Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,376 posts in this topic

2 години тому, asaltan сказав:

Аргумент у них один: не може бути, щоб кількість вуликів в Україні за останні роки практично не змінилась, а експорт виріс у декілька разів! Ніяких аргументів про синхронний ріст площі соняшника і відсутність реального обліку пасік ними не сприймаються

То в чому проблема, нехай приїдуть і на вибір на власні очі побачать реальні пасіки. Навіть за наш кошт, бо на кону інтереси цілої галузі.

Edited by nibond

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Там люблять темні меди, а з ними в Україні останні роки не зовсім є достатньо об'ємів.

Арабы на нашем рынке в Днепре покупают ТОЛЬКО светлый(майский) мед. От гречки шарахаются.

2 часа назад, Віктор60 сказал:

треба насамперед враховувати корову базу

Не, Не...Коров нам не надо. Там тоже с молоком не ахтит:(

5 часов назад, шаруда сказал:

Арабы на нашем рынке в Днепре покупают ТОЛЬКО светлый(майский) мед. От гречки шарахаются.

Скажімо гречку з різнотрав'ям у Німеччині місцеві їсти не будуть, а вже в Польщі сприймають на ура.

Те саме знаю скажімо про акацію, яку в Іорданії сприймають нормально, знаю про купаж гречки, який люблять у Саудівській Аравії.

Навіть в Україні у моїй місцевості акації сприймуть не однозначно, а у Вас навпаки. 

Тому це вподобання населення справа великої науки як маркетинг.

Людей привчають до смаку і до ціни на продукт, монотонно і повільно.

8 часов назад, Олег8 сказал:

Ну значить самий розумний той експортер, що так ловко все прорахував

До речі те ж так вважаю.

8 часов назад, ромео сказал:

а може навпаки? - тре прискорити процес - хай вже валиться все до кінця... шо його ще тягнути?

Те ж один з варіантів розвитку ситуації.

9 часов назад, Critic сказал:

А воз и ныне там!!!!!

господа админы....Когда порядок наведёте в теме?????? Тема ЦЕНЫ ???? Или чего????? Или Ринатов будем обсуждать????? 

Посмотрите последнюю страницу...Где хоть одна актуальна цена????? 

И, ДА!!!!! Можете удалить мое сообщение, как в прошлый раз))) это же легче, чем за порядком на форуме следить!!!)))

уже говорилось и не раз читайте всё и полностью,а не пролистывайте. То ,что здесь обсуждается имеет прямое или косвенное отношение к цене на мёд. Обяснять не буду ,если не понимаете - это не мои проблемы...:hi:

9 часов назад, Wladimir_K сказал:

Думаю, якщо все те, що не проходить перевірку в QSI і Intertek потім забороняли і утилізовували, то напевне і меду в світі не вистачало б.

А так українці не можуть, десь та й щось "придумати", якщо їх повністю від початку до кінця не контролювати.

На рахунок фальсифікації, на сьогодні це більше зручна байка, щоб понизити ціну меду за кордоном, а в Україні варто було б скажімо показово  на місці контролюючих органів покарати чи то пасічника чи то заготовача чи експортера за фальсифікацію меду гарним штрафом підвищенням перевірок.

Раз немає покарання, то тут зразу виникає бажання заробити і збільшити об'єми.

правильно только  в первую очередь рыба гниёт! Верно нужно наказать экспортёра , а он сам разберётся кто ему каку сделал (если не сам он) поверьте , т.к. мёд сдаётся то с документами уже от пчеловода...

22 минуты назад, Wladimir_K сказал:

До речі те ж так вважаю.

Ви мабуть не бачили мого запитання. Що прогнозуєте на листопад, грудень і січень?

Только что, Женя К сказал:

правильно только  в первую очередь рыба гниёт! Верно нужно наказать экспортёра , а он сам разберётся кто ему каку сделал (если не сам он) поверьте , т.к. мёд сдаётся то с документами уже от пчеловода...

З паперами, як хочуть так і крутять і в цих речах повний бардак.

В іншому разі скажімо мед 20 т. від заготовача б виглядав би не зовсім привабливо, від меду 20 т. від одного пасічника. А в наших реаліях на такі партії як мінімум схожа ціна, або заготовачу ще доплатять за послуги надалі.

2 минуты назад, Олег8 сказал:

Ви мабуть не бачили мого запитання. Що прогнозуєте на листопад, грудень і січень?

А тут вже без прогнозу все зрозуміло. Тенденцію останніх тижнів нічого не змінить. А далі потрібно дивитися об'єми експорту, якщо вони будуть більше 7-8 тис. т. в місяць, то це буде вселяти хоча б якусь надію на майбутнє.

В 2016 р. об'єми експорту були в цю пору близько 9 тис. т. при середній ціні якщо не помиляюсь нижче 1.5 Дол., а у нас середня ціна для даної ситуації є зависокою, а внутрішня досягла фактично дна.

7 годин тому, nibond сказав:

То в чому проблема, нехай приїдуть і на вибір на власні очі побачать реальні пасіки. Навіть за наш кошт, бо на кону інтереси цілої галузі.

Їм це не потрібно, достатньо пукнути, а українці самі підхоплять, розповсюдять брехню у збільшеному вигляді.

Але проти того, що в Україні немає обліку бджіл і немає порядку утилізації меду - щось заперечити важко.:IMHO:

2 часа назад, asaltan сказал:

Але проти того, що в Україні       немає порядку утилізації меду - щось заперечити важко.:IMHO:

Арабам этого не понять.  Утилизация по Украински это перегнать на самогон    :az:

• Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 6

41 минуту назад, Wladimir_K сказал:

а внутрішня досягла фактично дна.

Мені здається, що ще ні... Колиб-но там не виявилось подвійне дно...

Edited by ромео

10 годин тому, miro сказав:

одним вухом чув, що нібито є такі нечесні пасічники які додають гфс в ріпаковий і інші меда, но не прийняв до віри бо навіщо щось додавати , коли чистий натуральний мед стоїть в закромах лиш дай більшу ціну і він вже в руках експортера весь буде. Але жадність людей зводить, но скажу свою думку, щоб виявити той гфс мабуть в партії його було вельми багато і ця партія мусіла бути не від багатьох , а окремих, тож думаю конкретні особи відомі.

Бачив я таке неподобтво в 2016 році.  Спеціально їздили в Дніпро купити ГФС. І калапуцяли акацієвий мед.  Заливаючи той ГФС відрами в годівниці на переробку бджолам.  Потім ті люди з нашої бригади пішли.  Кочують разом. Що вони там далі калапуцяють, одні їхні бджоли знають.   На малі партії меду аналіз не робиться... Скільки ще  таких сиропників "роблять бізнес"?. Не знає ніхто. Але через таких "економістів" ціна і в 50 центів не за горами. І нічого дивного тут нема.  Уявіть, що Ви купуєте мед, а Ваші потенційні клієнти відкрито нахваляються, що продадуть Вам в кращому випадку фальсифікат, в гіршому свої відходи життєдіяльносі.   Мабуть накинете до ціни, щоб за дорожче  тієї красоти прикупити.

3 минуты назад, ромео сказал:

Мені здається, що ще ні... Колиб-но там не виявилось подвійне дно...

Планувати окремим учасникам ринку можна багато чого, але насправді дійсність може бути іншою. Скажімо 25 це такий собі рубікон, в теорії його можуть перетнути, але для мене чи 24 чи 26 суті не змінює. Аналогічно цифра, яку я називають "ціна розрядки у ЄС" це далі за Польщу 1.5 євро, нижче те ж глобально фактично не буде.

А так можна і 20 придумати, а чи хтось схоче по ній здавати мед.

Ми нація стереотипів і психологічно сильно "запалюємося" так само і "гаснемо" швидко, тому сьогоднішні здачі по 25-27 це більше психологія крайнощів частини пасічників.

10 часов назад, asaltan сказал:

1. Завжди можна знайти якогось Фаната з його гівняним медом і ославити Україну на увесь світ.

2. Можна купити в українському супермаркеті декілька банок фасованого акацієвого меду, вивезти в Канаду, перевірити в шанованій лабораторії, одержати висновок про наявність антибіотиків і заборонити імпорт усього українського меду. І це вже було.:hi:

Так, так, які там ваші координати вашого пункту прийому??? Кажіть мені. Я хочу здати вам мед по 25 грн. Швиденько. Мені гроші треба.:umora:

10 часов назад, Critic сказал:

А воз и ныне там!!!!!

господа админы....Когда порядок наведёте в теме?????? Тема ЦЕНЫ ???? Или чего????? Или Ринатов будем обсуждать????? 

Посмотрите последнюю страницу...Где хоть одна актуальна цена????? 

