Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,288 posts in this topic

2 години тому, Николай S сказав:

На кочових точках які без охорони, вулики взагалі без дна:umora: 

І без ручок. І бджоли поліські. 

16 часов назад, охотник пчел сказал:

200-300 це пасіка вихідного дня, якщо обладнання нормальне, а в нас дехто ще совдепіею живе,  хоче тримати 50, і жити в шоколаді.

Так сучасне обладнання може зпростити та прискорити, наприклад, відкачку меду. Можливо ще якісь процеси. 

Але, що робити з роїнням ? Як запобігти роїнню на 200-300 сім'ях з'являючись на пасіці у вихідний день ? Питаю без підколу та сарказму. Я, можна сказати, початківець і якщо Ви знаєте як вирішити це питання поділіться досвідом. 

2 години тому, MaXUA123 сказав:

Смішки смішками, а я коли забирав пасіку з одного точка, де людей мало, то побоявся увязані вулики залишати. Довелося в один день увязувати і за одну ніч перевозити. Зробили 4 ходки за ніч.

Чотири ходи за одну ніч,  то справді круто:hi:

5 хвилин тому, СерП сказав:

Так сучасне обладнання може зпростити та прискорити, наприклад, відкачку меду. Можливо ще якісь процеси. 

Але, що робити з роїнням ? Як запобігти роїнню на 200-300 сім'ях з'являючись на пасіці у вихідний день ? Питаю без підколу та сарказму. Я, можна сказати, початківець і якщо Ви знаєте як вирішити це питання поділіться досвідом. 

Охотник мабуть не жив в совдепії. Пасічник  півдня мав 20сімей-збудував двом силам по будинку і купив по автомобілю, але мед продавав в роздріб,  в тому числі і в Ленінграді.

1 час назад, QWERTY1999 сказал:

Пчеловоды конец ноября будет цена :IMHO:

Весною буде ціна.:IMHO:

17 хвилин тому, vladimir5 сказав:

Чотири ходи за одну ніч,  то справді круто:hi:

Та там всього 14 км. в 1 сторону. І всього 16 вуликів за 1 раз. І ще був у мене класний помошник - 1 ходка 1,5 години. З братом як вивозили було довше 2 години ходка.

42 минуты назад, nik75 сказал:

Якщо небуде ціни в цьому  році , то це кінець , наші експортери до експортувалися.:wave:

Ви такі наївні?  ще і досі вірите в добру ціну?

51 минуту назад, Н и К о Л а Й сказал:

Я у же смерился с тем что цены уже в этом году не будет! Да и вседующем думаю тоже! Ее не будет до тех пор пока будут здавать по  таким ценам.......

18 минут назад, Дмитрий 94 сказал:

Весною буде ціна.:IMHO:

правильно кажете, але я думаю не раніше 2021року.....

1 час назад, nik75 сказал:

Якщо небуде ціни в цьому  році , то це кінець , наші експортери до експортувалися.:wave:

если цены не будет,то я продам все к херам в след.году.и пусть сами сосуть дюшес по 28грн/кг

• Thanks 1
  • Haha 2
  • Sad 1

54 минуты назад, СерП сказал:

Привет земляк! Да все очень просто. Почитайте книжек кучку и отработайте СВОЮ технологию. Чужая Вам вряд-ли подойдет.
Вот к примеру у меня пчелы заходят в РС в средине апреля. Числа 24-25.04 делаю отводки а в основную семью даю маточник на выходе. И все. Матка молодая вышла. облетелась и в этом году эта семья больше не роится. За последние пять лет /перед инсультом/ у меня не вышел ни один рой.
Вот один из вариантов нероения.

3 часа назад, MaXUA123 сказал:

Хто обробляє землю агрофірма чи багато дібних фермерів. Земля в низині чи на горбах? Якщо низина то - чи є поблизу річка чи може болота?

Названі Вами нюанси, для моєї ситуації,  по впливу на медозбір, не суттєві. На моє переконання, визначальними факторами являються сила сім"ї і достатня кількість суші для складання нектару. Коли перед ГВ  об"єдную 2 хвости ( після продажі пакетів), весь відкритий розплод з однією маткою у відводок, то за 15 днів цвітіння соняшника, при сприятливій погоді принос складає близько 80 кг.

1 час назад, Николай S сказал:

Ви такі наївні?  ще і досі вірите в добру ціну?

Ні я вірю що скоро експорту  кінець , і зажевем як раніше :umora:.

3 години тому, Ысч сказав:

сьогодні одразу двоє таких прислали СМС з пропозицією здавати мед по 28 за кіло. 

мать що сі стало що завалили такими щедрими пропозиціями.

