти ці два роди занять місцями

одне другому не заважає, підключайте дітей, учіть їх цій справі і буде вам мед і щастя.

Поделиться сообщением

8 часов назад, Любомир сказал:

одне другому не заважає, підключайте дітей, учіть їх цій справі і буде вам мед і щастя.

Ага, уже двох навчив на свою голову (у одного вже 50 вуликів у другого 10 і планує розширятись), одне прорахував - площі медоносів ніхто не розширює.

Поделиться сообщением

8 годин тому, Серж 82 сказав:

Ага, уже двох навчив на свою голову (у одного вже 50 вуликів у другого 10 і планує розширятись), одне прорахував - площі медоносів ніхто не розширює.

А ви їм маток ще виводьте та продавайте по півціни...

Поделиться сообщением

8 часов назад, Серж 82 сказал:

А вы поступайте как КОНОВАЛ_ ам   -----он ловит рои. Сколько всего не знаю но где-то встречал цыфирь 61. И это не сегодня, а значительно раньше. Вот так. Пчеловоды множатся и рои множатся.

Поделиться сообщением

Отже, мій БАЗАРНИЙ досвід.

Торгував три повні дні з 8-00 до 18-00. Наторгував на 9800 грн:ay:Акацію+різнотрав,я розібрали вже на другий день (400=3л, 135=1, 70=0,5), а різнотрав,я йшло дуже добре по 0,5 л (350=3л, 120=1, 60=0,5)

Витрати склали: - банки (приблизно 600 грн), які брав трохи в супермаркеті, трохи у бабусь, які мені їх привозили на базар (0,5л по 1-1,5 грн, 1 л по 2, 3л по 3-5 грн);

- пальне 400 грн,

- перекусював трохи на 300 грн

- затарився в супермаркеті+обновки в гардероб дружині і т.д.

Привіз додому півбидону меду, трохи досвіду та задоволення, і 6700 грн -  рівно стільки, скільки би теоретично мені дав заготівельник:hmm:

Тепер готуюся до взятку з соняшнику+різнотрав,я. Цікаво, яка буде роздрібна ціна такого міксу?

Планую потім повезти ще сотового меду на 145 рамці. Підкажіть про ціноутворення такого меду, будь-ласка!

Поделиться сообщением

13 минуты назад, Sashko сказал:

Планую потім повезти ще сотового меду на 145 рамці. Підкажіть про ціноутворення такого меду, будь-ласка!

В кого як, в мене ціна 1 кг стільникового відповідає ціні 1 л відкачаного, тобто у півтора рази дорожчий. 

Існують цифри і у два рази, але чи є потоки на тих цифрах, мені не відомо.

Изменено пользователем Mаксим

Поделиться сообщением

37 хвилин тому, Mаксим сказав:

В кого як, в мене ціна 1 кг стільникового відповідає ціні 1 л відкачаного, тобто у півтора рази дорожчий. 

Існують цифри і у два рази, але чи є потоки на тих цифрах, мені не відомо.

А його краще нарізаним виставляти й розкладеним по лотках чи виставити рамку і потім нарізати?

Поделиться сообщением

27 минут назад, Sashko сказал:

А його краще нарізаним виставляти й розкладеним по лотках чи виставити рамку і потім нарізати?

Найкраще продаються шматочки вагою 100-150 г., загорнуті у харчову плівку (така собі цукерка). Я писав, що на банках з медом краще не писати ціну, а от на стільниковому меду як раз слід наліпити цінника. Виглядає для покупця вигідною покупкою  - стільниковий мед (ексклюзив), коли на ньому стоїть ціна, наприклад, 10 гривень за шматок у 100 г. (це для приміру - ціна соняшникового меду 100 за кг). 10 гривень - взагалі не гроші. У мене бувало такі "цукерки" купляли "на здачу", тобто "чому б не взяти, наче зовсім не дорого".:umora:

Якщо винесете рамку, то продажу майже не буде. Розумієте різницю - ціла рамка, про яку ще треба запитатися яка ціна (а прийдеться казати 100 грн/кг - звучить "серйозно", окрім того виглядає гірше за готовий пофасований у прозору плівку з копійошною ціною. Ще не забувайте, бджоли Вас знайдуть і влаштують з Вашої цілої рамки медозбір на ринку. Тому все говорить за фасовку по 100-150 г.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти