Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

52,723 posts in this topic

17 минут назад, medhon сказал:

Весь Виноградар завішаний :)

IMG_20191026_122620.jpgА ви кажете, що західні регіони не медоносні! сім сортів пропонують ;)

Не кожен покупець знає, що 3кг це зовсім не 3л.

19 минут назад, medhon сказал:

Весь Виноградар завішаний :)

IMG_20191026_122620.jpgА ви кажете, що західні регіони не медоносні! сім сортів пропонують ;)

У нас такие акции каждые выходные по очереди возле супермаркетов... А на деле фирма с Кировограда, пыльцового анализа на разные сорта нет, а есть только общий анализ на соответствие образца меда госту...  но очередь стоит.... Маркетинг рулит... 

Вот оно че с ценой творилось ребятки https://www.unn.com.ua/ru/news/1832177-skasuvannya-mita-dozvolit-vvezti-u-ssha-ponad-z-tis-ukrayinskikh-tovariv-posolstvo

Наши Экспортеры лохотронщики решили пенку сорвать 

Пане Володимир, тепер в нас є перспективи? 

13 часов назад, Николай Ахтырка сказал:

То як шановні, якцію підтримаємо?, чи знову у більшості будуть більш важливі справи 

Edited by Николай S

В 25.10.2019 в 13:05, Gring сказал:

За доставку плюс гривна.

Если негров заменить мулатками - можно пару. Но санкнижки обязательны.

А если Орнелла Мути будет за грузчика до двух баксов накинете?:hmm::umora::az:

32 минуты назад, mixaskm сказал:

Вот оно че с ценой творилось ребятки https://www.unn.com.ua/ru/news/1832177-skasuvannya-mita-dozvolit-vvezti-u-ssha-ponad-z-tis-ukrayinskikh-tovariv-posolstvo

Наши Экспортеры лохотронщики решили пенку сорвать 

Пане Володимир, тепер в нас є перспективи? 

Якщо не помиляюсь на мед мита у нас в США небуло і до цього. Мед в перелік не входив.

І вихід США на наш ринок, фактично  єдина надія отримати вищу ціну в 2020 р., бо неврожай в межах всієї України важко повірити.

Але потрібно уважно подивитися по якій ціні в 2016 р. імпортери в США купували наш мед, багатьом це не сподобається. Імпортери з США і зараз очікують,  коли ми дозріємо, думаю експортерам ціна в цю країну при сьогоднішній ситуації значної ролі те ж не відіграє, аби були контракти. В то й час, якщо не помиляюсь активно працювали 3-4 більш менш великих експортери.

Якщо курс дол. перейде до 27 і ціна закупки не зміниться до думаю ринок наш дозріє до активного експорту в США, хотілося б так думати.

В іншому разі, у нас лишиться надлишок меду на 2020 р (лишиться ринок ЄС і з своїми вимогами і впевністю, що українського меду більш ніж достатньо і по низькій ціні), з примарними шансами на покращення ситуації.

1 час назад, BVL_Studio сказал:

У нас такие акции каждые выходные по очереди возле супермаркетов... А на деле фирма с Кировограда, пыльцового анализа на разные сорта нет, а есть только общий анализ на соответствие образца меда госту...  но очередь стоит.... Маркетинг рулит... 

В цьому, як і в усьому іншому, треба спробувати бачити позитив,  як на мене то це дуже вдала реклама нашого натур. продукту........:hi:

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Якщо не помиляюсь на мед мита у нас в США немає.

Так вроде писали когда Трамп закрыл нам торговлю в 2017 году это и стало основным не выгодным пунктом с США

2 минуты назад, Николай S сказал:

В цьому, як і в усьому іншому, треба спробувати бачити позитив,  як на мене то це дуже вдала реклама нашого натур. продукту........:hi:

Реклама меду це добра, але вона повинна бути чесно. 

Даному меду не завадило пройти повний цикл аналізів на антибіотики, ГФС і т.д.

1 минуту назад, mixaskm сказал:

Так вроде писали когда Трамп закрыл нам торговлю в 2017 году это и стало основным не выгодным пунктом с США

Колись цікавився, меду в переліку ніде не знайшов.

Тоді США саме зайшли на наш ринок по низькій ціні, схожій на сьогодні і десь в листопаді стартанули. Купили, якщо не помиляюсь десь біля 20 тис.т і цього вистачило, щоб в 2017 р. весною почати з "чистого листа".

Якщо так і в цьому році буде весна частину порадує і осінь 2020 р., але не так райдужно як в 2017 р., а далі ми знову зануримося в перевиробництво і низьку ціну.

9 часов назад, Віталій.В сказал:

В два бакса я с трудом верю, а вот в полтора зеленых еще немного поверяю ...

Під лежачий камінь вода не потече, треба пробувати різні варіанти роздрібної торгівлі.........

13 минут назад, Wladimir_K сказал:

Даному меду не завадило пройти повний цикл аналізів на..... ГФС

Цікаво чи є така методика і скільки коштує сам аналіз на ГФС

3 минуты назад, Николай S сказал:

Цікаво чи є така методика і скільки коштує сам аналіз на ГФС

В Україні її немає. Є в німецьких 2 лабораторіях. Напевне пару сот євро за аналіз буде.

43 минуты назад, Wladimir_K сказал:

25 минут назад, Wladimir_K сказал:

В Україні її немає. Є в німецьких 2 лабораторіях. Напевне пару сот євро за аналіз буде.

Дак отож  і виходить, що наші "хотелки"  далекі від реалій сьогодення:umora:, а я все таки пару баксів за кг соняху хотів би мати:hmm:

16 часов назад, yurasaver сказал:

Ми живемо в епоху сусасної розвиненої комунікації, тому не варто не дооцінювати силу соціальних мереж та інтернет. 

Да именно через эти соц. сети интернет и телик нам рассказывают как всё плохо... :umora: У нас одна коммуникация... 31 \10 на акции увидим какая у нас коммуникация... Так же как с медом было у меня на основной работе... Итог увы такой же...

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Может  Вы ещё и захотите что бы он действительно карпатским оказался  :umora: ...  

К стати по нашему законодательству антибиотики в продуктах животного происхождения не запрещены .

1 час назад, Николай S сказал:

Під лежачий камінь вода не потече, треба пробувати різні варіанти роздрібної торгівлі.........

Що шевелиця потрібно згодний, а от до  роздрібної торгівлі згодний частково... в нас в місті  продавати в роздріб не буде вигідно, а то і в загалі збитково :IMHO:,  ідеш по базарю а там : мед на цвяхах, мед на трусах, мед  лампочках, мед на медові і т.д,  продавати на базарі не варіант, по місту така ж картина... їхати далі,, припустим в Київ  треба вілнй час, віповідне авто, і знову ж, щоб торгувати без проблем треба тримати ціну, а щоб швидко продати  потріно ціну скидати але це не для мене, тому як люди сформували ціну і тут умняк віталька приїде завале ціну і додому, а ви "сношайтєсь як хотите" може не повірите але совість мені не дозволяє ...в неті об'ява  висить але без толку, тому як я ЛАПОТЬ !!! повівся на обіцянки заготівельників  та мед залив в бочки, що правда бочки нові  алеж все рівно 40 грн не дають :dntknw: як требую або бочку викупити за 900 грн, або залог також 900грн.

Хоча якби фалосом груші околачував то можливо б купив відра та почав би розфасовувати, але я по другому, зараз заготовляю дрова та по можливості дрючки для дошки маю свою не величку стрічкову пилораму, звісно тяжко алеж і вихлоп нічогенький... опалюювальна площа 100м2 тому потрібно або дві машини акації, або три машини чого небудь але всерівно близько 15000 грн + дошки вийде кубів зо три теж десь близько 10000 грн, якось так... :az:, а тим часом і мед можливо подорощає... 

дрючки .jpg

дрючки 1.jpg

1 час назад, Николай S сказал:

Що шевелиця потрібно згодний, а от до  роздрібної торгівлі згодний частково... в нас в місті  продавати в роздріб не буде вигідно, а то і в загалі збитково :IMHO:,  ідеш по базарю а там : мед на цвяхах, мед на трусах, мед  лампочках, мед на медові і т.д,  продавати на базарі не варіант, по місту така ж картина... їхати далі,, припустим в Київ  треба вілнй час, віповідне авто, і знову ж, щоб торгувати без проблем треба тримати ціну, а щоб швидко продати  потріно ціну скидати але це не для мене, тому як люди сформували ціну і тут умняк віталька приїде завале ціну і додому, а ви "сношайтєсь як хотите" може не повірите але совість мені не дозволяє ...в неті об'ява  висить але без толку, тому як я ЛАПОТЬ !!! повівся на обіцянки заготівельників  та мед залив в бочки, що правда бочки нові  алеж все рівно 40 грн не дають :dntknw: як требую або бочку викупити за 900 грн, або залог також 900грн.

