Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,399 posts in this topic

15 минут назад, Еникиой сказал:

Вы на форуме зарабатываете или на работе?

Я на двух работах"Пашу". Пчелы не в счёт-это хобби. Форум-это развлекуха на работе... На одной из работ я имело ввиду.

Edited by Фанат

37 минут назад, Фанат сказал:

Улавливаете. Вот я сейчас сижу на работе на форуме и зарабатываю. Улавливаете???:umora:

Я улавлюю одне що таких робітників як ви треба гонити з роботи в шию

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Ось так народжуються різні байки. У нас є ціла тема по даній статистиці де все можна почитати і порівняти.

Не знаю хто там і де рахував, але ціна в статистиці за жовтень не зовсім відповідає дійсності. Ціна експорту сильно не змінилася в порівнянні з вереснем, щоб мати різницю між місяцями 20%. 

можно ссылку в студию.. 

читаю про 400 п\с  и понимаю,что народ уже просто "филосовствует" про 400 п\с и не ехать "завтра" никуда.. 

по итогу все кто за 150+ не перевали будут уходить из пчел, по крайней мере кому еще 35-40, иначе будем голодать, кстати сейчас стало темой дня в определенных кругах - сады с осенними плодами, из 1 га выходит круглая сумма, но опять же "пока нету переизбытка" :)

7 минут назад, Alex127 сказал:

читаю про 400 п\с  и понимаю,что народ уже просто "филосовствует" про 400 п\с и не ехать "завтра" никуда.

Сначала 100, чтобы не ехать, потом звучала цифра 200, недавно 300, сейчас озвучивается 400. Несложно догадаться, что 500-600 не за горами. 

Выходит, нагнал 100, не успел обрадоваться, снова надо расширяться, что ж такое...

И потребность в расширении опережает возможность этого расширения

Путь в никуда! 

1 минуту назад, Mаксим сказал:

Edited by Mаксим

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Наверное всё же  1700.       привыкаем к цифре 27  :umora:...

Опечатка) конечно 1700

3 години тому, Володимир Джос сказав:

....Уявіть, що Ви купуєте мед, а Ваші потенційні клієнти відкрито нахваляються, що продадуть Вам в кращому випадку фальсифікат, в гіршому свої відходи життєдіяльносі.   Мабуть накинете до ціни, щоб за дорожче  тієї красоти прикупити.

щось цього речення не зрозумів.

Це скільки тоді виходить може бути на дрібній торгівлі фальсифіката, хто може виявити його, жах ,що робиться, а чесні совісні пасічники будуть отримувати ганьбу за виблюдків які обдурюють людей.

27 минут назад, targal сказал:

та подождите же ! Работа то вся выполнена!!!

5 минут назад, Женя К сказал:

та подождите же ! Работа то вся выполнена!!!

В робочий час вся робота не оже бути виконана

Только что пришла смс НОВОМЕД 25-26грн

• Like 1
  • Haha 5
  • Sad 2

14 години тому, Wladimir_K сказав:

На рахунок ціни, то тон задає на ринку на сьогодні фактично один великий експортер у нього є можливість купувати багато. Сьогодні він понизив ціну закупки на 1 грн. це означає, що більшість те ж підуть десь з наступного тижня за ним. І тепер досить часто вже бачимо нижній діапазон починається з ціни 26 і а місцями і з 25.

Щоб ціна почала рости: потрібно масово припинити здавати мед, або що зріс курс основних валют, чи з'явилися на ринку ще декілька великих експортерів і швидко викупили все, що бажають продати по низькій ціні чи почала рости світова ціна меду.

от я не допираю , як великий експортер так впливає , що не малим здають по більшій ціні, а йому великому експортеру по малій ціні, як продавці можуть бути мотивовані низькою ціною:dntknw:,  це протирічить ринку. Зовсім інша справа , коли великий експортер здійснив змову з дріботою, і всі зараз співають одним хором в унісон про низьку ціну у звязку з вдалим сезоном в світі і нездалим медом у нас (мабуть бджоли коли мед збирали то немали настрою, фільм "Багдадський вор")

Виявляєця нас  на витісняють із ринку Чілі і Ефіопія!!! І через три -чотири роки ми будемо експортувати 10-15 тисяч тонн всього на світовий ринок  "сировини" якщо не обднаємось і самі не будемо фасувати!!! Така аналітика про медовий бізнес у експортерів!!! Ось недавно дивився про ефіопське бджільництво у вуликах із глини, кізяка і соломи!!! 

35 минут назад, targal сказал:

Лучше головой работать.... :umora:А гнать , не гнать... Это не вам решать.:umora::hmm:

1 минуту назад, Славік сказал:

Виявляєця нас  на витісняють із ринку Чілі і Ефіопія!!! І через три -чотири роки ми будемо експортувати 10-15 тисяч тонн всього на світовий ринок  "сировини" якщо не обднаємось і самі не будемо фасувати!!! Така аналітика про медовий бізнес у експортерів!!! Ось недавно дивився про ефіопське бджільництво у вуликах із глини, кізяка і соломи!!! 

Вулики з очерету уже є, кізяк я планую добавить і буде як в ефіопії.:umora:

7 минут назад, Славік сказал:

це де ви вже таке почули?

20 минут назад, miro сказал:

Це скільки тоді виходить може бути на дрібній торгівлі фальсифіката, хто може виявити його, жах ,що робиться, а чесні совісні пасічники будуть отримувати ганьбу за виблюдків які обдурюють людей.

Це він про мене. Ви відстали від життя на форумі.:umora:

21 хвилину тому, miro сказав:

Скоро будемо топити один одного медом.

24 минуты назад, targal сказал:

В робочий час вся робота не оже бути виконана

То завтра буде ще день.:umora::IMHO:мені спішити нікуди.:af:

Піду кофе поп'ю, а то щось поработать приперло....:hmm:

Edited by Фанат

31 минуту назад, Н и К о Л а Й сказал:

Только что пришла смс НОВОМЕД 25-26грн

если на ихних весах то выйдет 22-23.

22 минуты назад, Олег8 сказал:

у вуликах із глини, кізяка і соломи!!!

з таких вуликів мед буде мати найкращу ціну, це ще крутіше чим з колод, маем розвиватися у цьому напрямку, колоди, вуликі з кізяків, очеретів, а дно з коровяків, бо воно тепліше чим сітка.:ay:

30 минут назад, mary@sko сказал:

Скоро будемо топити один одного медом.

Не думаю.На урожай меду впливає не лише кількість вуликів.Є ще такі фактори як погода.Медова база на даний час хреновата,агрономи висажують такі сорти гречки та соняшнику що хрен з них що збереш,а все інше гербіцидом побили.

Edited by Женя Циба

2 часа назад, Фанат сказал:

Нуууу.... Развивайтесь вы. А по мере развития и пахать будете, как лошадь... Надо не работать, а зарабатывать. Улавливаете. Вот я сейчас сижу на работе на форуме и зарабатываю. Улавливаете???:umora:

Теперь понятно,почему вам тяжело)))Такие работники на пасеке не нужны. По кнопкам стучать-это не пасеку в 400 семей иметь 

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2

20 минут назад, охотник пчел сказал:

если на ихних весах то выйдет 22-23.

Eсть факты или это с учетом реалий бытия что все везде жульничают?

А есть-ли кто на форуме кто с ними работал и какие отзывы?Стоит с ними иметь дело?

2 часа назад, Фанат сказал:

Я на двух работах"Пашу". Пчелы не в счёт-это хобби. Форум-это развлекуха на работе... На одной из работ я имело ввиду.

Поэтому высказыванию всё становится понятно. С пчёлами  Г ,с работой Г ,В бочке с мёдом у Вас Г и пожизни тоже Г.

19 минут назад, Triton сказал:

Теперь понятно,почему вам тяжело)))Такие работники на пасеке не нужны. По кнопкам стучать-это не пасеку в 400 семей иметь 

Иметь пасека в 400 п/с будет вас, хочу заметить.:umora: 

3 минуты назад, Фанат сказал:

Иметь пасека в 400 п/с будет вас, хочу заметить.:umora: 

Та вы уже тут наговорили столько, что можно уже больше ничего не писать..