Jump to content
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

50,236 posts in this topic

30 минут назад, Олег8 сказал:

Мені просто цікаво, якщо мужику до 50 років і він утримає до 100 сімей. Пройшов сезон активної відкачки, наприклад я не кочую. Що мені робити після сезону відкачки? сидіти на печі і яйця мняти  і проїдати те що с пасіки отримав? чи може всеж таки працювати на роботі?

Якби у мене було б 500  сімей, то тоді про роботу і мови не може бути. І тоді пасіка має дійсно бути основним джерелом доходу. Ну а 100 сімей... це треба бути ледарем, щоб на таке розраховувати.

Була би добра робота тоді тремали би по 10-20 вуликів,а не по 100-150.

1 минуту назад, охотник пчел сказал:

Торгувати  на базарах то окрема робота, можна і взагалі без бджіл, обійтись

Згоден, але якщо людина продає саме свою власну продукцію, витрачає час на вироблення асортименту з цієї продукції, витрачає час продаючи її на ринку (в тому числі зимою в мороз) - то це теж праця і доволі нелегка. Мені свого часу інколи доводилося продавати продукцію з власного городу на базарі, так от, щоб підготуватися до базару треба затратити майже весь попередній день. 

2 години тому, Володимир Джос сказав:

Як ніхто не зрозуміє, що не експортер Вам "ворог", а ми один одному конкуренти.  

Згадаємо ще раз, що експортер наш бізнеспартнер, а колега по точку -конкурент.

Тобто фактор змови експортерів при встановленні ціни ви не розглядаєте зовсім?:hmm:у всьому знову винні пасічники, висновок - бімба!:ay:

"Куме, ви чий кум - мій чи ведмедя!?" (бородатий анекдот)

• Like 4
  • Thanks 2
  • Confused 1

1 час назад, Женя Циба сказал:

Була би добра робота тоді тремали би по 10-20 вуликів,а не по 100-150.

це вже інша історія. Я кажу, про себе. у мене 75 сімей. Вкладатись в кочівлю я поки що не готовий, В цьому році у мене не поганий урожай, в загальному викачав до 3 тонн меду. Тому не важаю за правильне сидіти вдома круглий рік, бо у мене пасіка 75 сімей. Якщо кочувати з 75 сімями, то треба рахувати витрати на виїзд і не доотриманий дохід від основної роботи.

За три последних дня получено 2 аналогичных информации причем с разных областей украины. Суть ее в том что на сегодняшний день проблемы как у бартника так и у аскании в оформлении документов на вывоз меда. Типа киев стопорит.

Кто-что слышал подобное?

38 хвилин тому, medhon сказав:

Тобто фактор змови експортерів при встановленні ціни ви не розглядаєте зовсім?

Це наші реалії  по умовчанню.  Обманути, підставити, вкрасти. Тому я їх не згадував. Але попри все це, коли був потрібен мед, його позаторік купляли по 50 гривень.  Я особисто тоді здав перед скачком по 44 з дому.  Аналізи взяли, загрузили мед в фуру, віддали гроші та й поїхали.  Тобто, він був потрібен якраз на той час, і за нього платили більше,  ніж зараз, через два роки. Чи Ви гадаєте,  два роки тому не було зговору експортерів? Був звичайно.  В нас цей зговір в усіх сферах діяльності. Десь це називається мафія, в нас  - звичайний уклад  життя.   

В нас на ринку також зговір продавців.  Чужих не пускають,  хто продає дешевше, підставляють, і один в одного не купляють...  До речі втрачаючи на цьому велику частку прибутку. Більшість населення скупляється в інтернеті. На Новій пошті черги, як при совку за гарними штанами...  Але і тут щось міняється.  Останнім часом  дехто з торгашів клав на зговори, і повивішували реклами, "ціна як в інтернеті". Продажі пожвавішали...   Так що з усіх ситуацій є вихід.  

Продати пасіку сусіду,  роздати мед,  збільшити пасіку в два- три рази, відвезти самому мед німцям, чи якимось там арабам. Можливостей море, використовуйте. 

Щодо встановлених цін... Когось експортери із заготівельниками в ліс вивозили,  активно вибиваючи згоду продати мед по дуже низькій ціні?  Ні звичайно... Вони написали цю ціну на своєму сайті, або повідомлять бажаючим по телефону.  А що Вам робити  з усім цим,  тільки Ваше особисте рішення. 

Офіційна статистика, в районі 3 тис. т. за жовтень.

4 минуты назад, Володимир Джос сказал:

В нас на ринку також зговір продавців.  Чужих не пускають,  хто продає дешевше, підставляють, і один в одного не купляють...

может такое и есть,но каждый продает по той цене какая ему выгодна. В этом году один фермер приехал к другому и говорит,ты зачем людям платишь за пай больше,давай держаться одной цены, ответ был прост, я плачу столько сколько считаю нужным!)

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Офіційна статистика, менше 3 тис. т. за жовтень.

А в чем причина? Только не говорите что там не берут. Вы сами говорили что типа можно вывезти на таможеный склад а к растаможке предьявить к 1 января.

15 часов назад, Віталій.В сказал:

Що знову щось будете вживати  ? :umora:

Накотили.... Сьогодні з ціною ви якось тут самі вже.

18 хвилин тому, Володимир Джос сказав:

Щодо встановлених цін... Когось експортери із заготівельниками в ліс вивозили,  активно вибиваючи згоду продати мед по дуже низькій ціні?  Ні звичайно... Вони написали цю ціну на своєму сайті, або повідомлять бажаючим по телефону.  А що Вам робити  з усім цим,  тільки Ваше особисте рішення. 

Про змову нагадав, тепер нагадую що існує таке поняття як монополія, чули про таке?

ASK MED купують від 500кг.по26-27.0966299987.Вчора смс.

Конкуренты ожидаются :umora:

13 хвилини тому, Винодел сказав:

13 хвилини тому, Винодел сказав:

До психологічної позначки "ван дорар", як кажуть на курортах Єгипетщини, залишилось зовсім небагато

Edited by medhon

3 минуты назад, Винодел сказал:

4 лева, болгар прислал на вайбер, упала у них тоже

5 часов назад, Володимир Джос сказал:

Сходіть в магазин, і купіть, скажем, кілограм м"яса. Тільне не за 150 гривень кіло, як хоче продавець, а дайте йому 200. Така аналогія більше сподобається? 

Ні, не сподобається, бо ціну м'яса встановив продавець у магазині. Пасічника про ціну навіть не питають, а встановлюють власноруч...

53 минуты назад, Wladimir_K сказал:

ого... до тепер били рекорди, а зараз настав час бити антирекорди.

31 минуту назад, koste сказал:

Конкуренты ожидаются :umora:

Да уж и мне показалось что женёк испугался появления русского меда в европе. Ну зарегистрировались и хрен с ними пусть пробуют экспортировать. А нет- не получится у вас и даже не пытайтесь. Впрямь как наши экспортеры и перекупы относительно создания аппу

• Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1

4 хвилини тому, ромео сказав:

Пасічника про ціну навіть не питають, а встановлюють власноруч...

Виробіть продукт, на який буде попит, і будете диктувати свою ціну.  А покупці стануть в чергу, щоб у Вас купити.. Вам  залишиться тільки ціну піднімати перед кожним.

42 хвилини тому, medhon сказав:

існує таке поняття як монополія, чули про таке?

Звичайно. У Вас є прекрасна можливість розтрощити ту монополію, почавши скупляти мед, скажімо, по ціні відсотків на 30 вищій за теперішню.  Я залюбки продам Вам свій мед, залишивши з"носом" монополістів.

1 час назад, Wladimir_K сказал:

1 час назад, АТВ сказал:

А в чем причина? 

Дураки или сдали раньше или кончились 

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1

15 минут назад, АТВ сказал:

мне показалось что женёк испугался появления русского меда в европе

Ви зараз де?  І про що?

53 минуты назад, Винодел сказал:

ASK MED купують від 500кг.по26-27.096........Вчора смс.

А вы молодцом  даром прорекламировали 

5 часов назад, Володимир Джос сказал:

В цій ситуації виживуть ті, хто має достатню кількість сімей, гарно налаштовану технологію  догляду за бджолами, та медоносну базу, без великої загрози отруєння пасік.

Безроссудно вперті, мріники в очикуванні кращіх часів.

Минулого року в Україні великий врожай яблук, більш далекоглядні виробники(садоводи,власники бізнесу) збір яблук не проводили, декілька садів в окрузі.Схоже порахували і вірішили не збільшувати  затрати і збитки.Чи правильно запам'ятав, п."Міко" вирішив не качати всього меду, що можна було?Які ще заходи в умовах перевиробництва, скрутних часів?

Товариш в минулому успішно продавав в роздріб 2,5т. меду в рік, останні два місяці оборудок зовсім мало.В мене теж.

З творів чув про "золоту лихоманку" в Каліфорнії ,на Алясці. Може і нам пощастило пережити "медову лихоманку" в Україні?

12 хвилини тому, Мико сказав:

Дураки или сдали раньше или кончились

Як вважаєте, через який проміжок часу це стане відомо (про дураків)?