Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

52,723 posts in this topic

1 хвилину тому, Сергей Тюркин сказав:

Когда оптовая цена более менее пчеловоды мед оптом сдали и всё.   когда цена ниже плинтуса  будут на пару гривен дороже от опта друг перед другом распихивать его по базарам и знакомым. 

Подсолнух на внутреннем, розничном рынке имеет свою нишу  и  конкурировать с другими медами он не сможет:IMHO1: какой бы дешёвый подсолнух не предлагали  это не должно повлиять   на цену  акации или липы

2 часа назад, asaltan сказал:

Напишіть ще раз подробязно для тупих: яка ціна?:hmm:

В сотах  150 гр.кг   

мёд из под пресса   180 гр  за литр.      некоторые продают по  180 кг и 200 за литр.  ( ну или как у кого получается ) ...   я так понял.

2 часа назад, ромео сказал:

Якщо на наступний сезон ціна не зміниться в кращу сторону, рухне роздрібний ринок...

І тоді триндець...

Поднимут коммуналку с нового года и рухнет не только медовый рынок 

28 минут назад, Николай S сказал:

это не должно повлиять   на цену  акации или липы

Но всеравно влияет ...

6 часов назад, Славік сказал:

Ось дивлюся  в жовтні експортували по 2.18 в нас ціна в пала типу , а в вересні ціна експорту менша,  а ціна була закупки більша !!! І склади були вроді повні аж 3000 тонн всього вивезли в жовтні !!! Жалко що в нас 90 % це пасіки до 50 вуликів!!! Легко паніці   підаюця бо в більшості  це допоміжний заробіток!!! А було на впаки !!! 

У нас цена закупки меда у пасечника не связана с мировыми ценами на мед:IMHO1: все "благодаря" сговору мафии экспортеров:IMHO1:и заметьте я не говорю что   они  плохие или не нужны......

3 часа назад, Сіверянин сказал:

Хотел резьбу на них сделать.так художник по резьбе уехал.

Для промышленного производства колодного меда резьба  не нужна:IMHO1:

:umora:

А теперь серьезно  ......завтра заказываю лес на колоды.

2 хвилини тому, ved сказав:

У нас цена закупки меда у пасечника не связана с мировыми ценами на мед:IMHO1: все "благодаря" сговору мафии экспортеров:IMHO1:и заметьте я не говорю что   они  плохие или не нужны......

если бы не было перепроизводства то не было бы и сговора:IMHO1:, мы сами породили все условия для такой цены.....как только прекратится здача так и цена будет расти...

3 минуты назад, ved сказал:

заметьте я не говорю что   они  плохие или не нужны......

Цитата

потому что без них точно 

рухне  ринок.І тоді точно триндець  ...

..

1 хвилину тому, ved сказав:

какой материал  предпочитатете----порода, диаметр,  может с трухлой серцевиной желаете?

3 минуты назад, Николай S сказал:

если бы не было перепроизводства

А в Китае   Аргентине   Индии   Вьетнаме   почему  цена низкая?

2 хвилини тому, ved сказав:

:dntknw::ah:

7 минут назад, ved сказал:

3 минуты назад, Николай S сказал:

если бы не было перепроизводства

Да о каком перепроизводсве речь 

нет его и никогда не было 

Когда рубль валили ,тоже триндели по ящику ежедневно ,что очень много денег на книжках у народа 

Подняли цену на всё в 2000 раз деньги все и накрылись медным тазом 

Так же и пчеловодство накроется ,если не перестанут подрывать корни у дуба с которого кормятся 

Картинки по запросу свинья подрывает корни дуба

4 минуты назад, ved сказал:

Та для них это заоблачная цена 

В 08.11.2019 в 17:15, Володимир Джос сказал:

Смішно. Чого мені їм співчувати?  Чи Вам? є реалії, в яких ми живемо.   І в цих реаліях кожен намагається заробити для себе, а не для сусіда.  Навряд чи хтось із Вас відмовиться  від ще кількох відсотків прибутку зверху.   Продали суш по 50-60, радіємо, наварили. Продали бджіл чи маток дорого - клас, поперло.  Так і повинно бути.  Намагання продати дорожче, а купити дешевше -  це і є варіант виживання.  Люди вклали  мільйони в закупівлю та експорт меду. Де вони їх взяли, з самого початку,  це вже інша кримінальна справа.  Зараз  не вивезли в швейцарські банки,  не купили черговий палац у Лондоні - вже добре. Гроші вкладаються  тут.  А це робочі місця.  Водії, вантажники, слюсарі, охоронці,  сам власник, зі своєю сім"єю і коханками.  Уявляєте, скільки людей отримють гроші з Вашого меду.  Але і сам він німцю на стіл не прилетить.  Не хочете годувати  купу народу тут, везіть самі в Німеччину.  Чому б і ні. оформляєте документи, запрягаєте Ваз, Заз, чи ще якийсь там Газ, і вперед.  Ще можна фуру найняти. Не так вже й дорого вийде, якась там тона друга меду, і поїхали... Головне, щоб та фура десь в Німеччині не зламалась.  І зовсім не поталанить, якщо у Франції...  Прийдеться відслюнявити ще пару тон на ремонт якогось копійчаного генератора...

Так вопрос не в сочувствии, вопрос в том, что некомпетентный пчеловод-самогонщик принципиально разливающий мед в ведра из-под краски стоя по колено в говне, свою задачу таки выполняет давая валовый сбор. А компетентный экспортер эстетично перекинув ногу на ногу, в одной руке коньячек, в другой кусочек Дор Блю, якобы проигрывает конкуренцию всяким китайцам.

Можно расплакаться от количества проблем экспортёра, ещё и в ноль работают. Печоловоду то главное пчёл не забыть из сарая вынести.

48 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

когда цена ниже плинтуса  будут на пару гривен дороже от опта друг перед другом распихивать его по базарам и знакомым. 

Так как приходиться иметь дело с розницей ......эти последствия  ощутил уже в этом году

37 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

В сотах  150 гр.кг   

мёд из под пресса   180 гр  за литр.      некоторые продают по  180 кг и 200 за литр.  ( ну или как у кого получается ) ...   я так понял.

"Кривбасенерго" для домашніх господарств запропонувало договір, в одному з пунктів "для солідності" запропонували вимірювати спожиту електроенергію "квт/год", я не погодився і в протоколі розбіжностей запропонував вимірювати електроенергію "квт*год". Відповіді я не одержав...:dntknw:

8 хвилин тому, Мико сказав:

Так же и пчеловодство накроется ,если не перестанут подрывать корни у дуба с которого кормятся 

Картинки по запросу свинья подрывает корни дуба

Та для них это заоблачная цена 

корни дуба никто не подрывает, ....это так,.... лёгкое рыхление почвы:umora:, для пользи  дубу....

Edited by Николай S

1 час назад, ved сказал:

Сделайте пару таких колод, раскрасте, смотрится эффектно и эстетично. :IMHO1:

1 час назад, asaltan сказал:

"Кривбасенерго" для домашніх господарств запропонувало договір, в одному з пунктів "для солідності" запропонували вимірювати спожиту електроенергію "квт/год", я не погодився і в протоколі розбіжностей запропонував вимірювати електроенергію "квт*год". Відповіді я не одержав...:dntknw:

Пане, асалтан, Ви нам тут не казки розказуйте, а краще розкажіть нам яким Ви бачите розвиток подій скажімо на наступні два роки. Це очевидно що бджільництво котиться в прірву, тому хочеться почути що Ви бачите зі своєї колокольні. Але прохання, від імені всіх пасічників - будьте відвертими.

Наперед дякуєм за відповідь.

Пасека до 20ульев, мед в бочках спокоен как удав,но глаз дергается от цены))

3 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Пане, асалтан, розкажіть нам яким Ви бачите розвиток подій скажімо на наступні два роки. Це очевидно що бджільництво котиться в прірву, тому хочеться почути що Ви бачите зі своєї колокольні. Але прохання, від імені всіх пасічників - будьте відвертими.

Не знаю, іноді я почуваю себе сльозинкою на вії верблюда, що бреде через безкраю пустелю. Коли і де впаде на пісок та сльоза - невідомо. Треба пручатись...:IMHO:

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1

22 минуты назад, asaltan сказал:

Не знаю, іноді я почуваю себе сльозинкою на вії верблюда, що бреде через безкраю пустелю. Коли і де впаде на пісок та сльоза - невідомо. Треба пручатись...:IMHO:

Дякуємо і на цьому.

Пішла корова, піде і теля (булькнемо разом).

Еще про наше положение ... Собаки лают караван идет .... Грубо наверно но очень похоже.... Кто еще что подкинет?:umora:

2 минуты назад, Александр К. сказал:

Кто еще что подкинет?:umora:

Картинки по запросу слон и моська картинки

35 хвилин тому, asaltan сказав:

В сенсі везти на здачу, чи тримати до кращих часів? :dntknw: