Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,393 posts in this topic

17 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Цукрозаводи у нас вирізали, отож будемо їсти мед. Тим більше - є дослідження про надзвичайну користь кави з медом. А я її вже два роки таку вживаю... :ay::wave:

то у вас вирізали, а в Гени Бобова з бандою, чи то пандою все ок! вистачить для пальмового гім..а під назвою "цукерки".

что тут пишут о нас мёд  

1 час назад, blek-269 сказал:

что тут пишут о нас мёд  

мені іноді здається, що Українці це унікальні і єдині в свому роді екзмепляри. Чоловік який дає інтервю відкрито каже, давайте створимо одну фірму, яка буде експортувати, щоб не було конкуренції. А іншими словами, давайте я створю фірму, яка буде монополістом. Бо так роблять в америці. Мені здається що він або не розумний або хитровиї..аний, бо в америці антимонополньне законодавство одне з найстрогіших в світі. 

Страна сказочних довб.... ! чесне слово

8 хвилин тому, Олег8 сказав:

мені іноді здається, що Українці це унікальні і єдині в свому роді екзмепляри. Чоловік який дає інтервю відкрито каже, давайте створимо одну фірму, яка буде експортувати, щоб не було конкуренції. А іншими словами, давайте я створю фірму, яка буде монополістом. Бо так роблять в америці. Мені здається що він або не розумний або хитровиї..аний, бо в америці антимонополньне законодавство одне з найстрогіших в світі. 

Ну десь же навіть тут, здається, на форумі наводився приклад Канади, де ціноутворенням керує єдиний кооператив чи щось на кшталт цього і йому мусять підпорядковуватися всі пасічники без виключення. Може це малося на увазі?:dntknw:

1 минуту назад, medhon сказал:

Ну десь же навіть тут, здається, на форумі наводився приклад Канади, де ціноутворенням керує єдиний кооператив чи щось на кшталт цього і йому мусять підпорядковуватися всі пасічники без виключення. Може це малося на увазі?:dntknw:

ціноутворенням керує ринок, або монопольний зговір учасників ринку. Все інше то комунізм. 

Edited by Олег8

23 хвилини тому, Олег8 сказав:

ціноутворенням керує ринок, або монопольний зговір учасників ринку. Все інше то комунізм. 

хтось взагалі обізнаний на форумі як справи в канадських бджолярів? може в них наступив комунізм, а ми й не знаємо;) 

Edited by medhon

40 минут назад, Олег8 сказал:

Скорей всего автор имел виду что бы наши экспортёры выступали одним фронтом . вернее ценой .А не один пред другим сбивать  цену , купите у меня . Товар одинаковый . вернее похождение товара с Украины , качественный , а цену даю меньшую .:IMHO1: а когда товара много и качественного . то могут и дать цену нормальную чем искать дешёвый по мизеру и не понятного качества

Кстати о Канаде

Цитата

По данным CFIA, 78 процентов из 240 образцов, собранных по всей стране, были подлинным медом, в том числе 100 процентов канадского мёда. Остальные образцы, около 22 процентов, добавили присутствующие сахара. (Джастин Ньюсом / CBC)

Хотя все отечественные образцы оказались аутентичными, более одной пятой импортированного меда из ряда стран, включая Грецию, Китай, Индию, Пакистан и Вьетнам, не прошли тесты в лаборатории CFIA в Оттаве. 

Украины в списке нет

https://www.cbc.ca/news/canada/toronto/food-fraud-fake-honey-cfia-crackdown-1.5222486?fbclid=IwAR3wRcE9WipsW44d2MVNT8yVpAfujDpXg-VXzWK23HdfG4ZMb6_OvbGicxM

Все намного проще. Готовимся к рынку земли. Желающих купить много, но иностранцам через 5 лет. А потому, за это время с её надо взять все и за копейки. Прогноз развития ситуации неутешительный.

2 години тому, medhon сказав:

то у вас вирізали, а в Гени Бобова з бандою, чи то пандою все ок! вистачить для пальмового гім..а під назвою "цукерки".

в цьому році Гєна сіяв одну кукурудзу і гібридний соняшник

там була в них одна чмешка - її вивезли кудись

Edited by Олександр Коваль

4 минуты назад, Сіверянин сказал:

Все намного проще. Готовимся к рынку земли. Желающих купить много, но иностранцам через 5 лет. А потому, за это время с её надо взять все и за копейки. Прогноз развития ситуации неутешительный.

Мало кто будет продавать пусть платят нормально и все будет в ажуре

2 години тому, blek-269 сказав:

что тут пишут о нас мёд  

давно треба було ділити. Наприклад

асканії - США

бартніку - Європа

Нагорнюку - Японія, він її витраждав

біхайву - Ізраїль

а от пану Асалтану з такими настроями залишиться нічого іншого, як освоювати ринок арабських країн :hi:

до речі, в мене донька куми в цьому році в київський універ на іноземні мови поступила, буде вчити в т.ч. арабську :wave:

46 минут назад, Gring сказал:

Спасибо за статью, интересно было почитать на языке оригинала, так сказать из первых уст

27 минут назад, Олександр Коваль сказал:

асканії - США

бартніку - Європа

біхайву - Ізраїль

а от пану Асалтану з такими настроями залишиться нічого іншого, як освоювати ринок арабських країн :hi:

до речі, в мене донька куми в цьому році в київський універ на іноземні мови поступила, буде вчити в т.ч. арабську :wave:

Я й сам думаю арабську підвчити. Після німецької,і англійської думаю не дуже важко буде, третя мова йде завжди легше

40 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

в цьому році Гєна сіяв одну кукурудзу і гібридний соняшник

там була в них одна чмешка - її вивезли кудись

а де ж його заводи буряки беруть? хоча з такими цінами на мед гєнабобам не треба їх і вирощувати - накупляти меду і переробити на цукор:hmm:

Edited by medhon

Нуу,  нам 25-26 !!! А їм .......

20191114_171627.jpg

20191114_171613.jpg

20191114_171550.jpg

1 хвилину тому, medhon сказав:

а де ж його заводи буряки беруть?

не знаю, наш міцно стоїть. По району - ні одного поля буряка, а в минулому - так возили до нас з усієї області, що знищили повністю дорогу в Гусаковому

4 хвилини тому, Славік сказав:

20191114_171627.jpg

20191114_171613.jpg

то мед гречаний, імбир і лимон. Цікаво, де вони його взяли, невже з Індії привезли? LOL

Edited by Олександр Коваль

40 минут назад, Олександр Коваль сказал:

асканії - США

бартніку - Європа

біхайву - Ізраїль

До речi пасiчникам Украiни стихiйнi базарчики , в райцентрах 

54 минуты назад, 123 сказал:

Мало кто будет продавать пусть платят нормально и все будет в ажуре

Не о паях речь ,они уже почти все подарены фермерам 

23 минуты назад, Скептикъ сказал:

Спасибо за статью, интересно было почитать на языке оригинала, так сказать из первых уст

Я й сам думаю арабську підвчити. Після німецької,і англійської думаю не дуже важко буде, третя мова йде завжди легше

Это ж каким нужно быть патриотом ,что бы зная два иностранных языка ,заниматься пчёлами 

• Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 4

20 минут назад, Славік сказал:

Нуу,  нам 25-26 

За сколько отдаём ,столько и имеем 

21 минуту назад, Славік сказал:

А їм .......

Сколько нужно столько и ставят на продажу 

1 час назад, Скептикъ сказал:

Арабский это не английский .... Там все по другому его не учить его понять надо...:IMHO1:

5 часов назад, Мико сказал:

Утилизация цветного и чёрного металла 

В эта отрасль тоже в поисках дна... Все никак не найдет где дно ... 

2 години тому, Олександр Коваль сказав:

в мене донька куми в цьому році в київський універ на іноземні мови поступила, буде вчити в т.ч. арабську

Максимум, що зможе дівчина зі знанням мови в арабській країні - вдало вийти заміж.:IMHO:

2 години тому, Олександр Коваль сказав:

Олександр Коваль - Шпіцберген.:IMHO:

В 13.11.2019 в 20:24, AVA сказал:

2016 небуло.  2009 сдав десь більше 600 по 18..50 ,хотя більші обьєми сдавали і по 20

потім різкий спад до 10-12грн в 2011 це1.5 долара 

2009 на рашу по 3бакса за крем мед сдавали золотие времена били  путин сука Лужкова подвинул и все,,,