Гадаю, що бариги не такі тупі і наївні, аби сподіватися, що їм кинуться нести по 28. Швидше за все готують "ґрунт" для жесту "неочікуваної щедрості" в 35 грн. тобто повернутися до того, з чого починали. і всі, хто не здав, за їхніми розрахунками кинуться в обійми "благодійників" здавати все "під нуль" ІМХО

• Like 8
  • Thanks 1
  • Haha 1

Привет земляк! Да все очень просто. Почитайте книжек кучку и отработайте СВОЮ технологию. Чужая Вам вряд-ли подойдет.
Вот к примеру у меня пчелы заходят в РС в средине апреля. Числа 24-25.04 делаю отводки а в основную семью даю маточник на выходе. И все. Матка молодая вышла. облетелась и в этом году эта семья больше не роится. За последние пять лет /перед инсультом/ у меня не вышел ни один рой.
Ця технологія для 300 сімей і пасічникування в вихідний день непідходить взагалі.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Взалі то тема про ціну меду.

А тут вже останніх постів 100 впарюють тему розширення сімей і як потрібно на стаціонарі з 300 сімей брати по 100 кг . і ще паралельно ходити на роботу . На вихідні приїжджати тільки на пасіку , ще брати з собою шашличок і вудочки цеж все так просто .

Моя рекомендація зняти відео про метод вище описаний і оскар б..я гарантований .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

2 часа назад, СерП сказал:

От породы много чего зависит ,и технологии роботы . Для себя выбрал Карнику . Технологию всю не раскажешь ,тут опыт нужен .

52 минуты назад, Иосифович сказал:

Дякую земляче. Методу з відводками та зміною матки знаю і використовую. 

Просто людина пише 200-300 сімей це пасіка вихідного дня. А влупити 200 відводків за вихідні...... я дуже важко собі це уявляю. Отже, з роїнням він бореться якимось іншим методом. Тому і питаю - як ? 

1 година тому, Віктор просто сказав:

Названі Вами нюанси, для моєї ситуації,  по впливу на медозбір, не суттєві. На моє переконання, визначальними факторами являються сила сім"ї і достатня кількість суші для складання нектару. Коли перед ГВ  об"єдную 2 хвости ( після продажі пакетів), весь відкритий розплод з однією маткою у відводок, то за 15 днів цвітіння соняшника, при сприятливій погоді принос складає близько 80 кг.

Так вірно  головне сила сімей і щоб було що нести.  Важливо також тривалість цвітіння. В мене один точок запас суші був 30 - 36 рамок, сім'ї найсильніші. Соняху багато, а результат найгірший. Як виявилось, неподалік стояло декілька пасік, в сумі було сімей 200-300. Домашні слабаки його обійшли. Було три точки і у всіх ситуація дуже різна. А знайомий приїзджав двічі бочки позичати - каже під кінець медозбору зацвіли якісь клапті і почало лити нормально. В нього багато дрібних фермерів і сіють хто коли, тож і медозбір довший.

Edited by MaXUA123
Орфографія

14 минут назад, uam_63 сказал:

Взалі то тема про ціну меду.

А тут вже останніх постів 100 впарюють тему розширення сімей і як потрібно на стаціонарі з 300 сімей брати по 100 кг . і ще паралельно ходити на роботу .

Да, 5 днів працювати на панскій "пасіці", а два дні на своїй. потім те що заробив на своїй  -здати пану за винагороду, яку пан забажає заплатити...

Здається мені вже так колись було.. щось така система мені нагадує...

1 час назад, Slava1 сказал:

я продам все к херам в след.году.и пусть сами сосуть дюшес по 28грн/кг

А тот кто купит всё ,будет сдавать по 28 

1 час назад, Иосифович сказал:

Привет

Числа 24-25.04 делаю отводки

у меня не вышел ни один рой.

Вот только небольшая проблема нарисовывается 

нужно иметь ещё 300 ульев и место куда их поставить 

на следующий год +600 и грыжа обеспечена 

48 минут назад, nik75 сказал:

Ні я вірю що скоро експорту  кінець , і зажевем як раніше :umora:.

Экспорту конца не будет 

так как есть ещё куда демпинговать с ценой 

0,8 $ за кг ,ниже тропикантов и все в шоколаде 

27 минут назад, СерП сказал:

Отже, з роїнням він бореться якимось іншим методом. Тому і питаю - як ? 

А как можно бороться в два выходных с роением 

Времени хватает только открыть и закрыть крышки в 300 семьях 

По этому никто не борется с роением 

Удрал рой ,ну туда ему и дорога 

11 минут назад, Мико сказал:

А тот кто купит всё ,будет сдавать по 28 

я имел ввиду экспортеров,котроые говорять что мед по 30 это норм

1 минуту назад, Slava1 сказал:

я имел ввиду экспортеров,котроые говорять что мед по 30 это норм

Нормально вроде.

300 семей по 100 кг и два дня всего на пасеке 

что может быть лучше