Jump to content
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

50,236 posts in this topic

7 минут назад, Николай S сказал:

Сегодня это скромная пасека выходного дня:af:

Це звичайно можливо , але  покищо в моїх снах:hmm:

Юнтересно снова я проставляться буду?:blink: Иль пронисеть с 2000ной. Пронисло.:ae:

Edited by Николай Ахтырка

3 часа назад, АТВ сказал:

В последнем видосе женька руть упомянул что закупочная цена на не германский мед с подсолнуха 2.6 эйро.

Я готов с этих 2.6 € вычесть 1 €на расходы, для продажи в ЕС а себе оставить всего 1,6€. (43грн), мне много не надо) 

10 минут назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Я готов с этих 2.6 € вычесть 1 €на расходы, для продажи в ЕС а себе оставить всего 1,6€. (43грн), мне много не надо) 

:blink:А на гомогенизацию, а логистика доставки, а как жеж анализы, и шо хекспортеру останеться? :hmm:В минуса не пойдуть?

2 часа назад, mits сказал:

Вы страниц так, с 100 последних прочитайте. Там много ещё полезной информации есть.:umora: Я уже месяца 2 писать ленюсь, так почитал, поржал и всё.

Вон я подкинул инфу ,и можно угорать от смеха .:umora:

6 минут назад, Николай Ахтырка сказал:

:blink:А на гомогенизацию, а логистика доставки, а как жеж анализы, и шо хекспортеру останеться? 

Вы не в ГАИ раньше работали? А то вопросы звучат как-то интересно.

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Хотел у Вас спросить.  А ДЕ ГРОШ! ..?

Два года назад. закупка 47. 49-52 гр.  вывезли что то около 70 тыс. тон. экспортёры мёд закупали за свои деньги.

прошлый год закупка 40-43  закупали за свои.

сейчас закупка 28 гр.  мёда вывезли на много меньше чем 50 тыс. тон  но денег нет. дайте мёд без денег. 

1.  де дилы гроши ??    

2. если нет вывоза.  то зачем набираться в долг ?

да есть у них деньги!!! мне кажеться ето затишье перед бурей! штото ждьот интересное после нового года! контракти новие а может прижок курса:hmm:не зря они ж не вивозят

13 минут назад, Николай Ахтырка сказал:

:blink:А на гомогенизацию, а логистика доставки, а как жеж анализы, и шо хекспортеру останеться? :hmm:В минуса не пойдуть?

в ноль работают как они говорят

9 часов назад, Володимир Джос сказал:

І він стовідсотково правий.  Хто вважає, що ні, продавайте свій мед на ринку по 5 гривень за кілограм, щоб вашим покупцям було вигідно і приємно. В них є багато місць, куди подіти зекономлені на купівлі меду грошей. а Ви отримаєте моральне задоволення за хорошу справу, яку для когось зробили. Що вдома скаже жінка. і що надінуть діти в школу, після такого Вашого гешефту,. розказувати не треба...

Категорично неправильна аналогія...

Ви спробували поставити пасічника на місце експортера і запропонували продати мед задарма. Тільки перевернули з ніг на голову: ескпортер не продає, а купує... 

Давайте заглушимо тему поки не почнеться збільшуватися ціна на мед. Все одно в цьому році ціни більш за все не буде. Отак дружно перейдемо в інші теми а тут помовчимо.

Мовчання - золото.

А от коли буде підвищуватися ціна тоді й будемо відкривати 2000 сторінку.

12 минут назад, Крук сказал:

Давайте заглушимо тему поки не почнеться збільшуватися ціна на мед. Все одно в цьому році ціни більш за все не буде. Отак дружно перейдемо в інші теми а тут помовчимо.

Мовчання - золото.

А от коли буде підвищуватися ціна тоді й будемо відкривати 2000 сторінку.

как  в Одиссее, жена его ковер распускала, а мы будем подчищать коментарии,пока цены нормальное не будет и 2000ю страницу ждать)))

Edited by Slava1

6 часов назад, Крук сказал:

Отак дружно перейдемо в інші теми

Так тоді загадимо  флудом та дурньою всі теми :IMHO:

6 часов назад, Крук сказал:

Мовчання - золото.

8 часов назад, <юра> сказал:

Вы не в ГАИ раньше работали? А то вопросы звучат как-то интересно.

Та як вам сказати, з ким поведешься того й наберешся, кажуть мені не ганяй мусорню, а мене до них як магнітом тягне.:ae:

Edited by Николай Ахтырка

26 минут назад, Николай Ахтырка сказал:

Та як вам сказати, з ким поведешься того й наберешся, кажуть мені не ганяй мусорню, а мене до них як магнітом тягне.:ae:

ДНД ?

8 годин тому, ромео сказав:

Ви спробували поставити пасічника на місце експортера і запропонували продати мед задарма. Тільки перевернули з ніг на голову: ескпортер не продає, а купує... 

Яка різниця, продає, чи купує...  Він Вам нічого не винен, і не зобов"язаний щось там у Вас купувати. Не подобаються ціни, не продавайте, або виробляйте те, що буде гарно продаватись. Товару більше, ніж покупців, а ми ще й чергу чекаєм за ним. Сходіть в магазин, і купіть, скажем, кілограм м"яса. Тільне не за 150 гривень кіло, як хоче продавець, а дайте йому 200. Така аналогія більше сподобається? 

Як ніхто не зрозуміє, що не експортер Вам "ворог", а ми один одному конкуренти.  Виробили продукції більше, ніж її потрібно,  збільшивши  не тільки обсяги виробництва, а й саму базу.  Тим самим поставивши галузь на межу банкрутства.  В цій ситуації виживуть ті, хто має достатню кількість сімей, гарно налаштовану технологію  догляду за бджолами, та медоносну базу, без великої загрози отруєння пасік. Одним словом, багато товару з найбільш низькою собівартістю.   Фермери колись зерно знищували, коли виробили його більше, ніж могли продати по гарній ціні.  Навряд чи хтось викине мед. а от переробити його самотужки на інший продукт, чи реалізувавши десь деінде, крім експортерів, пропозиція на гурт знизиться, що буде одним із факторів підвищення закупівельних цін.  Якщо він будее комусь потрібний.  Тут порівнювали з коровами, та зменшенням їх кількості.  Тому й вирізали скот, що собівартість утримання  перевищує ціну реалізації. Правда там ще є один пунктик - вже мало хто хоче копирсатись в навозі, та жити життям корови, без вихідних, відпусток та лікарняних. 

А ота давня приказка, про "корову, яка здохла в сусіда, і приємно", несе в собі  раціональне бізнесове зерно. Тому що за відсутності сусідського молока на базарі, своє продасться швидше і дорожче. 

Тому відішлю Вас пошукати давній пост Мико, де він приводить самий головний  фактор здорожчання меду в Україні-зменшення кількості бджолородин. Які фактори призведуть до того зменшення, діло друге. Але коли є пропозиція на продаж 60 тисяч тон,  а нагальна потреба 40, це одна ціна.  А от коли пропозиція буде, скажем 30 тисяч тон, при тій же потребі - і ціна буде іншою.   

Згадаємо ще раз, що експортер наш бізнеспартнер, а колега по точку -конкурент.   Звичайний бізнес.  

Пасічники зі стажем (не потомственні) розказували, як вони входили в цю галузь. Більшість порад від майбутніх конкурентів, які вже займались цією справою, призводили до відкату на стартові позиції - вулики ще є, а бджіл уже нема.  Там звичайно і інші фактори працювали, але запам"талось їм якраз це. Та й самі потім зрозуміли, коли чогось навчились. 

Що маємо тепер? А тепер відкриваємо одне з найращих світових досягнень - інтернет, і якщо не скурили буквар в підготовчій групі, навчаємось.  Багато хто навчився успішно. Тим самим зробивши і свій скромний вклад в перевиробництво.  

До речі, мало хто згадує про пилок. Медові варіації з ціною тягнуться вже давно. А по пилку  спад ціни випав практично на останній рік два. Після того, як дехто з "акул" цього бізнесу, розклав по поличках, як на цьому гарно і швидко заробляти,  виростивши собі тисячі конкурентів, які загнали його бізнес на грань виживання. 

Уявляєте, якийсь автоконцерн, розробивши якесь ноу-хау в виробництві автомобілів,  що приносить йому мільйни прибутки, чи принесе, радісно розказує про це на веь світ. Що буде потім. А потім замість омріяних мільйонів прибутку, і після вкладень тих самих мільйонів в розробку того "ноу", отримають велику і гарну дулю, яка призведе до банкрутсва. 

Щось багато настрочив... Болить спина - сачкую...

2 часа назад, Лозко Василий сказал:

ДНД ?

:veselo:  ...:az:...:hunter:...:crazy:....            :IMHO:

4 минуты назад, Володимир Джос сказал:

-зменшення кількості бджолородин. Які фактори призведуть до того зменшення, діло друге

цей процесс вже почався, повно обьяв по розпродажу пасік,  як стартанули так тепер і фініширують, дякуючи** гарній** ціні на мед. неможливо зараз нормально прожити  утримуючи до 100 сімей, ось і виходить і ні туди і ні сюди:IMHO: маю на увазі молодих, пенсія  то окреме питання, з такими помічницями як у них можна взагалі гори звернути:umora:

а тепер буде в одних убувати, а в других прибувати, і ті в яких буде достатньо, вивезуть свій мед,  самі, положивши болт на зажравшихся хекспортерів., до того йде:IMHO:

27 минут назад, охотник пчел сказал:

цей процесс вже почався, повно обьяв по розпродажу пасік,  як стартанули так тепер і фініширують, дякуючи** гарній** ціні на мед. неможливо зараз нормально прожити  утримуючи до 100 сімей, ось і виходить і ні туди і ні сюди:IMHO: маю на увазі молодих, пенсія  то окреме питання, з такими помічницями як у них можна взагалі гори звернути:umora:

Ну нормально, хто планує розширитись буде мати змогу купити дешевих сімей і пакетів. не так і погано. Може і сам підкуплю, якщо бросова ціна буде.

