Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,332 posts in this topic

1 час назад, Slava1 сказал:

это у Нагорнюка спросить нужно, цей дядько все знає!))

Я там працюю,тому і знаю))))

Це не в тему про мед - але про то ,що знайшли постійний обем і якість - і відмовились уже років більше 10 ти від людей - які дійсно лили шо хто міг !!

Edited by asot

20 минут назад, gorn сказал:

відмова від біпіну

21 минуту назад, gorn сказал:

хабаря дати перевіряльникам

в знакомого на єко пасіці сімї зараз 3-4 рамки, правда там зими нема фактично, і єко мед 5 евро кг

46 минут назад, gorn сказал:

Мені цікава саме ваша думка щодо ціни .Всі розуміють, що виконавши всі озвучені вами вимоги собівартість меду значно зросте. І виникає питання чи готові наші експортери платити за мед хоча б 2,5-3 євро за кг?

Я думаю, що готові будуть платити, якщо продаватимуть його за бугром по 5-6 євр. за кг. А чи зможуть вони його продавати по такій ціні залежить і від них, і від нас - пасічників. Вже не раз говорилося про відкритість і простежуваність походження продукту. В ідеалі купуючи оптом наш хороший і дорогий мед Ганс із Німеччини повинен мати змогу приїхати на пасіку, в якій мед вироблений і побачивши, що там все добре сказати ГУТ.  Крім того є риночні ціни за бугром і зрозуміло, що дорожче чим там продасть, експортер у Вас не купить. Заради справедливості, як на мене, то названі Вами суми дещо завищені, мені 1.5- 2-х євриків було б достатньо. 

6 минут назад, пенсіонер сказал:

Я думаю, що готові будуть платити, якщо продаватимуть його за бугром по 5-6 євр. за кг.  Крім того є риночні ціни за бугром і зрозуміло, що дорожче чим там продасть, експортер у Вас не купить. Заради справедливості, як на мене, то названі Вами суми дещо завищені, мені 1.5- 2-х євриків було б достатньо. 

При 1.5 - 2  можно и без Ганса обойтись.:IMHO:

2 минуты назад, Влад_ сказал:

При 1.5 - 2  можно и без Ганса обойтись.:IMHO:

Можна, але Ганс не хоче платити експортеру більші суми, т.я. не впевнений у якості

Вы действительно верите про "байки" качества? даже если дадут $5, то наши "бызнэс" мэны, молодые ребята быстро найду поправку, а именно
- качество стали( нержавейки) ISO 213 не поставляется в Украину по данным ЭС, соответственно цитата " У ВАС НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ЭКО МЁД", будут пожимать плечами и мило улыбаться, но сами прекрасно будут продавать его, либо будут делать то что, недо торгаши всегда и умели "гнуть цену" т.е. продавать супер эко мед за гроши, абы купили..
Я советую, кто решил "вкинуть" в пчел деньги, хорошо одуматься, т.к. дальше будет ещё хуже, сейчас после продажи земли, ещё не известно что там за нормы закона примут для обработки, если там такая же ситуация будет как и раньше, вы думаете АГРО ХОЛДИНГИ будут с нами считаться? я думаю нет, посадят Петю за трактор, дадут ему з\п 14 тыс., он будет  настолько шокирован и его бригадир, что будет обрабатывать все что только растет....

Edited by Alex127

1 минуту назад, пенсіонер сказал:

Можна, але Ганс не хоче платити експортеру більші суми, т.я. не впевнений у якості :hmm:

Пусть тогдІ сам працює БЕРЕ АНАЛІЗИ і т.д.:ah: или спонируют  чтоб ктото сонях опілял.

Где в Украине можно сделать анализ на наличие ГФС в меде? 

3 часа назад, пенсіонер сказал:

На скільки мені відомо, різниця у закупівельній ціні молока від виробників - підприємств і від населення різна. Коли виробник дотримується вимог до виробництва харчового продукту це одна ціна, коли ні - інша. Я вважаю це правильним, а тому окрім паспорта пасіки зареєструвався як виробник харчових продуктів. Що це дає? По перше, згідно законодавства вказана особа бере на себе зобов"язання дотримуватися встановлених вимог виробництва і зберігання продукту, а зареєстровані потужності підлягають контролю з боку держпродспоживслужби, яка в будь-який час може провести перевірку, що спонукає виробника до дотримання всіх вимог. Крім того, я вважаю за можливе у договорі з експортером передбачити можливість його представника ознайомитися з процесом виробництва та зберігання продукту. Це дає експортеру впевненість у якості придбаного продукту. 

В сусідньому селі кооператив, то молоко приймають значно дорожче 5 грн. Але як створювали його... Скільки було криків і прокльонів що жах. На наші жителі знають що кооператив це добре, але створювати його не хочуть навідріз- хоч і по гривні буде закупка. Такий українській менталітет

3 години тому, Slava1 сказав:

это у Нагорнюка спросить нужно, цей дядько все знає!

Женя К сказав про китайський мед в Україні - він і повинен надавати докази.:IMHO:

27 минут назад, asaltan сказал:

Женя К сказав про китайський мед в Україні - він і повинен надавати докази.:IMHO:

Это не Женя сказал а женщина на видео встречи пасечников с властью... У Булатова на канале есть это видео если не ошибаюсь 52 минута.... Слушайте и смотрите вот вам доказательства...

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

49 минут назад, Алексей84 сказал:

Где в Украине можно сделать анализ на наличие ГФС в меде? 

вот с этого надо начинать тогда и крайнего не будет

6 хвилин тому, Александр К. сказав:

Это не Женя сказал а женщина на видео встречи пасечников с властью... У Булатова на канале есть это видео если не ошибаюсь 52 минута.... Слушайте и смотрите вот вам доказательства...

Ви все переплутали - на згаданому відео Т.В. Васильківська розповсюджує неправдиву інформацію про сироп в українському меді, імпортованому в Канаду. Людина, яка когось звинувачує на форумі, повинна надавати факти, а не сидіти тихо, як миша під віником.:IMHO:

8 минут назад, Александр К. сказал:

а женщина

Это панi Василькiвська .

Голова существующего на бумаге ББУ (братство бджолярiв Украiни ):rofl:

Сидела рядом с конкурентом СПУ (Спiлка пасiчникiв Украiни ) 

4 часа назад, пенсіонер сказал:

На скільки мені відомо, різниця у закупівельній ціні молока від виробників - підприємств і від населення різна. Коли виробник дотримується вимог до виробництва харчового продукту це одна ціна, коли ні - інша. Я вважаю це правильним, а тому окрім паспорта пасіки зареєструвався як виробник харчових продуктів. Що це дає? По перше, згідно законодавства вказана особа бере на себе зобов"язання дотримуватися встановлених вимог виробництва і зберігання продукту, а зареєстровані потужності підлягають контролю з боку держпродспоживслужби, яка в будь-який час може провести перевірку, що спонукає виробника до дотримання всіх вимог. Крім того, я вважаю за можливе у договорі з експортером передбачити можливість його представника ознайомитися з процесом виробництва та зберігання продукту. Це дає експортеру впевненість у якості придбаного продукту. 

2 часа назад, gorn сказал:

Високо, згоден. А сертифіковане обладнання, цех для відкачки меду. санітарні книжки, відмова від біпіну і тд і тп, по вашому дешево буде коштувати? Плюс хабаря дати перевіряльникам.

Що тільки пасічник непридумає щоб продать дороще за сусіда :umora:

А воно експортерам потрібно :hmm:, купив дешевше продав дороще і все 

Більшість не занімаєтся фасовкою в баночки,  умовно перевалочний пункт

3 часа назад, Gring сказал:

Вы задаете этот вопрос в стране, где премьер с левым дипломом на работе катается на самокате?

Такі да. Епоха зубожіння закінчилася. Але тільки для обраних.

т.е. вас смущает самокат с дипломом,а то что один из президентов сидевший,это норма?)

Високо, згоден. А сертифіковане обладнання, цех для відкачки меду. санітарні книжки, відмова від біпіну і тд і тп, по вашому дешево буде коштувати? Плюс хабаря дати перевіряльникам.

