Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,288 posts in this topic

52 минуты назад, medhon сказал:

якось занадто багатозначно:hmm: конкретизуйте

В минулому році в серпні -вересні картина була протилежна. Чому?

26 хвилин тому, Sanich сказав:

......Питання чи не заженуть нас до того, що наступного року ціна 1 дол. буде виглядати "прийнятною" для більшості. 

Здати разово  від безвиході  можливо, але пісьля цього буде падіння виробництва, тут не давно писали, що навіть в Польші можна легенько заробити більше ніж має пасічник з двухсот сімей

Edited by Николай S

17 хвилин тому, Женя К сказав:

а перед этим экспортёр , который допустил это.

в експортьора ще як мінімум 2-3 бізнеса по 150-300% дохідності, є ще куди розвалювати. Бездарі, вони тільки юморить не в тєму на тему війни здатні, будь-яке здорове прагнення в імітацію і фарс перетворювати. Це вроджений талант бути такими бездарями, пора б вже декому зняти помаранчеві або зелені окуляри

Edited by Олександр Коваль

12 минут назад, Sanich сказал:

Причина - перевиробництво. Таке враження, що ціну під 2 долари спецом загнали на пару місяців, щоб тепер косити капусту. Ви згадайте, що ще рік назад всі кричали, що ціна 35-37 - насміховисько і ніхто не буде здавати по такій ціні. Тепер ця ціна видається далекою мрією. Питання чи не заженуть нас до того, що наступного року ціна 1 дол. буде виглядати "прийнятною" для більшості. 

Оце і мав на увазі.  Що виробили купу меду і побігли у серпні здавати. Ось і наслідки.

14 минут назад, Sanich сказал:

Питання чи не заженуть нас до того, що наступного року ціна 1 дол. буде виглядати "прийнятною" для більшості. 

Десь місяць назад писав, що готують підґрунтя на наступний серпень

10 хвилин тому, Укроп сказав:

Теж такої думки. І думаю що буде навіть менше долара, але промислових пасік, і пасічників любителів, менше від того не стане

просто в любителів вуликів поменшає, а в промислових - побільшає. Сьогодні розмовляв з одним любителем, каже - така робота тільки відволікає від інших заробітків. Для душі і для кума вистачить 15-20, щоб медогонку з двигуном грузити

3 години тому, Женя Циба сказав:

З 1:33 послухайтк про фальсифікат в канаді нашого меду. 

Я не зміг нічого почути! Якщо хтось щось почув, то дайте, будь-ласка, розшифровку.:hi:

17 минут назад, Олександр Коваль сказал:

в експортьора ще як мінімум 2-3 бізнеса по 150-300% дохідності, є ще куди розвалювати. 

не у всех. про процент согласен!

Edited by Женя К

В 11.11.2019 в 17:14, Володимир Джос сказал:

Я перший рік два дуже переймався такими теоріями, які кожного дня розказують по кілька покупців, і просто громадян,  поряд проходячих.

-: Якщо "засахарився", цукру насипали.. Якщо довго не сазхариться. чогось набадяжили... Крупний кристал, цукру насипали...Білі розводи на банках - цукор.  Перевертаєш бінку з акацієвим, повинна бути бульба якоїсь там хитроправильної форми, і до цього ще сотень п"ятнадцять варіацій". Не кажучи про запах диму від підпалювання і його колір.    Зараз не переймаюсь. Я впевнений, що продаю натуральний мед,  і це головне. Потроху наробляється своя клієнська база, хтось комусь радить мій мед.

Приятель ледь зі сватом не побився. Відкачали в нього мед, подарував сватам. сват заявив що мед не справжній, бо  залишки закристалізувались через місяць, чи скільки там.. А він так пишався своїм вперше відкачаним медом... Свату поталанило, що не отримав на горіхи...

Будет сват медведем в следующем сезоне ( будет сосать лапу или еще что-то...).

Короче, проанализировал я так ситуацию, подумал и решил: при такой "рентабельной" цене на мед(для некоторых она рентабельная):umora: я решил на следующий год : 1- мед не сдавать оптом, 2- сократить расходы на транспортировку семей, 3- не вкладывать в расширение пасеки ни копейки, 4- возможно сократить количество п/с, 5- бадяжить мед по полной программе увеличивая ассортимент медов, 6- продавать эту бродягу на рынке не в своем городе,7- и последнее, плевать на тех, кто будет мне что то доказывать насчёт пунктов 5 и 6.:at::umora:

3 минуты назад, Фанат сказал:

Короче, проанализировал я так ситуацию, подумал и решил: при такой "рентабельной" цене на мед(для некоторых она рентабельная):umora: я решил на следующий год : 1- мед не сдавать оптом, 2- сократить расходы на транспортировку семей, 3- не вкладывать в расширение пасеки ни копейки, 4- возможно сократить количество п/с, 5- бадяжить мед по полной программе увеличивая ассортимент медов, 6- продавать эту бродягу на рынке не в своем городе,7- и последнее, плевать на тех, кто будет мне что то доказывать насчёт пунктов 5 и 6.:at::umora:

А вот так... чисто интересно... сколько собираешься набодяжить с 30 семей, чтоб ещё и в чужом городе продавать :)

27 минут назад, asaltan сказал:

Я не зміг нічого почути! Якщо хтось щось почув, то дайте, будь-ласка, розшифровку.:hi:

З 1:33 послухайте.

Теж такої думки. І думаю що буде навіть менше долара, але промислових пасік, і пасічників любителів, менше від того не стане
На рахунок пасічників любитилів згідний їх незламає нічого, а от на рахунок промислових пасік я б небув таким впевненим один два сезони з ціною 25 гривень і зменьшиться їх кількісь на половину і взагалі занепад бджільництва буде.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

29 хвилин тому, Фанат сказав:

продавати на ринку набадяжений, а екпортерам через кілька років здати оригінальний :ay:

згорів сарай - гори і хата!

А насчёт ассортимента медов-Бог вам в помощь и ароматизаторы и красители, уважаемые пасечники!!!!:umora::az:

5 минут назад, Олександр Коваль сказал:

продавати на ринку набадяжений, а екпортерам через кілька років здати оригінальний :ay:

згорів сарай - гори і хата!

Не факт, что вообще буду сдавать им.

27 хвилин тому, Женя Циба сказав:

З 1:33 послухайте.

Що таке 1:33 - 1 год. 33 хв. чи 1 хв. 33 сек.? В обох випадках не чую про фальсифікат і про Канаду.:dntknw:

5 минут назад, asaltan сказал:

Що таке 1:33 - 1 год. 33 хв. чи 1 хв. 33 сек.? В обох випадках не чую про фальсифікат і про Канаду.:dntknw:

1година 33 хвилини

16 хвилин тому, Фанат сказав:

А насчёт ассортимента медов-Бог вам в помощь и ароматизаторы и красители, уважаемые пасечники!!!!:umora::az:

630_360_1561462196-344.jpg

і ні одного місцевого карпатчика, щоб морду продавцям натовк

12 хвилини тому, asaltan сказав:

про Канаду жіночка, та що поруч з Стретовичем, розказувала. З 52-ї хвилини

13 минут назад, asaltan сказал:

Я теж...

2 хвилини тому, Володимир Джос сказав:

то варіант дійсно тільки один - цеглина... 

Жінчина сестра в Києві купила меду, і ним  отруїлась.  Зате якийсь калапуцяльник заробив..На жаль того разу безкарно.  Але  все крутиться, міняється, і повертається...

1 час назад, Николай S сказал:

навіть в Польші можна легенько заробити більше ніж має пасічник з двухсот сімей

Не верьте вы всему,  что пишут. 

Смотрите :

200 семей это возьмём средний показатель 50 кг на семью = 10 тонн. 

10т умножаем даже на 30грн = 300 тысяч.  В теперь,  сколько зарабатывают наши работяги в Польше за полгода... 16тыс в месяц, * на 6 месяцев = 96000. 

Поэтому не верьте всякой ахинее,  что там золотые горы и шоколадные берега,  нету так такого.  Там они вкладывают реально без преувеличения как негры на плантациях. Притом не Дай Бог ты сядешь отдохнуть или по телефону будешь говорить,  получишь по голове сразу 

• Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 3

1 час назад, Олександр Коваль сказал:

в експортьора ще як мінімум 2-3 бізнеса по 150-300% дохідності, є ще куди розвалювати. Бездарі...

Как-то сложно назвать бездарем человека, который ведёт 2-3 бизнеса с прибыльностью 50-200%. Если конечно у него затратная часть не 51-201%

1 час назад, Володимир Джос сказал:

В нашій не дуже правильній державі, хтось і в Вас може плюнути, цеглиною наприклад. Коли розбереться, чого Ви там накалапуцяли. Це звичайно боляче, неприємно, і взагалі неправильно... Але я не поспівчуваю...Хоча Вам на мою думку, як і на думки інших, як Ви кажете, класти, то варіант дійсно тільки один - цеглина... 

Или фальшивые деньги за фальсификат меда...Ну а если серйозно: из любой ситуации умный человек найдет выход

(дурак не может быть пчеловодом- аксиома).

47 хвилин тому, Анатолий Сергеевич сказав:

Не верьте вы всему,  что пишут. 

Смотрите :

200 семей это возьмём средний показатель 50 кг на семью = 10 тонн. 

10т умножаем даже на 30грн = 300 тысяч.  В теперь,  сколько зарабатывают наши работяги в Польше за полгода... 16тыс в месяц, * на 6 месяцев = 96000. 

Поэтому не верьте всякой ахинее,  что там золотые горы и шоколадные берега,  нету так такого.  Там они вкладывают реально без преувеличения как негры на плантациях. Притом не Дай Бог ты сядешь отдохнуть или по телефону будешь говорить,  получишь по голове сразу 

Дак я и не верю, никому, даже при всём уважении к Вам и Вашим подсчётам  не верю:az:, так как содержав пасеку на 200 нужно попотеть и зиму пахать в столярке , потому 300 делим на 12 месецев после того как  отнимете все затраты годовые   на содержание  пасеки, включая потравы....

Edited by Николай S