Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

52,900 posts in this topic

3 години тому, ALEX87 сказав:

Говорят в Винницкой области мёд по 35 принимают!

34 !

3 минуты назад, Nikan сказал:

34 !

Ну так, Вінницька обл. у нас особлива, чув цифру 36, лише не уточнював за який мед.

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Ну так, Вінницька обл. у нас особлива, чув цифру 36, лише не уточнював за який мед.

36, якщо фура, а так 34 і гроші через 2 тижні. Знаю де живе, так що гроші мені віддасть точно, але не ручаюсь.

Навіть 36 - це не 1.5$, а я чекатиму 2$.

• Like 5
  • Thanks 2
  • Haha 3

52 минуты назад, Nikan сказал:

34 !

Ну і звісно ви не поділитесь контактами бо це секрет. Вже проходили таке

4 години тому, АТВ сказав:

Только телефон не давайте. А то будет как с моим заготовителем в прошлом году. Быстро вернули в стаю. Хотя тел.давал нормальному пчеловоду. Короче-никому нельзя доверять. Даже себе.

"Мне - можно" (с)

Я тепер серйозно, активно мусолиться ідея з наступного тижня знизити ціну закупівлі.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1

3 часа назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

когда машини будут как у нас жигулями:umora:

Классика жанра.

Боже, выбей мне глаз и отруби руку.(с)

17 минут назад, Wladimir_K сказал:

Я тепер серйозно, активно мусолиться ідея з наступного тижня знизити ціну закупівлі.

Я не думаю що такий їх хід, внесе їм позитив. Багато хто від безгрошів’я здався, лишились вперті, і з хорошим тоннажом. Вони сто відсотків по таким цінам не здаватимуть

2 минуты назад, Укроп сказал:

Я не думаю що такий їх хід, внесе їм позитив. Багато хто від безгрошів’я здався, лишились вперті, і з хорошим тоннажом. Вони сто відсотків по таким цінам не здаватимуть

Це не розраховано на це. Просто найбільші виконають контракти і вже не потрібно багато об'ємів. Попиту за кордоном немає.

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

і вже не потрібно багато об'ємів. Попиту за кордоном немає.

чого ж  вони смсять ?

6 минут назад, Лозко Василий сказал:

Попиту за кордоном немає.

Вони викидають неадекватів зі свого ринку.

Edited by nik75

12 минут назад, Wladimir_K сказал:

Це не розраховано на це. Просто найбільші виконають контракти і вже не потрібно багато об'ємів. Попиту за кордоном немає.

Є підозра ,що через вас хтось вкидає  в маси  брехню

• Like 15
  • Thanks 4
  • Haha 2

20 минут назад, Wladimir_K сказал:

Я Вам не вірю.:dntknw:

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1

11 минут назад, Лозко Василий сказал:

чого ж  вони смсять ?

Це робота заготовачів. Їх задача побільше зібрати по ціні, яку спустили зверху і заробити.

37 минут назад, Gring сказал:

Классика жанра.

Боже, выбей мне глаз и отруби руку.(с)

ну зачем такие крайности про глаз и про руку! а как потом мед будете принимать:hmm:

23 минуты назад, Wladimir_K сказал:

тобто підприємства з певними потужностями, штатом працівників,  менеджерів, яким щомісяця треба виплачувати платню,  а також платити податки і нести інші витрати,  зупиняється і спокійнісінько чекає серпня наступного року,  шоб продовжити роботу?  і це вигідніше,  ніж дійти порозуміння з ціни.  добре,  я повірив

7 минут назад, artemishe сказал:

тобто підприємства з певними потужностями, штатом працівників,  менеджерів, яким щомісяця треба виплачувати платню,  а також платити податки і нести інші витрати,  зупиняється і спокійнісінько чекає серпня наступного року,  шоб продовжити роботу?  і це вигідніше,  ніж дійти порозуміння з ціни.  добре,  я повірив

На сьогодні 2 найбільших підприємства стоять фактично.

20 минут назад, Stol сказал:

Є підозра ,що через вас хтось вкидає  в маси  брехню

Дійсно так і є напевне, аналогічно як  в попередні роки, коли всі 2 Дол. чекали.

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 2

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Куди вже нижче? і так дно. Якщо не потрібен мед зараз, так хай оголошуть мол, не берем покищо.  А то насміхаються тільки з пасічників ціною нижче плінтуса.

• Like 3
  • Haha 1
  • Sad 1

1 минуту назад, Дмитрий 94 сказал:

Куди вже нижче? і так дно. Якщо не потрібен мед зараз, так хай оголошуть мол, не берем покищо.  А то насміхаються тільки з пасічників ціною нижче плінтуса.

дно ето мягко сказано

Только что, Дмитрий 94 сказал:

Чомусь мені здається, що це ще не плінтус...

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Sad 1

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

Дійсно так і є напевне, аналогічно як  в попередні роки, коли всі 2 Дол. чекали.

Тобто всі ваші потуги спрямовані на те ,щоб переконати  всіх невірних  більше не чекати ,щоб собі не нашкодити.

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Давно уже пора, а то и так балуют нашего брата!!! Даёшь 10 грн за килограмм , тогда и ударим расширением по перепроизводству)))

Edited by zames

Только что, Дмитрий 94 сказал:

Ви колись бачили, що не купували? Купують завжди, тільки зазвичай по ціні  нижче ніж у інших, лише окремі не купують.

Якщо найближчим часом нічого не підпишуть найбільші рано чи пізно до цього прийдемо.

Только что, ромео сказал:

Чомусь мені здається, що це ще не плінтус...

и што дальше уровень сахара:ak:

Созванивались сегодня с местными пасечниками, собираются здавать все по 29 ( боятся что подешевеет).... боюсь останусь один ждать(((