Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,568 posts in this topic

3 часа назад, Алексей84 сказал:

Просто иногда слежу за вашим каналом вот и спросил. 

С такой ценой фуру грузить будем не скоро.

2 часа назад, АнатолийМ сказал:

Вот скажите мне пожалуйста, кто Вам изготовит вощину половинной толщины, т. е. 24 листа дадана на 1 кг вощины? Это же попиросная бумага. Едва 15 соглашаются под мой заказ. 

Там  Асалтан немного не точно написал :IMHO:.   Имелось в виду не толщина вощины  а толщина сот.  :IMHO:    соты должны быть тоненькие.  грубо говоря делаем рамочки уже что бы в 10 рамочный корпус поставить к примеру 12 рамок .   если интересно то могу обьяснить для чего так. кто торговал на рынке резанными кусочками тот поймёт.

3 часа назад, Ысч сказал:

Полагаю двойной цены будет мало:IMHO1: возня с сотовым медом еще та.

Касательно технологии - есть такие пластиковые полурамки - разбитые на секции-контейнеры. Средостение - пластик. Типа на донышко положил вощину и усе. Если все как надо оттянули, залили, запечатали - имеем контейнер сотового меда с вощиной на донышке. Если интересно могу поискать что почем.

Колись брав у Топоріна пластикові рамочки під сотовий мед. У 145 ту входить 4 шт, в пропил вставляється вощина. Якщо завтра не забуду то сфоткаю.

Помощница и Эко (640x480).jpg

17 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

а все эти мелкие разборные рамочки . контейнера и.т.д  даже не представляю сколько мне нужно предложить что бы я согласился.  ну в общем с ценой точно не сойдёмся .  

Брусковый или в стандартной банке 

Вот только по весу отличаться  будут 

как штучный товар продать не удастся 

Edited by Мико

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Ні не можуть.

Дайте посилання на нормативний документ де заборонено.... В інакшому випадку це пустозвонство.... Можливо мед вже став підакцизним товаром і я чогось не знаю?

Edited by yurasaver

8 минут назад, yurasaver сказал:

Дайте посилання на нормативний документ де заборонено.... В інакшому випадку це пустозвонство.... Можливо мед вже став підакцизним товаром і я чогось не знаю?

https://msb.aval.ua/euru/export/

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

І що цим ви хотіли сказати? Який із пунктів наведеногл посилання забороняє. 

Не знаєте броду, не лізьте в воду.... 

Edited by yurasaver

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Имелось в виду не толщина вощины  а толщина сот.  :IMHO:    соты должны быть тоненькие.  грубо говоря делаем рамочки уже что бы в 10 рамочный корпус поставить к примеру 12 рамок .   если интересно то могу обьяснить для чего так. кто торговал на рынке резанными кусочками тот поймёт.

Обычно один сот тянут нормально а соседний могут не дотянуть.Не ужели бывает что все соты одинаковые при нарушении меж рамочного пространства?

22 минуты назад, yurasaver сказал:

дорогу осилит идущий.Надо по каждому пункту разобраться.Не так страшен черт как его рисуют .

31 минуту назад, yurasaver сказал:

Не знаєте броду, не лізьте в воду.... 

Я знаю яка вартість стандартного лоту при експорті і мені цього достатньо.

25 минут назад, Wladimir_K сказал:

Я знаю яка вартість стандартного лоту при експорті і мені цього достатньо.

Про це знають обмежене коло людей : директор (власник), юрист, главбух. Те що знаєте ви це не більше ніж те що потрібно щоб ви знали.... 

ФОП на єдиному подаку має повне право займатись експортом та імпортом без будь яких обмежень. Тільки третя група фоп єдиного податку має обмеження обороту в 5 міліонів грн. на рік. При перевищенні - треба переходити на загальну систему оподаткування.

6 часов назад, Taras1975 сказал:

ФОП на єдиному подаку має повне право займатись експортом та імпортом без будь яких обмежень. Тільки третя група фоп єдиного податку має обмеження обороту в 5 міліонів грн. на рік. При перевищенні - треба переходити на загальну систему оподаткування.

https://www.golovbukh.ua/article/6401-qqq-15-m6-09-06-2015-fop-chi-tov-shcho-vigdnshe-pri-eksportnih-operatsyah

Ми говорил про експорт меду. Один лот. 20 т. зазвичай, менше не є вигідно для соняху і про 5 млн. тут мова не йде.

7 часов назад, yurasaver сказал:

Про це знають обмежене коло людей : директор (власник), юрист, главбух. Те що знаєте ви це не більше ніж те що потрібно щоб ви знали.... 

Стандартний лот. 20 т. ціна його при всіх розкладах або більша або близька 1 млн., дивлячись статистику ДФС, де є офіційна ціна експорту. 

Мені було б цікаво подивитися, як звичайний пасічник виставив би занижену ціну, на додачу потрібно за всі процедури заплатити, аналізи, гомонізація і т. д.

І ще є перелік експортерів і можна подивитися, які форми. Найменше 3 група і платник ПДВ, те що зустрів в низу таблиці.

