Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

55,552 posts in this topic

В 11.01.2020 в 19:14, Sanich сказал:

Це не призвело б ні до чого кращого. А так - є площадка для хоча б якогось діалогу. 

Та вот только что толку с того диалогу, если они нас все больше и больше нагибают

1 час назад, Ысч сказал:

Я за 4 года выносил этого "ребенка".

Сейчас осталось его "родить".

Не мешайте, как раз дышу глубоко.

:umora:

Это не тот "ребенок" что на польском берегу пасека, а на украинском бидоны открытые с мёдом:umora:, а посередине речка она же граница.

13 часов назад, Укроп сказал:

Звичайно що захищав, адже я друзів на переправах не міняю. Але в особистому спілкуванні з ним, багато йому кажу,в чому він не правий

Ну тогда если он нарушит КУПАП или не дай бог ККУ то вы его тоже будете защищать? Мои друзья знают что если они будут не правы то я за них фиг встану, еще и сам отчитаю так что уши повянут. Так кито удалил пост де я озвучил сколько хекспортеров в схеме с продуктом из Китаю было и як они погорели?:af:

Edited by Николай Ахтырка

В 11.01.2020 в 23:48, Ысч сказал:

Мне Владимир очень помог разобраться в экспортной кухне и интерпретировать процедуру экспорта "от экспортера"   на процедуру экспорта "от пчеловода". Я пропал с форума потому что в последние 2 месяца мы с коллегами-пчеловодами находимся "в активном процессе" реализуем на деле теоретические знания. Больше карт раскрывать не буду, когда все пройдет - отпишусь.

Хотелось отписаться Вам Никола Ахтырка грубыми словами, но пожалуй, воздержусь. Просто скажу что Вы хам.

Звиняйте шо сразу не ответил. Если помог то респект ему, но процедура не такая и сложная если знать, а вот бюрократия у нас еще та, да и таможня еще от коррупции не очистилась. Так что много еще шишек вам придется набить, но дорогу покорит только идущий, правда можно и проехать ее с ветерком но то другой вопрос.

9 часов назад, Николай S сказал:

и дедушки не помогут:umora:

Дедушки больше потребляют мёд с добавочной стоимостью 

В виде перегона 

17 часов назад, Женя Циба сказал:

Це майже поряд :hmm:

Немає нічого такого поряд. Не більше ніж набір слів від чоловіка ,якому  здається ,що він знає те чого інші не знають.

Edited by Stol

На Агроюкрейн сьогодні з"явилася об"ява про закупівлю меду з соняха по 28 грн, зараз хто більшу ціну дасть, той й забере  залишки українського меду.

16 хвилин тому, bondarev сказав:

На Агроюкрейн сьогодні з"явилася об"ява про закупівлю меду з соняха по 28 грн, зараз хто більшу ціну дасть, той й забере  залишки українського меду.

НЕ вгадали.....ніхто меду по таким цінам здавати не буде,  як виняток  комусь до Польщі на квиток не вистачає.....

24 минуты назад, Николай S сказал:

НЕ вгадали.....ніхто меду по таким цінам здавати не буде,  як виняток  комусь до Польщі на квиток не вистачає.....

Підтримую. Усі розуміють що якщо маятник хитнеться в інший бік то бігти першим не варто.

1 час назад, Николай S сказал:

А такі речі перевіряю. На сьогодні у багатьох запаси фінансові на рівні цифри - нуль. І по ціні 24 як це виглядало не парадоксально є здачі.

З цією ж причини і неможливий сценарій літа-осені 2018 р.

16 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

А такі речі перевіряю. На сьогодні у багатьох запаси фінансові на рівні цифрі - нуль. І по ціні 24 як це виглядало не парадоксально є здачі.

Чернігівщина  особливий регіон, ніколи не було великої ставки на сонях, мені вигідніше  використати його для росту пасіки власними силами  чим віддати по 40грн.кг. ................."Пасіка це не тільки сонях,......." далі самі знаєте:hi:

23 минуты назад, Wladimir_K сказал:

А такі речі перевіряю. На сьогодні у багатьох запаси фінансові на рівні цифри - нуль. І по ціні 24 як це виглядало не парадоксально є здачі.

А що тут парадоксального? Людям треба гроші. 

8 минут назад, Николай S сказал:

Чернігівщина  особливий регіон, ніколи не було великої ставки на сонях, мені вигідніше  використати його для росту пасіки власними силами  чим віддати по 40грн.кг. ................."Пасіка це не тільки сонях,......." далі самі знаєте:hi:

З однієї сторони немає ставки на сонях, а з іншої сторони цей регіон є поставщиком якісного і дешевого меду з весняного різнотрав'я для всіх відомих експортерів, що керують у СПасУ.

25 минут назад, Wladimir_K сказал:

На сьогодні у багатьох запаси фінансові на рівні цифри - нуль

Ви маєте на увазі бджолярів чи експортерів?

Только что, Олег8 сказал:

А що тут парадоксального? Людям треба гроші. 

Парадоксально те,що так десь трохи більше рік назад за таку ціну напевне могли б не випустити легко з села чи "обізвати зверху до низу", а це здають.

