Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

55,472 posts in this topic

21 година тому, Вячеслав Онуфриенко сказав:

Продам мед оптом по 18 грн. 

Що долар вже по 10 грн? Оце я відстав від життя:umora:

7 часов назад, psergej13 сказал:

Теоретично можливо, а насправді не дуже віриться що 4.5 тони меду загадили водичкою ? 

Одна таблетка левомецетина портит 20 тонн меда. 

1 час назад, Женя К сказал:

батюшка

Почему?   Лешили сана?

38 хвилин тому, igor сказав:

Одна таблетка левомецетина портит 20 тонн меда. 

Недопустима концентрація хлорамфенікола (САР) у меді = 0,1ppb, тобто 2мг на 20 тон. Це приблизно кубик зі стороною 1 мм. Я не знаю, яка концентрація САР в левоміцетині, але ми ловимо цей кубик 1 мм з запасом у 4 рази.:hi:

1 час назад, asaltan сказал:

Недопустима концентрація хлорамфенікола (САР) у меді = 0,1ppb, тобто 2мг на 20 тон. Це приблизно кубик зі стороною 1 мм. Я не знаю, яка концентрація САР в левоміцетині, але ми ловимо цей кубик 1 мм з запасом у 4 рази.:hi:

А навіщо взагалі такі "карколомні" вимоги? Таблетка на 20тон. Це ж не яд той левомецитін?

:blink:

• Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1

3 минуты назад, Вадім Полтава сказал:

А навіщо взагалі такі "карколомні" вимоги? Таблетка на 20тон. Це ж не яд той левомецитін?

:blink:

Для захисту "свого" ринку. Можна поставити 1000 працівників таможні, а можна - одну акредитовану лабораторію... Можна послати 100 000 війська, а можна надрукувати 100 000 000 долларів...

3 часа назад, Женя К сказал:

этот Батюшка уже не батюшка ...если речь идёт про бороду, себя он называет цитата"Адвокат Дьявола"...

А кто этот ..?

4 минуты назад, Ю.М. сказал:

Для захисту "свого" ринку. Можна поставити 1000 працівників таможні, а можна - одну акредитовану лабораторію... Можна послати 100 000 війська, а можна надрукувати 100 000 000 долларів...

Таки дурять нашого брата? :af:

Таки дурять нашого брата? :af:
Ні ми самі один одного дурим.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

2 часа назад, ved сказал:

Почему?   Лешили сана?

Майстерчук А. про него писал под последним своим  роликом , что его лишили титула и он уже не священик...Хотел скинуть скрин ,но борода там развёл срач, А. его забанил и всё почистил .

2 часа назад, asaltan сказал:

А как на счёт тетрациклина? и чем вообще можно обрабатывать пчёл?У Какого антибиотика допустимый уровень самый высокий?

Edited by Женя К

1 минуту назад, Женя К сказал:

А как на счёт тетрациклина? и чем вообще можно обрабатывать пчёл?Какой антибиотик допустимый уровень самый высокий?

Групп антика много. Тетрацеклина концентрация уменьшается со временем. Вроде в 2-а раза через три месяца. 

А как на счёт тетрациклина? и чем вообще можно обрабатывать пчёл?У Какого антибиотика допустимый уровень самый высокий?

Для чого іх взагалі обробляти антибіотиком нащо воно вам?

7 минут назад, uam_63 сказал:

Для чого іх взагалі обробляти антибіотиком нащо воно вам?

Для общего осведомления!

Який антибіотик, які "космічні технології"? 

На сьогодні тетрациклінова група 2 ppb вже фактично стандарт, ОМФ не більше 5, інвертаза більше 110 одиниць, хлорамфеніколу, метронідазол 0.1 ppb (в межах похибки).

Тому при застосуванні будь-якого антибіотика можна легко починати їсти мед самостійно.

52 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Тому при застосуванні будь-якого антибіотика можна легко починати їсти мед самостійно.

Не знаю, хіба не можна прожити без антибіотика? Я, наприклад, за 20 років не застосовував жодного препарату (крім боротьби із кліщем). 

19 минут назад, ромео сказал:

Не знаю, хіба не можна прожити без антибіотика? Я, наприклад, за 20 років не застосовував жодного препарату (крім боротьби із кліщем). 

Я тако ж, навіть амітразу 13 років не застосовую. Але якщо на кожному кроці наші "експерти" видають книжки, купа "спеціалістів" рекомендує в можна сказати вимагає,  то черговий раз з "переляканими очима" пасічник біжить посмачити антибіотиком, то як кажуть "сам Бог велів". Хоча скажімо потрібно бути справедливим це мінус 30% на здачу медом оптом.

24 минуты назад, ромео сказал:

Не знаю, хіба не можна прожити без антибіотика?

И что самое интересное ,многие дают для профилактики 

На вопрос , а сам жрёшь  для профилактики антибиотики 

Отвечает что нет , то я а , то пчёлы 

Так и хочется трубой двухдюймовой по плечам огреть

и дать упаковку тетрациклина для профилактики ,

чтобы шрам не загноился 

• Like 9
  • Thanks 2
  • Haha 6

10 часов назад, uam_63 сказал:

Ні ми самі один одного дурим.

Слово "ми" - значить "я" і іще хтось. За себе скажу, що намагаюся нікого не дурити. І, принаймні свідомо, нікого не дурю. Такшо ми один одного не дурим. 

Слово "ми" - значить "я" і іще хтось. За себе скажу, що намагаюся нікого не дурити. І, принаймні свідомо, нікого не дурю. Такшо ми один одного не дурим. 
Я мав наувазі всю країну, наведу простий приклад авто ринок кожен хоче купити хороше авто покататись і продати за тіж гроші трішки відмотавши спідометр і підшаманивши проблеми які є і це 95 відсотків ринку.
Якщо ти продаєш машину технічно справну з реальним пробігом десь 300т. то ти лох а пакупець хоче з приємними цифрами на тахомитрі десь тисяч 120 в 15 річної машини.
Бджільництво теж не виняток і на форумі можна знайти багато прикладів.
А щодо себе то намагаюсь робити так як би я хотів щоб до мене відносились.

2 часа назад, Мико сказал:

дать упаковку тетрациклина для профилактики ,

чтобы шрам не загноился 

Или попил для профилактики таблеток от поноса, мало ли что, вдруг дристать начнет.

Edited by Ысч

"

Предприятие “НГК-ТРЕЙД” (код ЕДРПОУ 378-09-930) постоянно  закупает мед без антибиотиков. Только партиями-от  15- 20 тонн. Цена 30 грн. ОТСРОЧКА  40 дней. Потребность 100 тонн в месяц. Мы на рынке уже более 10 лет. Репутация идеальная.

Регион и доставка: Александрия Кировоградская область"

ОТСРОЧКА 40 дней?! Цикаво.... Кто-то ведётся на этот развод 

5 минут назад, Анатолий Сергеевич сказал:

"

Предприятие “НГК-ТРЕЙД” (код ЕДРПОУ 378-09-930) постоянно  закупает мед без антибиотиков. Только партиями-от  15- 20 тонн. Цена 30 грн. ОТСРОЧКА  40 дней. Потребность 100 тонн в месяц. Мы на рынке уже более 10 лет. Репутация идеальная.

Більше ніж 40т. в місяць у них не виходить.

А так якщо хочемо скажімо експортувати мед, то повинні звикати до відстрочок, нічого в цьому надзвичайного.

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Більше ніж 40т. в місяць у них не виходить.

Значит находятся такие добрые люди

1 минуту назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Значит находятся такие добрые люди

Асканія Пак те ж купує з відстрочкою платежу. Біхайв, Лумелі, група компаній Кошлатого і т.д.

19 хвилин тому, Анатолий Сергеевич сказав:

"

Чекайте, ви ж (не особисто, а взагалі люди) коли вкладаєте гроші в "котлован", теж віддаєте гроші забудовнику на кілька років фактично за повітря. Але ж віддаєте, бо готова квартира в тому ЖК буде коштувати в два рази дорожче. Так і тут - якщо хочете продати мед, мусите чекати, такі умови. Інше питання надійності, тих кому ви довіряєте свої кошти, як і в першому, так і другому випадку. Мені теж не дуже подобається такий розклад і я за "гроші на бочку"', але коли у людини безвихідь, то що лишається робити?:dntknw:

Edited by medhon