43 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Мені було б цікаво подивитися, як звичайний пасічник

43 минуты назад, Wladimir_K сказал:

І ще є перелік

Отговариваете??? От этого "неблагодарного" дела?

23 минуты назад, <юра> сказал:

Отговариваете??? От этого "неблагодарного" дела?

Я вивчаю, правильно так сказати.

Поки є не бачив, що хтось з чисто пасічників таку річ здійснив.

Те що у нас в середині з цінами мені відомо більш менш, а тепер цікава сама процедура. Спочатку вивчаю теорію і сам процес а потім практика, якщо мені буде цікаво далі.

На сьогодні не зустрічав, крім одного пасічника і то людина паралельно має ще інший бізнес, хто самостійно здійснив експорт.

З того, що розумію, описав раніше, експорт одиничний на сьогодні не є вигідний  і в цій сфері потрібно працювати постійно (і ФОП 1-2 груп, відпадають через вартість одного лоту, та й 3 під питаннями, тому і бачу більшість ПДВ на загальних підставах) щоб лишитися, "на плаву", на цю дату.

По ціні на сьогодні заготовачам платили максимум 31-32 грн. на складі, та ж саме ціна в теорії можлива і пасічнику 31-32 грн. за кг, як з доставкою, так і були варіанти без в обмеженій кількості, на практиці цифра закупівлі 28-30 середня у пасічника.

Курс знову трохи підріс, а євро вже перебирає межу 28, тому на мою думку пасічники не будуть вже сильно активно здавати мед, бо зовсім інша тенденція і настрої, коли курс падав, а експортери будуть мати змогу на 1-2 грн. підняти ціну в діапазон 30-32, якщо курс продовжить рости в найближчі тижні і то  рість правда незначний  може продовжитися десь до 20 листопада, а далі "штиль".

Активно працюють лише окремі експортери, особисто очікую загальні обсяги за жовтень навіть менші ніж у вересні, коли вивезли 7.9 тис. т. і для пасічників, що очікують ціни це погана тенденція.

11 година тому, Сергей Тюркин сказав:

Имелось в виду не толщина вощины  а толщина сот. 

Все-таки я мав на увазі товщину середостіння (средостения) - бажано, щоб вона була 2/3 від звичайної і менше відчувалась при жуванні. А товщину самих сотів пасічники навіть збільшували (в 10-рамковий корпус кидали 9 рамок - говорили, що бджоли більш охоче йдуть на них). Важливо, щоб рамки були рівномірні по товщині і не горбаті.:hi:

1 година тому, Wladimir_K сказав:

гомонізація

Гомоніти можна і безплатно, а гомогенізація обійдеться 1,5 грн/кг.:hi:

3 минуты назад, asaltan сказал:

Не дорого ,всего одна тонна мёда 

10 годин тому, Стахановский сказав:

Обычно один сот тянут нормально а соседний могут не дотянуть.Не ужели бывает что все соты одинаковые при нарушении меж рамочного пространства?

Звичайно, ні! Ми навіть виготовили спеціальний вимірювальний інструмент для визначення товщини рамки. А як це враховати при фасуванні - наше ноу-хау.:hi:

5 минут назад, asaltan сказал:

Тобто за 1.5 грн. на кг. Ви дану процедуру зробите?

Только что, asaltan сказал:

Звичайно, ні! Ми навіть виготовили спеціальний вимірювальний інструмент для визначення товщини рамки. А як це враховати при фасуванні - наше ноу-хау.:hi:

Якщо чесно, на такі рамки можна не використовувати вощину взагалі.

8 минут назад, asaltan сказал:

в 10-рамковий корпус кидали 9 рамок - говорили, що бджоли більш охоче йдуть на них)

Странные пасечники 

Обычно сотовый визуально смотрится 

И чем больше площадь печатки и меньше вес ,тем лучше 

отвалить 40 гривен за сот со спичечный коробок

или за размер пачки сигарет ,при одинаковом весе 

Так вот коробок спичек вообще не продастся 

Из личного опыта ,несколько  тонн сотового продано за время торговли 

Знаю что говорю ,  @Сергей Тюркинподтвердит 

Як начитаюсь про експортерів, які будуть мати змогу на гривню-дві підняти ціну (аж до 32!), то виникає нездорове бажання мессіанства. Чи не відправити їм безвоздмездно бочку медку НП, нужденним? На хліб, на макарони... З проплатою доставки звісно ж. Бо в НУЛЬ ну дуже тяжко працюється... Одне тільки, адреси не знаю :ak::rofl:

• Like 7
  • Haha 5
  • Sad 1

11 часов назад, Мико сказал:

Помощница и Эко (640x480).jpg

Я два раза не повторяю не повторяю

6 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Ви дану процедуру зробите?

Ми це робили і будемо робити, але сьогодні на сьогодні склади заповнені і просто нікуди прийняти мед. Процедура включає в себе приймання меду, декристалізація, проціжування, гомогенізація в ємності до 21,4 тони, фасування в тару клієнта (краще 213л-бочки), відбір проб, недовге зберігання, навантаження на фуру. В стандартний пакет послуги не входить перевірки фізико-хімії та антибіотиків.:hi: