Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,131 posts in this topic

7 минут назад, Віталій.В сказал:

Конечно респект :hi:  модераторам  за терпение и выдержку :hi::hi::hi:.

И шо меня терпят тоже респект и уважуууха.....:ay:

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

А яку Ви хочете перспективу. Ринок і наш і інших учасників повинен впасти на певний період по ціні і по об'ємах, іншого шляху немає. Хто перший підніметься після цього і стартане то й отримає трохи виграшу до чергового падіння.

А так ми лише дійшли дна, скільки будемо на ньому я не знаю, та й на хочу знати.

Дно чи не дно, думаю ніхто не знає

Але у вас все в загальних фразах, дно, впали і тд. От мені цікаво інше, зараз мед безцінь, могли би експортери заливати європу але чомусь цього нема. То получається не в ціні справа.

Edited by Олег8

1 минуту назад, Фанат сказал:

И шо меня терпят тоже респект и уважуууха.....:ay:

За Ваші пости друже, модераторам потрібно молоко видавать :).

1 минуту назад, Олег8 сказал:

Дно чи не дно, думаю ніхто не знає

Вже дійшли. Знаю що ще один оборот має бути на -1 грн., це з того, що планував основний учасник ринку.  А далі вже буде бажання понизити вже на паніці і спекулятивній складовій заготовачів.

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Вже дійшли. Знаю що ще один оборот має бути на -1 грн., це з того, що планував основний учасник ринку.  А далі вже буде бажання понизити вже на паніці і спекулятивній складовій заготовачів.

Добре. Дно. Чому ж тоді нема рекорду по експорту...?

Только что, Олег8 сказал:

Добре. Дно. Чому ж тоді нема рекорду по експорту...?

А Ви самі знаєте відповідь. Я вже тут не раз про неї писав.

Только что, Wladimir_K сказал:

А Ви самі знаєте відповідь. Я вже тут не раз про неї писав.

Знайшли заміну нашому меду. Добре. Якщо знайшли заміну, то чому покупці в європі мають повернутись до нашого меду знову?

Якийсь каламбур

5 минут назад, Олег8 сказал:

Знайшли заміну нашому меду. Добре. Якщо знайшли заміну, то чому покупці в європі мають повернутись до нашого меду знову?

Якийсь каламбур

Продасте дешевше і повернуться і не тільки ЄС, а і США.

Але до ціни потрібно "дозріти".

31 минуту назад, Скептикъ сказал:

Эту тему читают и экспортёры и заготовители, и в курсе

І що з того? Хіба дії експортерів базуються на тій маячні, що пишуть десяток- два віртуальні особи? Тут все літо писали " Неврожай, меду нема", намагаючись обдурити експортера... 

Обдурили. Самих себе. Притримали мед в надії на підвищення...

Експортеру по барабану, що ми тут чешемо. Його дії базуються на тому, що робиться в нього на складі...

А, якщо вони повні, то сидить, читає,  п'є каву з коньячком і дивиться, як бики телятами стали, а вовки перетворились на песиків, що самі приносять свою здобич господареві за кісточку з його столу... 

15 минут назад, Олег8 сказал:

мене цікавить майбутня перспектива

всих це цікавить. особисто я готуюсь як мінімум ще один сезон "курити бамбук" - думаю що й в 2020 році ціни теж не буде.

за час кризи багато хто закине бджіл, особливо ті хто кинувся у бджільництво в останні 4-5 років. після того як криза мине вони до справи скоріш за все вже не повернуться.

те ж саме відбудеться і у експортерів - якась частина закине експорт та більше до нього не повернеться.

хтось там з мудреців казав що часи криз це часи нових можливостей. багато розмірковую над тим яким чином у кризі знайти ці самі можливості й використати їх.

33 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Продасте дешевше і повернуться і не тільки ЄС, а і США.

Але до ціни потрібно "дозріти".

до куди вже дозрівати? Вже ж по вашим словам ми на дні

Edited by Олег8

2 часа назад, Олег8 сказал:

Якийсь каламбур

А что бы те кто нас заменил не очень то и расслабились.    и мы как раз созреем.

37 минут назад, Ысч сказал:

хтось там з мудреців казав що часи криз це часи нових можливостей. багато розмірковую над тим яким чином у кризі знайти ці самі можливості й використати їх.

Ніяких у кризы можливостей немаэ. я вже їх шукав..))) нема!

Можливості є завжди. а в кризу, наіть їх менше. просто криза це той чарівний пендель.. який змушує шукати ці можливості. а хто шукає -той знаходить..

52 минуты назад, Ысч сказал:

багато розмірковую над тим яким чином у кризі знайти ці самі можливості й використати їх

Вот к примеру можно стать экспортером меда, сейчас как никогда выгодно, пасечники пока добрые подвезут по 26. Это ли не возможность подняться в кризис? 

26 минут назад, Олег8 сказал:

до куди вже дозрівати? Вже ж по вашим словам ми на дні

Ми на дні, а експортери ще не дозріли.

10 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Ми на дні, а експортери ще не дозріли.

А я впевнений, що ще не на дні. Дно буде коли почнуть масово збувати пасіки і небуде меду, а на даному етапі багато ще розвиваються( сам такий).на сьогодні експортери дають малу ціну не тому, що мед технічний, чи не дають більше і т.д. а тому що через перевиробництво є багато таких кого прижало і здають за щонебудь. Коли в нас виробляється 100тт,  а може і більше то перехідних об'ємів залишається багато і єкспортери про це знають. До того,ж не всі мед вміють зберігати роками і це теж експортери знають. Так що ми полюбому в програші. Чекаємо поки закінчиться мед:IMHO:.

2 часа назад, Скептикъ сказал:

Мда, смысла нет ткать километры трепа с этой темы. Мы только себе хуже делаем. Эту тему читают и экспортёры и заготовители, и в курсе всего-сколько у кого меда, у кого какие настроения, и пр. По-хорошему снести эту тему надо, как самую бесполезную на этом форуме. 

Об’явіть страйк на тиждень у цій темі (ніхто тиждень не пише, а там через тиждень - бац і ціна 20 грн  і будемо обговорювати по новому).

Вобшем є така дитяча гра - «хто заговорить той.....». Хто напише повідомлення після мого, той дурак.  До опівночі протримаєтесь панове? Вобшем поїхали..........

31 хвилину тому, Mаксим сказав:

Вот к примеру можно стать экспортером меда, сейчас как никогда выгодно, пасечники пока добрые подвезут по 26. Это ли не возможность подняться в кризис? 

:hmm::ay: тільки щоб купити щось потрібне, спочатку треба здати щось "не потрібне":blink::dntknw:

3 часа назад, АТВ сказал:

Козлов не хватает. Я думаю каждый додумает сам кто это.

козлы (провокаторы) используются на электро бойнях скота. 

1 час назад, Mаксим сказал:

Вот к примеру можно стать экспортером меда,

Тазиком возить можно, а вот серьезно навряд ли Вас пропустят... это мы вложили каких то убогих 50 - 100 тысяч  и при нынешней ситуации сопли распустили :ah:, а экспортеры вложили миллионы:  цеха, резервуары, здания, транспорт и т.д.  я даже не могу представить в какую отрасль  с этим оборудованием и инвентарем можно переметнутся , тем более  что на сегодняшний день все уже поделили :IMHO1:

Edited by Віталій.В

53 минуты назад, Миха сказал:

:hmm::ay: тільки щоб купити щось потрібне, спочатку треба здати щось "не потрібне":blink::dntknw:

16 минут назад, Віталій.В сказал:

я даже не могу представить в какую отрасль  с этим оборудованием и инвентарем можно переметнутся ,

Утилизация цветного и чёрного металла 

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 3

1 час назад, Nikan сказал:

Дно буде коли почнуть масово збувати пасіки і небуде меду, а на даному етапі багато ще розвиваються( сам такий).на сьогодні експортери дають малу ціну не тому, що мед технічний, чи не дають більше і т.д. а тому що через перевиробництво

Пасеки перекочуют от нерадивых ,к более успешным 

Никто за границу Украины пчелосемьи не вывезет 

Перепроизводство будет расти до тех пор ,

пока зарплата на производстве  не превысит доход с пасеки

а этого никогда не будет :IMHO1:.

Так что готовтесь сдавать по одному доллару ,на ближайшие 2-5 лет 

Что дальше будет никому не известно 

Как распорядятся землёй ,на которой наши пчёлы кормятся ,тоже не известно 

• Like 6
  • Thanks 1
  • Sad 2

36 минут назад, Мико сказал:

Так что готовтесь сдавать по одному доллару

То сильно жирно . 0,8 не более . Закупайте белые мешки))))))))))))))))))))

17 минут назад, mixaskm сказал:

То сильно жирно . 0,8 не более . Закупайте белые мешки))))))))))))))))))))

я щось не доганяю звідки взялась цифра 0,8 $ . Ви щось знаєте, чи просто так говорите?

56 хвилин тому, Мико сказав:

Пасеки перекочуют от нерадивых ,к более успешным 

Никто за границу Украины пчелосемьи не вывезет 

Перепроизводство будет расти до тех пор ,

пока зарплата на производстве  не превысит доход с пасеки

а этого никогда не будет :IMHO1:.

Так что готовтесь сдавать по одному доллару ,на ближайшие 2-5 лет 

Что дальше будет никому не известно 

Как распорядятся землёй ,на которой наши пчёлы кормятся ,тоже не известно 

Цукрозаводи у нас вирізали, отож будемо їсти мед. Тим більше - є дослідження про надзвичайну користь кави з медом. А я її вже два роки таку вживаю... :ay::wave: