Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,288 posts in this topic

49 минут назад, slugger сказал:

...

Но это и не важно, важно щеки раздуть от названия, даже если в бокале плавает муха :hi:

У каждого свой жизненный опыт :hi:

3 часа назад, Женя Циба сказал:

А чим вигідно зараз займатись:dntknw:,за що не візьмешся все не то.Чи це ми так господарюємо,чи це нас з віце тупо виживають. 

В гос секторе поаышают зарплаты.

1 час назад, Скептикъ сказал:

Курс искусственно опустили до 24, и что, зарплаты и покупательная способность больше стала? Не пишите глупости! Как раз доллар упал, а цены выросли, или остались на месте

Курс опустился в связи временной обрубкой схем. Когда курс пойдет вверх. То все у нас будет нормально, как всегда.

• Like 1
  • Haha 7
  • Confused 1

38 минут назад, Олег8 сказал:

Про що ви говорите? В світі росте кількість населення і споживання. Все буде завжди продаватись, а питання ціни завжди буде спекулятивним фактором. Сьогодні дорого, заатра дешево, після завтра знов дорого. 

Якщо не буде збільшиться використання меду  в харчовій промисловості  та не зростуть ряди прихильників здорового харчування, то попит на мед буде стабільно низьким при любих рівнях доходів людей

• Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1

1 година тому, Олег8 сказав:

Сьогодні дорого, заатра дешево, після завтра знов дорого. 

З "Пісні моряків": Завтра в інший край мандрівка: Чорна дівка — білий хліб, Біла дівка — чорний хліб!:az:

55 минут назад, Stol сказал:

Якщо не буде збільшиться використання меду  в харчовій промисловості  та не зростуть ряди прихильників здорового харчування, то попит на мед буде стабільно низьким при любих рівнях доходів людей

Я думаю, що тенденції будуть сприяти споживаню меду. Здоровий спосіб життя, використання в промисловості це тренди незмінні. Я думаю що великою проблемою буде фальсифікація а не споживання.

4 часа назад, Надія сказал:

Вже не актуально. Перспективи розвитку горіхового бізнесу були чудові 15-10 років тому. А зараз котиться вниз, як і все с/г. У нас вже дехто викорчовує молоді горіхові сади

А я лиш заклав садок горіховий, може з часом щось зміниться. А як ні то піде на дрова (газу в нас немає).

4 часа назад, Женя Циба сказал:

А чим вигідно зараз займатись:dntknw:,за що не візьмешся все не то.Чи це ми так господарюємо,чи це нас з віце тупо виживають. 

Є закон «1990» (закон насичення ринку). Хто розумний то шукає можливість вложитись в один, чи дев’ять відсотків. А коли ринок вже насичений на 90 відсотків, то вкладатись в бізнес вже немає сенсу.Так відбулось і в нашому бджільництві останніх 3-4 роки. І якщо ще є наївні то можуть вкладатись.

29 минут назад, Олег8 сказал:

Я думаю, що тенденції будуть сприяти споживаню меду. Здоровий спосіб життя, використання в промисловості це тренди незмінні. Я думаю що великою проблемою буде фальсифікація а не споживання.

В такій кількості як Україна мед виробляє, то попа злипнеться напроч.:umora: А ще конфетки, сахарок  прибавити до того меду, так і мочиться почнуть сиропом.:umora:

Edited by Фанат

48 минут назад, Серж 82 сказал:

А я лиш заклав садок горіховий, може з часом щось зміниться. А як ні то піде на дрова (газу в нас немає).

Не говоріть дурниць.  

32 минуты назад, Фанат сказал:

В такій кількості як Україна мед виробляє, то попа злипнеться напроч.:umora: А ще конфетки, сахарок  прибавити до того меду, так і мочиться почнуть сиропом.:umora:

У нас в області 20 років назад було 42 цукрових завода, в цей сезон робочих буде 6 заводів. 

3 минуты назад, Олег8 сказал:

У нас в області 20 років назад було 42 цукрових завода, в цей сезон робочих буде 6 заводів. 

Нічого, імпортуєм цукру, якщо не хвататиме.:umora:

10 минут назад, Фанат сказал:

Нічого, імпортуєм цукру, якщо не хвататиме.:umora:

Його нам не треба. Ми навіть експортуєм багато цукру. Так що ви щось не те говорите

3 минуты назад, Олег8 сказал:

Його нам не треба. Ми навіть експортуєм багато цукру. Так що ви щось не те говорите

Тоді треба закрити ці 6 заводів.:ay:

24 минуты назад, Фанат сказал:

Тоді треба закрити ці 6 заводів.:ay:

І тоді почнем імпортувати. 

Ви просто геніальний комбінатор. 

В 08.11.2019 в 16:39, Володимир Джос сказал:

В нас яблука в середньому по 15 за кілограм...  там же в Летичеві купив пару малюсіньких відерець по 30 за "відро".  Були червоні. на вид гарні і кислющі... Тещі сподобались:umora:

Наверное теща беременная...От кого бы?

2 часа назад, Серж 82 сказал:

Не надо торопиться с выводами в Вашем благодатном краю. 

6 часов назад, Фанат сказал:
6 часов назад, Мико сказал:

На коне .jpg

Ну и че   хотел пан Мико сказать?

Как чево? Хоть и на коне, а всеравно в одних трусах.

4 години тому, Сіверянин сказав:

Курс опустился в связи временной обрубкой схем.

Навпаки, запроваджена нова схема - продаж боргів за завищеними процентами (облігації внутрішньої державної позики).  А от яким буде курс коли доведеться ті проценти виплачувати, та й чи буде чим виплачувати - от і омріяний дефолт.

Edited by nibond

2 часа назад, Олег8 сказал:

Україна вперше не забезпечить себе цукром...

http://agroportal.ua/news/rastenievodstvo/proizvoditel-ukraina-vpervye-ne-obespechit-sebya-sakharom/

5 минут назад, nibond сказал:

Навпаки, запроваджена нова схема - продаж боргів за завищеними процентами. А от яким буде курс коли доведеться ті проценти виплачувати, та й чи буде чим виплачувати - от і омріяний дефолт.

Первая проблема это доллар. Сейчас его активно во что-то вкладывают, золота на всех не хватает. Штаты на грани большого шухера,  Китай улыбаясь идет вперёд со своей криптовалютой и экономикой. А мы остаёмся каждый при своём мнении.

29 хвилин тому, nibond сказав:

Навпаки, запроваджена нова схема - продаж боргів за завищеними процентами (облігації внутрішньої державної позики).  А от яким буде курс коли доведеться ті проценти виплачувати, та й чи буде чим виплачувати - от і омріяний дефолт.

Ви плутаєте зовнішні кредитні зобов'язання, які номіновані в валютах, і внутрішні зобов'язання в гривні.

16 хвилин тому, Сіверянин сказав:

Первая проблема это доллар. Сейчас его активно во что-то вкладывают, золота на всех не хватает. Штаты на грани большого шухера,  Китай улыбаясь идет вперёд со своей криптовалютой и экономикой. А мы остаёмся каждый при своём мнении.

Ви забуваєте, що найбільший відсоток китайського експорту припадає на штати. Якщо у американців шухер, то у китайців будуть повні підгузники

17 минут назад, язичник сказал:

Ви забуваєте, що найбільший відсоток китайського експорту припадає на штати. Якщо у американців шухер, то у китайців будуть повні підгузники

Я 4 года изучал джун вень на переводчика, я кое -что об этой стране слышал.

19 минут назад, язичник сказал:

Не впевнений. Китайський у США офіційно заборонено експортувати, найбільше офіційно купують даного меду у ЄС, десь бачив цифру 80 тис. т.