Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

55,492 posts in this topic

23 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

на такі рамки можна не використовувати вощину взагалі.

В цьому випадку нижні кути рамки будуть не заповнені. Що робити з цими недомірками?:dntknw:

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

гомонізація

Когда я отвозил бочку соняха в августе месяце,  то заготовитель на склад переливал весь мёд в новые бочки.... Как Вы думаете почему?)  чтобы гемонизировать? Или для того чтобы сразу его отправлять.... Я думаю ответ Вам известнен.  Так что пункт гемонизации можно убрать из цепочки

37 хвилин тому, Мико сказав:

Знаю что говорю ,  @Сергей Тюркинподтвердит

На жаль, в Україні немає (не було раніше) підходящої тари для стільникового меду. Наші вимоги:

1. герметичність (при перекиданні або виставлянні на вітрині з нахилом мед не повинен витікати);

2. внутрішній об'єм - правильний паралелепіпед, без заокруглених кутів, без виступів на дні;

3. біла (жовта) ємність, прозора кришка;

4. внутрішня висота під кришкою на 3-5 мм більше, ніж товщина сота, тобто 30-35 мм;

5. замок-індикатор від першого відкривання;

6. стандартну рамку можна розрізати на цілу кількість сотиків однакової величини без зайвих обрізків.:hi:

Edited by asaltan

38 минут назад, asaltan сказал:

Ми це робили і будемо робити, але сьогодні на сьогодні склади заповнені і просто нікуди прийняти мед. Процедура включає в себе приймання меду, декристалізація, проціжування, гомогенізація в ємності до 21,4 тони, фасування в тару клієнта (краще 213л-бочки), відбір проб, недовге зберігання, навантаження на фуру. В стандартний пакет послуги не входить перевірки фізико-хімії та антибіотиків.:hi:

У скільки обійдеться пакет документів щоб вивезти цю фуру?

14 минут назад, asaltan сказал:

стандартну рамку можна розрізати на цілу кількість сотиків однакової величини без зайвих обрізків.:hi:

При порізці потече мед, як осушуєте ці сотики?

11 хвилину тому, Серж 82 сказав:

Це ми робимо тільки для себе, тому заглиблюватись в це питання не хочу. Найдіть брокера-експортера і він Вам усе пояснить.:hi:

10 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Ніяк, зверху цісотики будуть сухі, а з боків і знизу - не видно.:hi:

17 минут назад, Серж 82 сказал:

Если для пчеловода то положите эти кусочки на протвень и в улей. Поставьте пустой магазин и прямо сверху на рамки. 10-15 минут и торцы сухие. На долго оставлять нельзя, начнут приклеивать к протвеню.

14 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

если интересно то могу обьяснить для чего так. кто торговал на рынке резанными кусочками тот поймёт.

2 часа назад, Мико сказал:

Странные пасечники 

Обычно сотовый визуально смотрится 

И чем больше площадь печатки и меньше вес ,тем лучше 

отвалить 40 гривен за сот со спичечный коробок

или за размер пачки сигарет ,при одинаковом весе 

Так вот коробок спичек вообще не продастся 

Из личного опыта ,несколько  тонн сотового продано за время торговли 

Знаю что говорю ,  @Сергей Тюркинподтвердит 

:ay:  В десяточку.    Больше нечего и дополнить.

41 минуту назад, Серж 82 сказал:

Там головне зареєструватися в різних реєстрах і на митниці, далі платите брокеру і процес пішов.

Справа муторна і не дає при експорті 20 т. відчутного плюса, але якщо все стоїть на потоці, то при розумінні ситуації з курсом євро дає змогу мати плюс.

Якщо експортер купив по 36-38 у серпні і не експортував даний мед, то дивлячись на різницю курсів на цю дату він отримав мінус.

3 часа назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Когда я отвозил бочку соняха в августе месяце,  то заготовитель на склад переливал весь мёд в новые бочки.... Как Вы думаете почему?)  чтобы гемонизировать? Или для того чтобы сразу его отправлять.... Я думаю ответ Вам известнен.  Так что пункт гемонизации можно убрать из цепочки

Переливал из БУ бочек в новые  или из тазиков и кастрюль в новые бочки ???  

Пункт гомогенизации  убрать не получится. так как по закону мёд для экспорта должен быть гомогенизирован  и должны быть документы с завода на всю партию..   если даже допустим что Вы сделаете фиктивные документы ( в которых указаны анализы по мёду)    то при прохождении анализов на таможне это может обнаружиться.   и тогда  ВСЁ ПРОПАЛО .

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

:ay:  В десяточку.    Больше нечего и дополнить.

Опыт , его не пропьёшь 

если даже допустим что Вы сделаете фиктивные документы ( в которых указаны анализы по мёду) 

фиктивные документы чего? гомогенизации? в принциипе возможно. но думаю за фикцию запросят столько что уж лучше сделать гомогенизацию.

анализы по меду какие? входной контроль? на таможне эти анализы на фиг ни кому не нужны. они нужны переработчику чтобы пустить партию в производство.

на таможне потребуют анализы сертифицированых европейских лабораторий на экспортный лот. подделать анализы QSI или Intertek??? Я бы не рисковал здоровьем, чревато очень серьезными последствиями.

при прохождении анализов на таможне это может обнаружиться

На таможне никто никаких анализов не делает. там верят сертификации, спецификации, маркировке, тарировке, кодировке и также особое внимание уделяют правильному оформлению таможенных документов.

Тут-бы в "белой"схеме разобраться и все правильно сделать.:hmm: А если толком не зная броду начать еще что-то чудить с документами то встрять можно по самое не балуйся.

Думаю что вся эта экспортаня кухня не так и страшна, дело наживное, разберемся. 

Edited by Ысч

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

36-38 у серпні

Да таких цен не было значит все идёт в + . Хотя сейчас будут кричать и очень громко все в 0

48 минут назад, mixaskm сказал:

Да таких цен не было значит все идёт в + . Хотя сейчас будут кричать и очень громко все в 0

Були. 35 пасічнику +3 заготовачу не забувайте і на складі у експортера мед 38.

У на початку серпня була навіть ціна 40 грн. разом з бочками, по такій ціні мені відома купівля 20 т.

Якщо Ви уважно слвдкуєте, то періодично одні купили і більше не купують певний час. Не купують, бо не було за що і не було контрактів, а на сьогодні є експортери, що так і не почали купувати мед активно, або взагалі не купують, хоча раніше були одними з лідерів по об'ємах експорту меду.

1 час назад, Ысч сказал:

фиктивные документы чего? гомогенизации? в принциипе возможно. но думаю за фикцию запросят столько что уж лучше сделать гомогенизацию.

анализы по меду какие? входной контроль? на таможне эти анализы на фиг ни кому не нужны. они нужны переработчику чтобы пустить партию в производство.

на таможне потребуют анализы сертифицированых европейских лабораторий на экспортный лот. подделать анализы QSI или Intertek??? Я бы не рисковал здоровьем, чревато очень серьезными последствиями.

На таможні будуть вимагати аналізи вихідні однієї з наших 2 сертифікованих лабораторій і вони по факту це один з паперів  на її проходження, а далі замовник зробить у себе перед фасовкою або QSI чи Intertek або  ще менш відомі лабораторії і далі, якщо все співпадає,  мед йде на фасовку, а поставщик отримує кошти, або починаються рекламація, тобто збивання ціни.

Є інша схема, експортер має свої фірми у ЄС і США і на них експортує мед і зберігає на власних складах, а далі вже його продає замовнику.

3 часа назад, NVN сказал:

Если для пчеловода то положите эти кусочки на протвень и в улей. Поставьте пустой магазин и прямо сверху на рамки. 10-15 минут и торцы сухие. На долго оставлять нельзя, начнут приклеивать к протвеню.

Про це знаю. Мене цікавило саме промисловий спосіб.

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Там головне зареєструватися в різних реєстрах і на митниці, далі платите брокеру і процес пішов.

Справа муторна і не дає при експорті 20 т. відчутного плюса, але якщо все стоїть на потоці, то при розумінні ситуації з курсом євро дає змогу мати плюс.

Якщо експортер купив по 36-38 у серпні і не експортував даний мед, то дивлячись на різницю курсів на цю дату він отримав мінус.

Мабуть краще контрабандою по декілька відер у бусики. І ціна нормальна і гамору нема.

5 минут назад, Серж 82 сказал:

Мабуть краще контрабандою по декілька відер у бусики. І ціна нормальна і гамору нема.

Кажуть що навіть відрами з кожному роком все важче і важче. 

І більш всього цікавить замовника за кордоном напевне не чистий сонях.

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Кажуть що навіть відрами з кожному роком все важче і важче. 

І більш всього цікавить замовника за кордоном напевне не чистий сонях.

Якщо є знайомі за кордоном і підшукують клієнтів, то розкидати по бусиках по відру два не проблема. Я передавав на Берлін, правда шофер більше двох відер за один раз не хотів брати.

І да - чистий сонях- на західній легше (розбавлений травою).

3 години тому, Wladimir_K сказав:

На таможні будуть вимагати аналізи вихідні однієї з наших 2 сертифікованих лабораторій і вони по факту це один з паперів  на її проходження, а далі замовник зробить у себе перед фасовкою або QSI чи Intertek або  ще менш відомі лабораторії і далі, якщо все співпадає,  мед йде на фасовку, а поставщик отримує кошти, або починаються рекламація, тобто збивання ціни.

Є інша схема, експортер має свої фірми у ЄС і США і на них експортує мед і зберігає на власних складах, а далі вже його продає замовнику.

А тут поподробнее!!! 

9 часов назад, asaltan сказал:

На жаль, в Україні немає (не було раніше) підходящої тари для стільникового меду. Наші вимоги:

1. герметичність (при перекиданні або виставлянні на вітрині з нахилом мед не повинен витікати);

2. внутрішній об'єм - правильний паралелепіпед, без заокруглених кутів, без виступів на дні;

3. біла (жовта) ємність, прозора кришка;

4. внутрішня висота під кришкою на 3-5 мм більше, ніж товщина сота, тобто 30-35 мм;

5. замок-індикатор від першого відкривання;

6. стандартну рамку можна розрізати на цілу кількість сотиків однакової величини без зайвих обрізків.:hi:

На безриб"ї   і рак риба,   тому   користуюсь такими   https://kyivplast.com.ua/p52746466-sudok-pryamougolnyj-prozrachnyj.html

соти ріжуться по проволці, з рамки виходить 5 рівних кусків.

Недавно писав, що в моїй стандартній рамці 145мм вертикальна натяжка проволоки, де 4 проволоки розділяють всю площу стільника на 5 рівних прямокутників, з акацією вага кожного пляше від 350 до 400  грамів,  ці прямокутники в акурат красиво лягають в лоток 500мл.л.

Edited by Николай S

47 минут назад, Николай S сказал:

Недавно писав, що в моїй стандартній рамці 145мм вертикальна натяжка проволоки, де 4 проволоки розділяють всю площу стільника на 5 рівних прямокутників, з акацією вага кожного пляше від 350 до 400  грамів,  ці прямокутники в акурат красиво лягають в лоток 500мл.л

И почем идет сотовый мед с акации?

56 минут назад, Николай S сказал:

На безриб"ї   і рак риба,   тому   користуюсь такими   https://kyivplast.com.ua/p52746466-sudok-pryamougolnyj-prozrachnyj.html

соти ріжуться по проволці, з рамки виходить 5 рівних кусків.

Недавно писав, що в моїй стандартній рамці 145мм вертикальна натяжка проволоки, де 4 проволоки розділяють всю площу стільника на 5 рівних прямокутників, з акацією вага кожного пляше від 350 до 400  грамів,  ці прямокутники в акурат красиво лягають в лоток 500мл.л.

недавно заберав тару на асканії, стояло збоку штук 50 корпусів з вирізаними рамками , під відкритим небом,:hmm:   залишки суші світлі, мабуть травневий, акація.