только полоски от клеща байера сколько стоят?и не за 10 шт а за 4

Пока на хабарях жить будем пока и цены на Укр мёд не будет!

7 часов назад, asaltan сказал:

Відомі випадки, коли заготовач привозив експортеру зразки для перевіорки, після одержання результатів збирав 20 меду у пасічників і привозив експортеру. А той гомогенізував саме ці (!) 20 тон і ще раз перевіряв мед. Після знаходження антибіотиків повертав заготовачу усі 20 тон гомогенізованого меду!:az: 

Потому что "пидарасы" прошлогодний антибиотик заливают сверху  чистый свежий мёд, надо вычислять таких пчеловодов и пасеки им палить.

5 часов назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

и куда тот мед:hmm:уходит 

На козацкий мёд

21 час назад, Gring сказал:

20 часов назад, Славік сказал:

Нуу,  нам 25-26 !!! А їм .......

20191114_171627.jpg

Нуу,  нам 25-26 !!! А їм .......

20191114_171613.jpg

20191114_171550.jpg

А вы в розницу по чём продаёте?

1 час назад, Alex127 сказал:

посадят Петю за трактор, дадут ему з\п 14 тыс., он

Ви запізнились. Таку з/п механізатор отримував вже давно. Зараз по 20к і більше...

В 13.11.2019 в 19:53, Мико сказал:

Учитывая что от времени регистрации прошло ,можете сдавать и по три копейки 

Другие темы заготовителей не интересуют 

• ЗАРЕГИСТРИРОВАН 21 час назад 

•  
  •  
  • То вам не особо 
  • 21 час назад
  • 21 час назад

Я до заготувачів маю таке ж відношення як ви. Я навіть не буду тут писати скільки коштів в пасіку вклав і скільки повернув. Але при такій оптовій я в -70% . Благо в роздріб трохи продав, то повернув біля 40% вкладених коштів. Хоча можливо менше бо ще цукор не рахував. Просто скажіть мені яке диво повинно статися аби при курсі 24 грн. ціна була б хочаб 35 грн З урахуванням оптових цін в сша і єс?

В 13.11.2019 в 19:59, Олександр Коваль сказал:

Ліберал - не заготовач. І тому є докази

Дякую. Просто написав що при нинішньому курсі у.о. здам по 29 якщо така ціна ще буде наступного тиждня, бо мені сказали зателефонувати в понеділок. Якщо не буде її, то звісно по 25 здавати я не буду. Хай стоїть. Але ми замість птсати ціни по областям рбговорюємо тут бог зна що

1 минуту назад, liberal2005 сказал:

Просто скажіть мені яке диво повинно статися аби при курсі 24 грн. ціна була б хочаб 35 грн З урахуванням оптових цін в сша і єс?

Так никакого чуда не должно произойти 

Просто нужно было изначально на розницу ориентироваться 

Вот я более 30 лет рознице отдал ,теперь при цене 43 гривна за кг на опт можно переходить 

А так всё с розницу или айтишником в солидную компанию ,или в крайнем случае топ-менеджером 

Если всё же решите в пчеловодстве хотя бы в ноль выходить ,то только розница 

6 минут назад, Мико сказал:

Так никакого чуда не должно произойти 

Просто нужно было изначально на розницу ориентироваться 

Вот я более 30 лет рознице отдал ,теперь при цене 43 гривна за кг на опт можно переходить 

А так всё с розницу или айтишником в солидную компанию ,или в крайнем случае топ-менеджером 

Если всё же решите в пчеловодстве хотя бы в ноль выходить ,то только розница 

Ну ви знаєте, що поки пасіка розширюється то в 0 виходити чи прибуток мати, можна лише якщо все в роздріб продати. Поки не знаю як кілька тон в роздріб продати, бо часу і бажання на базарі стояти не маю. Але на наступний рік маю ідеї, можливо вдасться їх втілити. Чесно кажучи с такою ціною я ледь стримав себе аби мед не скормити бджолам. Хоча якщо далі так піде, то на весні є всі шанси, що так і зроблю

Edited by liberal2005