Хоча якби фалосом груші околачував то можливо б купив відра та почав би розфасовувати, але я по другому, зараз заготовляю дрова та по можливості дрючки для дошки маю свою не величку стрічкову пилораму, звісно тяжко алеж і вихлоп нічогенький... опалюювальна площа 100м2 тому потрібно або дві машини акації, або три машини чого небудь але всерівно близько 15000 грн + дошки вийде кубів зо три теж десь близько 10000 грн, якось так... :az:, а тим часом і мед можливо подорощає... 

9 часов назад, Wladimir_K сказал:

А може хтось з нової влади вирішив в медовий бізнес зайти, чи вже зайшов.

Есть более жирные и прогнозируемые отрасли, а тут ремесло да ещё пойми от чего зависит результат. Власть всегда лезет к гос.заказам. Пчеловодство не даст таких цифр, да ещё Европы всякие откровенное кауно брать не будут. Зачем оно надо :)

2 часа назад, Николай S сказал:

Особенно пафосно выглядит знак ЭКО в правом верхнем углу. Учитывая какие требования для получения этого знака. Получили базарное "заключение" на какое-то там соответствие и смело налепили знак ЭКО. Это так по нашему, обещать то чего нет. Так и наши гореэкспортеры, продали раз кауно с липовыми документами, теперь всем пчеловодный колхозом хлебаем последствия. Доверия нет.

1 час назад, Віталій.В сказал:

......

Що шевелиця потрібно згодний, ........для дошки маю свою не величку стрічкову пилораму, звісно тяжко алеж і вихлоп нічогенький... опалюювальна площа 100м2 тому потрібно або дві машини акації, або три машини чого небудь але всерівно близько 15000 грн + дошки вийде кубів зо три теж десь близько 10000 грн, якось так... :az:, а тим часом і мед можливо подорощає... 

У мене 140 м2  тож виходить 3 машини, але краще дуба  чим акації...+ обрізки з столярки,  поки зиму тупаем біля  котла  одночасно столяруєм  тож сьогодні завершив  складувати  на сушку обрізну вербову  дошку, поштучно в акурат вишло  на 400 корпусів, звісно на рамки окремий штабель вже сухий. Пишу все до того, що інерція  велика сила, ціни нема а ми нарощуєм потужності:az: :dntknw: ........................................................................... хочеться  вірити в справедливу ціну , але факти річ уперта

36 минут назад, Николай S сказал:

ціни нема а ми нарощуєм потужності:az: :dntknw: ........................................................................... хочеться  вірити в справедливу ціну , але факти річ уперта

Мені до потужностей як до Закарпаття на ровері, маю всього 50 сімей але повного комплекта корпусів та магазинів не маю, просто хочу довести до пуття пасіку тому і заготовляю деревину, а ще побачив нуклеуси M_Oleksandr_V :ay:,

тепер ще і нуки такі хочу , схоже і ця зима знову буде не сумна...

Розширюватись  поки не збираюсь, точніше не бачу сенсу :hmm:, а там життя підкаже...

Edited by Віталій.В

20 годин тому, Олександр Коваль сказав:

тепер питання, хто перебіжить наступний і кого ще не купили/нагнули?

це просто якась дивна війна в одні ворота

без державних символів відомої всім держави і цього разу не обійшлось :hi:

Вы имеете ввиду на лицевой стороне слева шестиконечную фигуру? 

Ось тільки що прочитав на сайті куркуль!!! Що наш мед сояшниковий найцілющий на землі по своїй біологічній структурі !!! А нам кажуть технічний знецінюючи нашу  важку працю!!!

• Like 4
  • Thanks 2
  • Haha 1

2 години тому, vladimir5 сказав:

такі да!

7 годин тому, Николай S сказав:

То як шанговні, якцію підтримаємо?, чи знову у більшості будуть більш важливі справи 

підтримать треба, от тільки навіть якщо буде бажання самого главного ЗЕленого - на ділі буде пшик, бо по факту вони навіть закони регіонала Антона Яценка скасувати не можуть, хоч дуже хочуть назустріч людям піти і скасувати всі ті непотрібні прокладки і додаткові збори. Тому в перших рядах простотаки зобов'язані виступити всі ті, хто за нині властвующих тут на форумі заступались. Також треба врахувати, чи присутнє в ВР пасічне лоббі і яке воно по відношенню до аграрного

2 часа назад, vladimir5 сказал:

Какую, какую фигуру????... Я имею фигуру с трех пальцев по цене, а я им ту же только по меду.:blink::umora:

.

Edited by Фанат