И, ДА!!!!! Можете удалить мое сообщение, как в прошлый раз))) это же легче, чем за порядком на форуме следить!!!)))

А шо вам надо? Щоб строго строем о цене? 

10 часов назад, Critic сказал:

Вас интересует цена? Так спросите и вам ответят! Это форум и тут люди общаются! Что всех устраивает.

33 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Планувати окремим учасникам ринку можна багато чого, але насправді дійсність може бути іншою. Скажімо 25 це такий собі рубікон, в теорії його можуть перетнути, але для мене чи 24 чи 26 суті не змінює. Аналогічно цифра, яку я називають "ціна розрядки у ЄС" це далі за Польщу 1.5 євро, нижче те ж глобально фактично не буде.

А так можна і 20 придумати, а чи хтось схоче по ній здавати мед.

Ми нація стереотипів і психологічно сильно "запалюємося" так само і "гаснемо" швидко, тому сьогоднішні здачі по 25-27 це більше психологія крайнощів частини пасічників.

Шановні панове, не слухайте Володимира про дійсність, думайте головою. Вам промивають мозги, щоб ви змирились і здавали мед по тій ціні, яку дають перекури. АППУ не сидять тут, а шукають вихід. Побачим....

1 минуту назад, Фанат сказал:

Шановні панове, не слухайте Володимира про дійсність, думайте головою. Вам промивають мозги, щоб ви змирились і здавали мед по тій ціні, яку дають перекури. АППУ не сидять тут, а шукають вихід. Побачим....

Ви вже вихід найшили і про нього всім розповіли.  Багато хто напевне в захваті.

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 4

11 часов назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Смотрите :

200 семей это возьмём средний показатель 50 кг на семью = 10 тонн. 

10т умножаем даже на 30грн = 300 тысяч.  В теперь,  сколько зарабатывают наши работяги в Польше за полгода... 16тыс в месяц, * на 6 месяцев = 96000. 

Поэтому не верьте всякой ахинее,  что там золотые горы и шоколадные берега,  нету так такого.

В Польше УЖЕ нету. А вот в Германии есть.Работает там мой друг с каторым я почти каждый день переписываюсь и который каждый раз меня подкалывает не надумал ли я ехать! Делают ремонт в городке для беженцев з/п 2000 евро 300 из них разходуются 2700 чистыми вот и считайте! И поверьте мне с ног он там не падает!!!

Edited by Н и К о Л а Й

Ходят слухи, что Украина выполнила экспорт на 3.5тыс. тон по цене  $2.1 (за данными ДФС, что есть на 50% меньше  от прошлого года по текущему месяцу)
Кто может посмотреть, кто "шарит" в этих делах:? 
Если этак господа, то мы проста стадо  
Уеду в Польшу на 3 месяца, но мед не сдам, просто экспортеры у"оды, если бы не были БАРАНАМИ по жизни, то и не было бы зэка президента и ручного клоуна, а так имеем что имеем и НИКТО, НИКТО не виноват кроме нас самих! По истории были рабами без чувства достоинства, так и будем дальше платить по 12 грн\куб за газ и за воду по 40+.

баран.jpg

Edited by Alex127

6 минут назад, Alex127 сказал:

Ходят слухи, что Украина выполнила экспорт на 3.5тыс. тон по цене  $2.1 (за данными ДФС, что есть на 50% меньше  от прошлого года по текущему месяцу)
Кто может посмотреть, кто "шарит" в этих делах:? 
Если этак господа, то мы проста стадо  
Уеду в Польшу на 3 месяца, но мед не сдам, просто экспортеры у"оды, если бы не были БАРАНАМИ по жизни, то и не было бы зэка президента и ручного клоуна, а так имеем что имеем и НИКТО, НИКТО не виноват кроме нас самих! По истории были рабами без чувства достоинства, так и будем дальше платить по 12 грн\куб за газ и за воду по 40+.

баран.jpg

Ось так народжуються різні байки. У нас є ціла тема по даній статистиці де все можна почитати і порівняти.

Не знаю хто там і де рахував, але ціна в статистиці за жовтень не зовсім відповідає дійсності. Ціна експорту сильно не змінилася в порівнянні з вереснем, щоб мати різницю між місяцями 20%. 

2 часа назад, Н и К о Л а Й сказал:

з/п 2000 евро 300 из них разходуются 2700 

Наверное всё же  1700.       привыкаем к цифре 27  :umora:...

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 3