Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,399 posts in this topic

4 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

закупку іншої статегічної сировини для селянина

Туалетний папір?:hmm::umora: Ну а тепер жарти  в сторону.

7 минут назад, Олександр Коваль сказал:

Я просто в шоці за наших еспортерів - чому на закупку іншої статегічної сировини для селянина (не буду називати її, бо ще най Боже і цю галузь затопчуть) гроші є і вона активно купується, навіть ціна росте. Об'єми майже один в один як по меду і піар тєми в інтернеті такий же самий, вже ціла індустрія виросла

Там просто мабуть в тій галузі бізнесмени, а тут  як зі сторони деяких "пасічників" так і "єкспортерів" називають у нас прислів'ям " сьогодні урви а завтра хоть і трава не рости".

40 минут назад, Олександр Коваль сказал:

Я просто в шоці за наших еспортерів - чому на закупку іншої статегічної сировини для селянина (не буду називати її, бо ще най Боже і цю галузь затопчуть) гроші є і вона активно купується, навіть ціна росте. Об'єми майже один в один як по меду і піар тєми в інтернеті такий же самий, вже ціла індустрія виросла

Щось думаю ви про горіхи говорите

6 часов назад, Винодел сказал:

з вашим" колодним" медом , обсягами його вичавлювання,  наше перевиробництво  не торкаеться, не сушіт собі мозок, за роздуми над проблемою(ситуаціею) і співчуття-дякуемо.

Може для вас цифри будуть смішні, але крім колод маю 50 сімей в рамкових, зараз в очікуванні ціни стоїть більше двох тон меду. Так що ваші проблеми - це і мої. А колодного меду вже нема, розбирали відразу, хоч і ціна висока. Його мало, бажаючих купити багато.

5 часов назад, Володимир Джос сказал:

Смішно. Чого мені їм співчувати?  Чи Вам? є реалії, в яких ми живемо.   І в цих реаліях кожен намагається заробити для себе, а не для сусіда.  Навряд чи хтось із Вас відмовиться  від ще кількох відсотків прибутку зверху.   Продали суш по 50-60, радіємо, наварили. Продали бджіл чи маток дорого - клас, поперло.  Так і повинно бути.  Намагання продати дорожче, а купити дешевше -  це і є варіант виживання.  Люди вклали  мільйони в закупівлю та експорт меду. Де вони їх взяли, з самого початку,  це вже інша кримінальна справа.  Зараз  не вивезли в швейцарські банки,  не купили черговий палац у Лондоні - вже добре. Гроші вкладаються  тут.  А це робочі місця.  Водії, вантажники, слюсарі, охоронці,  сам власник, зі своєю сім"єю і коханками.  Уявляєте, скільки людей отримють гроші з Вашого меду.  Але і сам він німцю на стіл не прилетить.  Не хочете годувати  купу народу тут, везіть самі в Німеччину.  Чому б і ні. оформляєте документи, запрягаєте Ваз, Заз, чи ще якийсь там Газ, і вперед.  Ще можна фуру найняти. Не так вже й дорого вийде, якась там тона друга меду, і поїхали... Головне, щоб та фура десь в Німеччині не зламалась.  І зовсім не поталанить, якщо у Франції...  Прийдеться відслюнявити ще пару тон на ремонт якогось копійчаного генератора...

Так що нема мені сенсу комусь співчувати. Можуть люди заробляти, молодці. Це далеко не кожен вміє. Я також не вмію, совок з його вихованням важко з себе вивітрити.  

"Чекуни" мають шанс дочекатись гарнішої ціни, і галопом помчати здавати... Поталанить першим, хто добіжить. Тому що бізнесмен при такому напливі товару, від якого спішать здихатись, знову опустить ціну. Він заробляє гроші, а не займається благодійністю. 

Тут приводили приклад з яблуками  минулого року. Нема ціни і не рвали. Звичайно, хто буде платити людям, коли вибірка товару коштує дорожче самого товару. Я також колись залишав помідори на полі, коли закупівельна ціна не покривала витрат на збирання, не кажучи вже про всі вкладення.  В таких випадках продукцію дешевше згноїти, ніж намагатись з того щось викроїти. 

Такий вумний, аж страшно....:umora:

3 часа назад, <Юра> сказал:

Знаю СДД .

Так я знаю ще дбр, сбу и багато инших, а от шо то таке нерозумію.

40 минут назад, Николай Ахтырка сказал:

Так я знаю ще дбр, сбу и багато инших, а от шо то таке нерозумію.

СДД -  Сожрите Друг Друга - это из фильма Статский советник - очень поучительный и фильм и абревиатура с глубоким смыслом. 

Ось дивлюся  в жовтні експортували по 2.18 в нас ціна в пала типу , а в вересні ціна експорту менша,  а ціна була закупки більша !!! І склади були вроді повні аж 3000 тонн всього вивезли в жовтні !!! Жалко що в нас 90 % це пасіки до 50 вуликів!!! Легко паніці   підаюця бо в більшості  це допоміжний заробіток!!! А було на впаки !!! 

Манекены и100+80%сдались.

Для того  що б  зрозуміти ситуацію з ціною треба подивитись на все маштабніше, в нас  падає в безодню не лише експорт меду а і всієї СГ продукції, причини тут як зовнішні по попиту так і внутрішні, одна з них це те, що команда Зе .... намагається перекрити всі не законні   схеми, от  експортери і заняли позицію вичікування хочуть зрозуміти що буде  з тим кого первим візмуть за я..ця:dntknw:

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 3

Тільки що, Николай S сказав:

що команда Зе .... намагається перекрити всі не законні   схеми

Підозрюю, висновок зроблений після перегляду ЗМІ.

4 хвилини тому, Винодел сказав:

Підозрюю, висновок зроблений після перегляду ЗМІ.

Якраз так склалось що останні десяток днів не мав часу для ЗМІ:ah: а от з аграріями  спілкувався

15 годин тому, бігунець сказав:

...... А колодного меду вже нема, розбирали відразу, хоч і ціна висока. Його мало, бажаючих купити багато.

колодний продаєте з сотами чи відбираєте, то як саме.....медогонкою чи пресом:dntknw:  яка ціна такого меду.....

9 минут назад, Николай S сказал:

Для того  що б  зрозуміти ситуацію з ціною треба подивитись на все маштабніше, в нас  падає в безодню не лише експорт меду а і всієї СГ продукції, причини тут як зовнішні по попиту так і внутрішні, одна з них це те, що команда Зе .... намагається перекрити всі не законні   схеми, от  експортери і заняли позицію вичікування хочуть зрозуміти що буде  з тим кого первим візмуть за я..ця:dntknw:

А може дехто вирішив заробити в українському стилі. Внутрішню понизити, а зовнішню підвищувати, але в кінці кінців дійде до того, що на останньому стабільному ринку нас замінять інші країни. І вже бачимо наслідки.

15 часов назад, бігунець сказал:

А колодного меду вже нема, розбирали відразу, хоч і ціна висока. Його мало, бажаючих купити багато

меньше росказуйте,  бо так скоро  будете колодний по ціні звичайного продавать. а взагалі в нашіх палестінах що колодний що з під медогонки, весь в одну ціну- ніпочім. :( продажа на базарі 2-3 літра в день, ціна 70-100. літра, любий. по опту на тепер чув 28.:hi:

1 час назад, Николай S сказал:

колодний продаєте з сотами чи відбираєте, то як саме.....медогонкою чи пресом:dntknw:  яка ціна такого меду.....

В сотах по 150, пресований по 180. Це одна з найменших цін, є що продають по 180-200 (літр/кіло) і беруть.

1 минуту назад, бігунець сказал:

В сотах по 150, пресований по 180. Це одна з найменших цін, є що продають по 180-200 (літр/кіло) і беруть.

Надо свои колоды доставать. Хотел резьбу на них сделать.так художник по резьбе уехал.

1 час назад, Wladimir_K сказал:

А може дехто вирішив заробити в українському стилі. Внутрішню понизити, а зовнішню підвищувати, але в кінці кінців дійде до того, що на останньому стабільному ринку нас замінять інші країни. І вже бачимо наслідки.

Дехто . Є конкретні затєйщики?

Наши експортеры китайцы.

Якщо на наступний сезон ціна не зміниться в кращу сторону, рухне роздрібний ринок...

І тоді триндець...

1 година тому, Николай S сказав:

Якраз так склалось що останні десяток днів не мав часу для ЗМІ:ah: а от з аграріями  спілкувався

це ті "аграрії", що прогнозували минулого року "долар по тридцять" і треба здаватися, бо скоро всі побіжать, в т.ч. і трудовиє резєрви?

10 хвилин тому, ромео сказав:

Якщо на наступний сезон ціна не зміниться в кращу сторону, рухне роздрібний ринок...

І тоді триндець...

треба було його цього року рушити (ризикую викликати хвилю негативу ПВД і ДНБ), щоб менше в наступному році бажаючих заробити льогкіє дєньги було

Правильно хватит им бедным мед пчеловодов за копейки продавать ,чтобы в ноль работать!

1 година тому, ромео сказав:

І тоді триндець...

Чому він рухне, якось не бачу логікі:hmm:

2 години тому, бігунець сказав:

Напишіть ще раз подробязно для тупих: яка ціна?:hmm:

Edited by asaltan

2 часа назад, Николай S сказал:

Чому він рухне, якось не бачу логікі:hmm:

Когда оптовая цена более менее пчеловоды мед оптом сдали и всё.   когда цена ниже плинтуса  будут на пару гривен дороже от опта друг перед другом распихивать его по базарам и знакомым.