8 минут назад, охотник пчел сказал:

а тепер буде в одних убувати, а в других прибувати, і ті в яких буде достатньо, вивезуть свій мед,  самі, положивши болт на зажравшихся хекспортерів., до того йде:IMHO:

як не вивозили, так і вивозити не будуть. Ці горді виступи про самостійний експорт вже років 5 постійно зявляються, а як до діла...

1 час назад, охотник пчел сказал:

Мені просто цікаво, якщо мужику до 50 років і він утримає до 100 сімей. Пройшов сезон активної відкачки, наприклад я не кочую. Що мені робити після сезону відкачки? сидіти на печі і яйця мняти  і проїдати те що с пасіки отримав? чи може всеж таки працювати на роботі?

Якби у мене було б 500  сімей, то тоді про роботу і мови не може бути. І тоді пасіка має дійсно бути основним джерелом доходу. Ну а 100 сімей... це треба бути ледарем, щоб на таке розраховувати.

Можна "погадати" - якшо 2000-а сторінка розпочнеться з повідомлення пасічника, значить ціна на мед виросте, якщо експортера - не виросте.:umora:

3 минуты назад, medhon сказал:

Можна "погадати" - якшо 2000-а сторінка розпочнеться з повідомлення пасічника, значить ціна на мед виросте, якщо експортера - не виросте.:umora:

Не справедливо. Вы изначально ущемляете экспортеров т.к. их на данном форуме 0.009%. Так что вероятность попасть им в начало 2000 ничтожна

Тільки що, АТВ сказав:

Не справедливо. Вы изначально ущемляете экспортеров т.к. их на данном форуме 0.009%. Так что вероятность попасть им в начало 2000 ничтожна

ну хоч в чомусь пасічники матимуть перевагу;)

3 минуты назад, АТВ сказал:

0.009%

Их как раз в этой теме очень много я думаю даже половина 

11 минут назад, Олег8 сказал:

Мені просто цікаво, якщо мужику до 50 років і він утримає до 100 сімей. Пройшов сезон активної відкачки, наприклад я не кочую. Що мені робити після сезону відкачки? сидіти на печі і яйця мняти  і проїдати те що с пасіки отримав? чи може всеж таки працювати на роботі?

Якби у мене було б 500  сімей, то тоді про роботу і мови не може бути. І тоді пасіка має дійсно бути основним джерелом доходу. Ну а 100 сімей... це треба бути ледарем, щоб на таке розраховувати.

Я знаю бджолярів, що тримають по 50 сімей і ніде більше не працюють. Але протягом сезону вони інтенсивно кочуюють, тому медозбори в них як правило набагато більші ніж в мене на стаціонарі. Весь свій мед продають на ярмарках і на базарі вроздріб, на опт здають рідко і тільки залишки меду, що не змогли продати вроздріб. Тобто осінню та зимою вони активно торгуюють медом, а також іншими продуктами з пасіки, а саме - крем-медом,  медом з горіхами та сухофруктами, пилком, пергою, сотовим медом, прополісом, свічками, настоянками і т.д. Між ярмарками та базарами роблять корпуса, днища, дахи, піддашники, збивають рамки, фарбують нові корпуса, ремонтують техніку і т.д. Сказати, що вони після відкачки "лежать на печі" я особисто не можу.

5 минут назад, Медвідь сказал:

Я знаю бджолярів, що тримають по 50 сімей і ніде більше не працюють. Але протягом сезону вони інтенсивно кочуюють, тому медозбори в них як правило набагато більші ніж в мене на стаціонарі. Весь свій мед продають на ярмарках і на базарі вроздріб, на опт здають рідко і тільки залишки меду, що не змогли продати вроздріб. Тобто осінню та зимою вони активно торгуюють медом, а також іншими продуктами з пасіки, а саме - крем-медом,  медом з горіхами та сухофруктами, пилком, пергою, сотовим медом, прополісом, свічками, настоянками і т.д. Між ярмарками та базарами роблять корпуса, днища, дахи, піддашники, збивають рамки, фарбують нові корпуса, ремонтують техніку і т.д. Сказати, що вони після відкачки "лежать на печі" я особисто не можу.

Торгувати  на базарах то окрема робота, можна і взагалі без бджіл, обійтись