Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

55,464 posts in this topic

58 минут назад, medhon сказал:

Гадаю, що бариги не такі тупі і наївні, аби сподіватися, що їм кинуться нести по 28. Швидше за все готують "ґрунт" для жесту "неочікуваної щедрості" в 35 грн. тобто повернутися до того, з чого починали. і всі, хто не здав, за їхніми розрахунками кинуться в обійми "благодійників" здавати все "під нуль" ІМХО

Так и будет 

6 минут назад, Мико сказал:

Вот только небольшая проблема нарисовывается 

нужно иметь ещё 300 ульев и место куда их поставить 

на следующий год +600 и грыжа обеспечена 

А вот и плюсы 12р дадана 2х корпусного: отводочек на неплодке с молодой пчелой и через перегородку на голову основной семье, а перед ГВ через газетку объединил и с Богом, только магазины с сушью или вощиной накидывай. Вам ли, уважаемый, не знать?

2 минуты назад, Віктор просто сказал:

А вот и плюсы 12р дадана 2х корпусного: отводочек на неплодке с молодой пчелой и через перегородку на голову основной семье, а перед ГВ через газетку объединил и с Богом, только магазины с сушью или вощиной накидывай. Вам ли, уважаемый, не знать?

Всё равно проблемка остаётся 

300 отводочков с неплодкой (которую где то нужно взять или самому вывести )

за пару выходных  ,сделать не каждому под силу 

13 минут назад, Мико сказал:

:)интересно за сколько премени  такой пасечник находит и убирает с ульев 300 прошлогодних "старушек" или перед ГВ сами решают кому оставаться а кому искать новое место....

Edited by Николай S

3 часа назад, СерП сказал:

Так сучасне обладнання може зпростити та прискорити, наприклад, відкачку меду. Можливо ще якісь процеси. 

Але, що робити з роїнням ? Як запобігти роїнню на 200-300 сім'ях з'являючись на пасіці у вихідний день ? Питаю без підколу та сарказму. Я, можна сказати, початківець і якщо Ви знаєте як вирішити це питання поділіться досвідом. 

у кожного свої  технології боротьби з роїнням, в мене  1   продажа пакета, 2 заміна матки на молоду від кращих плем сімей (ставлю маточник на виході, після продажу пакета)3 ну і достатній запас суші.:hi:  було цей рік з 10-20 роїв, не всі знімав, не вартуе воно того.   і взагалі нетреба бджолам заважати , лягайте під яблуньку і відпочивайте:az:, а не без кінця рамки туди- сюди.;) з такими потугами як дехто працюе, той мед мае коштувати в десять разів більше:IMHO: доречі бачив в неті., бортевой мед,, 1000 гр пів літра.:umora:

18 минут назад, Мико сказал:

Извините, я не в смысле 300пс, как пасека выходного дня- это несерьезно, я, как один из противороевых приемов. А вывести необходимое количество маток на определенный день, так это лучше самому, надежней. И при желании, не вижу проблем-Джентер в помощь, или на любителя куча других способов.

1 час назад, medhon сказал:

Гадаю, що бариги не такі тупі і наївні, аби сподіватися, що їм кинуться нести по 28. Швидше за все готують "ґрунт" для жесту "неочікуваної щедрості" в 35 грн. тобто повернутися до того, з чого починали.

35(грн/кг) : 25(грн/$) = 1,4($/кг)

Мені  такий розклад не підходить. Мінімум на який я згоден це 1,6($/кг). 

1 година тому, СерП сказав:

Просто людина пише 200-300 сімей це пасіка вихідного дня. А влупити 200 відводків за вихідні...... я дуже важко собі це уявляю. Отже, з роїнням він бореться якимось іншим методом. Тому і питаю - як ? 

На промислових пасіках відводки робляться всліпу і займає це мало часу,  просто відділяють один корпус і ставлять на нове дно. Маток ніхто не відшукує, а в обидва відділення дають по маточнику на виході. Ну і само собою, бджоли потрібно тримати нерійливі.

Edited by nibond

8 минут назад, охотник пчел сказал:

бортевой мед,, 1000 гр пів літра.:umora:

А мы семьи сотними считаем... Десять пеньков и ты в шакаладэ :ay:

3 хвилини тому, Ысч сказав:

35(грн/кг) : 25(грн/$) = 1,4($/кг)

Мені  такий розклад не підходить. Мінімум на який я згоден це 1,6($/кг). 

Це не мінімум, а ціна на яку згодний. Ех, а ще не так давно для більшості "мінімум" для багатьох був 1,8$...:hmm:

54 минуты назад, Мико сказал:

нужно иметь ещё 300 ульев и место куда их поставить 

Ну как куда, или отдельно на новый точек, или временно наверх с последующим объединением. Смотря какая цель преследуется - расширить пасеку или сдержать ее расширение

1 минуту назад, medhon сказал:

а ще не так давно для більшості "мінімум" для багатьох був 1,8$

1,8$/кг це ціна при якій я буду поважати експортера за його працю.

2 хвилини тому, Ысч сказав:

1,8$/кг це ціна при якій я буду поважати експортера за його працю.

ні, та ціна була 2$, а 1,8$ - це ціна, при якій поважають пасічника

Edited by medhon

Нажаль в нас повно псічніків, яким той мед до сра... и, вони заробляють другим чином, і ім пофігу по чому здати, аби здати і все, в мене е купа таких знайомих, готові зараз здати по любій ціні, думаю що навіть по 25, найдуться ,про що ще можна говорити, ? 

8 минут назад, Ысч сказал:

1,8$/кг це ціна при якій я буду поважати експортера за його працю

7 минут назад, medhon сказал:

ні, та ціна була 2$, а 1,8$ - це ціна, при якій поважають пасічника

Треба розходитись, а то починається: "Ти мене поважаєш?" з усіма наслідками.

9 минут назад, medhon сказал:

1,8$ - це ціна, при якій поважають пасічника

Та не треба мене поважати, згоден здавати мед по 1,8 навіть якщо не будуть до мене звертатися по батькові.

2 хвилини тому, Віктор просто сказав:

куди "розходитися"! он вже по 28 гривень "відвалюють", і обіцяють по 26, і таки "дадуть", бо бакс знов починає "присідати" ;)

3 минуты назад, Віктор просто сказал:

Я колись працював на шахті, там є така традиція - колективні посиденьки за банкою самогону. Наш бугор (бригадир) за темами розмови визначав "готовність бригади розходитись" наступним чином: поки йде балаканина на авто-мото теми, про жінок, дітей, рибалку, мисливство, голубів, кроликів та собак - то все добре. Як тільки заходить розмова про конвейери, бункера та турбомуфти він зразу встає і дзинь-дзинь виделкою по стакану - все мужики, розходимося, бо зараз почнеться: ти мене поважаєш?

• Like 7
  • Thanks 2
  • Haha 3

1 година тому, Slava1 сказав:

я имел ввиду экспортеров,котроые говорять что мед по 30 это норм

Два кг картоплі=1кг меду

10 минут назад, nibond сказал:

На промислових пасіках відводки робляться всліпу і займає це мало часу,  просто відділяють один корпус і ставлять на нове дно. Маток ніхто не відшукує, а в обидва відділення дають по маточнику на виході. Ну і само собою, бджоли потрібно тримати нерійливі.

Заметил, что технологии прогрессивных западных коммерческих хозяйств еще года три-четыре назад было очень сложно нарыть - прямо вакуум информационный, это я про Аргентину, штаты, Канаду с пасеками по 1000 - 5000 пс. Ключевые вопросы типа замена маток, роение, отводки оставались без ответов, будто бы имеется какая-то негласная договоренность промышленников.. Типа защитить свои интересы и не плодить своими профессиональными ответами конкурентов. Есть ощущение, что это правильно в свете цен в последнее время. Ну как воспринимать вопрос типа "как найти маток в 300 семьях"? Когда меня знакомые на рынке с 25 ульями такое спрашивают, я просто не знаю, с чего начать. Это ведь как нужно развернуть коллеге мозг, начав ответ с фразы "я маток не ищу вообще".

И ведь понятно, что коллега хочет из 25 лежаков сделать 300, но его останавливает необходимость искать маток, ведь он так всегда делал.

Не ответил я коллеге на его вопрос, отмазался фразой "меняй 25 лежаков на 25 рутов и готовь зимой 15 шестирамочников под отводки, тогда поговорим". Но коллега остался недоволен

11 година тому, Лозко Василий сказав:

Круглий  рік  платить , чи з розрахунку ?     

Круглий рік, вони в нього роблять все - бджоли, фермерство, перепілки, столярку (нові вулики) в зимовий час.

Сьогодні він мене знову здивував, тепер він став ще й заготовачем і всі виручені кошти від проданого меду вкладає в новий бізнес. Питаю, а як же розширення до 2 тисяч? Каже, може буде далі і до 10 , а поки зупиняється на цьому рівні. До речі, приймає на сьогодні по 29.5 грн, розрахунок на місці. Правда забирає мед поки в межах свого і сусідніх районів.

Можна казати, що стає баригою, що шукає легкого хлібу, але з точки зору бізнесу він поступає правильно. Він не сидить роками на бочках з медом і  не чекає ціни, а одразу вилучені кошти запускає в оборот і до нового сезону вони йому можливо дадуть ще дві ціни.

То правий він чи ні, що здав з під медогонки.

Edited by nibond

52 минуты назад, Віктор просто сказал:

Извините, я не в смысле 300пс, как пасека выходного дня- это несерьезно, я, как один из противороевых приемов. А вывести необходимое количество маток на определенный день, так это лучше самому, надежней. И при желании, не вижу проблем-Джентер в помощь, или на любителя куча других способов.

Человек задал конкретный  вопрос 

Цитата

Але, що робити з роїнням ? Як запобігти роїнню на 200-300 сім'ях з'являючись на пасіці у вихідний день ? Питаю без підколу та сарказму. Я, можна сказати, початківець і якщо Ви знаєте як вирішити це питання поділіться досвідом. 

1 час назад, Николай S сказал:

интересно за сколько премени  такой пасечник находит и убирает с ульев 300 прошлогодних "старушек"

За один выходной ,так как пасечник выходного дня 

45 минут назад, medhon сказал:

при якій поважають пасічника

47 минут назад, Ысч сказал:

ціна при якій я буду поважати експортера

Не цены , нет и уважения ,  ни тому ни другому 

2 минуты назад, Мико сказал:

За один выходной ,так как пасечник выходного дня 

Причём заметьте, меняем не на зрелый маточник а основную семью обьединяем с отводком где уже россеяная матка, и это перед взятком на пасеке выходного дня:hmm: