Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,615 posts in this topic

1 година тому, medhon сказав:

як "сочуствуєщему" перекупам-експортерам

Смішно. Чого мені їм співчувати?  Чи Вам? є реалії, в яких ми живемо.   І в цих реаліях кожен намагається заробити для себе, а не для сусіда.  Навряд чи хтось із Вас відмовиться  від ще кількох відсотків прибутку зверху.   Продали суш по 50-60, радіємо, наварили. Продали бджіл чи маток дорого - клас, поперло.  Так і повинно бути.  Намагання продати дорожче, а купити дешевше -  це і є варіант виживання.  Люди вклали  мільйони в закупівлю та експорт меду. Де вони їх взяли, з самого початку,  це вже інша кримінальна справа.  Зараз  не вивезли в швейцарські банки,  не купили черговий палац у Лондоні - вже добре. Гроші вкладаються  тут.  А це робочі місця.  Водії, вантажники, слюсарі, охоронці,  сам власник, зі своєю сім"єю і коханками.  Уявляєте, скільки людей отримють гроші з Вашого меду.  Але і сам він німцю на стіл не прилетить.  Не хочете годувати  купу народу тут, везіть самі в Німеччину.  Чому б і ні. оформляєте документи, запрягаєте Ваз, Заз, чи ще якийсь там Газ, і вперед.  Ще можна фуру найняти. Не так вже й дорого вийде, якась там тона друга меду, і поїхали... Головне, щоб та фура десь в Німеччині не зламалась.  І зовсім не поталанить, якщо у Франції...  Прийдеться відслюнявити ще пару тон на ремонт якогось копійчаного генератора...

Так що нема мені сенсу комусь співчувати. Можуть люди заробляти, молодці. Це далеко не кожен вміє. Я також не вмію, совок з його вихованням важко з себе вивітрити.  

"Чекуни" мають шанс дочекатись гарнішої ціни, і галопом помчати здавати... Поталанить першим, хто добіжить. Тому що бізнесмен при такому напливі товару, від якого спішать здихатись, знову опустить ціну. Він заробляє гроші, а не займається благодійністю. 

Тут приводили приклад з яблуками  минулого року. Нема ціни і не рвали. Звичайно, хто буде платити людям, коли вибірка товару коштує дорожче самого товару. Я також колись залишав помідори на полі, коли закупівельна ціна не покривала витрат на збирання, не кажучи вже про всі вкладення.  В таких випадках продукцію дешевше згноїти, ніж намагатись з того щось викроїти. 

6 хвилин тому, Володимир Джос сказав:

Смішно. Чого мені їм співчувати?  Чи Вам? є реалії, в яких ми живемо.   І в цих реаліях кожен намагається заробити для себе, а не для сусіда.  Навряд чи хтось із Вас відмовиться  від ще кількох відсотків прибутку зверху.   Продали суш по 50-60, радіємо, наварили. Продали бджіл чи маток дорого - клас, поперло.  Так і повинно бути.  Намагання продати дорожче, а купити дешевше -  це і є варіант виживання.  Люди вклали  мільйони в закупівлю та експорт меду. Де вони їх взяли, з самого початку,  це вже інша кримінальна справа.  Зараз  не вивезли в швейцарські банки,  не купили черговий палац у Лондоні - вже добре. Гроші вкладаються  тут.  А це робочі місця.  Водії, вантажники, слюсарі, охоронці,  сам власник, зі своєю сім"єю і коханками.  Уявляєте, скільки людей отримють гроші з Вашого меду.  Але і сам він німцю на стіл не прилетить.  Не хочете годувати  купу народу тут, везіть самі в Німеччину.  Чому б і ні. оформляєте документи, запрягаєте Ваз, Заз, чи ще якийсь там Газ, і вперед.  Ще можна фуру найняти. Не так вже й дорого вийде, якась там тона друга меду, і поїхали... Головне, щоб та фура десь в Німеччині не зламалась.  І зовсім не поталанить, якщо у Франції...  Прийдеться відслюнявити ще пару тон на ремонт якогось копійчаного генератора...

Так що нема мені сенсу комусь співчувати. Можуть люди заробляти, молодці. Це далеко не кожен вміє. Я також не вмію, совок з його вихованням важко з себе вивітрити.  

"Чекуни" мають шанс дочекатись гарнішої ціни, і галопом помчати здавати... Поталанить першим, хто добіжить. Тому що бізнесмен при такому напливі товару, від якого спішать здихатись, знову опустить ціну. Він заробляє гроші, а не займається благодійністю. 

Тут приводили приклад з яблуками  минулого року. Нема ціни і не рвали. Звичайно, хто буде платити людям, коли вибірка товару коштує дорожче самого товару. Я також колись залишав помідори на полі, коли закупівельна ціна не покривала витрат на збирання, не кажучи вже про всі вкладення.  В таких випадках продукцію дешевше згноїти, ніж намагатись з того щось викроїти. 

Гарнюнє таке простирадличко, хекспортери одобряе!:ay: хто кум ведмедеві більше не запитую, переконали;)

53 хвилини тому, охотник пчел сказав:

правда гречку і акацію в цьому році тяжко найти

На днях їздив в Хмельницьк. В Летичеві ставали на рибу подивитись, та кави випити.  Сушену ніхто вдома не любить, свіжа в дорозі не треба, а з  копченою мав  неприємний досвід. Купив якось там "копченого" сома.    Від"їхали, глянув на руки, стаю схожим на  світлокоричневого негра,. хоча й так від цигана не дуже відрізняюсь відтінками. Відразу й не збагнув, чого то я на очах чорнію... А сом був гарний... 

Але про мед. Там на трасі соняшниковий продають 100 гривень літр.  Ще якийсь був, трохи дорожчий.  Акація  тільки у вигляді заливки для горіхів.  Але щось дуже  рідка і прозора.  Жіночка казала, що продавала тут же акацію по 200 літр, але вже нема. 

2 години тому, medhon сказав:

не створювалися б цілі державні структури на кшталт антимонопольного комітету.

В нас ще й тендерний є:umora:

15 минут назад, Володимир Джос сказал:

і галопом помчати здавати... Поталанить першим, хто добіжить

:ay:В авіації ходить прислів*я: " на четвертому розвороті друзів не буває!"

9 минут назад, Володимир Джос сказал:

Тут приводили приклад з яблуками  минулого року

в тому  році ні одного яблука з землі не підняв, а в цьому  з кожної яблоньки приблизно 2000 гр взяв, 3 гр кг,  старі сорта :ay:на пасіці родять кожен рік, хімії не бачили ніколи.

5 минут назад, Володимир Джос сказал:

Там на трасі соняшниковий продають 100 гривень літр.

там на трассі і не таке  продають:umora: до речі раки там достойні.

2 хвилини тому, охотник пчел сказав:

3 гр кг,

В нас яблука в середньому по 15 за кілограм...  там же в Летичеві купив пару малюсіньких відерець по 30 за "відро".  Були червоні. на вид гарні і кислющі... Тещі сподобались:umora:

1 хвилину тому, QWERTY1999 сказав:

Куплю мед 30-31 грн 098-324-91-25

Ціна поперла...  В Мозамбіку меду захтіли:umora:

2 хвилини тому, Володимир Джос сказав:

Ціна поперла..

В Антарктиді

4 минуты назад, QWERTY1999 сказал:

е в колегг тонна , хмельницьк.

Нуу мабуть  на той  рік експорту меду не буде !!! А для чого напрягатися лий що хочеш , давай  все одно копійки дають вже ціна нижча вєтнамского медуку !!! Куди ми котемся :helpme:

14 минут назад, Володимир Джос сказал:

В нас яблука в середньому по 15 за кілограм

оптова закупка???

23 минуты назад, QWERTY1999 сказал:

Здав свою заготкотору, яка не взяла в нього мед , Позвони- ти   ще дурніший 

Edited by Stol

2 часа назад, artemishe сказал:

шо цікаво,  середня ціна 1.86$. логічно було б якби і ціна упала,  а так порівняно з вереснем вона навіть зросла

а у вересні середня ціна була в свою чергу трохи більше ніж у серпні 

як так що мед не потрібен а ціна зростає? 

Це довиконували контракти. Я вже писав, що частина експортерів цього року у серпні вирішила зіграти у схожу гру, що пасічники осінню 2018 р.

Частину не вивезли бо з транспортом в цю пору завжди проблеми.

Так какая реальная цена на данный момент?

10 часов назад, Лозко Василий сказал:

ДНД ?

:blink:А эт шо такЄ?

1 час назад, QWERTY1999 сказал:

Та яж предлагал по  дешевке.:umora:

9 минут назад, Рус сказал:

Так какая реальная цена на данный момент?

26-29 реальна, а на рахунок 30 то треба побігати за великий об'єм з доставкою.

27 минут назад, Wladimir_K сказал:

у серпні вирішила зіграти у схожу гру

а коли закінчиться гра? У нас закінчилась 10 вересня .

2 години тому, ромео сказав:

Все, відтепер я нікому нічого... 

:wave:

от якраз треба зараз розкрутити і натикати лайків каналу @liberal2005, як зразок пчєловождєнія :al:

Edited by Олександр Коваль

26 минут назад, Николай Ахтырка сказал:

:blink:А эт шо такЄ?

Знаю СДД .

21 час назад, Олександр Коваль сказал:

Хочуть повторити "схему Буратіно"

А шо за схема:hmm:?

4 минуты назад, <юра> сказал:

Ну чому частина ще досі грає. 

Тут єдиний варіант фіксувати у них мінуси, або чекати ціни 1.8+ євро.

Я не вірю, що така ціна  буде, а тим часом ОМФ росте навіть зараз.

5 хвилин тому, <Юра> сказав:

А шо за схема:hmm:?

відразу видно ньюфага

27 минут назад, <Юра> сказал:

Щось рано , повинна була після нового року.

27 минут назад, Олександр Коваль сказал:

відразу видно ньюфага

та нє олдфага але я думав якась більш вишукана схема:umora:

2 хвилини тому, <Юра> сказав:

та нє олдфага але я думав якась більш вишукана схема:umora:

Все по-старому, тільки раніше нічого не варті бумажки продавалися рукопожатим і платилися % з них, а тепер всім бажаючим в необмеженій к-сті. Для плєбса придумана лєгєнда, шо перекрілі контрабас і плєбс балдєєт. Коли прийде час платити % піраміда тю-тю. І тоді здійсниться мрія одного з форумчан про бакс медок по 52

Я просто в шоці за наших еспортерів - чому на закупку іншої статегічної сировини для селянина (не буду називати її, бо ще най Боже і цю галузь затопчуть) гроші є і вона активно купується, навіть ціна росте. Об'єми майже один в один як по меду і піар тєми в інтернеті такий же самий, вже ціла індустрія виросла