Только что, artemishe сказал:

Ви маєте на увазі бджолярів чи експортерів?

А що таке експортер. У них є завжди певні кошти на закупівлю під заключені контракти, а ще на сьогодні починають заходити гроші за мед проданий у листопаді в грудні, то у них гроші є.

13 минут назад, Wladimir_K сказал:

Парадоксально те,що так десь трохи більше рік назад за таку ціну напевне могли б не випустити легко з села чи "обізвати зверху до низу", а це здають.

Зараз січень. А "акція "2018 р нездачі меду була в серпні. Є велика різниця. Ну і плюс у нас реально в серпні і вересні заготовачі казали що їм мед не потрібний,це було вагомим аргументом.

Всі вже бачили?

19 минут назад, Wladimir_K сказал:

А що таке експортер. У них є завжди певні кошти на закупівлю під заключені контракти, а ще на сьогодні починають заходити гроші за мед проданий у листопаді в грудні, то у них гроші є.

Я чув що ще в середині грудня відправляли мед з відтермінуванням в 40 діб, тобто в борг

3 минуты назад, ромео сказал:

Всі вже бачили?

Бачили..Для себе зробив висновок-нас пасічників України мають за ніщо.

1 година тому, Wladimir_K сказав:

цей регіон є поставщиком якісного і дешевого меду з весняного різнотрав'я....

Лафа може закінчитися, ...............так як ціна всієї пасічницької продукції прив"язана до ціни соняха, то відповідно і на інші меди ціну спробують ще занизити, .....результат прогнозований.  весь мед  піде  іншим шляхом.:hi:  

Edited by Николай S

1 година тому, ромео сказав:

Всі вже бачили?

Якщо це вірна статистика, то гуртова ціна 2,09$ в Китаї і 1,1$ експортна до США красномовно свідчить про масштабну фальсифікацію меду  і не тільки китайського, а й в'єтнамського і індійського.  І поки споживач США буде купувати цей мед, нам не бачити справедливої ціни для нашого меду. Українському бджільництву потрібно шукати шляхи донести правдиву інформацію до їхніх споживачів.

Edited by nibond

11 минут назад, nibond сказал:

І поки споживач США буде купувати цей мед, нам не бачити справедливої ціни для нашого меду

Будуть купувати, навіть не майте ніякого сумніву. Вони беруть китайське дешеве, лишеньби щоб побільше заробить. І їм по барабану, що він фальсифікований

3 хвилини тому, Укроп сказав:

Будуть купувати, навіть не майте ніякого сумніву. Вони беруть китайське дешеве, лишеньби щоб побільше заробить. І їм по барабану, що він фальсифікований

Під споживачами я мав на увазі не фасовщиків і торговців, а безпосередньо тих хто купує баночки і їсть його.

14 минут назад, nibond сказал:

Під споживачами я мав на увазі не фасовщиків і торговців, а безпосередньо тих хто купує баночки і їсть його.

Споживачі не бачать чий в баночці мед китайський, вьетнамський, чи український... 

7 часов назад, yurasaver сказал:

Споживачі не бачать чий в баночці мед китайський, вьетнамський, чи український... 

Я вже втомився повторювати. То й мед, що фасується і то й що використовують в переробці це дві різні речі і на них різна ціна і застосування й кардинально різні вимоги.

В ЄС не використовуються фасування ні в'єтнамський, ні індійський ні китайський мед масово скажімо. Так само в США не впевнений, що те ж масово ці меди йдуть у фасування, для цього є меди інших країн. При переробці не суттєво багато характеристик продукту, головну роль відіграє бюджет, так як при високих температурах, при процесах бродіння і т. д. на виході мало що лишається від меду, як такого.

На рахунок ціни, хто уважно дивися ролики про то й же В'єтнам чи Індію і Китай? Хтось дивився, де вони то й мед збирають? В більшості це навіть не промислові посіви, як у нас, це тропічні ліси, хоча методи виробництва у них ще ті.

І мене дивує, чому ніхто не може порівняти, скільки населення у нас, а скільки в Китаї, Індії чи В'єтнамі. Вони можуть наганяти об'єми за рахунок кількості учасників і їх фінансової бідності, навіщо навіть щось там бадяжити якщо і так дешево.

І ще всі одним перед одного кричать фальсифікації, а хоч хтось розуміє яким чином на сьогодні перевіряють,то меди на їх походження, на їх склад? Скажімо ЄС меди того ж Китаю чи Індії перевіряють ЯМР методом.

На рахунок України, ми програли це ринок ще так років 6-7 назад, початково була помилкова стратегія просування і розвитку галузі.

Те, що бачу нам би підійшла польська модель при умові спрощення імпорту інших медів з відповідним набором просування продукту на ринку, але дивлячись, як ментально ми ведемо себе в цю реалізацію мало вірю.

На рахунок ціни, скажімо мед з ріпаку, акації, гречки і т. д.скільки коштує на сьогодні при умові, що можливо зібрати хоч якісь промислові об'єми.

Ціни немає на один вид меду і все що до нього порівнюють це меду з соняха.